Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
23. črc 2008

Tak u nás je zatím jen zamračené,ale neprší. Snad to vydrží.

grej
autor
23. črc 2008

Ahoj holky, měla jsem tu po ránu fofr.

Artep - tak skvěle 😉 Já teda taky z toho tvýho vyprávění nepoznám, jestli budeš mít krátkej nebo dlouhej. Základ je, jestli ke konci cyklu, větišnou 21DC dostaneš zastavovací injekci (někomu dávaj i antikoncepci). Pak po týdnu dostaneš mrchu a pak zas za týden začneš stimulovat pícháním injekcí do břicha. Pokud máš jen krátký protokol, tak tu úvodní injekci nedsotaneš a rovnou, větišnou 3DC, začneš s pícháním do břicha.

Injekcí se neboj, je to brnkačka. Já jsem do toho tea zapojila manžu. On měl pocit, že je důležitej a já zas že je do toho zapojenej 😉

My měli včera pěknej večer, dali jsme si salátek, pak jsme koukali na telku. U toho si dali čajík s rumem, páč nám byla hrozná zima. A pak jsme měli úžasnej sexík...

Zan - jé, tak to je škoda 😀 Navíc je teda David docela odvážnej. S tolika ženskejma a ještě s mimi 😉

zanetik
23. črc 2008

No jo Grej po rumíku to je sexík co? 😀

No zas takový mimi to není, za týden ji bude pět,ale je to úžasný dítko, který bych klidně hlídala, je hrozně šikovná a věřím, že nejvíc času bude trávit David s ní ve vodě 😀 oba to jsou vodní živli 😉 a my tři ženský budeme mít klid na krafání 😀

Tak já jedu na tu dopravku, snad tam nestrávím mládí...

artep26
23. črc 2008

Ahoj holky, tak si myslím, že mám krátký, protože s injekcema budu začínat 2. DC. To je dobře že je krátký, nebo špatně? 😅
Jinak Zan ať to psí slečně dopadne dobře, určo bude fit, neboj.
U nás je dnes tak polojasno, ale teplo takže snad se to nějak podle té předpovědi vyvrbí a bude hezky. 😀
Mufy taky jsem z práce na prášky, jestli to nevyjde, tak dám výpověď a až se trošku zaučim v nové práci tak zkusíme IVF 2. Ale tajně doufám, že to vyjde 😉

grej
autor
23. črc 2008

Artep - ono na každého funguje jiný protokol, teĎ nemůžem říct, který je lepší nebo ne. Já měla dlouhý a bylo to blbý, tak mi daj teď krátký. Myslím, že ti dávaj krátký kvůli tomu, že normálně neovuluješ. Když daj vaječníkům takhle hned ťafku s hormonama, tak je rozpohybují líp, než kdyby je zastavily. Protože když neovuluješ, tak ti to ani nemusí zastavovat, že jo...

mufy
23. črc 2008

Grej tak to jste měli fakt pěknej večer.To já dneska budu sama,protože ten můj jde na fotbal do hospody.Asi půjdu brzo spinkat. 😔

Zan taky toho tvýho Davida obdivuji,tolik ženských a on sám.Mě by manža řekl, " víš ty co? Jeď si s něma sama,já bud v klídku doma". 😀

artep26
23. črc 2008

No jelikož je dnes středa, tak u nás bude doma taky pusto, manža jde taky do hospody 😖 takže to vidím na bezva večer. Blíží se 25. což znamená termín odevzdání DPH 😠 takže príma, to se zase budu vztekat 😠 😠
Jo a manža by se mnou a takovým babincem nikam nejel, on vůbec nějak není na dovo, pořád skuhrá, kolik by toho stihl, kdyby byl doma. Moje vysněná dovo je Anička, já a kámošky s dětma. A sním jet max. na prodloužený víkend někam pochodit, pokoukat, turistika ... 😎

grej
autor
23. črc 2008

Mufy - tak ten můj by mě na dovolenou bez něj nepustil, ale se ženskejma by taky nejel, takže bychom nejeli nikam :D

