Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
12. čer 2008

A kde bychom si daly sraz? Zase v Pardubkách? Toho 12.7. by se mi to taky hodilo.Tak se takhle můžeme domluvit?

Zan ty jsi teda ostuda,to já bych asi nezapomněla koupit test. I když teď jsem si říkala,že po IUI testovat nebudu,až to bude moc dlouho.Zbytečně se nebudu stresovat.
Tak ať to nedostaneš. 😉

mufy
12. čer 2008

No ale musím vám holky napsat,že MS zatím probíhá dobře.Není tak silná,jak jsem myslela a břicho je zatím taky dobré.Jen ze mě vyplavuje ten gel,co jsem si zaváděla a že je ho pomálu, musela jsem tím být hrozně zacpaná.Příště ho už nechci,to si radši budu zavádět Utrogestan.Nejraději bych si vnitřek vypláchla celý vodou... 😀 😀 😀

zanetik
12. čer 2008

Jo Utroš je docela dobrej a dá se i polykat...

Mufy já nezapoměla jen u nás v 17:20 už jsou zavřený všechny lékárny,ale dneska se dostanu do města dřív,tak ho koupím...

Tak předběžně se můžem domluvit na ten termín 😉

grej
autor
12. čer 2008

Mufy, klidně v Pardubkách. My stejně pojedem autem, tak je nám to asi fuk.
Gel? to jsi měla něco místo Utrouše, jo?

sroubek
12. čer 2008

kočky koukala jsem do kalendáře a 13/13.7 si myslím, že bych snad ještě mohla...ostatně to není na mně, že 😵
holčiny ale to už bud v 36tt/37tt...a to fakt nebudu moct prozradit mámě ani tchýni..jen Pavlovi..bo by mě určitě zabili...že riskuju...ale to je v tomto případě nesmysl.... 😉 neb riskovat nebude co ....uvidíme jak se prostě v tu dobu bude tvářit Kubík 🙂

já jsem teď sama samotinká v KYtíně...včera jsem jela 15 minut do dobříše a moje mamina hnedka...že jestli bude bouřka, ať nikam nejezdím, neb je to nebezpečný...no bouřka byla, ale to už jsme seděly s kamarádkou hezky v pizzerii...

tož dneska mám narozeniny a 20..neb kulatiny...jiné to ani nemůžou být 😀

a přemýšlím koho nalákat na návštěvu do Kytína...ale já někoho zlanařím 😀
2 dny ..tady budu poustevničit..pak 2 dny s rodičema...a to kamarádi pořádají v pátek srázek v Lucerna music baru...vauuuuuuuuuuuuuu tam jsem bouřlivě oslavila své 25 narozeniny...holky 8 panáku(vodka, fernet)...4 vínka...2 sangrie a obsadili jsme podium až do rána...no a ten kluk...co jsme se neznali ani jménem ajenom odvazově tancovali a nic jiného po sobě nechtěli byl fakt nádhernej...no Pavlík taky je 😉

připadám si jak v mých 17 letech..kdy jsem narozky obulela..bo jsme je trávila s našima...jsou fajn...ale ALE..to není ten odvaz...musím vymylset nějakej srázek bab na příští týden...před svatbou... 😀

paaaa

mufy...doufám, že vyjde to IUI

zanetik
12. čer 2008

Holky to je hrůza ty moje cykly, dnes jsem 43 den, takže budu testovat 13týho v pátek 44DC... 😅

zanetik
12. čer 2008

Sroubku, tak mi klidně přijedem příští týden 😉

Tak všechno nejlepší a teď už jen rychlej porod 😉 Kamarádka porodila v neděli v 5:30 a ve 3h ještě ležela doma v posteli, za půl hoďky byla Klárka na světě...

