Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
21. únor 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy moje je tu jaro jaro jaro...ted jeste muffyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵

a zanetik, jestli bude chtít 😉

majmuna
21. únor 2008

Sroubas jak jestli bude chtit? Musi chtit!!!! 😀 Ja chci hodne teticek se kterejma se budu delit o zazitky s detskyma hovnama 😀

sroubek
21. únor 2008

😀

no majmuuu miláčkovu bratranci a jeho ženě se právě narodil kluk 4,1 kila 🙂 kuaaaaaaaaaaaaaaaaaasa 🙂

majmuna
21. únor 2008

Krasa to teda je ale jeste by me zajimalo kolik ma stychu 😀 Ja se bojim obrika 😅

grej
autor
21. únor 2008

Je fakt, že to břicho bolí tak divně. Prostě trochu jinak... Ani nemám tu krev v bobkách, což vždycky před MS mívám 😉 To by mohlo být dobrý znamení🙂
Jo holky a strašně prdím. ALe fakt jako hukot. To mi říkala Bobina, že když byla těhu, tak měla prý taky takovýhle problémy 😀

Manža nevím jestli to ví. Teda jako nic jsem mu na férovku neříkala, zatím jen naznačuju. Možná tuší, ale radši se zatím neptá... To jsem taky včera přemýšlela, jestli kdyby mi ráno vyšel ten test pozitivní, jestli bych ho měla jít vzbudit nebo ne.
Ale možná tušil, že budu testovat, páč když jsem mu šla dát pusu před odchodem, tak byl vzhůru a koukal na telku. Místo aby chrněl 😉 A já nic 😅

Jasan - teď to vyjde Mufy, Michi a Zan a už jsme v tom všechny!!! Pak teda ještě Zihu, samozřejmě 😉

majmuna
21. únor 2008

Grej sem ti to rikala jasne ze zadny umely nebude 😀

grej
autor
21. únor 2008

Majmu - no toho se bojím, že mi to pak budeš pořád předhazovat, že jsi měla pravdu 😀 😀 😀

zanetik
21. únor 2008

No jasně že bych holky chtěla, ale ráda to teď přenechám Grej a Mufy 😉
Grej snad to výjde, ale necháme se překvapit, mě hrozně bolely prsa, fakt jsem začala uvažovat, jestli to není těhu,ale už jsem vyléčená, před chvílí dorazila a s pěknýma bolestama 😢

mufy
21. únor 2008

No fakt by to byl gól, kdyby to vyšlo přirozeně, páč by se Grej zařadila do statistiky, že kdo měl jít na IVF,tak měsíc před tím otěhotněl normálně. 😀

No já bych chtěla taky se k vám těhulkám přidat,ale ještě si musím počkat. 😉 Třeba se to tu teďkonečně trošku rozjelo těhulkovskou vlnou. 🙂

mikulka
21. únor 2008

Ahoj holčiny, Grej, teda, já to věděla! 😉 křivka je moc pěkná, a že byl test negativní nic neznamená, má se testovat nejdříve tři dny po zmeškané MS, ale spíš radí týden po. Takže máš čas. Ty větry to je dost typické 🙂

grej
autor
21. únor 2008

No holky je to teda prča... Fakt to nechápu. Přitom jsme nedělali nic víc než obvykle. Možná fakt funguje ten strach z dvojčat. Já ho mám totiž opravdu panickej 😀 Tělo se asi tak leklo, že raději otěhotní 😀

Mě tentokrát prsa začaly hodně bolet až tak 2 nebo 3 dny před MS. Obvykle bolely už týden nebo i dýl... Teď i bolej tak divně, že mám občas pocit, jak kdyby mě někdo na několika místech pálil třeba zapalovačem nebo tak. Trvá to několik sekund a pak to přejde...

Stejně tomu neuvěřím, dokud "to" tam neuvidím. Je to zvláštní. Ale jak psala Šroubek - jsem taková veselá, klidná...

mufy
21. únor 2008

Vidíš jak stačila jedna laparoskopie.Zkus testnout třeba ještě o víkendu a třeba se tam už ta čárečka objeví.Ale podle teplotky se objeví určitě.

Zanetík tak ty jimáš už taky? Já taky a dost silnou.No alespoň ji nebudeš mít na plese. 🙂

zen
21. únor 2008

Šmarja grej.... no tak to by byl tedy gól 😉 Držíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím co mám a vám ostatním taky ... jaro je tu, to je jasný. 😉

mikulka
21. únor 2008

Grej, mě taky bolala prsa, hlavně dvorce, že mi na nich vadila i látka, taky takvé pálení 😉

zen
21. únor 2008

Jinak grej potvrzuji i to prdění 😅 ale děsný... ze začátku těhu katastrofa a teď už je to lepší 😀

zanetik
21. únor 2008

Jo Mufy mám ji dost červenou a hlavně mě hrozně bolí břicho ☹

Mě tentokrát poprvé bolely celý prsa když jsem šla po schodech nebo si na ně lehla atak, měla jsem i i zvětšený, předtím jsem měla jen citlivý bradavky...

grej
autor
21. únor 2008

Ahoj Zen🙂 No já mám se zažíváním problémy pořád, ale co jsem teda předváděla včera, to byl děs. Málem jsme to s manžou v autě nevydrželi 😀 Tak to mě dvorce nějak nepálí. Jen občas mě jako zalochtají bradavky, ale jen trošku.

