Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
20. kvě 2008

No bylo by moc krásné,kdybychom tu byly už konečně všechny těhulky. 😵 Tak snad se nám zadaří.

Mikulko hlavně,že je všechno v pořádku a že už miminko cítíš.Už víš,co to bude?

zanetik
20. kvě 2008

Jé Mikul jsi to napsala tak krásně až mám slzy v očích, moc ti to přeju a určo bude věechno v pořádku 😉

michina
20. kvě 2008

Ahoj, Mufy, já bych navrhovala než bolest hlavy raději průjem, žes něco blbého snědla a že prostě nemůžeš opustiti WC a můsíš zůstat doma. S migrénou by tě ještě přemluvili! 😀

Ja vcera volala sestricce, jestli uz je histologie, říkala, že to tak rychle neni, spise ve ctvrtek nebo az ve stredu. Ze ted nema smysl chodit na kontrolu, kdyz stejne nic noveho nevi. Ze mi poslou sms s vysledkama a pak se mam hned objednat. Samozrejme se me hned ptala, jak se citim, jeslti me neco neboli, neni mi spatne, tak jsem ji uklidnila, ze uz se citim skvele, nic me neboli, uz ani nekrvacim, jen tka 1x denne trosku je neco na slipovce, tak se uklidnila a ze se na me budou tesit. Holky, ja uz bych si tak dala sexik, to uz je snad 3 týdny bez!! Ale teed uz by to snad slo, jen si musime dat pozor, aspon 1 MS bychom meli pockat, a pak se zase snazit, co myslite?

grej
autor
20. kvě 2008

Tak tak, taky se připojuju k migréně. A hlavně ta může být jeden den a druhý už vůbec ne.

Michi - my na to prděli a snažili se hned. Když to odešlo takhle samo, tak si s tím hlavu nedělej... To je síla, jak jim to všechno dlouho trvá, co?

zanetik
20. kvě 2008

No Michi já bych asi počkala,ale pokud to má přijít tak to přijde 😉

mufy
20. kvě 2008

Michi raději byste počkat měli,aspoň tu jednu MS vydržte. Pak se můžete zase snažit jak chcete. Už to musí přece vyjít. 😉

zanetik
20. kvě 2008

Tak já se pro dnešek loučím, bolí mě hlava z toho počasí...tady pěkně leje...ani se mi nic nechce dělat, tak asi nebudu...stavim se akorat k našim...
Mufy tak spoj Migrénu se střevní chřipkou prej to zase začíná řádit 😉
Tak zítra papá 🙂 🙂 🙂

grej
autor
20. kvě 2008

Michi - já bych nečekala. Ale záleží na tom jak se cítíš.

Zan - tak papa. U nás už neprší, odešlo to včera, tak snad už se to zas dlouho nevrátí.

Mufy - mysím, že tu střevní bys říkat neměla. To by ti pak synovce v neděli nemuseli půjčit, páč by se mohli bát aby něco nechytl...

michina
20. kvě 2008

A jo tak, Mufy, ja pochopila, ze jdes se synovcem den pred tim. Ale já to mívám bežně, že když neco spatného sním (teda spíše se prejim neceho tucneho), tak me to prozene (ale fest) a druhý den už je mi skvele a vůbec to neni viroveho puvodu.

No já myslím, že OVU je práve ted nekdy, vcera me silene bolela prsa, jsem 18.DC, takze bych videla, ze uz je po, takze ty sileny chute na sex byly asi i kvuli tomu, takze jsem to stejne promeskala... 🙂

grej
autor
20. kvě 2008

No uvidíš Mufy... Mě kupodivu ty chutě na sex nějak přešly, jak jsme měli tu abstinenční pauzu... ALe je fakt, že kolem ovu se mi to obvykle taky stupňuje. Bohužel u toho mýho chlapa mi to přijde spíš naopak 😠

Jo už několikrát sjem ti chtěla říct, jak jsou supr ty tepláky co jsem si od vás objednala. Předtím jsem je moc nenosila, ale jak jsem teď trochu přibrala, tak jsou mi úplně supr a moc mi prej slušej 😉 Jen mi chybí kapsy, ale už jsem si na to zvykla🙂

michina
20. kvě 2008

Díky za pochavlu, Grej, mám je taky. A visíš to, já na to málem zapomněla, že sis něco od nas brala. Tak aspon nejaky spokojený zákazník, škoda, že už neexistujou.

grej
autor
20. kvě 2008

Jojo, jsou dobrý. A manža je má taky rád. Jen ty trička mě trochu zklamaly, asi po druhým praní už se hejbly a teĎ už maj dost křivý střih. Víš co tím myslím, nevím, jak to líp napsat... ALe to dělaj všechny třička, tak to moc neřeším...

