Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

artep26
2. kvě 2008

Michi to máš pravdu, já nevim jestli tu mám slušný plat, vždycky člověk potřebuje a chce víc. Někdo mi říká že mám hodně (třeba moje ségra, která je na mateřské a už teď se stresuje, za kolik kde nastoupí a jestli jí se 2 dětmi někam vezmou), v práci si zase říkáme, že za ty nervy to je fakt ubohý. No mám necelých 17.000 čistého, Grej se asi bude smát proč kvůli té almužně stávám, ale tady na HK si myslím že je to tak normální. 😖

artep26
2. kvě 2008

Mufy já bych taky potřebovala helfnout s oknama, nějak se k tomu nemůžu dostat. Nechceš se stavit i u nás?? 😀 😀 😀

divabara
2. kvě 2008

No michi, ja jsem 19.tyden...Ale na ten velky UZV jdu az na uplnem konci 20.tydne,tak musim jeste par dni vydrzet...
Grej, ja nevim, ale zkus treba ted uz netestovat,at nejsi ve stresu, bud prijde MS nebo ne, vubec nezalezi kolik testu si udelas, dopadne to tak, jak ma...tak at se moc nestresujes...ja vim, mne se to radi...

mufy
2. kvě 2008

Artep nechci nic říkat,ale máš zlatej plat.Já mám o 6.tisíc míň a to dělám asistentku.A jsem ráda,že mi vůbec šéf tento rok něco přidal.Zrovna dneska jsem si tak říkala,jaké by to bylo suprové,kdyby se za mě nehledala náhrada, když půjdu na mateřskou,ale že bych si brala práci domů a tak bych si aspoň přivydělávala a pak bych se bez problémů vrátila do práce.Novou práci bych asi nechtěla.Tady je to moc dobrý,je nás tu strašně málo,taková malá soukromá firmička.

Jo a kdybys nebydlela tak daleko,tak bych k tobě klidně přijela a ty okna ti umyla. 😉

artep26
2. kvě 2008

Mufy udělala jsi mi radost, já ted budu s platem spokojená 😀
Začínala jsem taky jako asistentka ředitele, ale jelikož byl vyhozen, tak jsem tu nějak zůstala sama. Pak se přibrala moje současná kolegyňka a rozdělily jsme si spolu zákazníky. Já mám 2 největší a ona zbytek. Takže jsme tu takové 2 ředitelky 😀 😀 ne to si dělám srandu, platy máme neředitelské, práci ředitelskou - já navíc, jelikož máme ISO, musím dělat tu prási co dělal ředitel - hodnocení každý měsíc + výplaty pro chlapy z expedice. Takže ve zkratce řečeno - dělám to co má dělat ředitel ale za plat referenta. Hezky to náš pan generální vymyslel, že jo?? 🙄 🙂 😖

Díky za ta okna, to jsem si dělala legraci, snad to někdy zvládnu. Ale nehrotim to, teď je priorita bafík, za měsíc plánuji koupit štěňátko, tak se musím tužit aby bylo vše připravené 😀

mikulka
2. kvě 2008

Ahoj holky,

Grej, chtěla jsem ti říct, že to špinění může být, že se jedno embryjko pustilo, druhé tam třeba je! Samozřejmě by pak ta druhá čárka měla sílit. Kdy jdeš na tu krev?
Kdyby jsi měla to co v únoru, měla bys to říct v CARu. Ale snad to tak nebude. Špinění nic neznamená.

Artep, té dr. bych zavolala, možná by ti pak dala vyvolávačku. A plat máš fakt dobrý 😉

Báro, od kdy cítíš pohyby? Já byla dnes na kontrole, naštěstí vše v pořádku a dr. se mě ptal, jestli jsem už zaznamenala pohyby, a to jsem v 17 tt. To je nějak brzo, ne? Ono to je prý zpočátku jen takové lechtání. Jak to máš ty? Jinak toho 12. už budeš vědět asi pohlaví, pokud už ti ho neřekli teď. 😉

mufy
2. kvě 2008

Artep to teda spokojená buď. Vidíš,že jinde jsou na tom hůř.Co já bych dala za to,kdybych měla aspoň to co ty. 😵 To by se šetřilo.

