Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
26. bře 2008

Nazdárek taky zdravím, včera jsem si vás an nestihla dočíst a ni se rozloučit zas bylo 25týho, ale už mám dph za sebou, tak snad to bude lepší.
Jinak u nás je to přesně naopoak, David i kdyby byl sebevíc unavenej a jako že dělá truhláře, odpoledne melouchy, v sobotu taky a v neděli chodí na fotbal, tak kdybych já chtěla tak to může být každý den,ale já jsem zase ten opak 😒
Tu trampolínku jsem přemýšlela, že si koupím domů, jsme v přízemí, tak nikomu skákat na hlavu nebudu...ale už jsem koupila Davidovi kolečkový brusle, teď ještě já a můžem vyrazit,ale taky by to chtělo suchý cyklostezky, jenže nám přes noc napadlo tak 10-15cm a pořád chumelí...

sroubek
26. bře 2008

zdravím dnes po ránu 🙂

grej
autor
26. bře 2008

Ahoj Zan, ahoj Šroubku,

Zan - tak to se teda máš, že máš doma takovýho náruživce 😉

Holky začínám zjišťovat, že jsem nějak nepřející. Možná za to můžou ty hormony nebo co... Občas koukám na alba na Beremese. A když tam pak vidím, jak někdo rok po svatbě přidává do alba fotky miminka, tak mě může vzteknout.
Proč je to tak nespravedlivý, že někdo otěhotní hned a někdo si na to musí roky čekat? Sakra 😠

mikulka
26. bře 2008

Ahoj holky,

Báro, mám velikánskou radost!!! Skvělé, konečně se to podařilo. Takže už jsi ve 14 tt? Měla jsi problémy, ale teď už to bude dobré, mimi drží. 😉

Grej, tak ty už o vík. začínáš stimulovat, páni!

grej
autor
26. bře 2008

Ahoj Mikul. Letí to,co? Jsem zvědavá, jak to budu snášet.
Dnes v noci už se mi o tom zdálo. Jak jsem do sebe musela píchat hrozně velkou injekci, která navíc strašně bolela. Už mi z toho hrabe a to ještě ani nepíchám 😀 😀

zanetik
26. bře 2008

Jéééjá věděla že jsem ještě něco chtělo, popřát Barunce hlavně zdravé miminko a už žádné problémy a upřímně jsem to trošku tušila z toho co posledně psala asi jsem moc domejšlivá,ale někdy to není na škodu...
Grej jenže u nás jsou zase hádky, že nechci já, takže ono to máš jedno...
Mikul a ty jsi kolikátý týden, nedáš si to k fotce?

mufy
26. bře 2008

Grej neboj však už za chvíli budeš těhulka a taky si budeš přidávat do albíka fotečky miminka. 😉

My tu ráno taky měli plno sněhu ale už není po něm ani památka. Ráno jsem musela pěkně ometat a škrabat auto,ale teď už tu svítí sluníčko,tak si snad brzo Zan vyjedete na bruslích. 🙂

Holky nevím co to je,ale dnes jsem 10 DC, mám před ovulací a chtěla jsem zkusit hleník, jenže ho mám takový vodový a špinavý a jsou v něm jakoby malé kousíčky,takové sraženinky.Po MS už jsem asi 5 den,tak nevím,z čeho to je a co to vůbec je.Doufám,že to není nic závažného. ☹ Před ovu jsem to už vždycky měla čisté a čiré a teď tohle.Stalo se vám to už někdy?

mufy
26. bře 2008

Jo a ještě mám jakoby nutkání na MS. Bolí mě tak divně břicho. 😒

grej
autor
26. bře 2008

Mufy, já vím, ale přeci jen si budu fotky do alba dávat až tak minimálně 2,5 roku po svatbě, že jo... ne rok jako jiní... Ale nebudu zlá a budu jim to přát 😉

No, já mívám kousíčky v hlenu když na mě leze mykoza. POdle toho to poznám, tak hned zahajuju léčbu. A jinak tam dole nic necítíš? Já k tomu ještě mívám pocit, že tam je prsotě něco jinak. Břicho mě teda bolí až když se mykoza fakt rozjede.
A měříš teplotu? V cyklu mívám sraženinky spíš tak těsně před MS... Po MS nemám hlen téměř žádnej...

Zan - no jo, ono si člověk fakt nevybere.

mufy
26. bře 2008

Grej teplotu si měřím, i když přes víkend jsem byla líná vstávat.Tady je grafík:
ttp://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=3937...

