Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
4. dub 2008

Ahoj, no kdyby to šlo namíchat, tak by to bylo supr🙂 Ale já myslím, že oni doktoři asi brzy uvidí, jestli jsou vajíčka od manži OK a správně se podle toho rozhodnou 😉

Jinak já nemám moc dobrou zprávu Asi budu první holka, která nemá po týdnu stimulace žádný folíky.

Doktor doslova řekl: "Na levým vaječníku zatím není vůbec nic a pravý je na tom hodně podobně"
Zvýšili mi dávky na 200 a vpondělí jdu znovu na UTZ.

Trošku mě jen potěšila švagrová, která taky stimuluje a prý na tom byla úplně stejně a na tom druhém UTZ už měla asi 5 nebo 6 folíků. Tak snad...

ALe stejně jsem z toho úplně vyřízená těšila jsem se, jakou budu mít úrodu. Kor když jsem se upsala, že budu darovat. No to asi teda darovat nebude co. Bůh ví, aby zbylo něco pro mě

divabara
4. dub 2008

Ahoj grej,

v pondeli to urcite klapne...budu drzet pesti!!!

Holky,
JInak holky, dnes jsem moc smutna, asi bych to nemela ventilovat ven, ale vcera moji kamaradce umrelo miminko. Narodilo se minuly tyden v 35.tydnu,ale melo spatne vyvinute trav.ustroji, a tak muselo jit hned na operaci. Je to hrozne, ze to takto priroda dopusti. Tak si rikam, ze jak jsem prisla o mimi v 16 tydnu, tak to je vlastne jeste v pohode...Uvedomila jsem si, ze se moc zbytecne hlidam, ze proste tomu musim dat vice volny prubeh a prestat se porad strachovat...Takze dnes vyrazim do mesta a za kamaradkama...Musim verit mimcu, ze to proste zvaldne, a hlavne tedy i svemu telu, ze to taky zvladne...

bobina27
4. dub 2008

ahojte holky, ja teda tady hodne dlouho nebyla, ale nestacim zirat, chapu to dobre, ze Mikul, Bara a u Sroubka je to evidentni cekate uz miminka 🙂 . tak to prijmete me gratulace a v kolikatym tydnu jste, jestli to neni tajny?

sroubek
4. dub 2008

děkujeme 😵 máš krásné miminko 😵

sroubek
4. dub 2008

baruško je to tak..já se taky strachuju..ale nemá to smysl...uvolnit se a věřit...známé se mimi narodilo ve 25tt
a je zdravé 😵 už je z toho hezký klučina

já jsem narozená ve 36tt av pořádku, můj bývalý ve 32tt....bohužel pravidla neexistují...věřme v zázraky 😵
té holčinky je mi strašlivě líto ☹

divabara
4. dub 2008

No, je to tezky, cekali na mimiska pres dva roky, pote se zadarilo, ale od 12.tydne ji strasili postizenim, pak to ale vyvratili, takze si toho docela dost uzila...

Ahoj bobino,
diky za gratulace...je to tak, jsme tehu, prave se vynachazim v 15.tydnu, takze vlastne jeste porad na zacatku. 18.3. jsem byla na velkem UZV a na NT biochemickem screeningu,vse dopadlo dobre,ale ja jsem cely treti mesic mela neustale probelmy se spinenim a jednou jsme i silne krvacela, naposledy minuly tyden v pondeli bylo spineni. Miminko to nejak ustalo,takze se porad strachuju,aby vse bylo v poradku.

sroubek
4. dub 2008

baruško nebo a drž se 🙂

grej
autor
4. dub 2008

Baruš, je to smutné☹ ALe jak psala Šroubek, je to prostě osud. Dvojčata té mé kámošky se narodily v 31tt a taky jsou naprosto OK...