Jé ty chceš koupit štěňátko? To je můj velkej sen mít doma pejska,jenže to asi nikdy nebude,protože manžel měl psa doma a už by žádného nechtěl.No tak mám doma aspoň zakrslýho králíčka. 😀

artep26
2. kvě 2008

No chceme koupit, nejvíc asi já tak mi to dalo přemlouváního 🙂
Sháním teď berňouška, bez PP, protože i takhle bude stát asi 5000-6000. 10000 Kč bych za něj asi nedala. No dala, ale nemám je 😀 Už se strašně těším alespoň nějaké miminko 🙂

zanetik
2. kvě 2008

Ahojda berušky, vy jste se teda rozepsaly ani nemám čas to dočíst...v práci nestíhám a ještě jsme se se šéfovou rozhodly udělat v kanceláři velký úklid, teď jsem dovytřela pěkně splavená a tak zdrhám z práce, jedu s mamkou koupit boty, tak jsem vám chtěla aspoň popřát krásný dlouhý slunečný víkend, MS ať nedorazí, mě dorazila včera, tak docela trpím, ale zachvilku to už přestane, tak papá snad budu mít v pondělí volněji i když práce mám nad hlavu...

michina
2. kvě 2008

Artep, to jsem na tom s tim platem tak podobne, nestezuju si. V minulé firme jsem mela 10 tisíc a tecka a to hrubého podotýkám. Zbytek nam daval nacerno na ruku, takze si vůbec nedokazu predstavit, jak by vypadal moje nemocenska, kdybych tam jeste v lednu byla. Ten zbytek jsme dostavali podle toho, jak se mu libilo, kdyz jsi neco zkonila, tak treba 500kc dolu a tak. Samozrejme ze to vzdycky vyslo tak, jak on ti chtel dat, protoze to vlastne nemel z ceho stahovat, jen z tech cernzch odmen. Za takovou almuznu jsem fakt delat nechtela, uz jsem si rikala, ze se vratim do spitalu ke sve puvodni profesi fyzioterapii, ale tam mi nabizeli maximalne 13 - 14 tisic hrubého. Na to, ze mam vysokou školu a 3 roky praxe? FAkt dekuji, zadná moznost rustu platu a zadny postup. To nam hned ted v dubnu zvysovali o inflaci plat, tkaze pristi tyden budou mit hodnotici pohovor a pak snad o nejakych par procent poleze zaklad a konecne dostanu snad i odmeny, takze by to mohlo byt zase trosku vice. Tak si vazne nestezuju... 😎

artep26
2. kvě 2008

Žanet taky hezký víkend 🙂
No nám taky měli přidávat, ale ta naše keramika není nejak v kurzu, tak z toho nic nebylo, přidali nám max. práci, jak jinak 😠

artep26
2. kvě 2008

Mikul pohyby zatím v tomto stádiu těhu nejsou moc rozpoznanetelný.
Ze začátku to vypadá jako když se ti hne střevo, nebo tak něco. Ale pak to bude sílit. Je to takové ťukání, které bude nabírat na obrátkách
😀 😀 Je to fakt náááááááádhera. Už se na to těším. To okopávaní žeber, škytavka mimča atd teda nic moc, ale je to krásné obdobíčko 🙂

artep26
2. kvě 2008

Holky já to konečnqě snad dostala 🙂 no neměla bych být ráda, já vím, ale tomu špinění je konečně konec a můžu začítodpočítívat datum dalšího IUI a další šance na mimi 😀

artep26
2. kvě 2008

Tak berušky hezky se víkendujte, pro mě za chvíli přijede manža s Aničkou jdeme jí koupit botky.
Tak pa a držte se holčiny 😵 😵 😵 🙂 😵 😵 😵

michina
2. kvě 2008

Krásný víkend všem, taky to pomalu balím.. 😵

mufy
2. kvě 2008

Já se taky balím,tak krásný víkend.V pondělí nám snad aspoň napíše Grej dobré zprávy,když už vy ne. 🙂

