Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mufy
3. led 2008

Majmunko ty kilča shodíš uvidíš.Kamarádka taky hodně nabrala a teď je z ní vyzáblice,žádnej zadek.Jen ty prsa jí zůstaly.Kojila a kojila a shodila.
No snad máš pravdu,že všechno zlý.......Mohlo by to platit. 🙂

Mikulko asi ta ovulka byla ten 20DC, já to měla taky tak první cyklus v pohodě a už se mi to začalo prodlužovat.Předminulý cyklus jsem měla 36 a to mívám vždy 28 dní.Pokud máš ovulaci později,tak ti i MS přijde později.Tak snad za týden ti přijde.

Moc bych si přála,aby na IVF nemusela ani jedna z nás.Kéž by u nás s Mikulkou vyšel KET a Grej a Zanetíkovi normál. 😵

mufy
3. led 2008

Tady to dneska nějak vázne.

Už jdu domů,tak se mějte pěkně. 🙂

grej
autor
3. led 2008

To jo, bylo by to krásný, kdyby to vyšlo🙂 Ach jo... no ale nebudeme o tom mluvit, ať to nezakřiknem 😉

Já tu mám dnes fofr, začali jsme se stěhovat (prohazujem kanceláře mezi sebou), tak tu pobíhám...

mikulka
3. led 2008

Aha, takt to je blbý, protože když bude MS až v půlce ledna, KET už nestihnu v lednu a do nástupu do školky bych pak nestihla dva pokusy, ale jen jeden. Ach jo, vždy se to komlikuje.
Mně se ty cykly taky prodlužují, měla jsem je o 3 dny delší a teď o týden, děs.

mufy
4. led 2008

Tak tu máme pátek kočenky.Hurá.Toto rychle uteklo.

Jen aby ten dnešek ještě rychle utekl.Ráno se mi zase nechtělo vstávat.

Já se jen modlím,abych teď měla cyklus trochu kratší,abych na to šla co nejdřív.Nebaví mě už čekat.Jenže po těch práškách,co teď beru,nevím,co mám čekat.To zase budu mít určitě dlouhý cyklus.Ach jo.To jsou fakt komplikace. ☹

grej
autor
4. led 2008

Dobré ráno holky, no jo, jsou to komplikace. Já jsem teď zrovna koukala na to, že příští týden máme jít na spermio. Jenže - zrovna od pondělí do středy mám plodný dny. Takže bych to chtělo je využívat co nejvíc. Jenže na spermio zas může jít manža až po určitém půstu☹ Tak teď nevím, jak to mám naplánovat☹

sroubek
4. led 2008

grej..někde jsem četla...že čím častější styk..teda i to spermio...tak sice je méně spermií, ale jsou rychlejší ale kvalitnější...což je prý v konečném důsledku důležitější...neplánuj..zkus si užívat..mě je dneska tak nějak celkově 😝

a musím pracovat... ☹

grej
autor
4. led 2008

Já vím šroubku, ale zase ho nemůžu poslat na spermio druhý den po sexu, ne? Aby to pak nebrali jako že to není "reprezentativní" vzorek...

Pěkně pracuj. Já tu taky něco udělám na počítači, protože za chvíli mě od něj asi vyhodí kvůli tomu stěhování. Tak já se loučím už teď. Kdyžtak mrknu večer z domova. Pááááá holky!

sroubek
4. led 2008

paaaaaaaaa...já asi odejdu dnes...dřív...je mi tak nějako nijak moc dobře...blivno 😝

mikulka
4. led 2008

Grej, teda, tak to bych asi spermio oložila a radši se snažila, to je teď přednější, Aby se vám to povedlo přirozeně. Na spermio skutenčně musí být 3 dny půst, to bych neriskovala, spíš bych to odsunula.

Mufy, to jsem zvědavá, kdy se ty cykly srovnají, já čekám 4. MS od stimulace a mám pořád prodloužené cykly. Minule jsem ale měla naopak o den kratší, to jsem se radovala, jak bude brzy KET a teď budu mít týden zpoždění. Myslíš, že ty, co měly krátký protokol mají také problémy? Mám pocit, že to je jen po dlouhém.

mufy
4. led 2008

Grej čím častější styk,tím jsou spermijky lepší,klidně i 2x denně.A i když budete sexovat 2 dny před spermiogramem,tak se nic nestane.Vy ho máte v pořádku,kdežto my bychom to tak udělat nemohli,páč by nám do kelímku nic nezbylo s naším počtem. 😀
Být vámi na to kašlu,sexuju a pak se uvidí,jak na tom spermijky budou a když to vyjde blbě,tak půjde znovu. 🙂

