Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

luccii
21. zář 2008

grej, teprve ted ctu, ze jste se asi konecne dockali 🙂 🙂 🙂 🙂 gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

grej
autor
21. zář 2008

Lucii - díky, ale zatím moc negratuluj🙂 Takhle pozitivní test jsem měla už dvakrát a nikdy z toho nic nebylo, takže dokud neuslyším srdíčko, tak stejně neuvěřím 😉 Ani z toho nějak zatím nemám radost... Ale díky 😵

Jsem tak ráda, tolik holek mi tu drží palce, že si to snad ani nezaloužím 😵

smilers
21. zář 2008

Grej zatim potichu gratuluju 😉 best je na nic, nejlepsi pro testovani je mamatest, kdyz si pamatuju, jak jsem ja testovala, lekarnik se divil manzovi na co jich tolik potrebuje😀 takze tfuj,tfuj at to tentokrat uz je to to prave 😉

grej
autor
21. zář 2008

Smilers - já právě měla doma jen jeden mamatest a chtěla jsem si v pátek koupit další, ale měli jen BEST, tak mi nic jinýho nezbylo. Už mám taky zásobu mamatestů 3 x 2 😀
taky lékránice koukala jak blázen, když mi oznamovala, že v balení jsou dva a já říkám, že vím, ale přesto že chci 3 balení 😀

Díky moc🙂

smilers
21. zář 2008

hi,hi to je nic, manza me jich najednou koupil 6 krabicek😀 tak hlavne bud v pohode, moc drzim palce 😉

grej
autor
21. zář 2008

Jestli budou čáry tloustnout, tak se neboj, že nepůjdu pro další várku 😀 😀
Zatím v pohodě sjem, vědma mi předpověděla, že to tentokrát vyjde, tak tomu pořád věřím a i to možná pomohlo 😉

smilers
21. zář 2008

grej sesstejna jak ja v tomto, bez testu jsem se nehla, kdyz nebyl test, byla jsem pekne nervni 😀

grej
autor
21. zář 2008

To víš, musím si to užít... Už dvakrát mi ty mrchy z testu zmizely, tak když budou tloustnout, tak je musím vidět každý den 😀 Nebo aspoň ob den 😀

smilers
21. zář 2008

grej, ja si myslim, ze tentokrat uz to vyslo, dvojcatka jak vysita 😉 ale nebudu nic zakrikavat, ty bud hlavnev pohode a radsi nohama na zemi, ale to ty vis, rikam moc ti to preju, jeste mufy , michina a jste komplet 😉

grej
autor
21. zář 2008

Já po těch měsících a 28. snažících pokusů myslím stále nohama na zemi jsem. Spíš počítám s neúspěchem a úspěch mě jen příjemně překvapí 😉 Přiznám se, že já na to těhu čekám už snad jen z toho důvodu, že si budu moct říct - konečně se to povedlo, konečně jsme prorazili tu smůlu. To, že nakonec budu mít u sebe mimi, už je snad jako podružná věc. Vím, že je to divný, ale tak nějak jsem se upnula na to, že musím prorazit ty neúspěchy a být těhu hlavně proto, abych udělala ohromnou radost tátovi a manžovi. Už úplně vidím, až budu tátovi ukazovat fotku z UTZ, jak mu ukane slza. On se umí hrozně hezky dojmout 😵 A až potom budu řešit, že jsem vlastně udělala radost i sobě, že konečně budu mít možná mimi 😉

grej
autor
21. zář 2008

Jinak teda doufám, že už se Michi a Mufy taky konečně zadaří!! Vždyť je ksakru ten rok končíčí šťastnou osmičkou, tak to už musí vyjít!!