Dole nic necítím, jen břicho jakoby měla přijít MS, je to fakt nepříjemné. Jinak mě nic nebolí, no sem tam vaječníky. Už jsem to měla jednou, asi pře rokem,jinak nic, fakt nevím,čím to může být. A jak vlastně vypadá ta mykoza? Vůbec nevím,co to je a jak se to projevuje? Kdybych si nezkoušela ten hlen, tak vůbec nevím o tom,že je ve vnitř něco špatně. A jaké ty kousíčky máš v hlenu při mykoze?

grej
autor
26. bře 2008

Mufy - jsi šťastná žena, že nevíš co je to mykoza!!!
To bys poznala. Je to takový pálení, svědění, bolest, dole to máš červený, občas divný výtok. Hlavní je asi ta bolest. Takže pokud tě nic nebolí, tak to snad nic není. No ten výtok mívám různý, podle toho, jaký druh mykozy mám. Ale nejvíc to mívám jako tvaroh. Prostě jako bys místo hlenu měla tvaroh. Taková tvarohovitá kaše. Fakt sorry za ten popis, ale jinak to neumím. A ty kousíčky co mívám před MS jsou teda jiný. TO je normální čirý hlen a v tom sem tam bílej kousíček.
Zkus si test, za to nic nedáš. I když teplotu máš dost dole na to, abys byla těhu...

mufy
26. bře 2008

Grej tak mě teda nic nepálí ani nesvědí. 😨 To je snad dobře. Jinak jak píšeš o tom hlenu jako tvaroh, tak to mívám asi tak 2 měsíce vždycky po ovulaci. Myslela jsem ,že je to normální,ale jak vidím, tak asi ne.Myslíš,že mám mykozu a nebo že to tak po ovulce může být? Mám to asi tak od 3 dne po ovulce a asi tak 4 dny, pak se hleník mění zase na čirý.
Ale teď je to zase jiné, hleník je takový nahnědlý a v tom takové malé kousky jako krve.Já už se v tom mém těle fakt nevyznám. Nejraději bych šla k doktorovi,ale ten než by mě vzal,tak uplyne týden a to snad bude fuč. 😕

Těhu být nemůžu, to určitě ne.Spíš to přisuzuji tomu,že to moje tělíčko už nemůže po těch všech hormonech,co jsem pořád brala a teď je z toho zmatené. Dám si asi oddech na 3 měsíce,než půjdu na další IVF a pak to zse rozjedu.

mikulka
26. bře 2008

Mufy, to můžeš mít z těch hormonů. Tělo se čistí 3 měsíce.

Zan, jsem 11 tt. K fotce dám, ale asi ažpo tom 12 a hlavně po screeningu, pořád se trochu bojím, abych to nezakřikla 😕

Grej, když budeš mít pero, tak to vůbec nebolí. Fakt nní nic cítit. Jen to chce odhodlání bodnout do sebe. nebo ti to bude píchat manžel?

grej
autor
26. bře 2008

Mufy, já myslím, že to mykoze nebude. Když to máš pravidelně a ještě jen 4 dny a navíc když necítíš žádné obtíže, tak to bude fakt asi normální. Já mívám po ovu zase totálně hustý hlen. Jako fakt hustý. Něco podobného jako ten tvaroh, ale nejsou v tom tak velký kousky. tak to budem mít asi stejné, tak se nemusíš bát.

Co se teĎ týče toho špinění, neblíží se ti ovu? ALe je fakt, že ty hormony dávaj tělu zabrat. Tak na tebe budu myslet, aŤ ti to brzy zmizí a je vše v pořádku!!!

zanetik
26. bře 2008

No já naštěstí taky nevím co je mykoza, takže neporadím, moje cykly jsou vůbec záhadný a ani nepoznám jestli mám ovu, dnes jsem zjisitila, že jsem 35DC a nic, moje cykly se pohybují 32-36, takže uvídme.....

grej
autor
26. bře 2008

Mikul - já bych chtěla, aby mi to píchal manža. Aby se toho taky účastnil. A hlavně nevím, jestli budu schopná si to do sebe píchnout. Ale asi jo, já mám takový pocit, že ženská prostě zvládne všechno. Když musí a když jí o něco jde...

mufy
26. bře 2008

Je to holky možný že je to z těch hormonů a všecho svinstva,co do mě rvali. 😠

Dám si fakt chvíli pauzu.