grej
autor
2. kvě 2008

Ahoj, tak jsem zas na chvilku tu.
Artep - jak jsi přišla na to, že se budu "smát" tvýmu platu? Já nemám o moc víc... Myslela jsi kvůli Praze? Ono to tu taky žádnej zázrak neni. Jako mám několik kámošek, který maj třeba 45000 hrubýho (a ani nemaj vysokou školu), ale to je fakt náhoda a spíš výjimka. Jinak mám mnohem víc známých, který nemůžou s titulem sehnat normálně placenou práci. Ted si mi stěžovala kamarádka, že jí nabízeli 18 tisíc hrubýho. To je fakt krize. 5 let se ničíš na škole a pak máš problémy sehnat práci. no je to tím, že teď každej druhej studuje. My zas naopak potřebujem do práce sehnat elektrikáře a zámečníky, dali bychom jim 20 tisíc nástup, po zkušebce růst platu, stravenky, penzijní, co čtvrt roku prémei a nemůžem nikoho sehnat. U nás v práci maj montéři v průměru tak 28 hrubýho. Tedy - víc než já 😅

Jinak vím, že špinnění nic neznamená, spíš mě jen děsí, že už mě nic nebolí. A kdyby to bylo to samé jako v únoru, tak teda doufám, že by se to nějak dalo "vyléčit", protože tohle je fakt o nervy...
Uvidím jak budu silná, jesli zkusím testnout až po víkendu... Ale nevím nevím. Myslíte, že by mi to nemohl opravdu posunout Utrouš?

Užijte si krásný víkend, já se zítra uvidím s Majmu, tak zas vyfotím Tedíka a budu jí od vás pozdrvovat!!

mikulka
2. kvě 2008

Grej, kdyby to dopadlo jako v únoru, pak by ti asi zvýšili dávku Utroše, aby podpořili žluté tělísko. No, určitě by ti poradili. To by se jednalo o tzv. biochemické těho. To taky zjistíš na té krvi, to bys tam měla zbytek hcg, kdyby to bylo to biochemické, tedy kdyby se embryjka trochu zavrtala a pak pustila.
Ale fakt to může být tím, že se odplavilo jedno embryo. To je přece dobře, že tě nic nebolí, ne? To nevypadá na MS! Ovšem samozřejmě by teď měla ta čárka trochu sílit.

Holky, s tím platem. Když jsem pracovala v jedné velké firmě měla jsem vysoký plat, ale taky jsem tam byla denně nejméně do 19 h. Většinou je to tím vyvážené. Když je vysoký plat, zase je větší dřina a samé přesčasy.

Artep, tak to jsem zěvdavá, kdy ty pohyby ucítím. Teda asi 2x jsem cítila něco jako by malé "prdění" v břiše, ale to fakt nevím, jestli bylo ono. Bylo to předevčírem, teď nic.

Tak hezký víkend, možná pojedu pryč do další neděle.
Grej, a na tebe budu myslet, kdyby bylo něco nového, napiš sem, ju? A pozdravuj majmunku 🙂

grej
autor
2. kvě 2008

Ahoj Mikulko,
no já jsem si říkala, že by mi mohli dát Utroše víc, když jsem jim říkala, že to v únoru dopadlo tak jak to dopadlo. Doktor na to nic neřekl. A jak to tu čtu, tak skoro všechny holky berou utroše víc než já (1-0-1).
Mě bolelo na MS hodně moc od pondělí do středy. To by podle mé obvyklé luteální fáze akorát MS měla dorazit. Te´d už nebolí nic, takže podle tohodle "příznaku" by to vypadalo dobře. To špinění mám hlavně ráno, jak ze mě jde Utroš. Přes den už je toho pak minimum.

Myslíš, že by to na krvi ještě bylo? Já si totiž myslím, že mám toho HCG hrozně málo, když se mi ukazuje tak děsně slabá druhá čárka. Fakt to skoro neni vidět. Musím s testem hodně na světlo, ve stínu to neni vidět vůbec. Sakryš vždyť už jsem 14 den po ET, to už je dost, ne?

Blbý je, že ve středu v GESTu mi budou taky jen dělat test z moči. Krev prý ne. Přijde mi to divný... Ale možná mi krev vezmou, když nebudu mít pozitivní test a MS přitom nedorazí, ne? Nebo zkusí UTZ...