Zan - třeba se ti tělíčko dostává do pravidelného cyklu... Mě ze začátku snažení prsa vůbec nebolely. Začaly až tak po třičtvrtě roce. Nejdřív bolely ob měsíc a pak už pravidelně každý měsíc. A bylo to fakt v době, kdy se mi začaly cykly podobat jak vejce vejci...

mufy
21. únor 2008

Grej zrovna jsem si dělala věštbu z prstýnku a vyšlo mi,že jsi v tom. U mě to vyšlo, že bych měla otěhotnět v tomto roce taky.A navíc,že to budou dvojčata, no já se snad picnu. 😀 Jdu si věštit dál.

grej
autor
21. únor 2008

Věštbu z prstýnku?? Několikrát jsem si říkala, že vyzkouším tu co tu kdysi dávno říkala Janaboris, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlala...

Holky víte co je hrozný? Že můj manža se tak těší na ty dvojčata, že mám pocit, že by ani z toho jednoho neměl radost 😀

Mufy - dvojčata jsou fajn, aspoň to budeš mít oboje brzy za sebou 😀 😀 😀

zihu
21. únor 2008

ahoj holky, po delsi dobe sem k vam nakoukla a vidim, ze se dejou veci!! MIKUL!! gratulace, to je super!!! moc drzim pesti!!!
a grej, pssst, ale vazne to vypada nadejne 😉
sroubecku, tyjo, 16tt to teda leti..

ja uz se nejak zberchala.. skoro mi pripada, ze sem ani nemohla byt tehu a to sme o mimiska prisli na konci 12tt.. ale smutno mi jeste byva, ale jde to.. doufam, ze to vscehno dopadne dobre a brzo se k vam budeme oct pridat 😀
tyjo, mam radost, jak ste vsichni hezky zamakali!! 😀

zihu
21. únor 2008

jee, mufy, tak vidis, tak urcite mel prstynek pravdu:o) doufam, ze u me by taky prinesl dobre zpravy a hlavne s lepsim koncem...

grej
autor
21. únor 2008

Tak co Mufy, nějaký další dobrý věštby?

Ahoj Zihu! Jsem ráda, že už je líp... Je to hrozná rána. Ještě ani nevím, jestli jsem těhu a až se bojím, jestli jsem mimískovi těma svařákama na sjezdovce neublížila... prostě rapl 😀

zihu
21. únor 2008

grej, vubec to neres, ja delala vscehno, jak sem mela a vidis to, myslim, ze clovek se nesmi zbytecne stresovat a musi tomu nechat volny prubeh, samozrejme az budes mit tehui potrvrzene, tak tomu ostatni veci podridis, ale zbytecny stres stejne nic nevyresi a pokud neco dopadnout nema, tak to taky nedopadne.. tak se to snazim brat ja, stejne s tim nic nenadelas... drzim pesti🙂

mufy
21. únor 2008

No já si tak pročítala kOníka a našla jsem tam téma s prstýnkem.Tak si s tím teď hraju.Stejně mi není dobře a nic se mi nechce. Tak to aspoň zkouším.Zatím mi vyšlo, že na další IVF už nebudu muset jít,ale znáte to nemůžu se na to tak upínat. 🙂 Ale jinak je to dobrý,až na to,že mě bolí ruka.... 😀

zihu
21. únor 2008

no mufy, tak uvidime, snad mel prstynek pravdu...

grej
autor
21. únor 2008

Zihu, určitě máš pravdu. Taky tohle vždycky radím ostatním holkám, ale i když to člověk ví, tak to v něm pořád hlodá 😉

Mufy - no vidíš!! Už dvě větštby ti vyšly... to by v tom byl čert 😀

mufy
21. únor 2008

No já doufám,že čert v tom není. 😀 No ale kéž by to vyšlo.Kdyby mi vyšel ten KET tak bych měla datum porodu na vánoce. 🙂 Taky bych si to už zasloužila,že??????
Teda mě je tak blbě,že nemám ani tužku.......všechno mě bolí,ale ještě hoďku a už vidím postýlku,jak si do ni lehnu a ani se nehnu. 😀

grej
autor
21. únor 2008

Mufy, no, MS ti nezávidím... Jestli se ten mimísek neuchytí, tak si taky asi pěkně užiju 😖 Ale snad nepřijde...
Už jenom hodinku a pak můžeš doma zalézt do pelíšku a čekat na manžílka🙂

Já j sem zvědavá, jestli a kdy mi teda vyjde ten testík. Už jsem se touhle dobou měla objednávat do GESTu an tu první injekci a taky na Mojžíšku...

zanetik
21. únor 2008

Mufy nápodobně, taky se vidím už v posteli, začínají chřipka a MS výborná kombinace....
Ještě do toho pořád problémy doma, takže stres a já začínám nějak klesat na dno, což se mi nikdy nestává...

grej
autor
21. únor 2008

Zan☹ To mě mrzí, že se to na tebe takhle sype...
A s Davidem furt blbý, jo? Třeba na Vás vleze jaro a bude to brzy lepší...

TOhle je hrozný období. Já loni přesně touhle dobou taky doma s manžílkem bojovala. Od února do května to byly snad nejhorší měsíce v mým životě... Ale taky se to uklidnilo, tak držím palečky, ať je to u vás taky brzy dobrý!!!