Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
1. kvě 2008

Ahoj, tak jsem nějak bez nálady.
Ráno jsem teda testla, ale nic moc
Čárka stejná, možná spíš ještě slabší než včera. Takže už fakt téměř není vidět A navíc pořád špinim. Sice pořád jen hnědě, ale dnes ráno tam byla jedna malá červená tečka

Takže jsem samozřejmě manžovi nic neřekla. A testovat budu až v sobotu, jestli mě MS nepředběhne.

Ptala jsem se kámošky, co chodila do Pronatalu, a oni měli doma testovat 14 dní po ET. To bude zítra, takže do soboty už ksakru musí bejt něco vidět, ne?

michina
1. kvě 2008

Grej, vydrž, pokud není MS, nic ještě není ztraceno, špinit se lehce klidně může. Držím i nadále palec!! 😉

Já dneska zjistila, že jsem 27.DC, takže už bych se taky mohla zase dozvědět, jak to tenhle měsíc dopadlo. Tak uvidíme, čekám ji tak během 3-4 dní..

divabara
1. kvě 2008

Ahoj grej, dokud neni MS, neni nic ztraceno! ja mam se spinenim bohate zkusenosti, a muze to dopadnout dobre. Ale ja testla ted pri poslednim tehu az 17 den od terminu MS , takze vlastne ani nevim, jaka by byla carka, kdybych testla drive... Drzim pesti!!!!!!

grej
autor
1. kvě 2008

Díky holky🙂 Snad máte pravdu...

Michi - to by bylo supr, kdyby vám to vyšlo 😉 Takže víkend bude napínavej a na začátku příštího týdne budeme přibližně vědět, co?

Ahoj Baruš, jak je? U Vás vše OK?

artep26
2. kvě 2008

Grej, vydrž ještě opravdunení nic ztraceno. Dokud se ta potvora červená nerozjede úplně, tak není nic ztraceno.
Já jsem na tom stejně, MS nikde a TT s /. Takže taky nic moc. Volala jsem do Sanusu co dělat. Sestra nebyla moc příjemná, mám prý počkat na MS. Taky se ptala na Ultrogestan, ale ten neberu. Takže budu čekat a čekat 😠
Jestli do pondělí nic tak zavolám přímo doktorce ať mě prohlídne, popř. píchne vyvolávačku ať neprokaučuju celý měsíc 😀

mufy
2. kvě 2008

Ahoj holky, já jsem dneska v práci a celkem trpím,včera jsme si zašli s miláčkem na pivko a trošku jsme to protáhli.Ráno jsem se nemohla vzbudit,ale ještě že máme aspoň zítra volno a to budu snad dlouho spát.¨

Grej dokud MS nepřišla tak nebuď smutná,pokud je tam čárka,tak je to moc nadějné.Vydrž do té soboty.Kolik holek špinilo a krvácelo a byly těhu.Ty budeš taky.Jinak by to přece nemohlo být. 😉

Artep co s tebou? U tebe je to taky dost divné,MS nikde a na testu nic? No kdyby jsi brala ten utrouš,tak bych snad věděla čím to je.

mufy
2. kvě 2008

Ale ty ho nebereš,tak to je mi záhada. 😀

artep26
2. kvě 2008

Ahoj Mufy, tak to ti nezávidím 😒 Mně se taky nechtělo, a to jsem už v 8 ležela v pelíšku. Tady svítí sluníčko, tak mě trošku štve že se to včerejší počasí umoudřilo až odpoledne.
To čekání mě jednou zabije, už aby ta potvora propukla a my mohli zase zkusit štěstí. Takhle se to akorát prodlužuje a nic.
Jak ty?? Kdy jdete? 🙂

mufy
2. kvě 2008

Takže jsi taky v práci? Neboj třeba to vyšlo a čárky se objeví na testíku později.

Jinak já jdu v úterý na utz a od středy si začínám píchat injekce.Takže už se těším,že to jde celkem rychle.

michina
2. kvě 2008

Dobre ranko, taky jsem v praci, ale temer nikdo tu neni (hlavne sefova ne 😀 ) takze predpokladam pohodu... 😵
Grej, tak tak, taky myslím, že v pondeli uz bude jasno co a jak u tebe i u me. Ja bych si tak prala, aby to vyslo. Vcera jsem cetla nejakou diskuzi tady na MK a psala tam jedna holcina, ze skoro 2 roky chodili s manzelem do CAr, ze uz to oba psychicky nezvladali, ze od nej chtela odejit, protoze byla vina na jeji strane a tak ji prislo nefer, aby manzel byl s nekym, kdo nemuze otehotnet, kdyz s nejakou jinou by to slo bez problemu, odmital se milovat na povel, tehdy ano, tehdy ne, ji ze taky nebylo prijemne 3 za mesic se chodit nekde "ukazovat", rposte byli na dne. Toho se silene desim, musí to byt obrovska zkouska pro vztah. I kdyz tenhle pribeh dopadl statsne, protoze spolu neprestali mluvit a jednou si sedli a rekli si, ze uz je toho dost, ze uz to proste nebudou resit, daji si odpocinek od vsech vysetreni, IVF, inseminac e avseho a ehjhle, je ve 24tt.. TO ma nekdo stesti... 😉
Takze pevne verim, ze u nas vsech z diskuze bude vse OK, zadne rozpady manzelstvi a vztahu se kvuli tomu konat nebudou! 😵

