Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
14. kvě 2008

Ahojda kočky než si vás zběžně přečtu, tak posílám odkaz...
http://www.symbinatur.com/seminare.php?id_sem=7

zanetik
14. kvě 2008

Tak koukám, že když jsem tady já tak zas nikdo 😀 tak já zdrhám z práce, musím na poštu a jsem zmrzlá tak se jedu ohřát...

grej
autor
14. kvě 2008

JSem tu! Jen jsem měla hodně telefonů...
Jsi zmrzlá? Tak to mě už se v kanclu konečně oteplilo. Už mám jen tlustý ponožky, ale už nemusím mít svetr 😉

Copa to je za seminář? Ty se tam chystáš?

mufy
14. kvě 2008

Ahojky holky, já tu mám taky šrumec,když jsem tu dopoledne nebyla a ty hodiny utíkají strašně rychle.

Na příští týden jsem se objednala na masáž lávovými kameny.Nevíte některá z vás,co to přesně obnáší,aby to nemělo nějaký vliv na ty moje vajíčka? Co tam se mnou budou dělat?

Jinak jsem ráda,že je všechno v pořádku,tak snad to bude dobré pořád.

Michi dneska jdeš k doktorovi,tak by ti měl říct,co to s tebou je.Doufám,že to nic nebude zlého. 😒

Grej ty tam máš takovou zimu? To já mívám hroznou v zimě,ale teď se to tu dá snýst dobře.Jsem i bez ponožek a to se dá co říct,protože já nosím ponožky snad všude i do postele.Mám je pořád zmrzlé, i když venku bývají 30ti stupňová vedra. 😀

grej
autor
14. kvě 2008

Mufy, na masáži jsem jednou byla. Je to vlastně normální masáž, jen tě nejdřív trochu promasíruje nějakým olejem a pak tě masíruje horkými kameny. Navíc ti ještě položí kamínky na chodidla, do kolenních jamek a do rukou, myslím. Všechno je to vyloženě relaxační, nijak to netlačí nebo tak...
Bylo to příjemný, jen já mám dost citlivý chodidla, tak jsem trpěla, protože mě to hodně pálilo, ale určo se s ní dá domluvit, aby to trošku nechala vychladnout.

Michi - držím palce na kontrolu!! Za chvíli budeš odjíždět, viď?

TeĎ tu mám příjemně, jen na nohy je mi zima. Taky jsem na ně háklivá, občas v tlustých ponožkách i spím jako ty, MUfy 😉

mufy
14. kvě 2008

Grej tak to jo,tak to si dám líbit.Už se na to těším.Musím si před tím pořádně odpočinout. 😀

No nic tak já valím domů. Jde nám špatně internet,tak snad zítra to bude lepší.Mějte se papa 😉

grej
autor
14. kvě 2008

Papa Mufy. Užij si odpoledne!!