Ahoj Bobino! Šíma je fešák🙂 Je dobře, že se na nás přišla podívat🙂 Už jsme tu jen stará garda, těhulky a maminy na nás prděj🙂
Kromě šroubka, báry a mikulky, samozřejmě 😉 A ještě Majmu byla poctivka 😉

mufy
4. dub 2008

Grej folíky ještě narostou, neboj.KOlik jednotek sis teď píchala? A co si vůbec pícháš? Puregon?
Já si minulý rok píchala hnedka ze začátku 75j pak 150j a měla jsem plno vajíček, tentokrát mi dávku snížil,abych měla míň vajíček,ale aby zase byly kvalitní. Tak se neboj.To doroste.

Baruško to je mi moc líto a nemám na to slov... ☹

Bobi máš pěkné miminko.Určitě ti dělá samou radost. 🙂

mufy
4. dub 2008

Grej víš co mě akorát po tom IVF štve,že nemám ovulaci jako dřív ,ale že se pěkně opožďuje, zrovna jako teď.

Vždy jsem ji měla 13 den, jako hodinky a teď jsem 19DC a nic.
😠

bobina27
4. dub 2008

holky, tak to na vas budu moc myslet a drzet vam pesticky aby to tentokrat vyslo, je spousty smutnych pribehu, ale tim se neda trapit, musite verit ze u vas bude vse v pohode, nac svymi pocity ublizovat miminku 🙂 . Šíma se narodil v 36tt a vse je v poradku, sice jsme absolvovali řadu specialnich vyšetření, ale naštěstí žádné špatné zprávy 🙂 .

No ted jeste ty Grej, dej mi pak vedet, kdy presne mam drzet pesticky 🙂

Ja se omlouvam, že patřím k sortě mamin, které na vas prdí, ale to poznate, az budete doma s prckem. Nejak neni cas na vysedavani u komplu. Navic udrzet barak v relativnim poradku je fuska, porad peru a zehlim, ti kluci jsou proste narez, kazdou chvili se prevlikam, ze me pocura a kdyz nejsem pocurana, tak aspon uslinatana 🙂 . Mimo domacich praci, porad neco kutim a vyrabim a nebo jako treba ted opravuju diplomku svagrovo nebo delam neco do prace, danove priznani atd. Takze porad se neco deje 🙂

Jestli chcete videt aktualnejsi foto Simonka, tak posilam odkaz
http://www.ecards.cz/jobina

bobina27
4. dub 2008

diky, diky, ...........vsak vy uz brzy budete mit taky kupu radosti 🙂

mufy
4. dub 2008

Bobi už je to pěknej cvalík,ale je moc pěknej. 🙂

Já doufám,že za dva měsíce ( když jsem si to tak spočítala ) už budu v tom.Bylo by to super a nikomu nic neřekneme,budeme dělat tajnosti. 😵

grej
autor
4. dub 2008

Bobi - já to nemyslela nijak zle, je mi naprosto jasný, že kolem míma je práce až nad hlavu. Spíš jsem měla na mysli holky co s náma začínaly a co otěhotněly tak se tady vůbec neukázaly, víš? 😉

Až budu vědět něco blíž tak dám vědět. Slibovali nejdřív čtvrtek, že by mohl být odběr, ale uvidíme, jeslti se nám to neposune...

Mufy - jo jo, ty hormony holt s tělem udělaj věci. ALe neboj, až budem těhu, tak už nám to bude jedno 😉

mufy
4. dub 2008

Grej ale o tom čtvrtku ti říkaly už dřív,že? protože folikuly musí dorůst do určité velikosti a to bude ještě trvat. Mě jen rostly do 20mm skoro 2 týdny.A to jsem po první kontrole měla už měla pár folíků. I kdyby se to posunulo,tak to nevadí,však se dočkáš. 😀 Už se nám to krátí.....

bobina27
4. dub 2008

grej, tak preci se uz trochu zname 🙂 a ja to taky nemyslela spatne 😉

mufy, tak doufam, ze ti to za ty dva mesice klapne a to uz budete moct prejmenovat vas pokec, to uz snad vsechny budete v ocekavani ne?

