Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
18. led 2008

Dobré ráno holky, tak je tu už konečně pátek.Dneska to v práci nějak vydržíme a víkend volný před námi. Hurá....

Mě už tak 4 den bolí břicho jako bych to měla dostat, takže si myslím, že o víkendu mrška přijde a pak vesele budu zase brát prášky na KET. Doufám,že tentokrát to už vyjde a dojde i na rozmražení,ať se s tím dlouho nepárám.

sroubek
18. led 2008

ahojky mufiii dneska jsem se probudila a zprdla Pavlíka, proč má puštěnej budík, když je sobota a on je pátek 😔

mám nějakou prácičku juknu sem v pondělí a pak ve středu po tom scremingu nebo jak se to jmenuje...a za 14 dní už bude ultrazvuk přes bříško..říkám si o kolik asi povyrostlo prndě moje mrňavý 🙂

mufffiiiku...ket vyjde 🙂

majmuna
18. led 2008

Mufy to uz musi klapnout...preci tu nebudes strasit porad ne? 😀 Musis taky jinam a blabolit o plenkach a pohybech a tak 😉 🙂

Sroubek tak ty mi frnknes sotva se sem po tak priserny nespavy noci dostanu? ☹ Vis ze se nesmim rozrusovat 😀 Holky kazdopadne hezkej vikendik 😉 ......Sroubas ja se tesim az zacnu hadat co v tom pupiku mas...ale to az se nam zakulatis ty makrelko 😀

mufy
18. led 2008

No jolky jak já bych ráda plkaka s váma o plenkách, o pohybech v bříšku, o nevolnostech atd...., no uvidíme, snad to vyjde.

Teď je na řadě Grej, pak Mikulka, možná se přidá Zanet a nakonec já. Ale já tu nechci pak strašit sama.To bych si mohla povídat sama se sebou, když vy už budete míz jiné téma. Kéž by nám to vyšlo aspoň zároveň, aby té jedné to nebylo líto. 😖

Sroubku taky jsem zvědavá o kolik miminko povyrostlo.

mikulka
18. led 2008

Mufy, napadlo mě toto: Když jsme ještě nevěděli, že manžel má genetickou vadu, říkali nánm, že když má tak špatné hormony, že je sice možné, že mu nějaké spermijky najdou, ale že mohou být špatné a mohly by dokonce zničit vajíčka! Tak jsem si říkala, že tvůj manžel měl v době IVF spermio špatný, že to spší bylo opravdu tím, ty jsi v pořádku.

mufy
18. led 2008

Mikulko je to možné, že to bylo spermijkama,ale to se bohužel nezjistí.Musíme to prostě zkoušet dál a dál. Jinak genetiku mám na jedničku.Manžel pořád říká, že to mám zkusit s dárcem,ale já nechci, jen kdyžbude opravdu nezbytně nutné a dopadne to i podruhé špatně. Pak bychom to možná zkusili,ale na to já nechci myslet, doufám,že to vyjde i tak.

mikulka
18. led 2008

Já myslím, že kdyby to nedopadlo a musela jsi jít do IVF podruhé, nechala bych to namíchat se spermiemi dárce a manžel by ani nemusel vědět, která spermijka vajíčko opolodnila... 😉

mufy
18. led 2008

Já to ještě nechám napodruhé jen s našimi spermijkami. Toho dárce nechám až na třetí pokus. Už kvůli manželovi bych to chtěla zkusit. Moc si přeju aby vyšel aspoň ten KET.
Tobě Mikulko určitě vyjde.Uvidíš. 🙂

sroubek
18. led 2008

mufy...jsi statečná 🙂 mám vás ráda holky

jínak..majmuuu...já a můj pupík..to je kapitolka...se pěkně kulatím 😀

sroubek
18. led 2008

jinak šéf v šikaně neustává..dneska volal ať se rozhodnu s tou pracovní dobou..je to fakt hakzl...jeho sere že jsem těhotná...co mám dělat poraďte..nechat si posunout pracovní dobu? a co nejdřív mu omlátit PN o hlavu? 🙂

vůbec nechápu proč to tak hrotí...práci dělám dobře..doufám...je to svině...úplně se mi z něj rozbušilo srdíčko...tohle s pupíčkem nemáme zapotřebí 😠

mikulka
18. led 2008

šroubku, být tebou, jdu na neschopenku. Proč by ses měla s někým nervovat? To ti teď neprospívá! Já teda nevím, o co jde, on ti nechce posunout prac, dobu? Ale být tebou, než nervy, šla bych na PN.

mufy, a bere manžel ty léky ze Slovenska? Snad bude mít spermio lepší vyjde to s vašimi. 😉 A úplně nejlíp, ať vyjde KET.
Holčiny, přiznám se, já si teď nějak nedovedu představit, že by mi to vyšlo. Bylo by to ohromné štěstí, ale nevím, fakt si to nedokážu představit.
šroubku, ty než jsi otěhotněla, tak jsi v to věřiala a dokázala si to představit?
Já bych to nerada zkazila psychikou, tak na to spíš nemyslím, ač jsem už doma na neschopence...