michina
14. kvě 2008

Tak mám musím referovat. Sestřička mě hned vyvedla z omylu, že mě doktor určitě vyšetří i přes krvácení, že z očí to nepozná 😀 Měřila mi tlak a jak jsem byla nervozni a bušilo mi srdce, tak jsem mela 150/85. 😀 Doktor si všechno pěkně vyslechl, chudák se chytal za hlavu, že to snad není možné, že měl se mnou probírat lázně, preventivku a ne tohle. Prý kdyby to byl kdokoliv jiný a přišel prvně s tímhle problémem, tak by to tak šíleně neřešil ale vzhledem k mé anamnéze a 3. pokusu, tak mě pořádně probere.
Pak mě teda hodně podrobně vyšetřil, koukal do mě, vzal mi stěry nějakého krvavého chuchvalce na histologii, co tam ještě našel (asi hoďku před gynekologem jsem začala krvácet už jen lehce, hurá), pak mě důkladně osahal, pomačkal, proklepal, zatlačil snad na všechny části reprodukčních orgánů zvenku zevnitř, nic mě nebolelo, pak všechno prohlížel pečlivě ultrazvukem, všechno mi pak ukazoval. Říkal, že nikde nic nevidí, v děloze určitě žádné těhotenství není a v okolí žádná krev, žádná známka nějakého mimoděložního. Docela mě vystrašil, protože říkal, že kdyby to bylo mimoděložní, vůbec by mě to nemuselo bolet. Každopádně mi vzal krev na HCG. Zítra budou výsledky z krve (odpoledne) a v pátek histologie. Trošku jsem mu oponovala, že ta čárka na testu nebyla až tak tlustá a viditelná, že co když to bylo falešně pozitivní, tak říkal, že to se stává málokdy, když už tam // jsou, vždycky to znamená těhu. Takže výsledek, který by mi nejvíce přál je, HCG kolem 200 a v histologii nějaké zbytky tkáně, což by znamenalo, že mám levý vejcovod průchodný, že se mimi neudrželo a odešlo s MS, to by byly nejlepší varianta. Druhá je, že HCG bude kolem 2000, což by znamenalo, že někde něco žije, ale špatně a na špatném místě a pak by to bylo horší... Takže budu zítra čekat, až mi odpoledne příjde textovka s výsledky. Ale paradoxně se mi ulevilo, jsem taková klidnější. Taky říkal, že ohrožená na životě určitě nejsem, at jsem v klidu.

Taky jsem mu říkala, že přemýšlíme, že bysme šli na vyšetření, spermiogram, genetiku atd. a on na to říkal, že si myslí, že je to úplně zbytečné. Jo, budem vědět, jaký je výsledek, ale stejně s tím nic neuděláme. Vajíčka mám, spermia manža taky, jinak by se to 3x nepovedlo, a když najdou nějakou genetickou abnormalitu, tak by nás to akorát stresovalo. Poznačil si tam stimulaci vaječníku, o které bychom potom eventuelně uvažovali, ale že zatím nevidí důvod proč to dělat. Samozřejmě, že je tady metoda asistované reprodukce, ale zatím říkal, že by neházel flintu do žita.

Takže si dáváme s manžou vínečko, on kouká na hokej, já jsem tady a slavíme, i když zatím nevíme co.. 😀

Tak papa a zítra.

mufy
15. kvě 2008

Dobré ráno kočenky,

Michi tak to je super,že ti tam nic nenašel. Určitě to mimoděložní nebude.Budete to prostě zkoušet dál,pořád máte větší šanci než já.I Grej by se to mohlo podařit z inseminace.U nás to bohužel nehrozí.Tak to jde jen přes IVF. Já šla včera spát už kolem 20.30hodin,nic mě nebavilo a v televizi taky nic nebylo.

Grej na ty lávové kameny jdu až příští týden.Sice záda mě bolí už jak čert,ale musím to vydržet.

michina
15. kvě 2008

Ahoj Mufy, taky doufám, že to nic nebude. Hlavně že to snad není žádný hormonální výkyv nebo tak. A nebude žádná pauza ve snažení. Už teď nemůže být 14 dní tulení vůbec, tak už máme trošku absťák.. Teda aspoň já. 😀

Ty lávový kameny ti závidím, taky bych šla..

mufy
15. kvě 2008

No já dostala minulej rok k narozeninám poukaz na různý masáže a kosmetiku,tak si to teď vyberu.Snad je k tomu vhodná doba a vybrala jsem si ty lávové kameny tak se už na to těším,protože mám strašné problémy s krční páteří a potřebuji promasírovat.

majmuna
15. kvě 2008

Ahojky 🙂

Michi ja bych s tim tvym doktorem souhlasila....je myslim hodne paru uz i s mimcem kterym by se urcite taky nejaka geneticka vada vystourala a akorat by z toho clovek vysiloval...mrkni na baru jak to nakonec vsechno dopadlo 🙂 Jinak ja teda abstak nemam a zatim nic nebylo.....hold u nas porad nekdo bydlel a nebo odpadnu hned po krmeni 😀 Chudak M asi si to vypoti v posilovne 😀
Jinak dekuju za pochvalu Tedaka 😉 🙂 Mam hned frnacek vejs nez normalne 😀