Můj taky nebude doma, jede někam s kámošema odtahovkou pro nějaký auto. Tak doufám, že bude hezky, skočíme si se pesem na prochajdu. Zan - držím palečky, ať je psici brzy dobře!!

zanetik
23. črc 2008

Tak mám novou SPZ, hned jsem koupila i lékárničku a žárovičky, tak už mám všechno v krku...
Dr. ještě nevolal, tak vůbec nevím co se děje, říkal že dopoledne zavolá...tak mu asi za hodinku zavolám jak to vypadá, snad kdyby se něco dělo, tak by dal vědět ne? Chudák babička moje psí ☹

Tak Davidovi to zas tak nevadí, docela se i těší,ale samotnou by mě taky asi pustil takhle s babincem,ale hlavně on si potřebuje odpočnout...a taky si myslím, že se těší na tu dlouhou trasu autem, že bude řídit 😅

No děvčata dneska je středa 😅
My asi půjdeme na návštěvu do moji garsonky, protože od září se mi tam střídají nájemníci (kamarádi) tak aby jsme se domluvily, tak si myslím, že přijdu a padnem do postele, protože David bude celý odpoledne skládat dřevo na chatu k rodičům...

mufy
23. črc 2008

Tak vidím,že dneska budeme všechny holky sami doma.Tak si uděláme babinec sami,ne??? 😀

Artep já bych klidně výpověď dala, jenže se bojím,že bych jiné místo nesehnala a taky samozřejmě nevím,kdy se to podaří.Takhle užto zkoušíme přes 2 roky a nemám tu jistotu,žezrovna teď se to podaří. Peníze jsou potřeba, takže to musím vydržet a zatnout zuby. I když zase si nestěžuji v tom,že mě pouští k lékaři,jiná firma by mě třeba nepouštěla. Třeba si taky přeje,abych odešla... 😀 😀

Grej kdybys jela s babincem,tak by tě přece pustil,ne? Nebo by se bál,že bys tam něco vyváděla? 😀

Ale já bych raději jela na dovču s miláčkem než s holkama.Už tak se moc neužijeme přes rok,tak aspoň na dovolené.

zanetik
23. črc 2008

No nic musím se pro dnešek rozloučit jedu si pro pesánka, prej je v pořádku, tak zítra pa

michina
23. črc 2008

Já jsem zase na vás vubec neměla čas.. 😒

Já bych taky jela na takovou babskou dovolenou. Jenze nemam tolik dovo. Ted jedeme, to je 10 dni z dovoleny, pak nejakých par na vanoce a neco tak v prubehu roku, prodlouzene vikendy a tak. To manza má o 5 dnu dovo více nez ja, takže ten uz si na chlaspkou dovolenou vyjel a já mu tka záviděla. Nikdy jsem na babske nebyla. Ale videla bych to na materske... jakmile ditko trochu povyroste, domluvit se s jinyma mamčama a vyrazit. Hele, to bysme mohly společně, dkyž nam ted to IVF v září všem výjde.. 😀

grej
autor
23. črc 2008

Taky jsem vůbec neměla čas. Dnes nějak fofřík.

ALe byla jsem na výborným obědě - kuřecí masíčko zapečené s rajčaty a mozzarelou a k tomu gratinované brambory. Sice žádná dietka, ale bylo to výýýýýýýbornýýýýýýýýýýýýý🙂

Zan - ať je pejsánkovi brzy dobře!!