Co asi dib, kdepak se toulá?

mufy
18. led 2008

Sroubku taky bych být tebou šla na neschopenku. To ti nebude přispívat ke zdraví tvého miminka ani tvého. Musíš být teď v klidu.

Já začala špinit takže předpokládám,že asi zítra přijde MS a můžu začít zase brát ty léky.Takže za 15 dní bych šla na UTZ.

Mikulko tobě ať to dobře dopadne a pak nám napiš.

Jinak manžel ty léky ze Slovenska nebere, bylo to moc drahé a navíc on by mě s tím už vyhodil,protože toho bere hodně.Ale drží se statečně.

mufy
19. led 2008

Mikulko myslíme na tebe, ať se ti to zítra povede. 🙂 Pak nám napiš, jaké to bylo.

grej
autor
21. led 2008

Dobré pondělní ráno holky!!
Mikulce jsem držela moc palce! Doufám, že jí to dobře dopadlo a že se nám brzy ozve!

Mufy - co tvoje MS? Dorazila?

Šroubku - být tebou, tak jdu asi taky na neschopenku. A ještě bych to šéfovi zdůvodnila, že jsi chtěla pracovat, ale když ti vytváří takové hrozné pracovní prostředí, tak ti prostě nic jiného nezbývá...

My jsme si to na chaloupce moc užili. Bylo teplo, tak jsme chodili na procházky do lesa a tak.

mufy
21. led 2008

Taky přeji krásné pondělní teplé ráno.

Grej no jasnačka MS dorazila tak jdu za těch 15 dní na UTZ.No ještě že to uteklo. Před tím bych měla jít ještě na mobilizaci k Mojžíšce.Ale já se přiznám, necvičila jsem.Pozná to?
Holky vy cvičíte každý den?Mě se vůbec nechce, ale ode dneška jím správná jídla ke štíhlé postavě a musím i cvičit.

Mikulko tak jak ti to dopadlo? Kolik máš v sobě embryjek?

My byli o víkendu zase doma a lenošili jsme.

majmuna
21. led 2008

Hoj holky 🙂

Priserna noc a hruzny sny...tak to je muj nocni odpocinek 😠 Zdalo se mi ze jsem v porodnici a zapomela jsem doma vsechny doklady i tasku....pak se mi porod zastavil a sestra na me sla s ruzovou tabletkou a obrovskou injekci kterou mi pichla do podpazi 😀 Ja do porodu asi totalne zblbnu 😀

Myslela jsem na Mikul....snad da vedet co a jak...

Sroubek kakni na praci...ja kdybych mohla tak to udelam hned 😉

Grej zmrzka je jeste cela i kdyz jsem do ni vcera vecer malem uz hrabla....no ale pokusim se vydrzet 😀 Budu te asi az se stavis otravovat s fotkama....chtela bych jich par hodit do alba...

grej
autor
21. led 2008

Ahoj Mufy🙂 No, já to taky flinkám. To cvičení. CO jsem se vrátila z nemocnice, tak se k tomu nemůžu dokopat 😅 Moje doktorka se mě na to nikdy neptá, tak nevím, jestli to pozná nebo ne...

Ahoj Majmu, jasan, fotky zvládnem.
Jinak co se týče snů, tak já už z toho taky blbnu. POslední týden se mi pořád zdá o miminkách. A nejsou to teda nic moc sny. Přitom se mi o dětech snad nikdy nezdálo 😕

majmuna
21. led 2008

Mufy a hodlas je tam sprdnout za ten minulej pristup?Ja bych si asi doslapla na jejich nadrizeny....vzdyt to nejde takhle si hrat s lidma jeste v takovy situaci 😠

majmuna
21. led 2008

Grej tak to ja te necham pro stesti sahnout malymu na nozicky....kdyz budem mit kliku tak se bude pretlacovat a uhejbat 😀 Je s nim nekdy legrace 😀

grej
autor
21. led 2008

NO při mým štěstí bude chrnět, až se na vás přijdu podívat...
Ale musím tě upozornit - vypadám naprosto šíleně!! Aby ses Jsem samej beďar. Dokonce i na břiše, to jsem snad nikdy neměla 😒 Už aby začalo svítit sluníčko, aby mi to všechno vytáhlo🙂

grej
autor
21. led 2008

nějak mi to ulítlo 😅
Mělo tam být:
Aby ses s mackem nepolekala ošklivý tety Grej 😀 Jsem samej beďar 😀 ...