Jinak s tím platem máš naprostou pravdu. ANo - výše platu je fakt odvislá od doby, kterou v práci strávíš. Ta moje kámoška s tím "extra" platem je taky v práci od nevidim do nevidim...

Tak papa Mikul, kdybys odjela tak si to moc užij a dávej na sebe pozor 😉 pá a díky za rady 😉

artep26
3. kvě 2008

Ahoj holky, jen jsem nakoukla, jestli se tu něco dělo.
Grej a Michi a vůbec na všechny myslím. My jsme to tento měsíc "prokaučovali", paní červená 😒 se dostavila v plné kráse. No nic, neva, alespoň je tu a zase budu odpočítávat, kdy se jde na další IUI. Zítra začínám s Clostíkem a 16.5. na UTZ. Právě jsem se dala do pečení, ségra má dneska ty narozky tak jsem se jí nabídla, že jí trošku helfnu a něco přivezu. Včera jsme trošku poseděly s kamarádkou, která má úplně stejný problém jako my s manžou, docela mi pomáhá (né že bych jí to přála, ráda bych jí viděla s "cejchou" ), když si s ní můžu pokecat. Chodíme i ke stejné doktorce tak je to prima. 😉
No jdu zase chvíli kuchtit, manža je s Andulkou na hasičských závodech (obstarává tam masíko a klobásky 🙂 ) tak si myslím, že tak za 2 hoďky budou doma.
Zatím papa a hezký zbytek víkendu kočky 😀 😀

mikulka
3. kvě 2008

Grej, to je blbý, že ti neudělají krev. Z moči se nedá poznat výše hcg. A test si můžeš udělat sama, že jo. Když testneš třeba v ne, nebo v po, tak to už by skutečně měla být normální čárka, jinak je to divný. Tu krev ti snad udělají kdekoli na poliklinice, kde mají laboratoř a dělají doběry. Akorát že zaplatíš 200 Kč.
Tak jsem zvědavá. Ten doktor na to asi nic neřekl, protože s tímhle se nedá až tak moc dělat. Je to na přírodě, ona zvolí, když už to bude ono. Kéž by to bylo teď. 😉

Artep, tak aspoň že MS dorazila a asi půjdete hned na další IUI, ne?

grej
autor
3. kvě 2008

Ahoj,
Artep - tak to si Andulka užívá 😉 Taky bych si dala klobásku na hasičských závodech🙂

Právě tu u mě byla Majmu s Tedíkem. Samozřejmě jsem jí zapomněla pozdravovat, ale ona ví, že na ní všechny myslíte. Udělala jsem pár fotek, odpoledne je sem vložím.

Mikul - jsem srab a testla jsem si dnes, ale zase stejný výsledek. Čárka opět o odstín slabší. Ráno jsem navíc začala špinit trochu do červena. TeĎ už je to teda zase při starém, ale trochu mě začalo bolet břicho jako na mrchu. Jo - v albu mám fotky těch testů. Ale není to moc dobře vidět.

Uvidím, jak bude vypadat čárka v pondělí, kdyžtak tu krev zkusím. Ale asi tam budu muset ráno ještě před prací. Nebo zkusím do GESTu v pondělí zavolat, uvidím, co mi řeknou. Stejně se asi budu muset na tu středu na test z moči nějak objednat.

Jedu nakoupit, trošku se odreaguju a pak sem hodím ty fotky. Zatím páááá

grej
autor
3. kvě 2008

Takže už jsem fotky s Tedíkem do alba přidala, tak můžete kouknout.
A já konečně jedu na ten nákup, přestalo pršet, tak už snad nezmoknu. páá

mufy
3. kvě 2008

Manžel mi odešel na pivko,tak tu na chvíli sedím.

Grej dívala jsem se na ty testíky,moc to nejde vidět.Třeba to bude ještě dobrý.Vím,že stejně tě ničím neutěším,že rozhodující bude určitě krev.Musí to vyjít. 😒 😉

Tedík je moc krásnej a sluší ti to sním. 🙂

mikulka
4. kvě 2008

Tedík je moc krásný!
Grej, tak stín je vidět hlavně 3.5., ale je to fakt hodně malinko, tak popravdě nevím no. Jestli budeš testovat v po, to už by mělo být vidět o dost víc, pokud se embryjko/a chytlo/a.

michina
4. kvě 2008

Tedík je fakt nadherny, hlavne tam, jak ma otevrena modra kukadla.

