Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
7. únor 2008

Papa Artep. Měj se krásně. Já se jdu rozčilovat na DPH 🙄

dibdonka
7. únor 2008

Ahoj Artep 🙂

mufy
7. únor 2008

Grej taky se divím,že vám nedoporučili inseminaci,když jste oba zdraví.Nějaké větší problémy nemáte,tak jste to mohli zkoušet 2-3 měsíce a když by s to nepovedlo,tak až pak IVF. No každé centrum má své postupy.
Je zajímavé,že třeba my jsme na IUI byli a to máme špatný spermiogram.

Dib super,že je miminko zdravé. Krásně se to tu holky rozrůstá. Ještě na to musíme skočit ten náš zbyteček a bude to.... 🙂

Kdybych se nestihla rozloučit,tak na mě zítra myslete a hned jak přijdu do práce vám dám vědět. 🙂

grej
autor
7. únor 2008

Neboj Mufy, myslím na tebe už teď!

Já tu vyřeším to DPH a pak zkusím taky zdrhnout. Máme dnes babinec s holkama z VŠ, tak kdyby se mi podařilo zdrhnout dřív, tak bych si ještě možná stihla umýt hlavu 😅

mufy
7. únor 2008

Tak jsem se tu jenom zastavila, vidím,že jste toho už moc nenapsaly.Tak na mě myslete, jdu si uvařit kontryhel.Snad to ještě nějak podchytím.
Tak ahojky zítra ráno. 🙂

majmuna
8. únor 2008

Ahojky 🙂
Tak doufam ze jste vsechny pripravene mi drzet palecky...v 8 me berou na premereni a pak dam vedet jak moc tomu nasemu sluneti ztesknul chobot 😀 Nejdriv si ovsem zajdu ke kadernici aby se me ten drobek neleknul az vyleze 😀 Tak pacek 😉 🙂

Jo a vcera jsem vam psala delsi prispevek a zadna odezva? To jste me mufy a grej nechaly takhle rejpat bez remcani? 😀

Grej doufam ze ti je po vcerejsku ty cunce dobre a ze si moc s intoskama nechlastala 😀 Vis ze to Dudanec nesnasi 😀

grej
autor
8. únor 2008

Dobré ranko!

Držíme palečky Mufy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Majmu už nemusíme, mám info, že malej má 2770 g a pindika celýho po tátovi 😀 😀 - prostě Majmu 😀

Majmu - sorry, já ten tvůj obr příspěvek včera nějak přehlídla... A neboj, když budu mít jakýkoli dotazy nebo pochybnosti, jsi první na řadě na koho se obrátím :D

Včera jsem "zakalila" jen středně. Holky jsou ještě větší podpantoflačky než já, takže to zabalily brzy. Já byla doma už v jedenáct. Ale byla to zas drbárna, to vám teda povim 😉

sroubek
8. únor 2008

majmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

já ti dám dva pindíky

ty moje rozštěpy naštěstí nejsou dědičný..díky bohu za genetiku 😉 ale je fakt, že jsem se zasmála taky 🙂

sroubek
8. únor 2008

grej...šatečky budou muset byýt trochu jiné než co jsem poslala bo...bříško 😀

jo miláček mi říká bříškoune...a malej či malá jsou pupíček 😀

jo a taky říká, že začal chodit se štíhlou sportovní sexy kůstkou a má teď doma pěknýho macka...ale že jsem k sežrání

majmuuuu: dovětek pro tebe...bodejŤ bych nebyla..mám furt hlad..a to myslím vážně 😀 ...zatím mám nárust 4.5 kila...na začátek 2.trimestru slušný 😀 😀 😀 pojedu jak pomásle..hlavně že pupíčkovi chutná 😀

jo a včera jsme vymýšleli kam dáme fiktivní postýlku, jak vymalujeme, kam dáme o a jaké obrázky na zeď: krteček a spol. 🙂 a podobné super ptákovinky...stejně si yslím, že z toho mají možná větší radost rodiče než děti..