michina
2. kvě 2008

Halooo, je tady dneska nekdo?? 😉

artep26
2. kvě 2008

Ahoj Michi, jsem tu neboj jen to tu začíná být nějaký živý ☹ ☹ ☹ a tak musím (ač jsem to neměla v plánu) fakt dřít 🙄 😀

michina
2. kvě 2008

Tak to ti vazne nezavidim, takhle pri patku, teda slespon u nas je v praci tak mene nez polovina lidi, vyroba nejede vůbec, tkaze je to klidek. Ale jsem z toho takova zmatena, vcera volno, dneska do prace a zitra zase volno.. 😨

artep26
2. kvě 2008

No já jsem si taky plánovala že to bude dneska flákačka. Moc lidí tu taky není, výroba jede lážo plážo, ale Němčouři otravují, výroba taky pořád s něčím průdí, tak to nevypadá moc dobře.
Budu doufat, že se to uklidní ☹ 😵

michina
2. kvě 2008

Hmmm.. takže to vypada, že zase nic. Ted jsem si byla odskocit a uz je na slipovce mala ruzova tecka a kdyz se vice pozoruju, lehce zacina pobolivat bricho jako na MS. Takze ☹

artep26
2. kvě 2008

Tak to je mi líto ☹
Já jsem na tom stejně jak jsi četla, navíc od pondělí špinim a ne a ne se to rozjet.
Tak jsem zoufalá co se zase děje. Břicho taky bolí jako před MS a pořád nic. Už aby se to rozjela a já ty moje vája zase mohla nadopovat Clostíkem a hurá na další IUI.
Můžu se zeptat co ve firmě vyrábíte?? Jestli to teda není tajný 😉

divabara
2. kvě 2008

Ahoj holky,
dneska je krasne,ale ja jsem se nastvala. Sednu do auta, mam naplanovany nakup, a nic, takze budu asi hlady, a to cely vikend. Je to uz ponekolikate,asi spatny starter...No ale uz jsme se zklidila a reka si, ze jsou horsi veci...

Grej, zatim to docela jde, je mi celkem dobre, sem tam jsme unavena,nekdy stresuju, ze se mimco malo hybe nebo vubec...uz jsem totiz zaznamenala prvni pohyby, a tak se ted stresuju, jestli se mimis hybe dostatecne. Prost eporad nejaky nervy,ale snazim si to uzivat...12.5.jdu na ten velky UZV,tak se moc bojim...Jinak chapu, ze to cekani je asi na tom tehu stejne nejhorsi,ale musi clovek vydrzet, apak to zase zacne utikat...Drzim pesticky!

michina
2. kvě 2008

Ne, není to tajný, jsme pocitacová firma, takže PC, setoboxy, co nam da zakaznik. A vy, Artep?

BAro, který už jsi týden?

mufy
2. kvě 2008

Michi tak snad se ti to nerozjede.Doufala jsem,že měsíc květen bude pro všechny dobrý a těhulkovský.

Já si taky říkala,jaká tu bude dneska flákačka,ale musím počkat,až šéf odjede.Teda pokud odjede. 😖

Odpoledne jdeme na grilovačku,tak se moc těším. 😵

michina
2. kvě 2008

To se máš, Mufy. Já si jdu sednout s kamarádkou, co jsme spolu pracovaly v minulé práci (ona tam jeste porad je), tak z ní jdu vytahnout nejaké drby.. 😅 V sobotu chceme jit s manžou na autosalon, mam to strane rada, ted se jdeme zamerit na ctyrkolky, je to nas sen, jendou nejakou mít.. a v nedlei ma manzelova sestra a teta narozeniny, takze na oslavu. Ale je to na zahrade, takze aspon budem na certvem vzduchu. Snad nebude prset.

Taky jeste doufam, že se MS radne nerozjede, ale spise tomu moc neverim. Proste to asi nebude tak jednoduchy, no. 😨

artep26
2. kvě 2008

Michi my vyrábíme technickou keramiku a tištěné obvody (bývalá Tesla). Je to děsná nuda, ale dělám na obchodě, tak si člověk alespoň rozšiřuje slovní zásobu a trošku se cvičí v řečích. No vůbec mě tenhle obor nebere, ono to moc pro ženskou není. Zrovna jsme si s kolegyní říkaly, jak by bylo super pracovat třeba v kosmetické firmě, nebo oděvy, obuv - no prostě něco užitečného. Ale čidla atd ... to je fakt nuda .. ☹ 😕 🙄

artep26
2. kvě 2008

Mufy my jdeme na grilovačku zítra. Ségra má narozky tak bude kýta. Shodou okolností jsem přesně 3.5.2004 nastoupila do práce - no asi slavit nebudu, není co 😖

michina
2. kvě 2008

Já dělala 3 roky na obchodě ve sportovním oblečení, to bylo super! Mohla jsem si nechta ušít co jsem chtěla, jetšě mi to třeba upravili (délku a tak), pak mi zustaly treba prvni vzorky, takze mam jedinečný kus.. Ted jsem na administrativě, ale netěžuju si, je tu fajn kolektiv a zas je to neco nového. Je nas přes 1000 a ještě jsem ani poradne nepochopila, jak to tady chodi a kdo co vlastne dela, takže se furt mam co ucit. A hlavne taky mluvim anglicky, coz je fajn!