sroubek
21. led 2008

ahojky kočky zdravím, po ránu

práce jak na kostele 😀

grej
autor
21. led 2008

Ahoj šroubku🙂
Tak jak se cítíš? Jsi silná abys toho svýho šéfa poslala do háje? 😉

mufy
21. led 2008

Majmunko ne nezprdnu je za to. Měla jsem velkej vztek jen když jsem položila sluchátko. Nebudu si tam dělat ještě nějaké rozepře.Přece jenom tak ještě nějakou chvíli chodit budu. Já jsem se už přes to přenesla, řekla jsem si,že to stejně neovlivním a že to ani neuspěchám.Tak počkám,co mi řekne doktor když se KET nepodaří.A kdy půjdu na další IVF.

Grej já bych asi měla cvičit,bolí mě poslední dobou hrozně záda a za krkem.No jo ale když to flinkám..........tak se nesmím divit... 😕

majmuna
21. led 2008

Grej tak to me mrzi....ja myslela ze te budu svadet ale s bedarama na me teda nechod 😀 Neboj ja mackovi vysvetlim ze tohle ho ceka az v puberte tak at se neboji......nebo ze by se z tech bedaru vyklubala holcicka?

Soubek do haje ne....tam by se mu mohlo libit....spis do prdele a poslala bych mu metro aby mu umazalo ksichtik 😀

sroubek
21. led 2008

se šéfem nakonec mír..posunula jsem si pracovní dobu o půl hodiny a tvářil se jak mílius 😀 asi že se šéfová vrátila z dovolený a hysterčí...já mám naštěstí kanc mimo ně...tak je nemusím řešit 🙂

tak zatím zůstávám, ale ještě jeden náznak a BOJ !

jinak pupendo mi roste...musím vám hosit odkázek..už jsme fotili ale nemám to ještě v albíčku
dobře mi je

jen mě o víkendu střídavě píchalo na pravé straně...asi jak se to natahuej a vytlačuje i tu druhou malinkou dělohu ...

jinak..zívám děsivě...ale nejsem schopná zalézt do postele dřív než ve 22,00 😔 jsem ostuda 😉

zítra jdu na první screening..uff...letí to...tak držte palečky..t je mimi bojovníček zdravíčkovatý 🙂 výsledky budu mít až 31.1. spolu s dalším ultrazvukem...budu mít ztaženou prdelku...toho 31.1....zítra ještě není z čeho...jenom z jehly 🙂

uaaaaaaaaaaa...jehly nesnáááááááááááááááááášíííííííím 😠

sroubek
21. led 2008

majmuuuuuuuuuuu...řádííííííííííííííí 🙂

mě se na dnešek zdálo, že jsme byly u moře a přišla strašná bouřka a moře zmrzlo a já pak z díry v ledu vathovala 2 děti, svoje bejvalé žačky..sestry...no fakt divný...no a pak přišla druhá a mizeli lidi a lodě...no a pak jsme včas utekli 😝 dobrý sny ne ? 😀
majmuuu:o)

ty sny chápu..já jak mám z něčeho obavy..tak se mi o tom pořád zdá 😒

jianka kočičky moc děkuju za podporu..mikulce držím moc a moc palečky 😵

majmuna
21. led 2008

Sroubek to ne to ti urcite reknou ten rozmer toho sijovyho projasneni a pak to budou porovnavat s krvi 😉

mikulka
21. led 2008

Ahoj holčiny, včera rozmrazili tři embryjka, jedno nebylo ok, zavedli mi tedy dvě. Teď budu čekat. Když nepřijde MS, testovat mám 7. února. Ale zdá se mi nějak neuvěřitelné, že by se povedlo, bylo by největší štěstí mého života 😅

Teď si dám doma klídek, mějte se tu skvěle a ať přibude miminko... Grej 😉

majmuna
21. led 2008

Mikul preju hodne stesticka ... zmizni do pelisku a odpocivej at se zavrtaji 😉 🙂