dospělí se můžou vyblbnout a nikdo o nich nemůže říct, že jsou infantilní...
já např. konečně vysvětlím tu hromadu plyšákůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů 😀

sroubek
8. únor 2008

a moc gratulace dib a blahopřání..mohu li...mikulce tajmné 😉

mufy
8. únor 2008

Ahoj holky, tak jsem tu. Jak si myslíte, že jsem zase dopadla? No nijak. Zase se to přesouvá na další měsíc. Sliznice sice povyskočila z 6 mm na 7,4 mm,ale bohužel jim to nestačilo, takže mám přijít zase další měsíc. Fakt super,že? Pokud se to ale nepodaří ani příští měsíc, tak jim řeknu,že už nechci ztrácet čas a chci jít na IVF.

grej
autor
8. únor 2008

Ahoj Šroubku🙂
S tebou je taky prča🙂 A s tou infantilností máš naprostou pravdu 😀

Já jsem zvědavá,jak bude můj manža říkat pupíčku, protože v současné době jsem "pupíček" já osobně 😀 Asi budu pupíček já i pupíček 😀

Místo pro postýlku už mám vymyšlené. Ono to u nás ani jinam nejde...
Ale holky - u mě neuvěřitelná věc - asi mám vybraný kočárek... Na to, že tomu vůbec nerozumím a ještě nejsem ani těhu - tak docela dobrý, ne?

sroubek
8. únor 2008

grej: no je dobře, že máš přehled..to se hodí 🙂

a pupíčkovi můžeš říkat jakoli...zvířátko...k tomu pomalu směřuju já..je to moje milé označení kohokoli koho mám moc ráda 😎

místo pro postýlku...no my máme 2+kk a je opravdu jen jedno jediné místo, kam ji dát 🙂

sroubek
8. únor 2008

artep: k těm kilíčkám v šatičkách...všichni mě znají jako špejli..tak bude změna...koulička je přece nejdokonalejší tvar 🙂

grej
autor
8. únor 2008

Ty jo Mufy, to je hrůza☹ Zkusíte příští cyklus bez těch léků? Fakt je to šílený!!! Snad už to příští měsíc vyjde. Moc mě to mrzí☹

Sroubek - my sice máme 4 + 1, ale ložnice je malinká🙂 Já myslím, že pupíček prostě bude pupíček🙂 A nebo pupek, když tam budou dvojčata 😀

sroubek
8. únor 2008

😀

mufy...já bych se vykašlala na léky...ale já tomu prd rozumím 😒

sroubek
8. únor 2008

loučímse a kuky kuk v pondělí 🙂

mufy
8. únor 2008

No příští měsíc to už půjde jako normální cyklus bez léků a s ovulací. Jak to měla Mikulka. Teď to mám takové umělé bez ovulace.Musím brát i léky,abych dostala vůbec MS. No je to prostě šílené a už mě to nebaví. Jsem z toho celkem rozhozená, tak si dám večer vínečko a trošku si zařádím. Už mě to fakt neba..... ☹

majmuna
8. únor 2008

Tak koukam ze grej pekne blafuje ze nechlastala....ubrala nasemu prckovi 5g 😀 Takze uvadim na pravou miru...2775g 😀 A podle pindika jsem si uz jista ze souseduv neni 😀 I kdyz sousedovic pindu jsem jeste nevidela 😀 Byla tma no.... 😀

Mufyku zlatej.....je to uz na palici ☹ Jeste ze mas fajn manzilka a zvladate to 😉

Sroubas ty jedes 😀 Za chvili si prevalcujes Pavlika 😀

mufy
8. únor 2008

Majmunko to je jasný,že to spolu zvládáme,ale mě už to hrabe na mozek. On si to tak nezabírá. To jen já.Vždyť to čekání už není možný....... ☹ Dočkám se toho vůbec někdy? 😕 Někdy o tom dost pochybuji.

grej
autor
8. únor 2008

Tak to teda prrrrrrrrrrrrrrrrrr Majmu - poslala jsi mi dvě sms a v obou byla míra 2770 g - a pak kdo blafuje! Jestli nevěříš, tak já ti to klidně ukážu až se uvidíme 😝 😀

No tak hlavně že je pinďa podobnej manžovi. To už se nebude zkoumat, jestli je podobnej i sousedovi 😀 😀