sroubek
12. čer 2008

zan: díky 😉

no ještě 2 měsíce..možná ¨celé..možná kratší....nechám se překvapit 🙂

tobě držím palečky 🙂

mufy
12. čer 2008

Sroubku tak to všechno nejlepší ty naše mladico dvacetiletá. 😀 😀

Zan tak to zítra bude zajímavé to testování,co ty víš,třeba ti zrovna pátek 13.náctého přinese štěstí. 😉

Grej to je takový gel,co se zavádí trubičkou,je toho celkem hodně,takže trvá i dost dlouho,než se dostane z těla ven. Taky si myslím,že mi nedělal dobře a že jsem i měla výtok.Takže už ho nechci ani vidět.

zanetik
12. čer 2008

No nevím nevím jestli k tomu testování dojde...pobolívá mě a píchá levý vaječník...

Mufy tak to se nedivím to nemám ráda, tyhle věci co vytíkaj...

zanetik
12. čer 2008

Já se pořád nemůžu probrat, se šéfkou tady zíváme o sto 106...venku chvílema zataženo, teď vykukuje sluníčko,ale u nás vůbec nepršelo...

mufy
12. čer 2008

Zan třeba ta bolest přejde a bude to dobrý.

Já taky nemám ráda takový věci co vytíkají,pořád jsem musela mít slipovku. 😠

Já jsem taky dneska unavená,už se těším,že za chvíli půjdu domů.Mě to nějak poslední dobou v práci vůbec nebaví. 😅

zanetik
12. čer 2008

Tak Mufy to jsem na tom stejně, já mám taky tento týden krizi, minulý to bylo dobrý...

Tak uvidím,ale vypadá to spíš už na MS, ale test koupím do zásoby...

Tak se loučím, jedu obrat jahůdky, nakoupit, dělat knedlíky a večer se svagrovou se projet zas na bruslích, dokud je sucho, tak zítra papá

mufy
12. čer 2008

Zan ahojky, já už jdu taky.
Mějte se holky. 😉

sroubek
12. čer 2008

jinak pro zajímavost

tuším že do porodnic se chodí od 36tt...no 37tt bych ještě zkousla ale ona mě objednala na 38tt poprvé...až na 22.7. to mi přijde docela pozdě...speciálně, když můj doktor mě vypouští do světa 3.7. v 35tt

tak jsem tam volala ještě jednou..za zeptání člověk nedá..jestli to není omyl..a ona..ne není...budete 37+0 to je 37. týden těhotenství a to je ok.. a já že budu 37+1 ale už jsem se s ní nechtěla dohadovat 🙄

já jen, že mám 2 dělohy a hrozí mi předčasný porod..no 16.6.jdu na gyndu tak se optám doktora, jestli to nemám radši ještě zdůraznit...radši...

ale fakt mě na**ali..kamarádka byla v motole a tam tyhle tanečky nedělali...prostě od 36tt kontorla po týdnu...

grej
autor
12. čer 2008

Mě teda vadil i Utrouš. Teklo to ze mě stejně... 😒

Mufy papa. A ať máš tu protivnou MS brzy za sebou.

Šroubku - teda, no to se teda raději doktora fakt zeptej. Kam jsi vůbec přihlášená do porodnice?

Já už to taky za chvíli zabalím. Dnes mě to tu taky neba. Navíc jak je zataženo, tak bych spala... Tak se loučím. Pááá

lenickan
12. čer 2008

Hezký den holky. Mám jeden dotaz. Tento cyklus mne v době možné ovulace pěkně píchal vaječník a hlen byl naprosto ukázkový - tak je možné že ovu proběhla. Nyní jsem 24DC a mám docela křeče opět na vaječníku. Je to jiná bolest než na menstruaci. Může to něco znamenat nebo si to vsugerovávám?🙂