Mufy - Manža mě celkově nerad někam pouští. ANi nevím proč, protože mi vždycky do očí tvrdí že je mu to jedno, jenže pak máme doma minimálně týden tichou domácnost a to mě fakt nebaví 😒

Michi - já jsem zjistila, že už mám taky jen 5 dní dovolený. Vyplácala jsem si jí na to první IVF a pak sem tam den, když jsem musela oběhat doktory nebo tak a najednou nic nemám 😠 Budu to tu muset nějak zakamuflovat, abychom si ještě mohli s manžou týden vzít a něco aby mi pak zbylo... 😅

Jasan - s dětma mě pak snad už manža pouštět bude 😉

michina
23. črc 2008

Já si na IVF dovču brát nechci, prostě půjdu zase na PN. Ale chci to šéfové nahlásit dopředu, aby s tím počítala. Uvidím ke konci srpna, co mi řeknou ve Fertimedu, jak asi dlouho to bude. Pak jí řeknu, že mám prsotě nějaký plánovaný zákrok a musím být nějakou dobu doma v klidu... No ještě uvidím, ale už ted se toho bojí,. Ale vs rpnu nastupuje nová holka, která spíše k nám přešla z jiného oddělení, takže to tu bezvadně zna, takže by to mohla byt posila a můj zástup.. třeba.. 😉

zanetik
24. črc 2008

Dobré ranko, takže příští léto srázek s miminkama v Pardubicích a ten další rok už by jsme mohly někam na dovču, klidně někde v čechách na nějaký chatě, s výletama jééé to by bylo super...

Já jsem na tom s dovčou podobně, byla jsem v tom Skotsku, den po vánocích, dva pátky v květnu atd. teď 8.8. na svatbu, týden potom dovča a na vánoce si holt vemu neplacený volno na ty 3dny...

Jinak Denča (moje fenka) je zatím v pořádku, bude mít na bříšku možná lepší jizvu než já po slepáku 😅 , říkal dr. že když tohle zvládne, že tady ještě klidně 3roky může být, že je dost čilá na to kolik ji je, že v kotci před operací vyváděla a překousala mu nějakou hadičku 😀

michina
24. črc 2008

Ahoj Zan, a kolik je Denči?
Tvůj navrh na srazík a dovču beru všemi deseti! 😎

grej
autor
24. črc 2008

Ahoj holky🙂
Taky beru ten návrh 😉

To je dobře, že to Denča takhle zvládla 🙂 Šikulka🙂

Michi - no bezva - takže záskok máš vyřešenej 😉 To já zatím nevím, jak to tu budem zvládat. Ale asi si budu část práce dělat doma a část se tu přehodí na chlapy...

mufy
24. črc 2008

Dobré ránko holky moje.Včera jsem se nějak nestihla rozloučit, byl tu frmol.

Michi pokud budeš doma už od začátku IVF,tak počítej tak 3 - 4 týdny.

Já už taky nemám moc dovolený, měla jsem ji na IVF a na začátku roku jsme měli dovolenou. Tak snad to do konce roku nějak vydržím.

Zanet právě jsem taky řešila neplacené volno, kdybych jela na dovču a prý bych ještě musela něco platit a přišla bych o velký peníze,tak jsem si řekla,že mi to nestojí za to.

Je fajn,že je pejsek v pořádku.Tak si ho hýčkej. 😉

michina
24. črc 2008

No ale stejně v práci nebudou mít radost.. 😀

grej
autor
24. črc 2008

Tak to je jasný. Přijdou o svou nejlepší pracovnici 😉 ;)

Copak asi dělá šroubek? Doufám, že je ještě Kubík v bříšku 😉
Majmu psala, že si na dovče užívaj, že už se Teďák i koupal v moři 😉

mufy
24. črc 2008

Taky bych na mateřské nejraději pracovala třeba jen z domu,abych si vydělala nějaké kačky.Zástup za mě určitě chtít budou.A přitom by se to tu dalo zvládnout i bez něj.Mám strach,abych se sem potom ještě vrátila.

Tak Teďák už okusil i moře?Ten se ale má.Taky chci někam jet.

