Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
18. srp 2008

To spíš kdybych chtěla do tý vázy v letu v letu dvakrát praštit, tak se mi to nepovede 😉

Užij si zahrádku. Pááá

mikulka
18. srp 2008

Ahoj holky,

zane, tak když byla PM někdy koncem června, to bys už mohla být v nějakým 9 tt... To jsem zvědavá na čt! 😉
Mně včera odjel manžel na chalupu. Já cestovat nemůžu, mám léto v Praze, ale teď s tou rekonstrukcí to bylo tak náročné, že jsem chtěla, aby si odpočinul aspoň manžel pěkně v přírodě. To jsem hodná, že jo? 🙂 😉
Příroda mi moc chybí, ale co se dá dělat, hlavně když bude malý zdravý.

Teď vybírám fusak do kočáru a zavinovačku. Taky jsem přemýšlela, jestli pořizovt nebesa. Na postýlce to vypadá pěkně, ale zase, k čemu jsou? Jen se na ně chytá prach a my máme ještě kočku, tak by na nich možná byly i chlupy. Navíc jsou dost drahé, takže ne. Bude mít na postýlce kapsář a taky pak mantinely, ty jsme vybraly krásné 🙂

Mufy jde dnes na IUI? S tím močákem jsem to slyšela u IVF, ale ne s plným, ale poloplným močákem. To je, aby tam dr. lépe viděl a lépe zavedl embrya.

Michi a Grej, už se bvlíží září, věřím, že to bude pro náš babibec zlomový měsíc! 😉

Majmunko, Tedík je hezoučký a moc to teda letí. Četla jsem, že v šestinedělí se má hodně spát, vlastně skoro pořád mezi kojením. To bych ale spala vlastně pořád. 😕 Jak jsi to dělala ty, byla jsi po porodu hodně unavená? A co hormony, bylo to nějak znát, jak se v šestinedělí mění hormony? Trochu se bojím, abych nebyla protivná, nebo neměla ten poporodní splín.

Jinak jsem nic nepřibrala, protože to, co jsem přibrala 4,5 kg), jsem cukrovkářskou dietou zase shodila a mám o půl kg míň, než před těho 😒 Tak teď se modlím, ať ještě přiberu, abych měla po porodu dost sil. Ale břicho mám velké, a hlavně malý má normální váhu. Snad bude i nadále prospívat, v bříšku. 🙂

majmuna
18. srp 2008

ahojky 🙂

grej ty jsi pako 😀

mikul neni se predem asi ceho bat...kazde mimco je jine a jestli bude jako to nase tak se i vyspis....doporucuju si nezvat zadne pribuzenstvo na vypomoc....ja byla na nervy jestli se mi vubec spusti mliko a tak jsem byla na nase zbytecne hnusna....neboj prvni mesic je jen o plenkach ale od druheho se prcek zacina smat a svet je hned veselejsi a na unavu zapomenes.... 🙂 jen si musis verit a ridit se instinktem...ten me nezklamal 😉 ja vlastne od tretiho tydne uz dochazela do prace ale stejne jsem se na prvni prohlidce vlivem hormonu malem rozbrecela jak mala holka 😀 drz se a ver tomu ze mimco si samo rekne co potrebuje 😉

mufy porad na tebe myslim tak snad..... 🙂 😉

zanet nemuzu se dockat az budes mit po kontrole 😅

majmuna
18. srp 2008

mikul v porodnici jsem skoro nespala ale po kojeni vedle mimca jsem si obcas odpocinula...neni to takova hruza neboj 😉 unavena budes ale krasne stastne unavena a to je rozdil 😉 🙂

mufy
19. srp 2008

Ahojky holky, tak včera to proběhlo dobře, byla jsem tam zase sama.
Dr. byla rychlá a tak jsem s ní i špásovala,jestli vybrala ty nejlepší šampiony 😀 A ten močák jsem měla plný tak napůl v rámci možností,ale ještě jsem raději po tom výkonu nešla asi hodinu na wc.Vyzkoušet se má všechno.

Jen ještě dneska špiním a už si zavádím Utrogestan.Včera mě břicho i večer bolelo,takže ovulka zřejmě fakt přišla.No a teď budeme čekat. 😵 Kéž by to vyšlo.

Zdravím Mikulku.Nebesa jsou moc krásný,ale asi fakt zbytečná věc.