Mikulko určitě se srovnají,ale bude to chvíli trvat.Jenže u mě je to jiný,já skoro pořád beru ty prášky na ten KET,takže v tom mám už pěknej bordel. 😕
No teď taky nevím,jak na tom budu.
Jak jsou na tom holky po krátkém protokolu to teda nevím.

grej
autor
7. led 2008

Ahoj holky! To jsem dnes první, jo?
Tak vám přeji krásný nový týden! V Praze po dlouhé době nasněžilo, tak si užíváme🙂

S tulením fakt nevím. Manžovi se do toho nějak celý víkend nechtělo. No nechám tomu volný průběh. Ale je fakt, že když máme spermijky dobrý, tak zkusíme jen dvoudenní půst a když to bude blbý, tak holt půjde na opakování.

grej
autor
7. led 2008

Jo a koukám, že MIkulce už došla MS! Tak to je dobře🙂

mufy
7. led 2008

Ahojky Grej, já se dřív na koníka nedostala.

A s tím tulením jsme na tom stejně,manžovi se do toho taky nechtělo,takže z tulení nic nebylo. ☹ Ale to nevadí,snad si to vynahradíme jindy.

U nás taky nasněžilo hodně sněhu.Teď jen aby to vůbec vydrželo. 🙂

Mikulce už došla MS?Tak to bude za chvíli KET.To ej dobře,alespoň jedné z nás se to zadaří,když už u nás jsou takoví neschopní.

Nepřišel někomu mail,že by se měla Koník rušit a nebo omezit?Kqamarádce to přišlo,tak jsme si raději napsali emaily,abychom byly dál v kontaktu pro případ,že by se to stalo.

grej
autor
7. led 2008

AHoj Mufy, no s tím sněhem to asi žádná sláva nebude. Teda aspoň u nás. Už hlásili, že v pátek má být dokonce 6 stupňů...

Mě žádný mail nepřišel. Snad nic rušit nebudou... To by bylo fakt špatný! Co bychom si bez koníka počaly?

majmuna
7. led 2008

No co....konecne by jsi makala a nedrbala 😀

Jinak samozrejme zdaravim a nestiham....dnes nastal den D a jdu zase do prace 😖 Jinak jsem konecne vcera dozehlila posledni hadriky a v noci knucela jak jsem blba ze jsem se na to nevy....silene me bolela zada 😠

grej
autor
7. led 2008

Teda Majmu!!! Ty jsi na mě jak na psa! Copak já nemakám? Náhodou - jako ďas! Vidíš přeci, jak tady ta konverzace vázne, ne?
Pche. To ti nezapomenu 😎

Bolela záda? No ale aspoň to máš za sebou... Já takhle žehlila ve čtvrtek. Asi tak 4 pračky. Taky to byl boj 😉

mufy
7. led 2008

No já taky doufám,že rušit se nic nebude.Na koníka jsem si už tak zvykla,že je to jediná stránka kam hnedka ráno jdu.

Já zase v práci mrznu.Nožičky mám úplně studené.

Majmunko,ale zase na druhou stranu už máš všechno nachystané pro prcka.Tak buď ráda,že jsi to všechno tak dobře zvládla.

Já jsem dneska mohla být na UTZ a tento týden by se mi už mohla rozmražovat embryjka a teď musím zase čekat další měsíc.Ach jo.... ☹

mikulka
7. led 2008

Ahoj holčiny, MS skutečně přišla, v neděli. Tak vůbec nevím, jak to etda bylo s tou ovulkou, dokonce mi ani neklesla teplota a MS přišla, vůbec se v tom nevyznám.

Koník by se měl rušit? To snad ne!

Holky, my se s manželem poslední dobou hodně hádáme. Nikdy jsme se nehádali a teď je to hrozné. Jsem s nervama nějak v pr...

grej
autor
7. led 2008

Nesmutni Mufy, ten jeden měsíc už tě přece nemůže rozházet!! Už jsi zkušená "čekatelka" 😀 Já ale vím, že to je hrozný. Taky už bych to chtěla nejraději hned 😠

mufy
7. led 2008

Mikul asi jsi měla anovulační cyklus.To se teplota drží pořád stejně.Já taky naevím,jak to bude tentoměsíc s teplotou,asi nemá cenu si ji měřit,protože mi to budou zkreslovat ty moje prášky.