michina
12. čer 2008

AHoj holky, tak můj gynekolog me ani neprohlížel, když jsem mu předložila výskedky z úterka. Nechala jsem si ukončit nemocenskou (šéfová se radovala, když jsem jí to volala). Nabízel mi lázně, tak jsem říkala, že bych ráda jela (i když finančně to je maso, 3 týdny, kolegyně platila 100 na den, nejaká vyjímka místo 60Kč, k tomu cesta, ubytování, to pěkně vyšplhá..), ale nemůžu si z práce dovolit zase měsíc chybět. Jen co jsem nastoupila, mesic nemocesnka, pak 2 měsíce v prác a zase mesic nemocenska, nehlede na to, že s IVF a stimulaci to bude taky furt PN.. ☹ TAk jsem říkala,, že bysme raději už šli do centra, aby nám udělali všechny testy a v září by mohl být první pokus. Takže mi napíše nějaký průvodní dopis pro to centrum. říkal sjem, že sjsem si vybrala Fertimed. On na to nic, tak jsem se ptala, jaké jiné by mi doporučil, prý že všechny centra mají stejnou úspěšnost, jenom to do OL budeme mít dál, jestli jsem si vědoma, že tam budu třeba každý den jezdit a bude to náročné. Tak jsem mu říkala, že máme dvě auta, v OL jsme za hodinu a 20 minut od Ölmíku máme tchýni.. Ale stejně mi to vrtá hlavou, jestli fakt nemám jít nakonec někde tady do OV. Ale i jiní lidï na sobe nezávisle Ostravu moc nedoporučovali, i to, co jsem četla tady na MK. I když na Fertimed si taky ¨někdo stěžuje, tak si pak vyber.. 😠

Jinak mě dneska chytil rapl, koupila jsem si červený lak na nehty a pak na fräncouzskou manikuru. Posledni dobou se mi totiz libi výrazně nalakovane nehty a ted, jak jsem byla v nemocnici, tak jsem si je nepilovala a pekne mi narostly. Tak přemýšlím, jak si je mám zítra na tu naší holčičí akci nalakovat. Takže levou ruku mám granátově červenou a na pravé jsempoprvé v životě sama zkoušela fransouzskou manikuru. Pak mi přišla kamarádka instalovat zvukovku do PC a asi si myslela, že jsem úplně blbá.. 😀 Jo a ještě na nohách mám tak červené nehty.. 😀 Červená je fakt pěkná, akorát jsem takový sportovní typ, tak nevím, jestli se to k mému stylu hodí.. No zítra uvidím, jak se mi to povede, protože lakovat si levou rukou pravou to je pro mě fakt horor... 😀 😝

Takže vidíte, že je třeba, abyhc už šla do práce a tu hlavu trošku zaměstnala něčím jiným, protože cvokatím 😀

Jinak mě termín srazíku 12.7. taky vyhovuje!!

Mufy, je mi líto, že to nevyšlo. Ale nezoufej, máte naději, třeba to výjde přirozeně. To já včera na manžu vybalila, že má úplně skvělou výhodu a to tu, že bude při IVF 100% vědět, že dítě je jeho. Že když bych chtěla dárcovské spermie, musí s tím souhlasit (Je to tak, Mufy??). To byste nevěřili, jak se mu rozzářil obličej, prý to je úplně skvělé!! Sice pak pronesl, že nám je ale pak v porodnici nesmí zaměnit 😀 😀 😀
A já si šťouchla: že ted už mám jistotu, že když někde ujedu, už z toho nemůže být mimi. To se zase děsně mračil, tak jsem se mu mu¨sela omluvit, že to byl fakt blbej vtip... 😉 😅 😵

mufy
13. čer 2008

Dobré páteční ránko holky. Konečně je tu pátek.Já jsem každý den nějaká unavená a pokaždé usnu u telky,ať jsou čtyři nebo pět hodin.
Počasí dneska taky super.Snad to rychle uteče.
MS mi snad pomalu končí tak je to super,tentokrát to bylo dobrý,měla jsem z toho hrůzu,ale ve zdraví jsem to přežila. Akorát mě začalo boelt v krku a bolí mě hlava.Těším se i domů do postele.