Grej s tou vázou je to teda gól.Příště ji nech spadnout. 😀

sroubek
19. srp 2008

dobrý příběh- grej 😉 😀

majmu: asi tak, já pako vyslyšela tchýni, že se o nás postará..a tak a byla jsem tam 14 dní...a ona byla hodná...ale já jsem spíš tekla..- z...a nestresuj se ...přijdeš o mlíko, a není mu zima, a já bych ho nechala celý den venku...a proč není celý den venku, křičel na celý barák..tys ho neslyšela?...brokolice nenadýmá, tu můžeš....citrony taky nejíš, to nevím proč...dneska bude lečo...není zahleněnej..to se čistí....není zahleněnej?

zanet...taaaaaaaaaaaaaaaaaaakovahle gratulace 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mikulka: no únava je...ale až tak to neřeším...přes den se mi spát nechce..tak si jdu lehnout třeba v osm..paa

zanetik
19. srp 2008

Ahojky, tak hlavně Mufy držím pěstičky a moc a moc...

Sroubku díky, ale uvidíme co na to dr....ráno opět nad umyvadlem ranní nevolnost, zajímavý že ji mám až od tý doby co mi to David přečetl v knížce...jíst můžu až kolem 9h a to jen suchý rohlík, je to jak když jsem včera do noci někde popíjela...

mufy
19. srp 2008

Kdepak je dneska Grej? Že by ještě uklízela kancelář po té včerejší divoké květinové bouři? 😀

Holky já bych tak chtěla,aby to vyšlo.Ani nevíte jak. 😵 Už nás tu zbývá jen pár,tak to musíme dotáhnout do zdárného konce.

grej
autor
19. srp 2008

Ahoj holky, mám tu od rána fofr, tak nestíhám. Teď jsem si už musela dojít pro oběd, protože bych tu jinak zdechla hlady...

Jinak spoušť po "květinové bouři" (mimochodem - velmi trefné označení 😀) už je uklizena ze včera, jen zjištuju kolik toho vůbec bylo mokrýho a nestačím se divit 😀

Šroubek - divim se, že jsi tchýni nezabila 😀

Zan - to je sranda 🙂 Nevím ti proč, ale tak si říkám, že když se zadařilo tobě (téměř bez ovulace), tak nám se s Mufy a Michi zadaří určo zanedlouho taky 😉

mufy
19. srp 2008

Grej tak to tak s prací nepřeháněj. A pro ten oběd si raději skoč, moc by jsi nám tu chyběla,kdyby jsi " zdechla hlady". 😀 😀 To by bla blbá smrt. 😀 😀

Jasnačka,že se nám zadaří, třeba jsi Grej už taky v tom a ani o tom nevíš. 😉

zanetik
19. srp 2008

ach jo jsem vám napsala a ono se to neposlalo 😒

zanetik
19. srp 2008

Tak holky přece tady nezůstanete trapně beze mě 😅 věřím vám, že se to teď všem povede a postupně budeme rodit...

Jsem vám psala, že jsem po obědě se slunila se šéfkou před jídelnou a vyšel ten kolega co mě jeden čas jel a stejně se mu líbím koukl mi do očí a říká? "jseš těhotná?" a já proč? 😕 teď vedle mě vysmátá šéfová, tak jsem byla nervózní a on že mám lesklý oči a větší prsa...a já že jsem včera popíjela a jak jsem byla nervozní, tak jsem řekla, že jsem včera popíjela proto ty lesklý prsa 😀

zanetik
19. srp 2008

Jinak zdrhám ve 14h, šéfka už zmizla, když je ten poslední den hezky, jedem na zahradu sekat, i když já toho moc neposekám 😀

grej
autor
19. srp 2008

Mufy - no to by byla, kor pro mě. Já totži miluju jídlo 😀

Dneska máme ten plodný den podle léčitelky (a tedy podle JOnáše). tak jsem zvědavá, jestli se mi povede manžu v 19,00 znásilnit. Asi teda ne, jak ho znám 😉

Zan - mě čoveče přidje, že mám lesklý oči pokaždý v době od ovu do MS 😀 Ale asi na tom něco bude, když si toho všiml i ten kolega 😉 Sranda, jak člověk kecá, když je nervozní a má lhát, co? 😀

mikulka
19. srp 2008

Ha, Zan, to je dobrej překlep, lesklý prsa 😀
Tak my nakonec objednali moskytiéru. Vypadá to stejně jako nebesa, ale je to průhledné, taková jako záclona a dá se přes celou postýlku. Rozhodli jsme se tak poté, co jsme zase v postýlce našli chlupy. Ony holt lítaj všude. Takhle budeme mít mimonko chráněné a hlavně na něj uvidíme. Přes nebesa (ta jsou z látky) bychom na něj neviděli.

Holky, maminky, tak snad to taky zvládnu, až bude malý na světě. 😅

Grej, tak dnes je den D 🙂 😉

Mufy, držím co můžu.

