Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
29. kvě 2008

V pátek jdeme na schůzku se Šulcem, tam se domluvíme co dál a chceme rovnou podepsat papíry na další pokus, ať máme klid. Kdy půjdem ještě nevím, bud v srpnu nebo v září, záleží jak se nám bude chtít a jestli pojedem na nějakou dovču... A jak bude práce doma, chceme ještě zateplit barák, takže asi začnu stimulovat až to budem mít za sebou...

saze
29. kvě 2008

Oni už v srpnu budou mít po rekonstrukci? Já myslela že je až do září?

grej
autor
29. kvě 2008

No končí snad 20.8. nebo tak něco. ALe podle mě maj velký oči, nemůžou stihnout tolik lidí v srpnu. SPíš to berou tak, že začneš v srpnu stimulovat. Stejně jim nefunguje laborka. Já myslím, že tam bude velkej nával, takže stejně většina lidí sklouzne až do září nebo do října.

majmuna
29. kvě 2008

Ahoj kocicky 🙂

Mufyku tfu tfuj tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

Grej naaaaaaaapoooooooodoooooobnnnnnnneeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

Vsechny vas s Tedysem zdravime a hlasime ze srazik nevynechame 🙂 Jen 17 cervence odjizdime asi na dovcu 😉

Grej se sroubasem se mas videt kdy? Ja ze bych se pridala...nebo spis vnutila 😀

grej
autor
29. kvě 2008

Nazdar Majmu, už se chystám ti tři dny volat, pokaždé ti napíšu sms, pak jí neodešlu s tím že ti zavolám, a pak prd 😀 😀 Tak snad dnes 😉

Šroubas se zatím nevyjářila, tak nevím. Já navrhovala termíny, ale nevím přesně kdy má tu svatbu, tak nevím. Asi jí budu muset zavolat. Aby se ta moje panenka zase projela 😉 Jinak jasan - vtírni se 😉

Hlásím že u nás doma se buduje jak o závod, už máme skoro hotovou koupielnu. Ten můj chlap jen neuvěřitelně šikovnej když chce 😉 Mrkněte, jsou to fotky úplně vzadu:

http://picasaweb.google.cz/gregorova.jirina/Kon...

divabara
29. kvě 2008

Ahoj holky,

Mikul, s tem apohybama je to tak,jak popisujes, nekdy je citim az moc, nekdy jen par stouchnuti, a to pak taky trnu...Ale pan doktor na tom 3D rikal, ze pokud se miminko vylozene nevzbudi, tak ma stale siestu, tak tomu verim. Momentalne s tem apohybama to mam tak, ze je citim mene, ale zato v nedeli, to bylo toooocoooo...
Zatim je mimis prdelkou dolu, jinak jsme toho moc na tom 3D nevideli, protoze miminko melo celou dobu rucicky pred oblicejem 😠 , ale asi soucitilo se mnou, ze ty UZV nejsou pro me 😉 ...Na pohlavi jsme se neptali, jen jsem na zacatku rekli, ze to nechcem vedet, a proto pan doktor pak laskoval, ze jsou pohlavi, ktera se rada ukazuji a pohlavi, ktera se proste neukazuji...Tak jsem rekla, ze nam to uz naznacil, a on pak, ze je stary sprymar...No, tak nevime, co to bude, jen nam to porad v hlave srotuje, ale uz jsme se ejdnou rozhodli, tak to musime vydrzet !

Mufy, drzime taky pesticky...
A co Michi, nevite, jak na tom je?

Bara

majmuna
29. kvě 2008

Neva drzko 😀 Muzes mi takhle psat SMS dal...vzdycky se silene pobavim 😀

grej
autor
29. kvě 2008

báro - to je krásný, že cítíte pohyby🙂 Už bych taky chtěla 😅
Já bych to teda nevydržela a chtěla bych to vědět 😉

Michi měla jít na tu laparku, tak snad je v pořádku a jen leží a odpočívá... Moc na ní myslím!!!!

Majmun - tak jsem ráda, že se ti smsky líbily 😀 Já dnes napíšu další, neboj 😉

mikulka
29. kvě 2008

Ahoj holky,

Báro, tak to jsi mě uklidnila s těma pohybama, protože včera fakt jen tak 3x nějaký mini šťouchaneček. A zrovna v neděli to jsem měla taky hodně 🙂 Tak snad je vše v pořádku, dnes to taky cítím jen malinko.
Ty pohyby by měly být pravidelné snad od 24-26 tt, ne?

