Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
26. kvě 2008

AHoj holky,
Mufy - supr zprávičky 😵 😵 😵 Vidíš, já ti říkala, že to bude dobré. Že byla doktorka jen slepá... Držím ti moc palce na OPU a pak se ozvi kolik jsi nakonec měla vajíček!!
Máš doma zlatého manžu, určitě to bude všechno v pohodě a mimísek bude prostě váš! Držím pěsti!!

Michi - ach jo☹ To jsou komplikace... No snad to byla opravdu jen ta cysta nebo nějaký hormonální výkyv... Taky na tebe moc myslím a určo dej pak vědět!!!

Ahoj Artep!

zanetik
26. kvě 2008

Ahojda berušky, ahojky Artep, že by jsme se jednou potkaly 😉

Mufy supeeer mám velikou radost i z vajuch i z manžela, tak držíme pěstičky ať to tentokrát vyjde 😉

Michi je doufám že je vše v naprostým pořádku, tak nám dej vědět...

grej
autor
26. kvě 2008

Ahoj Zan! Ty už jsi tady dlouho nebyla, takhle po ránu 😉 Jak je u Vás?

artep26
26. kvě 2008

Ahoj holky,
ahoj Zan 🙂 Jak se vede a co u tebe nového??
Jsem zvědavá jak holky dnes dopadnou.
Holkýýýýýýýýýýý my se včera byli podívat na našeho mimiška Beu (bafík) 😵 je úúúúúúúžasná zkusím k sobě do alba hodit fotečku 🙂 Pojedeme pro ní poslední týden v červnu. Anička se zblázní radostí 😀

artep26
26. kvě 2008

No nějak mi to nejde
Fotka je moc velká, nevíte jak se zmenšuje velikost fotky? Může být max 700 KB a ta moje má 1 MB. Jde to upravit v PC - nevíte některá? ☹

grej
autor
26. kvě 2008

No mělo by to jít v každým grafickým programu. Třeba ACDSee, Zoner nebo tak... Většinou otevřeš obrázek, klikneš na "editovat" nebo "upravit" a tam ti to nabídne možnost zmenšit. Nebo mi to můžeš hodit do mailu, já ti to zmenším...

artep26
26. kvě 2008

No když budeš tak hodná ... nevím ale tvou mailovku a nechci tě tím otravovat.
V práci tu žádný takový program nemám a doma jsem to nezkoušela 😉

artep26
26. kvě 2008

Nebo jde i do pošty tady vkládat fotky?? To jsem ještě nezkoušela ...

zanetik
26. kvě 2008

Jo snad budu mít teď víc času, než se zas něco vyvrbí a hlavně jsme tady v kanclu teď 4 a je maličkej...

Artep vede se jak kdy a nového u mě pořád nic...

Tak jste to zvládly s tou fotkou?

grej
autor
26. kvě 2008

Artep - do pošty fotky vkládat nejdou. Pošlu ti IP s mailovou adresou a pošli mi to, ju?

artep26
26. kvě 2008

Zan a snaženíčko pokračuje??
My pořád bez úspěchu, chodíme do Sanusu, jsme po 1. neúspěšném IUI a čekáme na druhé. Tento měsíc jsme to nestihli, když jsem přišla na UTZ tak už bylo po ovulaci. Tak snad v červnu jdeme na druhé.

artep26
26. kvě 2008

Grej hodná díky, máš to tam a taky u mě 😀

grej
autor
26. kvě 2008

Artep - divný, že to v CAR nedokážou načasovat, co? Já přišla akorát včas, ještě jim říkám, že už asi ovu bude každou chvilku, oni si mě na IUI pozvali za dva dny a už bylo po ovu. Ale IUI mi udělali, tak snad to mělo vůbec nějaký smysl...

Fotky máš poslaný zpátky.

artep26
26. kvě 2008

Grej já měla minulou OVU až 15. DC, tak mi řekla ať přijdu dýl než se obyčejně chodí (mezi 11-13 dnem) abych nemusela 2x. Tak jsem tam šla 15. DC a už bylo po. Tak příště jdu 12. den a asi tam pojedu znovu, ale jistota je jistota. Lepší 2x na UTZ + IUI než nic a čekat další měsíc.
Kdy jsi byla na IUI??
Díky za fota, hodím je do alba 🙂

artep26
26. kvě 2008

Tak naše psí miminko 🙂 už je v albu, Grejještě jednou díky moc 😵

zanetik
26. kvě 2008

Artep u nás je to teď takový volnější, měly jsme trochu krizi...takže tomu necháváme volný průběh a uvidíme co dál, kdyžtak centrum bych viděla na září a asi do Kostelce nad Orlicí.

Jak ty to vidíš, přijedeš taky do Pardubic na srázek? máš to kousek...psí mimi je krásný co je to za rasu?

grej
autor
26. kvě 2008

Artep - nemáš zač🙂 Já byla na IUI minulou středu. Čekám MS 3. - 4. 6., tak uvidíme..