Grej neboj ty injekce v peru nic není. Je to taková strašně tenoučká jehlička,která zajede do břicha jako nic.Já se taky bála a pak už ne,jen jak to tam zajelo poprvé. Fakt to nic není. Mě by to ten můj vůbec nepíchnul, na to on není. 😖 My zvládneme mnohem víc.

mufy
26. bře 2008

Zan že by ti to taky vyšlo? Když se na to nemyslí,tak to jde prý samo. No uvidíme. Budeš testovat?

zanetik
26. bře 2008

Mufy ani jsem nad tím nepřemýšlela, ani si to nijak nepřipouštěla, ani nevím jestli to chci...ale už mě bolej dole záda, tak jestli to nejsou ledviny, tak MS....

mufy
26. bře 2008

A nebo něco jiného..... 😀

michina
26. bře 2008

Holky, ještě se vrátím k tématu frekvence, četla jsem teď někdy o tom nějaký článek v MF a tam bylo napsáno, že ten z páru, který má potřeby vyšší se holt musí přizpůsobit tomu, kdo je má menší ne naopak. Protože prý je lepší jednou za měsíc kvalitní sex než 10x a nucený. Což samozřejmě četl i ten můj a hned se s tím ztotožnil... 😠

michina
26. bře 2008

Mufy, já si myslím, že to nebude nic vážného. Mě se struktura a konzistence hleníku měníku v průběhu celého cyklu, tak jako barva (nebo průhlednost) a někdy to nemá žádnou pravidelnost. Pokud by to byl zánět, mykoza či něco jiného, určitě bys to na sobě poznala. Může to být ovlivněno léky, hormony, stavem organismu, pokud to trvá jen pár dní a pak to zmizí, myslím, že to nic nebude. Horší by bylo, kdyby to bylo pořád a ještě se to stupňovalo.

grej
autor
26. bře 2008

Zan - no jsem na tebe zvědavá.

Michi - to nám byl čert dlužen, ten denní tisk, co? 😀 Ten můj naštěstí MF nečte, takže pohoda 😉 ALe věřím tomu, že kdyby se to domákl, tak bych to taky měla pořád na talíři 😉

mufy
26. bře 2008

holky loučím se mějte se pěkně. 🙂

grej
autor
26. bře 2008

Já se taky loučím. Dnes to balím dřív. Jdeme s holkama na vínko, dokud můžu 😉 Tak pááá zítra

divabara
26. bře 2008

Ahoj holky, moc dekuji za podporu a za gratulace...To vite,po tech zkusenostech je pro me kazda navsetva doktora uplne psycho,ale pani doktorka mi vcera rikala, ze uz jsem o hodne dal. Uz mam v ruce i vysledky toho NT biochem.screeningu a je to v poradku,ale musim i na tripple testy, protoze zarizeni, kam chodim do poradny ma jakousi smlouvu, i kdyz ten NT screening je presnejsi...
Tak jeste jednou diky a drzim vsem pesticky, at se taky co nejdrive zadari...a tehulkam, at jsou mimisci zdravi a rostou jak z vody!!!

mufy
27. bře 2008

Dobré ránko holky,

tak jsem si kontrolovala hleník a už se to lepší. Takže snad to nic nebylo. 🙂

Grej jaké bylo vínko?

Barunko drž se, všechno je zatím dobré. 😵

michina
27. bře 2008

Dobré ránko i ode mne..

No, Grej, jaké bylo vínko?

Já byla včera taky posedět, měli jsme kurz angličtiny, jehož druhá polovina se odehrávala v hospůdce. Měli jsme mluvit anglicky, ale nějak jsme se k tomu nedostali. Vypila jsem asi láhev Bohemky, takže bylo veselo. Ale aspoň jsme se více poznali a nebudeme se bát vlka nic..

grej
autor
27. bře 2008

Dobré ranko🙂

Ale jo, vínko bylo dobrý. Pokecaly jsme slušně - prostě správnej babinec 😉 Ale i když jsem přišla domů už v jedenáct, tak teď mám pocit, že jsem snad nespala celou noc. Jsem tu 10 minut a už bych šla nejraději zase domů a do postele 😀

michina
27. bře 2008

My začali už po páté, doma jsem byla v devět a zalehla okamžitě. Ale jako vždy, když člověk pije, máš narušenou termoregulaci.. takže mi bylo vedro, pořád jsem se budila a na měření jsem si vzpomněla až když jsem se posadila, nicméně jsem změřila 37,1, to mi teplota po alkoholu vždycky stoupne..