Moc myslím na mufy a hlavně aby to vyšlo 🙂 😉

Ahoj majmunko, tak jak zvládáš mateřství? Je to takový záhul, jak se říká?

mikulka
29. kvě 2008

Grej, koukala jsem na fotky. Vy máte tak krásný baráček, a ta zahrada! Závidím. 😉

grej
autor
29. kvě 2008

Tak asi v neděli byly nějaký skvrny na slunci, že oba mimískové tak vyváděli, co? 😉

Díky Mikul🙂 Ale řeknu ti, že takhle velká zahrada je fakt zbytečná. Než se to poseká, tak to zabere cca 4,5 hodiny 😖 Až začne na druhé půlce stavět švagrová, tak budu jen ráda. Zbyde mi ten kousek před barákem u aut a pak kousek za barákem. To bude akorát 😉

mikulka
29. kvě 2008

Aha, takže tam budeš mít švagrovou? No, až budete mít třeba dvě děti, bude se velká zahrada hodit...

grej
autor
29. kvě 2008

No, chystaj se tam stavět, ale kdy to bude, nikdo neví. Oni totiž moc takhle na práci nejsou, jsou spíš panelákový typy. Ale vzhledem k jejich 10 leté snaze o miminko mají doma 2 psy a 4 kočky, tak hledají něco většího než 3+1 😀
Jim už asi mimi nepřibude, mají vymodleného synka Honzíka /viz moje album/ po těch 10 letech a te'd se jim druhé taky nedaří, tak už to vzdali. Přeci jen je švagrové už 42 let... Takže jejich zahrada bude spíš pro psy a nám ta naše nudle za barákem bude taky stačit 😉

divabara
29. kvě 2008

Grej, pohyby jsou fakt srandovni, nejlepsi je skitavka...Jinak ja porad verim v ten plodny rok 2008 !!! takze drzim pesti! S tim pohlavim, to je fakt napinavy,ale uz to vydrzime 🙂
Mikul, to je zajimavy, ze to citime tak nejak podobne, proste ted je nejaky klidek, ale kdyz jsem v to utery videla, ze miminku tluce srdicko a pekne to cele vice mene prorelaxovalo (teda, dloubalo se v nose a pak si olizovalo ruku 😉 ), tak uz chapu, ze clovek nemusi stale citit bouri v brisku, i kdyz by byl asi klidnejsi...
No ja vcera mela taky dobry zazitek...babicce moje mamka rekla, ze su tehu, a ona ji na to rekla a je to vubec v poradku? Docela sila...uz nikdo neveri,ze bych mohla mit zdrave mimi ☹

sroubek
29. kvě 2008

ahojky kočky, grej : cinknu

mikulka, baruška: mimi si většinou děljí co chtějí..někdy spinkají a jindy nás celé skoupou..to moje zase dost často škytá..brouček...

jo a nejvíc pohybů je prý 24- 28tt..prý ...miki neděs se, ony s náma mlátěj hormony...no nedá se nic dělat....

jinak u nás finišujeme na státnice 3.6. tak na nás myslete, svatba 😉 je 21.6.....

za 3 týdny jdu na ultrazvuk juchuuu...po 3 měsících uvidím kubíka on line....bude to 16.6. se nemůžu dočkat 🙂

zanetik
29. kvě 2008

Tak koukám, že se pořád něco děje, to je super...

Grej baráček fakt máte krásnej...

Mě bolí v krku a mám sucho mezi nosem a krekem, to bude rýma jako kráva, to mám vždycky když začne být hezky..

Mufy moc držím držíme pěstičky a určitě se minimálně jedno bude krásně vyvíjet 😉

mikulka
29. kvě 2008

A jak poznáte, že mimi škytá? To moje asi ještě neškytalo, nebo to nepoznám.
Ale je fakt, že tento týdne je klidnější a minulý byl spíš aktivnější.

šroubku, to jdeš na ten poslední screening ve III. trimestru, viď? 🙂 Ty jo, svatba se ti blíží! 😉

mikulka
29. kvě 2008

Grej, já myslela spíš na tvoje děti... Že jich tam pak bude běhat víc, po zahradě. 😉

divabara
29. kvě 2008

Jejda, ja napsala skitavka s mekkym "i"...no to jsou ty hormony 🙂
Miki, ja to nepoznam ,ale myslim si to, kdyz se skube cely bricho a neni to pouze jen v jednom miste, je to takovy spise duty nez ostry pohyb...
Sroubku, to moje taky nejak casto skyta...Ty toho mas teda taky nejak moc, tak drzim pesti,at vse probehne hladce, hlavne ta svatba, at zazni ANO 😉
Grej, 4,5 hodiny, to je docela sila to sekani..to ja bych manzu asi nedonutila,protoze on je odchovanec z panelaku, ted bydlime v domku a jsem rada, ze apson poseka 🙂 ...Ja jsem teda zvykla na domek a na zvirata kolem sebe...zatim mame tedy pesana,ale on kocky nesnasi...

mikulka
29. kvě 2008

Tak to jsem asi neměla to škubání celého břicha.
Grej seká zahradu sama, že jo, Grej? 😉
Báro, už máš nakoupený nějaké věci? My se chceme jet odívat někam po přebalováku a postýlce. Zatím nemáme nic.

divabara
29. kvě 2008

No ja mam docela dost veci po detech od segry, takze nebudu muset nakupovat vse,ale neco preci jen. Zatim to oddaluji...
S tim sekanim, to se asi budu muset nad sebou zamyslet 😉

grej
autor
29. kvě 2008

Šroubku, ty máš teda fakt fofry,.. Ne abys to přeháněla! Trochu se šetři!!

