Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
7. dub 2009

Holky jen v rychlosti nečuhuju, nějak nestíhám ...
Michinko moc držím palec ať vyjde ta 3. hezká varianta, navečer juknu jestli už budeš vědět něco víc.
Ten příběh Katy.m ... četla jsem ho na diskuzi dvojčátka .. jsem z toho byla hotová, bojím se jako blázen, jsem přesně v tom týdnu, kdy se jim to stalo a nedovedu si vůbec představit, jak bych tohle ustála ... ale asi nemá cenu se jančit, já předevčírem skoro brečela že se bublinky nehýbou ... myla jsem okna, takže mi manža vynadal ať se na to vy.eru, že to za to nestojí ... naštěstí jsem včera byla na UTZ a bubči se mají skvěle k světu, tak snad budeme OK.
Holky letím, navečer juknu (jestli to stihnu 😅 ), všechny moc zdravím, jak maminky, tak těhulky i snažilky 🙂 🙂 🙂

grej
autor
7. dub 2009

Michi - to klapne - musí!!!

dnes tu mám tři pohovory holky, tak na mě myslete. Snad konečně někoho dobrýho najdem...

To je hrůza, to s tou Katy.m... Radši takový věci holky ani nečtěte ☹

artep26
7. dub 2009

Grej ahojda,
tak ať se ti nějaká paní líbí a dopadne to líp než s tou posledně 😉
S kilama jak jsi psala se nezatěžuj, půjde to pak dolů samo, budeš v jednom kole 😉
Grej jo jo, raději to nečíst ... je to hrozný, už je to druhá holčina s dvojčátkma z tématu, co takhle skončila 😔 😔 😔 Neumím si to vůbec představit a úplně si ty tt v profilu popoháním očima, abych se už už přehoupla přes třicítku, to budu o něco klidnější. Teď jsou to ještě žížaly půlkilový ... 😖 😖 😖

sroubek
7. dub 2009

achich..ta kacm...uplne me to rozbrecelo....strasny..mich prosim to necti, dejou se hrozny veci..svet neni spravedlivej...ale musime verit, ze bude dobre 😉

zihu
7. dub 2009

ahoj holky,
teda vazne smutne, bohuzel se to stava, clovek pak asi hleda posledni zbytky sil, aby vubec mohl existovat, pamatuju si, jak nestastna jsem byla ja a to jsme prisli o mimco ve 13tt, a to jeste clovek ani nema brisko a nic neciti.. samozrejme je to smutne vzdy, ale takhle pozde, jako katy.m... 😔 😔 😔 musime doufat, ze to tak asi bylo lepsi a melo to nejaky vazny duvod.. a ze u nas vsech to dopadne dobre...
drzte se vsechny a pohladte briska s mimiskama i ty snazilkovske😉
dnes to vypada opet na krasny slunecny den 😎

grej
autor
7. dub 2009

Zihu - ono je hrozně přijít o mimčo i v 8tt, 13tt je ještě horší, ale 24tt?? No to by mě asi odvezli. Když už kope, břicho roste... Fuj. Nemyslet na to.

zihu
7. dub 2009

tak tak...
grej, kdy budou ty fotky???? su strasne zvedava🙂 a kdes nakonec byla?

grej
autor
7. dub 2009

Zihu - a víš jak jsem zvědavá já??

Asi paní fotografce trvá hodně dlouho, než ty fotky trošku upraví do formy, aby se na ně dalo koukat 😀
byla jsem tady: www.fotograficke-sluzby.cz

zihu
7. dub 2009

grej... no uz abys je mela, stranky vypadaji hezky🙂

grej
autor
7. dub 2009

Jojo, jsem na ně fakt zvědavá🙂 To je výhoda digitálu, že to může krásně upravit. Prý mi i zmenší ty moje tlustý ruce 😀

zihu
7. dub 2009

🙂)))) takze to bylo fine, pocitove? prijemna atmosfera a tak?? cos mela nakonec na sobe, neco z toho, coss prinesla nebo mela nejaky erar??? sama jeste nevim, jestli si taky necham nejake udelat, tak vyzvidam 😉

grej
autor
7. dub 2009

Ale jo, příjemná atmosféra jo... Až na to, ž ejá naprosto nenávidím focení, takže jsem dost trpěla. Navíc totálně nemám fantazii, tak jsem jí oznámila, že mi musí přesně říct, kam se mám koukat, jak se mám tvářit, kam mám dát ruku a tak...

Přinesla jsem si asi půl šatníků 😀 😀 Nevěděla jsem totiž, co se jí bude líbit. Vzala jsem tak nějak to, co mi vůbec bylo. Těsně před tím se mi povedlo sehnat pár těhu triček, ve kterých jsem nebyla totální machna.

Nejvíc se asi ujala manžova bílá košile zapnutá jen na prsou a nechat pupek koukat. Pak se jí líbil svetřík, co je taky zapínací jen na prsou, ale toho si všimla až když jsem odcházela. A pochvalovala si černý uplý šaty, co dobře vyrýsujou pupek.