Michi máš pravdu,pokud chceme dárcovské spermie,musí to manžel podepsat,bez něj to nejde. Na IUI jsme se už domluvili,tak snad už podespisovat nic nemusí.

Lenickan když tě píchalo v době předpokládané ovulace,tak by mohla proběhnout.Poznáš to i podle měření BT. Jinak pokud tě píchá na vaječníku i jiný den,tak se tak nesleduj,protože mě píchaly vaječníky třeba pořád,takže nejlepší je počkat si až do dne, kdy by měla přijít MS a pak testnout.

zanetik
13. čer 2008

Ahojda berušky, tak já pokračuju ve své spavé nemoci...a to jsem se ještě včera vysekala na bruslích, protože nějakej debil asi dělník co dělaj koryto podél řeky dal železnou zábranu přes celou cyklostezku po prudkej kopec v zatáčce, tak jsem skončila na štěrku ve svahu ☹
Jinak u nás je docela zataženo, ale vůbec neprší, lehce by mohlo, ať nemusím zalévat zahrádku...

zanetik
13. čer 2008

No a jinak podle očekávání jsem dělala test a je negativní, tak jsem docela naštvaná na ty svoje cykly a příští týden teda budu muset na vyvolávačku po dlouhé době cho jo ☹

majmuna
13. čer 2008

Ahoj holky 🙂

Na srazik se mooooc tesim 😉 Doufam ze bude pocasko aby vysla nejaka zahradka a nemusela jsem vyudit tedaka v nejaky hospode 😀

Michy 😀 Tomu rikam pruser nevedet jakej lak 😀

Zanet nechtela jsi dneska testnout?

mufy
13. čer 2008

Zanet tak uvidíš,třeba je to ještě brzy.A víš,kdy jsi měla aspoň ovulku?

Majmunko my se už taky těšíme na Tedíka. 😉

majmuna
13. čer 2008

Zanet to jsem byla mimo misu.... 😅

Mufy ja nejak zaridim at vas vsechny pro stesti poslinta 😉

Michy ja mam svoje nehty vyreseny...ulomila jsem si na ukazovacku jeden do masicka tak zadny lak nebude 😠

mufy
13. čer 2008

Majmun to bude Tedik asi trošku zmatenej,protože bude mít kolem sebe tolik tet,že nebude ani vědět, která bije....... 😀 😀

majmuna
13. čer 2008

To jo a hlavne si pripravte velky vystrihy ty ma nejradsi 😀

sroubek
13. čer 2008

jjo na srázek se taky moc těším 🙂

jinak grej: ta fantazie se jmenuje Podolí 😀

grej
autor
13. čer 2008

Ahoj holky,
Michi - teda ty už jsi jak já 🙂 AKorát já vždycky skončím už u rozhodnutí, jestli si vůbec nehty nalakovat. A když už se k tomu dokopu, tak stejně skončím u bezbarvýho, protože nevím jakou barvu😀

Supr, tak vidím, že 12.7. zatím vyhovuje všem! To je bezva! Snad nám šroubek do tý doby neporodí 😉

Majmu - tak Teďák už je na výstřihy, jo? No jo, typickej chlap 😉

Zan, ty tvoje cykly by mě fakt zabily... Snad dorazím mrcha jedna i bez vyvolávačky...

mufy
13. čer 2008

Tak to já taky když se rozhodnu namalovat si nehty,tak si vyberu spíš bílý něbo nějaký světlounce růžový lak.

Tak jsme se konečně na srázek domluvil, no super.Snad nám počasí vyjde. 😉

zanetik
13. čer 2008

Mufy ani nevím jestli ovulku mám, doufám že přes víkend mrcha dorazí..

Jo tak výstřihy docela nosím, tak ho chlapa snad klofnu 😀

Jinak z nehtama jsem na tom podobně, nakoupím laky, jednou se s nima nalakuju, jenže se to brzy loupe, tak pak zas jedu v průhledných...

A počasí nám vyjde od 10.7 má přijít zase léto 😉