Nestiham si vsechno procist prijede mi kamoska na cely odpoledne i s mimcem tak se musim pripravit...
Vsechny vas zdravim a pacek 🙂

divabara
15. kvě 2008

Ahoj Michi,
jsem rada, ze nejsi ohrozena na zivote 😉 Ne je fakt, ze jsou to vzdy nervy...Treba to nakonec byla nejaka cysta, co zpozdovala MS a zpusobila ty dve //...Mne tedy dr. rikala, ze // carky mohou byt klidne, i kdyz se nejedna o tehu, ze je to zpusobeno tim, ze lutealni faze je delsi nez by mela byt. Treba nakonec bude HCG 0 !!! Jinak souhlasim s doktorem v tom, ze nekdy je znat mene lepsi, nez znat vice, ale me ty vysledky tech nasich vysetreni spise uklidnily...horsi by to bylo, kdyby asi neco nasli...no ale pritom jsem si prala, aby neco nasli, aby me zacali lecit, aby se neco delo...ted jsem rada, ze nic nenasli a ze se vse delo prirozene, protoze ja osobne holky, co podstoupily IVF obdivuju, ze to zvladly,a moc jim fandim...

Bara

mufy
15. kvě 2008

Majmunko to je ten tvůj M chudáček,ale neboj,on to zase vypotí jinde,však ta chuť a nálada přijde.Zatím je moc práce.Jinak všechno v pořádku? Tedík dá asi zabrat,že? Kolikrát vstáváš za noc? Tak si užij návštěvu kamarádky a potlachejte si. 😉

Barunko díky za pochvalu,ale já bych byla radši,kdyby se nám to IVF vyhlo.Nikomu bych to nepřála,jsou to hrozné nervy. Ale když to nejde normálně,tak holt to podstoupit musíme,co se dá dělat. 😒

Grej vlastně psala,že bude mít dneska dovolenou,že? Nebo se mi to už plete?

Já jdu po práci do města a pak si s mamkou uděláme dámskou jízdu.Někam ji vezmu na véču. 😵

sroubek
15. kvě 2008

já taky zdravím..venku je krásně..tak tam zase půjdu...

tak já už mám výsledky a našli tam nějakou střevní bakterii a koky (enterokok..no prostě ze střev)...ale je toho prý hodně malinko..takže se to vyřeší na další kontrole za týden..asi dostanu ty samé globule, co jsem měla, už to hodně potlačily a měly by to teď dorazit...mě osobně je lépe..ale bříško těžkne...jsem jako velrybka a v létě bdu jako velryba na poušti 😀 zdravím majmu... 😉

jinak mám teď minimálně 66 kilo, přírůstek zatím tak 12 kilo...vidím to v celku na těch 18...což je ideální...

mějte se a držím všem palečky...hlavně michi dneska

michina
15. kvě 2008

Díky za podporu všech. Máte pravdu, lepší je nevědět, taky bychom tak nevyšilovaly a nestresovaly, jenže my jsme moderní, inteligentní ženy a chceme být informované a vědět co nejvíc, někdy si říkám, jak je dobře obyčejným dělníkům, co děljí rukama, nemají prachy, starosti a jak jsou spokojení... Samozřejmě to ymslím nadneseně.. 😉

michina
15. kvě 2008

Takže už mám výsledky. Zatím je to dobrý.
hCG je 154,77, což není nebezpečné, musíme počkat na výsledek histologie. Na kontrolu mám přijít asi za týden, pokud by byly potíže, tak kdykoliv. Dostala jsem na doktora i mobil. Tak snad to bude dobrý. Ještě počkám do zítřka, než se začnu úplně radovat.
Nicméně krvácím zatím pořád, občas ze mě jdou táhlé kousky sliznice.. ☹

mufy
15. kvě 2008

Michinko tak aspoň že tak.No vidíš,sice jsi otěhotněla,ale nevyšlo to,ale teď aspoň víš,že to pěkně prošlo a že to půjde.