Jinak já před tím ještě koukla na internetový stránky jiných fotografek, některý tam psaly rady, že si třeba vzít i klobouk, bižuterii, spodní prádlo bílý i černý a tak.

Zaplatila jsem si vizážistku. Malování dobrý, jen děsně křiklavý, tak jsem teda fkat zvědavá, jak to bude vypadat.

michina
7. dub 2009

AHojky, holky.

Grej, neboj se kriklavýho liceni, když ja fotila katalog, tak jsem si pripadala desne zmalovana, ale oni to musi trosku prehnat, protože v tom umělým světle to pak tak nevypadá. Teda já jsem ale sílene zvedava na ty tvoje fotky!!

Jinak já měla včera hcg 1039, takže stoupá, bože fakt doufám, že je mimís tam, kde má být... na ostatní ani nemyslím a těším se na páteční kontrolu... 😅

zihu
7. dub 2009

jejda, michi, to vypada dobre!!!!!!! panejo, ja tak strasne moc doufam, ze ti to konecne vyslo!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zihu
7. dub 2009

grej.. no zni to dobre, koukat pupek skrz kosili, to je asi zaklad uspechu🙂 to si teda este tak 5 tydnu pockam, nez bude koukat, ehm.... 😅 a s tim ,licenim, to ma michi pravdu, ja byla na svatbu taky docela vyrazne nalicena (teda trochu sem to po odchodu ze salonu odmazla 😅 ), ale na fotkach to vypada pekne a to sme se brali venku... ony ty fotky obecne to liceni dost stahnou a u takobvych jakoumeleckych fotek, jako sis nechala delat, tam to bude uctite akorat...

grej
autor
7. dub 2009

Já byla na svatbu taky hodně nalíčená, ale tohle co mi udělali v ateliéru bylo mnohem mnohem výraznější 😅

Michi - super číslo!! Já tomu tak věřim!!

Mažu na předporodní kurz. páček dámy.

mufy
7. dub 2009

Michi tohle jsem si nemohla nechat ujít, samozřejmě ti to moc přeju a určitě je mimís tam kde má být.Teď už bude hcg jen stoupat. 🙂

Grej taky se moc těším na fotky.

Jo a zítra jdu konečně do práce, tak na vás budu mít víc času. tak papa

artep26
7. dub 2009

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravil, skolila mě chřipka jako blázen, tak jdu zase zalehnout 😔 😔 😔
Michi to HCG vypadá opravdu krásně, budu sledovat jak se to vyvíjí 😵 😵 😵
Mějte se bájo a až mi bude líp tak si vás hezky dočtu 😉 😉 😉
Pa pa pa

smilers
7. dub 2009

Ahojky, michi drzim palce, ale to hcg je na dobre ceste 😉

artep hezky se vylez at ses fit co nejdriv 😉

artep26
8. dub 2009

Tak zdravím kočky po ránu 🙂
Je mi líp, takže jsem hned vylezla z pelechu a rozhlížím se co budu dělat.
Venku pere sluníčko, ale je tam ještě trošku kosa, takže sedím doma.
Ve 12 razíme směr HK po nákupech a zařizování, ve 14 hod. mám poradnu.
Jo a včera se mi rozbila pračka, potvora nechce ždímat, to už je podruhé co takhle stávku, přemýšlím že jí asi vyměním za nějakou poslušnější 😉
Smil ahojda, díky díky no snad to povolí, v pátek chceme jet do ZOO, původně jsme chtěli jet zítra ale to asi nedám, ještě mi není úplně dobře a navíc zítra má být počásko nic moc. Sleduju jak ty tvoje treperendy rostou a je to radost pohledět 🙂 🙂 🙂
Zdravím zbytek osazenstva babince, přeji hezký den 🙂 🙂 🙂 a hodně sluníčka a dobré nálady 🙂 🙂 🙂

sroubek
8. dub 2009

michi..brouku..to je jasny..je to krásný a v pořádku...neboj se vlka nic...a uvidíš..budou tam dvojčata 😀

mufy
8. dub 2009

Ahojky holky, tak jsem dnes poprvé v práci.Vůbec se mi nechtělo vstávat.Ale jinak je to tu zatím klidné.

Holky jak je to se sexem po laparce.Nikdo mi nic neřekl? Kdy se mohlo sexovat? Týden po laparce nebo až 2-3 týdny?

Smil ty kočenky tak pěkně rostou.Už jsou to pěkní cvalíčci, ale jsou moc krásné.

Michi tak co kočko, už ti začínají nějaké příznaky?

grej
autor
8. dub 2009

Ahoj holky,
Artep - to je k vzteku.. Nemoc v těhu a navíc když je venku tak nádherně!! Ale je dobře, že už je ti líp...

Já jsem dnes doma, v jedenáct mám poradnu a pak až od pěti masáž u fyzioterapeutky.
Dala jsem si prát další pračku, tentokrát s osuškama a dekama, tak to hodím ven, když tak krássně svítí sluníčko...