artep26
2. kvě 2008

Jé tak to muselo být super. Taky bych ráda nějaké takové zaměstnanecké výhody, ale tento sortiment mi je jaksi na nic. Poítače jsou taky v poho, ale tady u nás je to fakt nezáživný. Ale práce je zase různorodá, fušuju i trošku do výroby, plánování atd. tak to alespoň není na jedno brdo.
Po mateřské (doufám že se jí dočkám 😒 ) bych ráda někam jinam, kde je to zábavnější. 😎

michina
2. kvě 2008

No my tady ted taky nemame zadne vyhody, treba slevy na notebooky nebo tak. Ale aspon mame zdarma kurzy anglictiny, tak aspon neco. Je to presne na to, abych sla na materskou a mela se kam vratit. 🙂 Jsem ja to ale vypocitavec, jesteze to zamestnavatel neví... 😀 ¨
Tak jen aby to ted vyslo.

artep26
2. kvě 2008

Já už bych byla dávno pryč, ale zase si říkám, co když to vyjde a někdo nová jít na mateřskou, to by na mě koukali dost blbě. tady má člověk zázemí, jsem tu 4 roky tak už nárok mám. Už jsem jednou dala výpověď, ale ukecali mě a přidali 😀 tak jsem jí zase vzala zpět. Dneska si nadávám, protože už bych byla rok někdě jinde a těhu se zatím nerýsuje. Ale kdo to mohl vědět, že se to takhle bude prodlužovat ☹

grej
autor
2. kvě 2008

Ahoj holky, jsesm tu jenna skok. Mám volníčko, tak manža dělá na zahradě a já si myju nový skříně v hale.

U mě pořád vše při starém. Pořád špiním, dnes dokonce víc než včera. Ale pořád hnědá. Dnes jsem samozřejmě opět testla a opět tam byla neznatelná čárka, ještě slabší než včera. takže to vidim bledě. Asi to dopadne stejně jako v tom únoru. Nejdřív pár dní slabá druhá čárka a pak konec ☹

Už mě ani nebolí břicho, kromě toho občasnýho píchnutí u pupku. Ach jo, proč to jen nemůže už být za mnou!!¨

Začínám si fakt myslet, že už je po všem a jen Utrouš mi tu MS oddaluje..

Tak já jdu zas makat, odpolko se tu zas na chvíli stavím.

artep26
2. kvě 2008

Grej ahojda, jen to nepřeháněj s tou prací 🙂
Já být tebou, tak se na TT vyprdnu a nechám to být. Stresuješ se a to taky není dobře. Počkej pár dní a uvidí se. Buď se rozjede potvora červená, nebo bude klid po pěšině a pak bych si udělala TT nebo šla na krev. Ale mně se to radí, já vím ... já TT taky dělala a vyšel s /. Tak to nebudu lámat přes koleno a budu čekat (jak mi poradili v Sanusu) na MS. Kdyby dloho nic tak se objednám a uvidí se.
🙂

michina
2. kvě 2008

Grej, nezoufej, ja uz jsem v takovém stadiu, ze pocitam s horsim a doufam v lepsi, tak to vzdycky razi muj manzel.
Taky uz spinim a proste bud se to rozjede, anebo ne, stan co ma se stat. My to stejne neovlivnime,t ak radeji nebudeme stresovat, no ne? Ty si uzivej slunicka a zahraddy, my s Artep sedime v praci, 🤐

Artep, no ja to mela ted paradni, rozhodla jsem se zmenit praci i za cenu toho, ze chceme mit mimi, proste jsem to riskla, v te predchozi uz se to fakt nedalo, malo penez a idiot sef. Tak jsem byla v praci prvni den a vecer me hned operovali to mimodelozni, takze pak jsem byla mesic na neshopence a trnula, jestli kdyz prijdu, tak mi reknou nashle. Ale nakonec ne a ve stredu mi skoncila konecne zkusebka, tak uz je mi hej! I kdyz jsem si rikala, ze prace se vzdycky najde, hlavne, ze jsem zdrava. 😉

mufy
2. kvě 2008

Grej ještě počkej,delej si testík třeba každý den,ať víš,jak na tom jsi. Musí se to povést.Vždyť to by bylo nespravedlivé. A kdyby přece,tak se musíš zeptat doktora,proč to tak je,že je to jen na začátku a pak konec.Ale nechme sýčkování,to se prostě musí podařit.Čekáme na to holky tak dlouho,tak musíme být tento rok úspěšné.

Michi tak já budu v sobotu jen odpočívat a v neděli mě čekají zřejmě firemní okna,takže o zábavu mám postaráno.Vůbec s emi do toho nechce,jenže penízky jsou potřeba.