JInak holky, ja furt nic,treti den spinim, dneska bylo sice trosku vice a obcas tmavsi cervena a ne jen ruzova. Ted me picha v brise, ale to bude spise z toho, ze to je fakt v brise a ne podbrisku, protoze manzova setsra mela narozeniny, tka byla na zahrade zranice a to doslova, myslela jsem, ze bude moje smrt, jak me chytly streva, nastetsi jsem nemusela do lesa, maji tam chemicky zachod, ale me to bylo v tu chvili jendo, hlavne, ze tma neco bylo, kde se mohlo spodem odlozit.. 😀

Pokud se to do rana nerozjede, tak zitra budu testovat. Koukala jsem do svých alb na FF a tri dny jsem spinila naposledy kdyz jsem mela ¨v prosinci //.. Tak uvidíme, většinou před MS špiním tak 1-2 dny. Tak držte palec, ale spise si myslím,že se trosku opozdila... ale zase, tenhle mesic jsme se opravdu nadmerne snazili, frekvence byla uzasna, byla jsem maximálně spokojená... 😀 🙂 😅 😵 Že by si manža to snažení vzal k srdci?? Hahhaa.

sroubek
4. kvě 2008

grej, drž se..špinění je v normě...tohle už není na tobě, ale na mimiiiskách, jak se udržej...drž se...kočičko a klidně zavolej, ju ?

jinak baruško....je to zvláštní...ale od té doby, co má člověk mimčo v bříšku, tak se o něj asi nepřestane bát...s těmi pohyby je to normální...že má člověk...strach jestli se miminko hýbe akorát...ale v klidu...nejvíc mlít by se mimčo mělo mezi 24- 28tt...

a taky občas spinká...a občas si tak jen tak pluje...ještě má místečko 🙂

mufy
5. kvě 2008

Dobré ráno holky, tak jak jste na tom hoky?

Grej co testíky? Už byly lepší?

Michi a co ty a testík? Vyšlo ti to nebo ne?

Musíme tu mít konečně další těhulku. 😉

grej
autor
5. kvě 2008

AHoj holky,
tak u nás je to v čudu. Dnes jsem dělala ten hodně drahej (a prý děsně citlivej) test Clear Blue a totálně nic. Jedna čárka a absolutně žádný náznak té druhé☹

Jsem zvědavá, co mi řeknou v GESTu. Dnes stam budu volat, abych se objednala na tu středu. Bojím se, že mi tu MS jen oddaluje Utrouš.

Michi! Tak co??? Držím pěsti🙂

Jojo, Teďák je krásnej🙂 A hlavně hrozně pohodovej 😉

michina
5. kvě 2008

Holky, zatím nic... Abych to teda upřesnila, špinění není žádné, test se mi ráno nechtěl dělat. Jednak jsem měla podvědomě strach, že tam bude jen / a že by pak přišla MS, nebo že je to jen nějaká porucha, že se MS zpozdila a pak se mi nechtělo jít někde hledat skleničku, do které bych se po ránu strefovala... pak je ještě tak hnusně.. tak jsem si říkala, že ještě dneska počkám a pokud se opravdu dneska nic nerozjede, tak vážně zítra testuju. Manžílkovi jsem to už naznačovala, ale s ním to už nehne, v duchu už si dávám naději, ale dokud to nebude potrzené krví, že je jsem opravdu těhu a že je mimi tam, kd emá být, tak se asi radovat nebudem. I když malá naděje už svítá, takže shrnuto, zatím spožděno, špinila jsem 3 dny a dneska jsem 31.den, žádné bolesti břicha na MS. I když FF mě dnes vybral jako VIP, takže mi to MS ukazuje, že by měla začít dnes, když podle hleníku odhadl, že OVU byla 21.-23.DC, což si myslím, že bylo pozdě, já mívám většinou (nebo mívala jsem) kolem 18.dne.
Takže prostě musíte se mnou počkat.. 😉