Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

divabara
30. bře 2009

HOlky,

tak co Michi??? Mylsim na ni...

No ja dnes u dr. nic moc...malej ma masivne rozsireneho streptokoka pneumonie v nose (to jak jsou na to ty desive rkelamy v TV na ten Prevenar...), leukocyty v moci, ma zanet prudusek na leve strane...Zatim jsme bez antibiotik. Zitra opet moc a pokud tam zas budou, tak od stredy antibiotika...Ach jo...Pry to mame ze skolky, asi to bude tim, ze mame kolem sebe same skolkove deti...Sestricka me uklidnovala, ze aspon to prodela ted a pak uz bude jen fit 🙂 Tak ji verim...

mikulka
30. bře 2009

Ahoj holky 🙂

Manjmunko, malej je krásnej, po kom má ty oči?
Báro, a tvýmu malýmu je kolik? To jsou věci. A jak to, že máte kolem sebe školkové děti? Vy chodítě do kolektivu?

majmuna
30. bře 2009

ahojky tak koukam ze se michi jeste neozvala...dneska jsem byla cely den pryc a porad myslela na to ze uz tu bude zpravicka...

mikul no po mamince ne? 😀

majmuna
30. bře 2009

baru at je Jonasek brzo fit ...jeste jsme s tedakem neprodelali zadnou nemoc a uplne se toho desim...drzim palce at uz jsou vysledky negativni 😉

divabara
30. bře 2009

Tak zprava od Michi zatim nic ☹, tak snad je v poradku...

Do kolektivu chodime uplne bezne...Segra ma 3 deti a svagrova 2, takze my se tem bacilum fakt nevyhneme...At delame co delame...Jedine, co me ukliduje je to, ze trenujeme imunitni system...a hlavne nam asi chybi to jaro!!!Toho streptokoka tam asi mel uz dyl...jenze jak to nikdo netusil, tak ho Dr. naockovala,ackoliv mel pruhlednou rymu - coz neni kontraindikace, a od te doby se to s nama tahne, asi to bylo na imunitu moc...JInak je ale fakt zlaticko, je hrozne hodny a usmevavy kluk, i kdyz ma trapeni v podobe kasle a teplot...Jo a ma dneska pul roku!!!
Holky ja nechapu, proc delam porad tak hrozny prklepy...???

elly
30. bře 2009

Ahoj...taky jsem koukala, zda uz nejak zpravicka od Michi...doufam, ze je vse v poradku... 😕

mufy
31. bře 2009

Ahojky holky,

já se válím pořád doma. 😀 Ale i tak moc času na počítaček nemám,pořád něco dělám a bavím se.

Čekala jsem dobrou zprávičku od Michi a ono pořád nic, tak snad se ozve ještě dnes.

Grej vybírt lidi do práce je děs, to znám, taky jsme jich už pár vybírali.
A co včerejší focení?Byl nakonec manža s tebou?

Jo a mamka je už lepší, dala si týden dovolené na odpočinek oblítala si všechny doktory a nakonec výsledky byly všechny dobrý.Tak jsem ráda, to bylo opravdu jen s přečerpání,protože už od ledna stěhovala 2 byty a skoro nespala, tak se to muselo někde projevit. 😒 Ale už to bude snad dobrý.

Holky kdy se může sexovat po laparce?Manža mi prý ještě něchce ublížit. 😀 😀

zihu
31. bře 2009

ahoj baby,
no mufy, tak hlavne, aby uz mamce bylo lip 😉
zan NIC?
michi NIC?
teda holky, vy nam davate, horim nedockavosti!!!!
grej, snad mas aspon ty nejake fotky v albicku, jdu nasisat.....

zihu
31. bře 2009

nic, nuda 😝 😅

mufy
31. bře 2009

Ahojky Zihu, no já taky čekám na dobrý zprávičky,ale nějak se holkám nechce. 😀

zihu
31. bře 2009

to teda, snad nas vsechny brzo poinformujou ☹
hlavne su zvedava, co ta nase Michi.......

mufy
31. bře 2009

To já taky.Včera měla jít na kontrolu,tak snad se jen nedostala k podšálu.