Grej jak se cítíš? Kolikátý den dneska jsi? Mě zatím nic není. Jsem pátý den po ovulaci.Vždycky mě ten pátý den začalo bolet břicho jako na mrchu, tak čekám ,kdy to začne,to by byla známka toho, že se to nepodařilo.Jen mě píchá sem tam v břichu a na vaječnících,ale to mě píchá pořád.... 😀 V pátek příští týden budu o něco chytřejší.

zanetik
24. črc 2008

Michi bylo ji v červnu 15let 😉
Takže srazík a dovča vyřešeny, píšu si 😅
Já se na to neplacený volno ještě neptala,ale ty tři dny mě snad nemůžou položit, přinejhorším si je zkusím na podzim nadělat...
Tak jsem si říkala, že Šroubek se dlouho neozvala...

grej
autor
24. črc 2008

Mufy, no já jsem 9DPO. Břicho mě píchalo od ovu asi tak prvních 5 dní, pak to přestalo. Převčírem mě začaly bolet prsa, ale to mám taky skoro vždycky... Prostě uvidíme v pondělí nebo v úterý 😉
http://www.fertilityfriend.com/home/1695b6
Mufy hoď mi sem taky graf, zapomněla jsem si ho minule uložit...

Zan - teda, tak to je už opravdu babička 😉 Té naší Vendulce letos budou 4 roky...

Asi zkusím Šroubkovi napsat sms.

mufy
24. črc 2008

No mě to vypočítal účetní tak kolem 1000 na den a pak ještě kolem 80 Kč na sociální a zdravotní.
Tož to bych si raději ještě naddělala, ale záleží na tobě Zan.Než mít takové komplikace,tak bych si to raději odpracovala a dřela a dřela.... 😀 😀 😀

Holky já už chci jít domů, mě to dneska nebaví a nic se mi nechce.

zanetik
24. črc 2008

Grej zkus písnout, třeba jen nemá čas, to jsou ty na mateřský 😉 😅

Mufy to je divný, jako že bych platila nebo přišla denně o 1000Kč? to se mi nezdá...

Já mám ještě dneska klídek, kontroluju ještě na zítra DPH,ale zítra tu budu mít celý den šéfovou a ještě daňovýho poradce 😒 , tak si to tady teď užívám...a příští týden snad budu moc být v práci, abych mohla na dovču a to tady šéfová nebude vůbec...

mufy
24. črc 2008

No právě,že bych přišla denně o nějakou tu tisícovku a ještě bych si musela sama platit soc. a zdravotní.Tak mi to řekl účetní, když bych chtěla neplacené volno a že jsou to hrozný komplikace.Já se v tom sama nevyznám.

Grej dávám sem grafík,ale ovulace bude zřejmě označena o více dnů než opravdu byla.Já ji měla v sobotu,jenže jak chodím k tomu léčitelovi,tak mi ty teploty nějak blbnou.

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

mufy
24. črc 2008

Grej ten sestup teploty 7 den vypadá moc dobře.Třeba bude tento měsíc úspěšný. 😉

grej
autor
24. črc 2008

Tak jsem tu, byla jsem u účetní. Nám tu teda pěkně hnusně prší 😠 To je počasí, na konci července 😖

Mufy, sestup mám docela často, takže tomu žádný vliv nepřikládám 😉 U tebe to fakt vypadá, že jsi 6DPO...

A to by nemohl ten tvůj účetní to tvoje pojistné zaplatit (stejně ho odvádí, tak co) a tobě by to strhnul z výplaty? Já mám pocit, že naše účetní to takhle dělala... Kolega měl ze zákona nárok na neplacený volno kvůli soudu nebo co to bylo...

mufy
24. črc 2008

Já nevím,já jsem mu řekla,že si to raději naddělám,když to bude nutné.

Ale jednou se ten sestup musí podařit,ne?Tak třeba to bude tento.Příští týden bude zajímavý. 😉