Jinak Šima je poradny kus chlapa, asi mam misto mlika smetanu 🙂 , uz ma 7,8 kg a v útery mu bude pul roku. Je to cely tata, vsak az bude chodit tak to vybeha a snad i vyroste jako tata, ten ma 194 🙂

grej
autor
4. dub 2008

Jasan Bobi 😉 Ty jo - tak to je fakt kus chlapa 😉 No jo, mateřský mlíko to není jako to odstředěný, kterým jsi Šímovi zabrańovala otáčet hlavu 😀

Mufy - jojo, o čtvrtku mluvili když mi nasazovali první dávku. Píchám Puregon, píchala jsem 6x150, teĎ mi to na víkend zvýšili na 200. NO asi se to posune, to by musely folíci nasadit velké tempo...

mufy
4. dub 2008

Grej je taky možné,že na něho špatně reaguješ a trošku se ti to posune.Takže se neboj,všechno dobře dopadne.Pokud ti zvýšil dávku tak doktor ví proč.

Bobi Šíma bude po taťkovi. 🙂

Tak se tu mějte pěkně já už valím.Pěkný víkend. 🙂

mikulka
4. dub 2008

Grej, doufám, že jsem tě ještě stihla. Koukám, že ti zvýšili dávky jen na 200. Já začínala píchat 225 asi 3 dny a pak míň. Je možné, že ti od začátku dali nízké dávky a ty potřebuješ vyšší. takže teď se ti tělíčko připravilo a jak ti zvýšili dávky, už folíky začnou růst. Kdy jdeš na další UZ?

mikulka
4. dub 2008

Mufy, mně se po IVF taky posunula ovulace z 11 na 15 DC.
Zdravím Bobinu, Šimonek je moc hezký 🙂

grej
autor
4. dub 2008

Ahoj MIkul. Ještě jsem tu, ale jsem na odchodu.
Vy mě tu všechny tak hezky uklidŃujete, že už jsem si nějak jistá, že to přes víkend pořádně vyroste 😉

Na UTZ jdu hned v pondělí v 9,20, tak uvidíme...

Holky pááá přeji krásný víkend!!

A tobě Michi ať máte hlavně lepší počasí!!

michina
4. dub 2008

Neboj, Grej, folíky vyrostou! Já začala včera špinit, už jsem se těšila, že bude MS teď a pak v sobotu už jen trošku, ale furt nic. Tak jsme to večer s manžou pršťouchli a nic, zase dneska jenom špiním. Já nevím, většinou vždycky před MS to tak je, něco jako špinění, občas lehounké krvácení, pak vůbec nic a pak MS. Takže čekám to nejsilnější zítra, sakryš!! Tak aspoň budu umrtvovat vínečkem bolesti... 😀 Tak krásný víkend!

klarysek1
6. dub 2008

Ahoj Grej, já jsem k vám taky patřila a občas nakouknu 😉
Moc ti přeju, aby se vám zadařilo na poprvé

mufy
7. dub 2008

Dobré pondělní ránko holky.

Grej tobě držím pěstičky,ať tam máš plno malých folikulků,které pak rychle dorostou.

Já si včera pročítala papíry,abych věděla,jak na tom budu. Tak na první UTZ před injekcema bych měla jít 6. května,pak zřejmě 14 dní budu píchat injekce a kolem 20.května by mohl být odběr vajíček.
Minule jsem šla na první UTZ po injekcích 7 den a měla jsem tam už plno folikulků a 5 dnů na to,už pěkně dorostly do 22x20mm atd. Jenže teď nevím,jak to bude,když mi snížil dávky,tak aby to vůbec porostlo. 😖

Michi tak jak bylo ve sklípku? A co MS přišla?