michina
20. kvě 2008

Hmm. to se divím, co to byly za jmena, pamatueš si? I když já si trička nebrala, protože mi neseděly, maximálně tílka, ale jak jsem přibrala, tak se do žádného nevejdu. Problém je, už už se nevejdu ani do sak, které jsem loni měla pěkně liniové na tělo, fakt hruza, ani do halenek, přes prsa mi dělají vlnky knoflíky.. fakt jsem přibrala uplne vsude, no tech 5 kilo musí byt nekde videt.. ☹ 😒 😠 😠

grej
autor
20. kvě 2008

To byly trička pro manžu. Obyčejný, jedno bílý a jedno černý a jen na prsou maj tu značku Flexibo. A maj véčkový výstřih.
Já si pro sebe objednala jen triko s dlouhým a to nic moc. Vypadá takový vytahaný...

Já taky vypadám ve všem šíleně. Navíc jak kojná 😖

michina
20. kvě 2008

Hahha, tak já se pomalu loučím, apapa zítra.

mufy
21. kvě 2008

Dobré ránko holky,

to je ale škaredě, takový spavý počasí.

Já dneska spadla na mokré podlaze a tak škaredě,že mám naražený loket a bojím se předčasného prasknutí folíků.Myslíte,že to nemá na to vliv,že by se to stát nemělo? Byla to rána a taky jsem se dost lekla.To zase bude do zítřka nervíků,jestli je všechno v pořádku. 😅 Já mám fakt smůlu.

U nás proběhl včera zase sexík,původně jsem na něj neměla chuť,ale nakonec mě miláček svedl, já jsem prostě nemohla odolat. 😨 😕 😀

Grej dneska jdeš na to IUI tak ať ti to dobře dopadne. 😉

zanetik
21. kvě 2008

Dobré ranko všem, u nás sice neprší,ale je tam že bych šla spát hned...

Mufy já si myslím, že pád na folíky nemá žádný vliv....

Grej držím pěstičky, ať proběhne všechno jak má 😉

grej
autor
21. kvě 2008

Mufy - tak koukám, že sis ten úraz přivolala, co? 😉 Nejdřív dumáš, že si vymyslíš, že upadneš na schodech a pak tohle... Doufám, že to nebylo nic vážného! Neboj, folíci to vydržej...

U nás furt tichá domácnost, takže po sexu ani památky ☹ 😢 Jestli nám to dnešní IUI vyjde, tak to fakt bude miminko "z lásky" ☹

michina
21. kvě 2008

Ahoj holky, taky si myslím,že pád nemá na folíky vliv. Grej, neboj, to bude doma zase dobrý, holt asi budete mít občas tichou domácnost, ale to neznamená, že byste se neměli rádi, ne? 😉

Mě dneska psala sestřička, že z histologie je neasne, zda jde o normální nebo mimoděložní tehu, neda se to určit. Takže zítra ráno jdu na kontrolní odbery, ale pokud mi vemou krev na hCG, tak stejne tam bude nula, co zjisti? Treba mi vezmou krev i na neco jienho. Ach jo, jsem z toho nestatsna, protoze vsechny moje tehu jsou nejasne, nikdy na histolce neni nic zretelneho, nikdy poradne nezjistili, co mi vlastne bylo a jak a kde to vzniklo.. ☹

mufy
21. kvě 2008

Grej máš pravdu já si to vlastně přivolala, ani jsem na to nemyslela.Ale pád to byl dost bolestivý, nemůžu si pořádně opřít ruku o stůl. Tak já teda doufám,že ten pád na to nemá vliv, to by byla teda velká smůla. ☹ Hnusný počasí,dneska náladička nic moc. 😨

Grej to máte z toho,že máte velkej dům,kde se můžete oba v klidu zašít. 😀 Kdyby jste měli byt jako my,tak se nemáte kde schovat. 😀 Ne dělám si jen srandu.Neboj,ono se to uklidní, prostě jednou za čas to chce trošku vybouřit. A nejlepší lék je na to to miminko. 😉

Michi neboj,odběry dopadnou dobře, halvně se musí zjistit hlavní příčina.