artep26
26. kvě 2008

Zan on je sraz? No to bych moc ráda 🙂
Je to bernský salašnický, takové telátko 😀 ale fenky bývají menší.
To budeš chodit do Arlety? Slyšela jsem samou chválu.
Grej tak držim palec ať to vyjde 😉
Mě bolí břïcho jako před MS, jsem dnes 24. DC tak třeba budu mít kratší cyklus a půjdeme na IUI dřív.
Normálně mám cyklus tak 32 dní, takže to čekání je otrava 😠

artep26
26. kvě 2008

Hned jsem si tu naší krasavici dala do profilu 😀 😀 😀

michina
26. kvě 2008

Ahoj holky, tak nic moc... Už mě chtěli poslat do spitalu na pozorovani, ale jeste jsme to vymysleli jinak. Prohlizel me asi ctvrt hodiny, bylo to uplne nekonecne minuty, kdy nic nerikal, jen koukal a ja trnula. Dokonce mi v sobotu doktro jeste psal textovku, jak se citim, jestli nepotrebuju poradit.. TAkze stresovy vikend, ale v sobotu jsem byla na zahradni party a trosku se picla, abych zapomnela.. 😎
Kazodpadne na UZ neni videt totalne nic, snad nejake rozsireni v deloznim rohu, ale strasne nejasne. Vypada to na mimodelozni s temer 100% jistotou. Ted jde ot o, jestli HCG dale poroste, coz bude pruser a zitra pak skoncim v nemocnici a budou mi delat laparoskopii, aby se podivali, jak to tam vypada a pak zvolili co dal. Lespi variant aby byla, dkyby HCG klesalo, co z by znamenalo, ze uz to umrelo, a snad se to vstreba. To by mi doktor pral nejvice. Pak by me jen sledovali ambulatne, po mesici udelali RTG vejcovodu, jestli jsou průchodne a bylo by to. Takze cekam na 14.hodinu, kdy mi bude volat doktor výsledky a pak se domluvime, co a jak dal.

Kazdopadne mi dal do ruky zpravu a kdyby mi bylo jen trosku spatne, bolesti bricha, krece, hned si mam volat zachranku. Takze si dokazete predstavit, jak sjem na trni, furt se sleduju, kontroluju, hlidam, manza me nastetsti podporuje a tak porad doufame v tu lespi variantu... 😉

grej
autor
26. kvě 2008

Michi - to je fakt hrůza!!! Člověk by neřekl, že je možný, aby se mimoděložní těhu tolikrát opakovalo!!! Ale to první těhu co jsi měla bylo normální, že jo? Neřekl ti MUDr, čím by to mohlo být??

Moc držím palce ať hcg klesá!!!

Artep - taky držím palce.

Jojo, zvažujem sraz nějak v červnu, asi ještě před Šroubkovou svatbou. Já můžu vzít káru a naložit pražandy (Majmu s Teďákem a Šroubka). Není problém. Jen musíme stanovit termín. Asi se spíš budem muset přizpůsobit těhulím a maminám 😉

artep26
26. kvě 2008

Michi tak to je fakt děs. Pořádně se vyptej jak je to možné, že se to opakuje.
Přeji ti ať je to ok, HCG klesá a vůbec ať se ti tělíčko srovná.
Vždycky mám depku jak nám to nejde, ale pak když čtu jak se trápíte vy ostatní ještě víc, tak si vynadám, že se zbytečně lituju 😠
Grej tak to bych taky ráda přijela, abychom pokecaly.
Tak mi pak dejte vědět a doufám, že mi do toho nic nevleze a budu moci s Vámi taky flámovat 😀 😀 😀

sroubek
26. kvě 2008

michinko...moc na tebe myslím..v děložním rohu...proč se ten mimisek jen kousek neposunul ...😖

držím moc a moc a moc neuvěřitelně moc palečky...myslím na tebe...drž se 😎

mufiku a grej, taky vám moc držím palečky...ať vjen všem všechno dobře dopadne 😉

grej
autor
26. kvě 2008

Ahoj Šroubku, tak co, těhulko, kdy by ti vyhovoval srázek? Stihnem to ještě do svatby? Nebo to necháme až po svatbě abys už měla fotky? Mě by to vyhovovalo o víkendu, kdy bude manža v práci. Je to vždycky jednou za 14 dní, můžem to počítat od tohohle víkendu co bude...Takže 1.6., pak 14.-15.6., 28.-29.6.... atd.

michina
26. kvě 2008

No ono se to stejne nezjisti, vsechny moje 3 pripady byly takove nejasne. Asi nemam pruchodne vejcovody, kdyz je tam ta ednometrioza, mozna tomu laparoskopie jeste pomohla, ze tam vznikly srusty, to se proste neda zjistit. ☹

grej
autor
26. kvě 2008

Ach jo, Michi... No ale to by laparkou zjisitili, ne? Ty neprůchodný vejcovody... jako fakt to vypadá, jak kdyby tam byla nějaká překážka...
No aspoň že existuje IVF, to by všechny problémy vyřešilo...

michina
26. kvě 2008

Taky doufam, ze to nebude nic horsiho. Laparkou ale nevidi dovnitr vejcovodu, jen povrch a co se da z toho usoudit. To bych pak msuela na ten RTG, to by se tam dala kontrastni latka a bylo videt, kam se dostane a kam ne. Teda tak nejak jsme se to ucili na skole... 😒

grej
autor
26. kvě 2008

No mě průchodnost zjišťovali nějakým plynem v průběhu laparky a rovnou to zkontrolovaly venku. Takže i při laparce ti to zkontrolujou...

zanetik
26. kvě 2008

Jo mě to taky dělaly všechno při jednom, jak ten plyn, tak tou látkou, protože jsem pak měla modrou vložku a naopak srůsty mi odstranily...
mě je ten srázek celkem jedno, nějak si to zařídím abych měla volné odpoledne 😉

michina
26. kvě 2008

Takže další zprávy... hCG je 2980, takže 3x vyšší. ☹ Zítra na 9,00 jsem objednana do ambulance do nemocnice, kde mi pripadne udelaji hned laparoskopii. Pry velmi setrnou, kdyby to bylo nááááááááhodou počáteční těhotenství. Nevíte někdo, jak velký je plod při 3000 hcg, nebo kde to najdu na netu?