smilers
21. zář 2008

grej to je normalni reakce, ja jsem to brala taky tak nejak normalne, nejak jsem se nevzrusovala, no u nas kdyz sem memu tatkovi oznamila, ze budeme mit tri cacorky, tak jeho reakce, no jako, ze se urcite sekli, ze tam bude stejnak jeden kluk 😀 😀

ne beres to dobre, tak to ma byt, proste se na to tak neupinat, ja cele tehotenstvi pocitam se vsim , pac clovek nikdy nevi, a kdy jdes k dr? At vim, kdy zase smirovat 😀 😀

grej
autor
21. zář 2008

K MUDr půjdu asi příští pondělí - tedy 29.9. Snad bude na co se koukat 😵

Můj táta mě překvapil - řekl, že kdyby to byli dvojčata, tak by klidně dvě holky bral 😉 No jo,dědek by si rozmazloval svoje vnučky 😉

smilers
21. zář 2008

grej, toz ja jdu taky 29.9. nejprve na UTZ cipku a pak do poradny, kde se dovim, jestli uz si udelam prazdniny v nemocnici nebo budu jeste doma 😀 takze doufam, ze pro nas obe bude ten den v pohode 😉

no tata porad jeste ted spekuluje, ze tam bude urco kluk 😀 a mamka taky, pac od jeji vedouci dcera, rodila pred 2 tydny a jeste 2 mesice pred porodem dle UTZ to byla holka a bum po porodu musela vymejslet jmeno pro kluka😀

grej
autor
21. zář 2008

Tak snad nám i ty devítky přinesou štěstí 😉 tak pak napiš jak jsi dopadla!!!

smilers
21. zář 2008

grej tfuj,tfuj musi prinest 😉 jj urcite napisu 🙂

mufy
22. zář 2008

Ahojky holky,

no pěkně jste se přes víkend rozpovídaly.Co neudělá další těhulka v našem tématu. 😀

Grej doufám,že čárka sílí, když máš ten Mamatest.Best není moc dobrý test.
A taky odpočívej a šetři se.Já si to myslela,že to u tebe vyjde a hlavně to budou dvojčátka. 😵 😉
Grej jaký máš hleník i přesto,že bereš Utrouš? A co čípek?

Zan ty pořád musíš něco dělat,že? Pokud nechceš jít do nemocnice,měla by ses taky šetřit.To víš, dáváš pozor na 2 prcky i na sebe. 🙄

Mě zrovna včera začlo bolet v krku a mám rýmu,tak se cítím fakt super.
Jinak vždycky mi začlo břicho bolet jako na MS od 5-6 dne a zatím tedy nic necítím,tak jen doufám,že to ani bolet nebude a bude tento měsíc jiný.No kéž by.....Dnes jsem 6 den,takže mám zatím dost času na konečný výsledek. 😵

michina
22. zář 2008

Ahoj MUfy, taky te zdrvaim pri pondelku..
Já zacala v sobotu brát 3x denne ten Norethistoteron (nebo jak se to pise), msuela jsem si na to natocit mobil, abych nezapomnela. 😀 Jsem zvedava, co budu delat se stimulaci. Uzs e s manzilkem tesime v patek do Olmíku..

Mufy a Grej, teda ja vam drzim palecky!!! Hlaste sebemensi zmenu,a t jsme v obraze.. 😀 😎

mufy
22. zář 2008

Michi a na co je ten Norethistoteron.....????
Kdy si začneš píchat injekce?

michina
22. zář 2008

To je nějaký lék, který oddaluje MS, a prý jeste pomaha vstřebat to cystu. Mám ho brát 3x denne po dobu 10 dní, v pátek jdu na kontrolu. Jen se obavam, že se mi těmi šoky - nejdřív antikoncepce po 2 letech jen na měsic, pak hne dposunout cyklus nejakými leky - rozhodí cyklus. Tak doufám, že budu hned od začínající MS stimulovat a že se to tou stimulaci srovna (hlavne aby rostly vajucha a pak sliznice) a po ET uz mi to snad bude jendo... 😀

grej
autor
22. zář 2008

Ahoj holky🙂
Tak jsem testila a jsou tam🙂 Máte to v albu 😵

Mufy - čípek mám zavřený a tvrdý. Jak má být. O hlenu fakt nevím, furt ze mě teče jen utrouš... Včera jsem měla pocit, že je trochu vodovější, ale fakt to nepoznám...