Smilers - ahoj🙂 Vy vypadáte, jako kdyby zvádání tří dětí najednou bylo naprostá brnkačka 😉 Já mám hrachy z jednoho, a ty jsi tak vysmátá se třema 😉

artep26
8. dub 2009

Ahojda holky,
Mufy já nevím jak je to po laparce, ale vím když holky měly nález nebo se v nich víc šťourali, tak musely dodržovat normálně šestinedělí 😕 Nevím jestli jsem tě polekala, ale takhle to měly 😅 My dodržujeme už několikáté šestinedělí 😀 😀 😀
Grej tak ať dopadne KO v pořádku. 😉 Proč chodíš na masáže?? Já bych taky nějakou potřebovala, manža mě sice každý večer masíruje ale není to ono, ale taky to pomůže 🙂

mufy
8. dub 2009

Jo tak to je asi průser, my měli sex už po 2 týdench.No ale bylo to moc opatrné.Tak snad se nic nestalo. 😅
Jo a jinak se cítím normálně,tak snad jsem si nic tím neudělala. 😕

Artep tebe ty nemoci nějak klátí, co jsi těhu,že?

Grej ty jsi doma? Dnes máš volno?

grej
autor
8. dub 2009

Mufy, mě po laparce říkali sex až po první klasický MS...
S tím šestinedělím bych to nepřeháněla 😉

Artep - já už na masáže zad k týhle paní chodím snad 4 roky. Když jsem ještě studovala, tak mi masírovala hlavně krk. Pak bedra, páč na ně trpím a teď už zase jen krk. Beru to jako relax 😉

Tak mě manža masíroval jednou, převčírem nohy, a nic moc, teda... Záda ho nebavěj, protože než by mě namazal, tak by začly bolet ty jeho a bylo by po srandě 😀

Holky mě ty nohy tak natejkaj, to je hnus. V noci už sjem si musela dssát něco pod nohy, ale vůbec to nepomáhá... Zkusím se stavit v lékárně, jestli nemaj nějaký chladivý gel nebo krém...

mufy
8. dub 2009

Grej MS snad budu mít až za týden. Což by bylo po laparce až za 4-5 týdnů. A to bych ji možná nedostala vůbec, ale když mi píchli tu injekci, tak bych prý měla ještě naposledy krvácet a pak už bude jen půlroční pauza a MS nikde.

artep26
8. dub 2009

Mufy jen jsem psala co mi říkaly holky 😉 pokud ti nic není, tak si myslím že je vše v naprostém pořádku.
jo jo, jsem se radovala že po 2 měsících jsem se zbavila rýmy, bolesti hlavy ... a je duben a už je to tu zase. Ale je to lepší než minule, teď jen frkám a frkám a pálí mě v krku. Hlava naštěstí přestala, tak se zeptám dnes v poradně, zda můžu na noc Paralen (vzala jsem si na noc dvě tablety 125) abych to zese vyhnala.
Grej tak to jo ... já myslela že chodíš na nějaké speciální těhumasáže 😉 manža naštěstí neprostestuje, ví že kolikrát ani nemůžu dojíst v sedě, tak se mu mě zželelo a než zaleze do postele, tak se už sám ptá, jestli mám u postele krém 😀 😀 😀
Mně nohy natékají jak kdy, ale docela to jde, ale já jsem o fous 😀 týdnů za tebou. Nejhorší to bylo když se topilo, máme topení v podlaze, tak to byl mazec, hlavně když jsem třeba 2 hodiny žehlila ... 😖

divabara
8. dub 2009

Ahojky,

my hlasime navrat od dr....tak maly dle poslechu je na tom lepe...nastesti, nez jsme sli do ordinace, tak se tak rozchrchlal, ze vsechno spatny vykaslal 😉 ,ale jinak porad hrozne spatne po ranu dycha...Jsme rada, ze nemsuime do nemocnice na inhalace a ze nejsou zatim nutna dalsi antibiotika...Snad nam to slunicko pomuze!

Michi, drzim palecky, pesticky vsechno...moc tomu verim, ze to dopadne na jednicku !

Nejak rychle to utika ...tehulky za chvili budou mit mrnousky u sebe...Ty brdo Grej, to uz fakt mas za par...Jinak nohy me natekaly nastesti az v devatem mesici a nebylo to vubec prijemny, musi se to vydrzet, po porodu bude lip...I kdyz me teda nohy natekly i po porodu a to fest...chce to polohovat, davat je nahoru aby byly vys nez srdicko 😉
Artep, tak pekne odpocivej !
Mufy, s laparkou nemam zkusenosti,ale pokud se citis dobre, nevidim v tom problem... 😉

grej
autor
8. dub 2009

Tak Mufy, pokud je ti fajn, tak to neřeš. Je to o pocitu. Kdybys nebyla ještě v poho, tak bys na sex ani nepomyslela 😉

Já mám dnes volno, obíhám doktory. Zítra v práci zas ztvrdnu tak do pěti, ne-li dýl, tak si musím dnes dáchnout.

Artep - tak to mě spíš otejkaj jen kotníky a je to od tý doby, co je teplo...To je dobře, že sis vzala Paralen, aspoń tomu trošku pomůtžeš...

Baruš, tak to je moc dobře, že vám je líp!!! Sluníčkio je všelék 😉