Zdravím šroubka a majmunko, díky za uklidnění. Já jsem domluvena s mámou, že by mi zpočátku vařila, ale jinak nikoho tady nechci. Snad to zvládnu sama.

zanetik
19. srp 2008

Mikul to není překlepm tady,ale to jsem mu řekla, jak mě vykolejil a ještě před šéfkou 😉

Tak já mizím zítra papá

mufy
19. srp 2008

Zan já taky myslela, že je to překlep.
Tak papa zítra ty naše nová těhulko.

Grej tak dneska manžu pořádně znásilni. 😀 Ať se to povede.

Mikulko neboj,zvládneš to.Já si taky někdy říkám,že by byl zvláštní pocit mít miminko v bříšku,ale vždyť je to normální.Prostě je to už automatické, že ženy rodí a starají se o děti.

mufy
19. srp 2008

Tak já taky valím, páček zítra kočenky. 😉

grej
autor
19. srp 2008

Holky. My máme fakturaci, tak toho mám tady hodně...
Páááááá

lenickan
19. srp 2008

ahojky holky. posílám odkaz na svatební fotečky🙂
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

katuska23
19. srp 2008

Ahoj holky hrozně se omlouvám že vám sem lezu.

Leničko byla jsi nádherná nevěsta,dodatečně ti chci popřát hodně štěstí a lásky,moc vám to spolu sluší a hlavně co nejdřív miminko.Mám slzy na krajíčku fakt nádhera,byla jsi jako princezna.Promiň že se ozývám až teď dlouho jsem tu nebyla. Jo jsem lavazzza akorát mám jiný nick(to je dlouhá historie).

zanetik
20. srp 2008

Dobré ranko, tak jsem si dnes přivstala, abych si nadělala včerejší hodinku,ale mám jen 3/4h vůbec se mi do tmy nechtělo vylézat, naštěstí bylo krásných 17stupňů....

Leni nádherné fotky, moc vám to slušelo...kde jste to měly?

artep26
20. srp 2008

Ahoj holky,

ahoj Zan, ty naše těhulinko 🙂
Jak se máte poránu ?? Mně se vůbec nechtělo, mám migrénu takže měq bolí hlava jako škopík a nic se mi nechce 😠

zanetik
20. srp 2008

Ahojky Artep, to je divný když mi tak někdo říká 😅 ještě s tím nějak vůbec nepočítám....migrénu ti vůbec nezávidím, mě brala trochu hlava včera,ale copak si teď můžu vzít prášek 😒 , naštěstí to nakonec přešlo..

No samo že nechtělo a teď se pěkně zatáhlo, že asi zaprší, ale čemu se divím byl zas jeden den pařák, tak musím pršet...

grej
autor
20. srp 2008

Tak ješt jednou Leni - krásný fotky🙂 A ta kytka... nemůžu se jí nabažit 😉

Ahoj všem!! Včera jsem tu měla fofr, snad to dnes bude trochu lepší...

Zan - je to divný, co těhulko 😀

Mě se teda taky dnes vůbec nechtělo vstávat. V noci byla hrozná bouřka, tak jsem zas byla furt vzhůru.

JInak snažení dle léčitelky včera nebylo. Manža byl celý den v jednom kole, přijel domů v půl osmé (tulení mělo být v sedm) a když jsem viděla, jak je urvanej, tak jsem ho ani "nenutila". Koukli jsme na Nema a šli jsme do hajan.
Nema miluju, vždycky se u toho hrozně nasměju. Dorin prostě nemá chybu 😀

zanetik
20. srp 2008

Grej u vás byla bouřka? To znamená že nás to možná čeká teď ☹

grej
autor
20. srp 2008

Jojo, bouřka a docela pěkná... Určitě z toho vedra. TeĎ tu taky máme 17 stupňů, vítr, zataženo a vypadá to na déšť...

zanetik
20. srp 2008

T jo mě je tak nějak divně, jsem snědla jeden rohlík a jsem nějaká přecpaná, asi budu zvracet, dneska ráno jsem to doma nestihla 😅

grej
autor
20. srp 2008

Ty jo, doufám, že těhu nevolnosti mě minou...
Měla jsi vůbec nějaký "příznaky" než sis našla pozitivní test?

mufy
20. srp 2008

Ahojky holky, já tu do těďka měla fofr.

Zan ty naše těhulko. 😉 No jo už ti začínají nevolnosti.Jen si je pěkně užívej.

Leničko fakt nádherné fotky, byla jsi jak princezna a moc vám to slušelo. Já na svou svatbu tak moc ráda vzpomínám, byl to nejkrásnější den v mém životě.

Artep nahoře nad fotkama je to napsané,kde se to konalo. 😉