divabara
22. zář 2008

Ahoj holky,

Grej, tak carka krasne sili...mam obrovskou radost 🙂
Holky, je to tu teda fakt napinavy !!!!! Vsichni cekame, co jak dopadne, tento tyden je tyden vysledku a vysetreni, tak at vse dopadne na jednicku!!!
No ja stale nic, zase vcera vecer bricho tvrdlo, a to pravidlene, ale pak se to opet zklidnilo, tak nevim, kdy porodim...Zitra jdu do porodnice na prohlidku, tak se treba dovim neco vice...doufam, ze jen same dobre zpravy...

michina
22. zář 2008

Tak se, Grej, opatruj, ty naše těhule!! 😵
Kdy jdes na kontrolu, za týden?

grej
autor
22. zář 2008

Těhule... Holky - ať to nezakřiknem!! Dokud neuvidím srdíčko, tak neuvěřím... Znáte to...
Objednám se asi na pondělí 29.9. Musím tam jít na ten test z moči...

BLbý je, že jdu ve čtvrtek strejdovi na svatbu. TO, že nepiju, si obhájím - budu dělat řidiče, ale co nějaký skotačení na parketu?? TO zas budu poslouchat, že sedím jak pecka...

Víte, že když jsem naposledy byla na takvýhle "tančící" akci, tak jsem taky měla zrovna pozitivní test? Byly to tátovi padesátiny a mě dost bolelo břicho, tak jsme skoro netančili. A furt jsme poslouchali, jací jsme peciválové, že vůbec netančíme😀 Jenže našim jsem zatím nechtěla říct, že mám //, že jo...

Baruš - tak snad už konečně tento týden! Zítra nám dej hned vědět...

smilers
22. zář 2008

grej hezky se ti vybarvuje 😉

mufy
22. zář 2008

Grej ty čárečky jsou moc krásné a sílí, to je hlavní. 😉 Máme tu další těhulku.Ale je pravda,že raději budeme jásat až po potvrzení lékařem. Fakt krásná zprávička. No vidíš,my ti to říkaly,že to vyjde.
Jinak já čípek moc nepoznám,zdá se mi pořád stejný, prý by se neměl skoro vůbec nahmatat,jak by měl být vysoko.Máš to taky tak? Jinak já taky dost teču po tom Utrouši,takže hleník nepoznám.

A na tu tancovačku si nic nedělej,no tak budeš sedět jak pecka, mimi je přeci důležitějsí. Pak všechny krásně překvapíte?
Co manžílek, jak se tvářil na pozitivní testík?

Michi aha já je zapomněla,že ještě musíš dořešit tu cystu. Neboj praskne a bude to dobrý.

smilers
22. zář 2008

mufy dala jsem ti na nasi diskuzi nejake kontakty pro sestrenku, jak si jinak ziva tehu?

grej
autor
22. zář 2008

Díky Smilers🙂

Mufy - nene, já čípek nahmatám vždycky. Jen výjimečně, když mám ovu, tak mi třeba tak zaleze, že je dál než obvykle, ale nahmatám ho vždycky...

Manžovi jsem to ještě neřekla, bojím se aby to nezmizelo. Zkusím to vydržet do středy nebo do zítřka, jestli to bude zase sílit...

mufy
22. zář 2008

Smill díky, už jsem jí to přeposlala. 😉

Grej já právě čípek taky nahmatám pořád.

A zkus vydržet co nejdýl, pak ho překvapíš třeba výsledkem krve. 😉 To bude krásné překvapení.Nebo si na ni skoč zítra. 😵

plechajda
22. zář 2008

ahoj holku,

ac se nezname tak tu vasi diskuzi ctu pravidelne, pac jsem tu s vama nekdy v roce 2006 kecavala :o) ale uz to je dlouho...

Jdu poprat GREJ at to tentokrat uz vydrzi strasne ti drzim palce 😉 a Vam vsem ostatnim taky, uz si to holky zaslouzite za to vsechno co jste prozili, takze tfuj tfuj 😉