artep26
31. bře 2009

Ahojda,
byli jsme off s netem a teď jsme konečně připojení, tak jdu na výzvědy a ono nic ... ☹ ☹ ☹
Venku je krásně, tak jsem začala prát prďousům věci, taky jsem dala do pucu autosedačky ... hezky každý den 1 pračku a druhý den to vyžehlit.
Uvidíme, jak dlouho mi to nadšení vydrží.
Všem držím palce dál, jdu si natáhnout hřbet, protože bolí bolí ☹ ☹ ☹

sroubek
31. bře 2009

michi...tak doufam a věřím 😵

jinak divabara: to je mi lito..a´t je malej brzy zdravoučkej

my prodělali střevní chřipku..hory se o víkendu nekonali...ve čtvrtek kuba 39...a průjem...sobota ok..já v neděli blila z podoby ☹ a kojila...mazec mazec...te´d je blbě pavlovi..snad to ustoji

majmuuu. my bbyli kompletně zdraví do března...pak průdušky a to vím od koho malej chytl..od příbuznejch..virooooza..bych je asi zabila...a teď střevní viroooza....asi taky vím...chodím cvičit...děti si tam hrajou hlídají je...no a ta jedna holčička fakt nevypadala dobře a čmajzla kubikovi hračky a slintala mu na ně ☹

no jo..ale ve skleniku žít nemůžeme..že 😉

mufy
31. bře 2009

Holky mám info o Michi, prý má HCG 66.Musí dál brát léky a v pondělí další kontrola.

elly
31. bře 2009

Mufy 66 to je kolik? nejak uz me ty veci vypadly..vysla jsem ze cviku 😀

michina
31. bře 2009

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se neozvala, ale je to se mnou jak na houpačce, a naklání se spíše na tu horší stranu.. ☹ Všechno nasvědčuje tomu, že to dopadne jako posledně. Akorát teď jsme dále v tom, že zatím akorát pořád špiním, už týden, a HCG je místo 18 jako minule, 66 jednotek. Ale sliznice je nízká, kdybych byla těhotná, musela by být vyšší. Ale prý ještě nemám házet flintu do žita, aspoň kdyby bylo HCG kolem 50, 60, říkal doktor. No a je 66..
Problém je pravděpodobně v mé sliznici, jak víte. Nikdy mi pořádně nenaroste, takže to vypadá, že tady je zakopaný pes. Na všechno reaguju normálně, vajíček je OK, embrya jsou OK, hormonální hladiny jsou Ok, jen prostě na tu dávku hormonů, která má podpořit sliznici, aby rostla, tak ona prostě neroste. Takže to vypadá, že je prostě problém v implantaci embrya, na což bohužel dnešní věda nemá řešení. Prý to má hodně žen, prostě se to třeba 10x nepovede a jednou jo... Takže doktor vidí, že to má hodně podobnej průběh jako minulé IVF, takže asi takhle..
Ani tak nejsem zoufala, že třeba tenhle pokus nevýjde, ale že se přijde na to, čím to je způsobováno a že se s tím nedá vůbec nic dělat. Říkal mi, že mě by bylo fajn mě před dalším pokusem vyšetřit, hydrolaparsokopie, hysteroskopie, že by vzali vzorek sliznice, zkusili pak třeba masivní hormonální léčbu několik měsíců na podporu růstu sliznice.... ale ohledně sliznice toho moc neví a neví, jak na to. Jsou pouze nějaké laboratorní studie na krysách, ale do praxe není převedeno vůbec nic a ví se, že se s touhle oblastí bude muset v budoucnu něco udělat.. Tkaže asi tak, no... ☹

Na kontrolu jdu v pondělí 6.4., do té doby mám brát všechny léky, bud zacnu krvácet nebo bude HCG klesat..

mufy
31. bře 2009

Michinko to je mi moc líto,ale ještě není vše ztraceno. HCG zase není tak nízké.Třeba ještě povyroste.Uvidíš, my tady na tebe moc myslíme. 😉 A třeba se přijde na to, jak ti tu sliznici vylepšit.
Máme to ale problémy,že?Já v tebe ještě doufám, vím,že tu zůstanu poslední, protože mám před sebou půl roku prázdnin,ale tobě se to musí podařit už teď. 😵

Ahojky Elly, já se v těch číslech moc nevyznám,ale Michi to už snad napsala za mě. 😉

majmuna
31. bře 2009

michy jeste neni opravdu nic ztraceno snad se pevne zavrtaji a dobre to dopadne...jsou to nervy ale sama vis kolik beznadejnych pripadu nakonec dobre dopadlo 😉 mimi bude urcite jen neztracej hlavu 😉

smilers
31. bře 2009

michi jeste nehazej flintu do zita, jeste porad neni nic ztraceno, mooc ti drzime palce 😉

divabara
31. bře 2009

Ahoj holky,

Michi... ☹ to jsou teda zpravicky...A nemuze se to jeste k dobremu obratit? porad tomu taky verim...sliznice jedna, pekne at naroste, at se maji mimjinka do ceho zavrtavat...