Jinak ti můžu říct,že dnešní dělníci mají skoro víc než my,co děláme v kanclu,ale zase mají se hůř,protože dělají víc rukama.Jen my se tak nenadřeme a starosti máme všichni stejné,ne? 😉 Není to jen o dělnících,ale všichni lidi jsou na tom stejně.Jen my si naše starosti líčíme tady na KOníkovi a svěřujeme se.A pomáhá nám to. 😅 Teda mě aspoň ano. 🙂

divabara
15. kvě 2008

Ahojky,

Michi,tak aspon nejaky pozitivni vysledek po tom vsem...Je dobre, ze z tebe jdou i tahle kousky sliznice, tzn.ze se deloha cisti sama...a pak se muzete zacit snazit hned po prvni MS...my tedy vzdy cekali 3 mesice, ale to bylo spise o me psychice...

Mufy, ja vim, ze IVF neni zadna radost, i kdyz sama to posoudit nedokazu, proto obdivuju kazdeho, kdo to podstoupi...ja bych na to asi uz ted nemela, protoze v nasem pripade by nam to zrejme ani nepomohlo, takze pro nas byl jedninou nadeji prirozeny pokus, alespon tak to vnimam ja...Nastesti to nakonec vyslo...Kez by clovek to IVF podstoupil jen jednou a mel vyhrano, to by bylo fajn...

Sroubku,ja budu taky v lete jak velrybka, ale my to zvladnem 😉

sroubek
15. kvě 2008

zvládneme 🙂 koukám, že jsi 7 týdnů za mnou...necelé 2 měsíce..to je mazec... 😀

jinak uvidíš, že kolem 24tt to bříško začne brutálně růst a zvětšovat se...

michi dobré zprávy...mějte se kočičky 🙂

mufy
16. kvě 2008

Ahojky holky, já včera už neměla čas se rozloučit,všechno se to tu na mě nahrnulo.
KOnečně je dneska pátek.Huráááááá...... 😀

O víkendu si odpočinu a něco poklidím.V pondělí další kontrola.Snad folíky už porostou hodně a OPU bych pak brala nejlepši ve čtvrtek nebo pátek.Abych byla v klidu a nemusela si brát moc dovolené.

Sroubku to ale utíká,ty už jsi ve 28 tt? A Barušce to taky utíká.Ach jo,já už chci takyyyyyyy....... 😲

grej
autor
16. kvě 2008

Ahoj holky, tak jsem tu po dovolené.
Vy jste toho ale napsaly!

MIchi - jsem ráda, že to u doktora dopadlo takhle. Mám z tvého příspěvku pocit, že jsi spokojená🙂 Je to moc fajn, přístup doktora byl supr🙂

Já měla včera dovču, ale ani jsem si jí moc neužila. Dopoledne jsem aspoň posekala část zahrady, zatímco manža zase přepojoval elektřinu v naší rozkopané koupelně. Pak jsme jeli do GESTu podepsat papíry na IUI.
No a potom jsem jela zrušit účet do banky. Jak se na Vinohradech ted nedá moc parkovat, tak jsem chtěla využit toho, že tam pojedu bez auta. Navíc má ta banka ve čtvrtek jen do 16,00, což je teda fakt pracovní doba naprosto šílená. Jak si tam pak člověk má něco zařídit, když zavíraj takhle brzy?

Pak jsem byla na masáži u své fyzioterapeutky a pak jsme měly sraz s holkama z vysoký. Vzhledem k tomu, že jsem mezi tím měla asi hodinový prostoj, tak jsem se byla podívat po krámech a koupila si dvoje boty. Tak jsem ráda, že to mám z krku. Už jen tenisky a zas budu mít na několik let pokoj 😀

mikulka
16. kvě 2008

AHoj holky, jen jsem vás přišla pozdravit. Byla jsem na chalupě a seuper. odpočinula jsem si. Co vy, Grej, jak jsi dopadla, a co Mufy?

michina
16. kvě 2008

Ahojky, je to paráda, jak nám těhulky rostete a pribyvají vám tydny. Moc vam to preju.