Mufy - jak píše Majmu - máš skvělého manžílka a perfektně to zvládáte. Příště to vyjde, uvidíš. Tělo nebude zmatené hormonama a sliznice poroste jak o závod 😉

mufy
8. únor 2008

Grej však já tajně doufám,že to příští měsíc konečně vyjde i bez léků. Budu pít pravidelně kontryhel a jíst mateří kašičku a sliznice třes se,jestli nebudeš mít hned poprvé aspoň 8 mm. 😀
Ještě že mám fakt takovýho suprovýho manžu.Však jsem mu i včera říkala,že bych ho nevyměnila ani za nic na světě.Kde bych takovýho sehnala? Vůbec nikde..... 😀

artep26
8. únor 2008

Ahoj holky,
dnes jsem se vůbec nezastavila.
Mufy- to je mi líto, ale uvidíš že to bude lepší.
Já se akorát chystám na úprk z práce, jedu k mamině se vybrečet a vypovídat. Doma mě ti moji prďolové naštvali (oba!!!) tak ujíždim do klidných vod.
Tak pa pa a hezký víkend. 🙂 😵 🙂

grej
autor
11. únor 2008

Dobré pondělní ráno berušky!!!
Tak jak jste si užily víkend a jak se vám daří?
Já měla manžu v práci, takže v sobotu jsem odpočívala a měla na naávštěvě kamarádku s roční holčičkou a v neděli jsem uklízela. A večer jsem se pak jela podívat za dvojčatama. Řeknu vám - opravdu hukot. Holky vůbec nechtějí spát a v době, kdy jsem u nich byla (od sedmi od půl jedenácté večer) se obě na přeskáčku jen přebalovaly, krmily a houpaly. Hrůza!!! Nedovedu si představit, že bych na ně byla sama, protože i takhle už jsme toho měly obě plný brejle a to jsme každá měly na ruce jen jednu 😖 😕 😕

mufy
11. únor 2008

Ahojky Grej, já se měla taky dobře. Manžílek byla v práci a já jsem v sobotu uklízela a odpočívala.Prostě normální víkend.A k tomu je ještě manžílek nemocný,tak je mi ho líto,že musí být v práci. Ale už se těším na příští víkend,kdy bude mít volno.Ještě 14 dní a budeme mít dovču,to pojedeme do sklípku,budeme mít pno akcí, tak se už těším.

grej
autor
11. únor 2008

Tak to si to budete krásně užívat, Mufy, to je moc dobře!! Zasloužíte si to...
My pojedem teď asi na prodloužený víkend do Špindlu. Zmínila jsem se manžovi, že bych si jela ještě zalyžovat, než podstoupíme to IVF a on šikulka sehnal pokoj🙂 Pojedem asi od neděle tak do středy. Uvidím, jak to ještě půjde tady v práci...

sroubek
11. únor 2008

http://sroubek.myphotoalbum.com/view_photo.php?...

šaty holky bleee..byla jsem jak bečka aslyšela jsem jen...vám to tak sluuuší...no majmuuuu...nasssssssssssssssssssssssssssssssssssssssralo mě to....všechno vyšívané, zdobené..já chci jednoduchost

grej
autor
11. únor 2008

AHoj šroubku🙂
Ty máš teda už pupík!!! To aby sis fakt vybrala něco pod prsa, protože jinak už to nezpneš...
Mě se moc líbily šaty č. 4 - obrázek číslo 6. Jsou sexy a prostě ti sednou. Jinak ten zbytek fakt teda nic moc...
Ale máš velkou pochvalu, že jsi nám zprostředkovala fotky!!!

sroubek
11. únor 2008

jo...gre..založila jsem si kvůli romu album 😀

hele já o tom pupíku normálně nevím, jak nosím ty svoje maminovský věci..ale já vyhraju a najdu něco...luxxxxxxxxxxxxxxxxxxusního 😉

ve středu další várka...těšte se...strašidlo podruhé 🙂

grej
autor
11. únor 2008

Jaký strašidlo? Ty jsi prdlá... Pupík je náhodou krásnej 😉
Těším se!!!

Jo holky, dnes mi napsala kámoška z vysoký, že je těhu. V prosinci vysadila prášky a druhá MS už nedorazila. Moc jí to přeju, ale sobě bych to teda přála taky 😒