HOlky, my zatim taky zadna zmena, malej pokaslava,ale je fakt jinak v pohode...Dneska poprve mrkvicka, tak to do nej padalo a kdyz jsem mu jiz nechtela dat (protoze na zacatku se pry ma zkusit jen par lzicek), tak zacal brecet, takze snedl pulku, pak uz neprostestoval a nakojil se...Zitra budou vysledky z moce, tak snad nebudou nutna antibiotika...kez by...Bez deti jsou starosti s tim, jak je mit, s nimi pak taky,ale je fakt, ze s nimi se stridaji radosti a ty prevazi uplne vse...

Mejte se krasne, Michi, myslim na tebe,uplne se mi to prolina s mymi zazitky,ale nakonec vse dobre dopadlo!!! A u tebe to taky dobre dopadne!!!!

elly
31. bře 2009

Tak ted jsem se divala na netu na ty HCG....
Michi drzim pesticky..jeste neni nic ztraceneho..... 😉 zkus pozitivne myslet...snaz se oodpocivat.
Asi se me to pise co? 😕 Ale myslim na tebe 🙂

artep26
31. bře 2009

Baruš budu moc držet palec ať jste brzy fit a vy Šroubas taky ...
Jak jsou děti nemocný, tak to stojí za 2 věci ... ☹ ☹ ☹
Michi moc moc držím palečky, aby se embryjko hezky zavrtalo. Třeba je to nízké HCH způsobené tou nízkou sliznicí a tím, že to embryu prostě dýl trvá, než si hezky ustele.
Moc tady na tebe všichni myslíme, držíme vše co máme.
Michi a Mufy moc vám držím palce ať se ta zatracená smůla smůlovatá konečně prolomí a vy si můžete začít užívat těhotenství a následně i miminek.

mikulka
31. bře 2009

Ahoj holky,

michi, tak snad ještě hcg povyroste. Kdyby ne, holt by tě msueli léčit těma hormonama a pak by se už prostě zadařilo.

mufy, a jak ty jsi dopadla na laparo?

Báro, tak to je jasné, že se kolektivu nevyhnete, já spíš myslela, jestli enchodíte do mateřského centra, to je prý semeniště bacilů.
šroubku, majmunko, nechodíte tam? Já o tom uvažovala, ale když je to tak rozikové, tak asi až budeme naočkovaní.

divabara
31. bře 2009

Mikulko,

do materskeho centra chodime na cviceni pro deti miminka,ale tam jsou miminka od 3 do 6 mesicu, tak ty snad ty bacily moc jeste nemaji...ale proste jak rikam, u nas je to ze vsech stran...Nekdy si to ty deti odbudou, kdyz jsou takto male, jindy ve skolce, hlavne,aby to nikdy nebylo nic horsiho... 😉

majmuna
1. dub 2009

mikul my chodime pouze plavat a obcas mame srazek s maminama stejne starych deti v pizzerii na palmovce tam je detsky koutek a je to tam fajn 😉 v patek mame prvni hodinu v yamaha skolicce tak jsem zvedava jak se mu to bude libit..je toho na me az dost stihat obcas nejakou aktivitu a do toho praci...

mufy
1. dub 2009

Mikulko já dopadla snad dobře po laparce.Vzali mi 2 cysty, endošku na vaječníku a na moč.měchýři.V pátek se jdu domluvit, co dál,ale já bch byla raději,kdybych sidala pauzu toho půl roku, protože musím něco našetřit a chceme jet na dovolenou.Prostě si před tím odpočinout.

Michi myslím na tebe. 😉

divabara
1. dub 2009

Ahoj holky,

tak moč malého dopadla dobře...zatím teda kašle, začal pěkně soplit, tak se mu to konečně spouští 😉 Tak snad to zvládnem tentokrát bez antibiotik...

Mufy, správný přístup !!! 😉
Michi, doufám, že jsi v porádku...

Tak papa holky a hezký den, už se sem tlačí jaro, tak je to lepší !!!!

sroubek
1. dub 2009

stejne je to mazec..zihu to má za pár, grej to má za pár, artep to má za pár 🙂

a zanet je dvojnásobná mamina 🙂 🙂

a michi to vyjde...posílám sluníčko..hřejivou naději...ta unikla také z pandořiny skříńky...po všech strastech a trápeních...že jí málem přehlídli...ale prý to byl ten nejcennější dar bohů lidem 😉 😵

klarysek1
1. dub 2009

Omluvám se, že sem lezu..ale sleduju příběhy vás všech...znala jsem hlavně Grej a té už se poštestilo..
Chtěla jsem jen povzbudit Michy...četla jsem spostu siskuzí, kde měli holky stejné HCG a vše bylo o.k, tak to kočko nevzdávej!!!
Tady to psala nějaká mamina:
Ahoj, já měla 8mý den po ET dokonce Hcg jen 21, 10tý den 66 a mám doma takové dva raubíře. Tak vidíš, hodnota fakt není důležitá, hlavně aby rostla. \hodně štěstí.