A ty hádky to je napětí z toho všeho.Neboj ono to pomine,jak zjistíš,že jsi těhulka.Snad to bude co nejdřív.Za 14 dní bys měla jít na KET,že?

Grej my všechny víme,jaký to je to čekání.Ale stejně si musím postesknout.To jinak nejde.

sroubek
7. led 2008

ahojky majmuuuu hmmmm 30tt to je kuaaaaaaaaaaasa 🙂

já jsem už 10tt..ani tomu nemůžu věřit, že to tak letí...ještě aby to u toho doktora dopadlo toho 10.1. dobře...holky...jestli to bude ok...hned druhý den vám dám obrázek na netík...

koníka nesmí omezit ani zrušit...tady je to úplně super...snad je to jen nějaká jobovka...

grej: něco ti dlužím...jsem úplně pitomá...pošlu ti soukr. zprávičku zitra...snad nezapomenu...hlava děravá...

mikul...koukala jsem naty teplotky...a klidně jsi mohla mít ovu už toho 16DPO..co hleník...ten je pro mě vždycky stěžejní...

mufffiku..vyjde to vyjde to vyjde to

zanetik
7. led 2008

Ahojky zlatíčka, moc vás zdravím v novém roce a přeju hlavně hodně zdravíčka a vyplnění všech přání...
Já jsem dnes první den v práci, takže frčák, doma jsem si vás trošku dočetla, takže bych hlavně chtěla Michi popřát ať všechno klapne jak má 😉
U mě nic nového, hned jak budu mít volněji, tak se přihlásím, leze na mě nějaká chřipka, které jsem celých 14dní odolávala, ale asi lehnu 😀

mufy
7. led 2008

Sroubku teda toto letí už 10 týden?Neboj všechno bude v pořádku. 🙂

Zanetík ahojky, my ti taky přejeme všeho nej a hlavně to miminko. A brzy se uzdrav... 🙂

grej
autor
7. led 2008

Mikul - to byl asi anovulák z těch nervů☹ Ale neboj, máte jistotu, že vám to hormonama vyvolají a KET se zadaří, ne? Nebo se pletu? Nebo fakt byla ovu už toho 17DC, jak píše Sroubek. Taky to tam trochu vidim. A teplota klidně může klesnout až při nebo po MS. Taky se mi to jednou nebo dvakrát už stalo...

Šroubek - moc se těšíme! 10.1. budem držet palečky!!

Jsem zvědavá na další zprávečky od Michiny a od Zihu!

Zan - pořádně se vylež. I když ono to moc nejde, když je člověk v pracovním procesu, co?

Holky nám tu začalo lejt jako z konve. To je hrůza. Jestli to přimrzne, tak to bude ještě na silnicích legrace. Pořád se teplota motá kolem nuly...

mikulka
7. led 2008

No, Grej, já budu mít KET bez hormonů tentokrát...
Jen aby bylo vše ok a došla ovulka. Ach jo, já se furt nervuju, ještě po té hádce je mi blbě, že ani nemůžu jíst.
šroubku, ahoj a zane taky zdravím 🙂

grej
autor
7. led 2008

Mikul, hádky jsou vždycky hrozný. Je mi to líto ☹ Držím pěsti, ať se brzy usmíříte. To je na tom to nejhezčí 😉

mufy
7. led 2008

Mikulko všechno bude dobré.

Holky já už jdu domů.Mějte se pěkně.

Já mám zase po víkendu pořád hlad.Pěkně jsem se rozežrala.

mufy
8. led 2008

Dobré ráno, tak včera jsem byla poslední a dneska první?

Kdepak jste všechny?

A kdepak je Dib?Už tu dlouho nebyla.

U nás mrzne až praští.Sněhu je moc a je zmrzlý.Málem jsem ráno spadla.

grej
autor
8. led 2008

Ahoj holky,
já se ani včera nestihla rozloučit. Pořád tady stěhujeme. Už aby to bylo za náma.

U nás asi mrzlo v noci, protože chodníky jsou jeden led. To co včera napršelo a roztálo, to pěkně zmrzlo. Dnes už je asi 5 stupňů, tak to snad povolí všechno.

Taky myslím na Dib. Snad je všechno v pořádku a jen si užívá volníčka a těhotenství🙂

Jojo, taky bych pořád něco baštila. Ale musím nutně zhubnout. Tlačí mě džíny a lezou mi špeky 😠

Mikul - doufám, že jste se s manžílkem včera usmířili!