Jo a jinak jsem už asi měla ovulaci,ale přesně nevím kdy. 😀 Takže do 14 dní by měla přijít MS a pak první injekce. 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

michina
7. dub 2008

AHoj, sklípek byl úžasný, počasí vyšlo nádherně, sluníčko a ani nekáplo. Ještě ale teď se léčím.. MS se samozřejmě rozjela zrovna v sobotu, tkaže mě cestou tam pěkně bolelo břicho, vzala jsem si ale Brufen 400 a za chvilku byla jako v rauši, až přestal účinkovat, postaralo se vínečko o anestezii. Jen všude bylo výborné domácí sádýlko se škvarkama, domácí játrová pomazánka, sýry a tak.. takže včera jsem usínala spíše s trochu těžkým žaludkem z toho mastného, protože na to nejsem zvyklá. Ale jinak bylo fakt skvěle!!

divabara
7. dub 2008

Dobre ranko holky,

Grej preji ti, aby byly krasne foliky!

Michi, docela ti ten sklipek zavidim 🙂 Takova jatrova pomazanka, to by se mi taky libilo, a dobre vinko, to taky...Jsem rada, ze vam pocasi vyslo. Ja byl a naposled ve sklipku 31.1., a to uz jsem byla tehule,ale jeste jsem to nevedela, tak miminko dostalo malou lekci...Ja jsem vcera vecer snedla cely pytlik popcornu,tak jsem emla taky pekne tezky zaludek a dnes je mi z toho pekne soufl. Navic, zase to motaci pocasi...JA CHCI SLUNICKO !!!

Mfy, to je fajn, ze ovulace dorazila, tak ted je dulezity mesic kveten, jestli to dobre chapu. no, u me taky, to pujdu na velky UZV ve 20.tydnu, uz ted se trepu. Alůe nejdriv musim absolvovat kontrolu 15.4...Bojim, bojim...

mufy
7. dub 2008

Michi tak to je skvělé,že se ti ten sklípek vydařil.Já byla naposledy ve sklípku někdy minulý rok.Ale vínko si dávám sem tam,když jdeme do hospůdky.

Barus,neboj UTZ dopadne dobře. A jestli se to u mě povede,tak to se rozhodne buď na začátku nebo v polovině června.Ještě nevím,jak budu reagovat na injekce.No kéž by to vyšlo. 😵

Grej tak co??????Všechny tu na tebe myslíme.

zanetik
7. dub 2008

Ahojky japak se máme?
Se omlouvám jsem to minulý týden nějak nestíhala a teď hledám našim auto,takže taky frčák...
Jinak hlavně nakukuju jak Grej, šla na 9:20, tak by snad každou chvilku měla přijít a doufám, že s lepší zprávičkou 😉

mikulka
7. dub 2008

Ahoj holky,

Michi, to je dobře, že se vám sklípek vydařil!

Mufy, takže za 14 dní by měla být ta první startovací injekce na umělý přechod?

Také jsem zvědavá na Grej. Ale ono je to od pá docela brzo, to tam možná ještě folíky nemusí být nebo maličké.

Báro, to věřím, že se bojíš. Já se bojím na každou kontrolu. A ráno jsem se zdeptala, protože jsem měla úplně ploché břicho. Možná je to ale tím, že jsem zhubla, zatím za těho 3 kg 😢 O víkendu mi bylo špatně, takže jsem ležela a zvracela a měla nevolnosti. Pořád se mi dělá zle z jídla. A to jsem ve 14 tt. No, hlavně aby bylo mimi v pořádku!
Báro, ten UZ ve 20 tt je stejný jako ten v I. trimestru, ne? Takže by to ěmlo být v pořádku, pokud jsi ěmla v pořádku ten první.

mufy
7. dub 2008

Mikulko ano počítám,že cca za 10-14 dní by měla být ta první startovací injekce.Pak 18 dní pauza a pak si budu píchat injekce. 🙂

Mikulko tobě ještě splasklo bříško? Spíš by ses měla zakulacovat,ne? 😉

Kde je ta Grej??????Jsem nervózní za ni. 😕