michina
21. kvě 2008

No právě, Mufy, obávám se, že ani těmy odběry už se nemá co zjistit, když se to nezjistilo už prvně, to už bylo hCG 177, ale neříkalo, kde byl problém. Tak nevím, z jakých jiných indicií z krve se dá něco vyčíst. 😔

michina
21. kvě 2008

Každopádně po odběrech se mam objednat na kotrolu, tak se uvidí, cos e uvidí. 😉

mufy
21. kvě 2008

Michi spíš bych si tipla,že se to jen neudrželo. Příště se tam už pořádně zakousne a vydrží 9 měsíců. 😉

michina
21. kvě 2008

To doufám!!! A vám taky.. ted je nejaktualnejsi Grej. Tak snad, kdyz je tak hnusne, se mimi nebude chtit ven a radeji se u ni usadi. 😀

mufy
21. kvě 2008

No já bych nám to tak přála,aby se to všem tady co nejdřív povedlo.Ani nevíš jak. 😵

grej
autor
21. kvě 2008

To je divný Michi, ale já myslím, že pokud nemáš potíže, nic tě nebolí, tak mimi odešlo a nemusíš se bát...

Velkej dům - stejně jsme spolu jen v obýváku nebo v ložnici 😀 Ach jo, holky, mě už to nebaví ☹ Včera jsem se manži ptala, jestli už se teda vyprázdnil, aby tam neměl týden starý spermie (myslela jsem, že kdyby řekl ne, tak bych se ho zeptala, jestli nechce pomoct). Řekl "hm". Tak jsem řekla, že škoda, že jsem myslela, že mu pomůžu. Nic. Chápete to? Každej normální chlap by snad po mě skočil, ne? Kor když jsme spolu týden nic neměli a já se krásně čerstvě oholila. Nic. Už mi to fakt leze na mozek. Jsem zvědavá, kdy ho to přestane bavit. Já neustoupím 🙄

mufy
21. kvě 2008

Grej tak to teda nechápu.I přes tu svoji hrdost by měl za tebou přijít a aspoŇ kdyby jsi mu pomohla.Ale ne,že si to udělá sám a vůbec,jestli si to udělal,že????
Grej záleží na tom,proč vůbec tuto tichou domácnost vedete a kdo je na vině. Pak by seměl omluvit spíš ten,kdo toto způsobil. 😕

michina
21. kvě 2008

Ja bych na to nemela trpelivost chodit kolem manži a nemluvit, vetsinou to dlouho nevydrzim, protoze nesnasim to ticho...

sroubek
21. kvě 2008

ahojky zdravím 🙂

je mi líto grej, že máte tichou domácnost ☹ já to nevdržím...já furt votravuju....až se usmíříme...mám doma 😀 lvíče...tak co mám dělat 🙂 ..já bych se na to neústupnost vykašlala...to že mám pravdu vždycky vím a mě to stačí...já mám ráda východní filosofii a nadhled mlčícího, který ví a nemusí si nic dokazovat...ale je to na tobě...každopádně pevné nervíky

jinak my jsme v sobotu byli na trokách ...cca 6 km...no mazec 😀 ...vylezla jsem přes motání hlavy na všechny vyhlídky a protože cesta zpět loukama a podél skal...byla dolů...tak jsem vesele prohlašovala, že se doma ještě projdu...no ...z auta jsem málem nevylezla a kolem šesté večer mě už bolel celej člověk...celičkej 😀

mikulko...screeningu se neboj..těš se..já uvidím kubu až 16.6. a těším se na to víc než na svatbu 21.6. 😀
grej: jsem asi do 4.6. v Měšicích, tak kdybyste chtěli dát s majmuu sraz..nebo jen my dvě a panenka 😀 tak dej vědět...papapa a mějte se krásně...

grej
autor
21. kvě 2008

Mufy - chyba je na jeho straně, ale samozřejmě to nepřizná a to, že byl na mě ošklivej mu přijde naprosto normální. Proto se prý nemá důvod odmlouvat. A já už zase nebudu jako vždycky přilejzat, páč to je furt dokolečka. Kdykoli jdu někam ven s kámoškama, tak je protivnej, pak se na to nabalej další ptákoviny a problém je na světě.

Mě taky tichá domácnost hrozně vadí. NEjsem na to zvyklá, u rodičů to bylo jako největší trest, že se se mnou někdo nebavil. BOlí mě břicho, blbě spím.. k životu potřebuju lásku, pusinky a tulení. A ne tohle. Už od pátku jsem nedostala pusu!!!!! Krize.

Sroubku - tak ty taklhe výletuješ, jo? Taky bych někam vyrazila... Škoda toho hnusnýho počasí. Když se to trochu zlepší, tak bychom se mohly sejít. Jde o to co ostatní holky. Mikul ani Mufy prý tentokrát nic, tak buď se sejdem samy (a s Michi, když bude chtít) nebo to holt přehodíme až s Mikul porodíte a Mufy bude s pupkem 😉