Já zatím žádné novinky, ještě čekám na ty vysledky z histologie, tka snad se to potvrdi.

grej, spokojená budu, až bude mimi v bříšku (nebo lépe na světě 😀 ), ale ted se spokojím i stímhle a s milujícím manžílkem. Jakoby už ted toho nebylo málo, že? My jsme sakra náročně ženy.. 😀 😀

michina
16. kvě 2008

aHOJ Mikulko, tak jak to u vás vypadá, všechno dobrý? Já se v tom neorientuju, když tam nemáš žádnou poznámku ohldně týdnů... Kolik už máš?

grej
autor
16. kvě 2008

Ahoj Mikul, u nás nic, nevyšlo to. Na další pokus jdeme v září. Mufy je teď v období stimulace a zatím dobrý🙂

Michi,to je mi jasný, že budeš spokojená hlavně až s miminkem, ale i takhle je to fajn. Ano - jsme velmi nenáročné😀

Holky včera mi kámoška vyprávěla, že nějaká její kolegyně z práce má trošku prekérku. Asi po 8 letech se rozešla s přítelem a začal jí uhánět nějaký kluk, pořád jí zval na véču a tak... Tak si řekla proč ne. Viděli se asi 3x, pak se spolu vyspali a pak... zjistila že je těhotná!!! A to spolu spali s ochranou! Tak jsem holkám vyprávěla, že v přirozeným cyklu, pokud spolu spíte v době ovu, je šance na těhu asi tak 10%, navíc když měli ochranu... To je síla, co????
Prý si teda mimi nechá, ten chlap je naprosto nadšenej, prý jí hrozně miluje, jenže ona začíná zjišťovat, že on zrovna není chlap dle jejího gusta, se kterým by měla strávit celý život. Přeci jen se viděli asi tak 4x... No ale dítě si nechá a pak se uvidí.
Hustý, co?

michina
16. kvě 2008

To je přesně Murphyho zákon, nechceš, neplánuješ a je tu, zatímco plánuješ, chceš, čekáš, počítáš, snažíš se a nic!

mikulka
16. kvě 2008

Michi, začínám 20 tt. Příští týden jdu na velký screening, zda je miminko dobře vyvinuté a má vše správně, jak má mít. A také jestli mámd obře uloženou placentu a dost vody. Jen ať je vše v pořádku.

Grej, tak třeba to vyjde i do září spontánně, když teď nastimulovaná, je větší šance.

Mufy, a ty stimuluješ jak dlouho? Kdy bude OPU? A jak to snášíš, už jsi byla na UZ?

grej
autor
16. kvě 2008

Mikul - držím palečky na screening a pak dej vědět! Jinak jsme se tu bavili o srazíku někdy v červnu. Jela bys?
Mufy teda neví, podle toho jak na tom bude ohledně IVF, ale Šroubek to chtěla stihnout do svatby... Nebo se můžem sejít my Pražský a "celorepublikový" sněm nechat až na prázdniny, až bude Mufy těhu 😉

Mufy byla na UTZ ve středu a vypadá to dobře. Nějak přiští týden by měla mít OPU, mysím ke konci týdne.

mufy
16. kvě 2008

Grej tak to je teda síla.My se můžeme snažit jak chceme a nic a někdo k tomu přijde jak slepej k..... 😀
Však nám se to tak ypodaří.Musíme tomu věřit.

Mikulko tý jo,to teda utíká,už 20 tt.
Já si už 10 dní píchám injekce.Ve středu jsem byla na kontrole,ale přesný počet folíků mi neřekli.Tak jsem z toho nervózní,aby jich bylo alespoň 16,aby se to mohlo půlit. Jinak to zatím snáším dobře,sem tam mě píchne u vaječníků. Snížili mi tentokrát dávky,aby bylo vajíček míň než minule,ale zato byly víc kvalitní.Také ten rozpad mohl být z toho,že jich bylo hodně a nebyly dostatečně kvalitní.No uvidíme.V pondělí mám jít na další UTZ a jak se tak dívám do papírů z minulého roku,tak bych mohla jít na OPU asi v pátek.Bylo by to super.

Michi,Grej, vám to vyjde přirozeně. 😉