Baruš - no je to síla, tak nějak se s manžou střídáme. Nebo část poseká manža a část já. Mě sekání docela baví, kor když to stihnem a není tráva přerostlá. Jinak je to očistec 😖

My máme pesana, manža kočky taky nesnáší. A pesan taky 😀 Já je ale mám moc ráda...

mikulka
29. kvě 2008

Já také snad dostanu nějaké oblečené po ségře, po jejím dítěti. Ale nábytek si budeme muset koupit.
Chtěla bych začít poohlížet se třeba za týden, dva, abych pak neměla moc velké břicho či nějaké potíže. Hlavně ale nesmí být moc vedro, to nějak teď nezvládám.
Holky, za 14 dní tu snad začne ta malá rekonstrukce, a já budu bydlet po skoro 10 letehc zase u našich. V 1+1, ty jo, snad to zvládnu, už nejsem zvyklá být s rodiči v tak malém bytě. Na chalupě je to dobrý, to se nějak všichni rozplyneme, ale v bytečku..?
😕

sroubku, a ty už máš vše asi, ne?

Manžel měl ke kočkám neutrální vztah, ale jak se nastěhoval a poznal mojí kočinu, zamiloval si jí a už má na kočky jiný názor. 😉

divabara
29. kvě 2008

Ja jsem odrostla na zvirectvu...Kocky jsme vzdycky mivali minimalne dve, protoze jsem vzdy nejakou ztracenou donesla, ale pak se o ni starala babicka, protoze nase mamka moc na zvirata neni. Ted mame tedy jen pejska,ale zato vida nekdy za nekolik zvirat dohromady...

mikulka
29. kvě 2008

Báro, a nebude na mimi žárlit? Já totiž myslím, že naše kočina žárlit bude. Ale doufám, že jí to brzy pustí.

zanetik
29. kvě 2008

Mikul já si myslím že ne, oni ty zvířata se pak k tomu postavěj, tak že je chráněj a nepustěj k nim nikoho jinýho...
Tak konečně se udělalo trochu líp, ráno to vypadalo že bude pršet...tak se balím a jedu na zahrádku...zatím pa hezký zbytek dne...

mufy
29. kvě 2008

Ahojky holky ,jdu vás jen pozdravit a napsat vám,že je zatím vše v pořádku, však vám to sem Grej napsala.
Prý se embryoložce ve středu líbily obě embryjka,ale dneska mi řekla,že je lepší jen to jedno 8buněčné,ale zavedli mi obě dvě.Tak snad to bude dobré.Je to takový dobrý pocit mít oba embrýsky v bříšku.Jak mi je tam zaváděli,tak jsem je pak viděla na UTZ.Bylo to úžasné.
Já dneska jen ležím,ale už se pořádně nudím, manžílek půjčil 2 filmy a teď je šel vrátit,tak musím rychle něco napsat,než se vrátí,jinak by mi vynadal,že neležím.... 😀
Když se budu zítra nudit,což asi ano,tak půjdu na chvíli na počítač.
Mějte se kočenky. 🙂

mufy
30. kvě 2008

No tady to nějak vázne holky. Kde jste kdo?????
Mě už bolí záda z toho ležení.

Za chvíli sem zase přijdu,tak snad tu někdo bude. 😉

grej
autor
30. kvě 2008

Ahoj Mufy. Jsem ráda, že z toho máš takový dobrý pocit🙂 Jen tak dál🙂 Myslet pozitivně 😉
Taky jsem doma dostávala vynadáno že neležím. U nás to ale bylo i když jsem šla na záchod 😀

Já jsem byla v GESTu, domlouvali jsme se na to další IVF. Takže nějak srpen/září. Jinak nic nového..

Mám jen fofr v práci, tak sem nestíhám moc chodit.

mufy
30. kvě 2008

Aha tak to jo, já se přišla na vás podívat co je noého a jdu si zase lehnout, zřejmě spinkat.Musím toho využít a odpočinout si.

Ležet samozřejmě pořád nebudu, to bych nevydržela.

Tak se tu mějte pěkně a pěkný víkend. 🙂