Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
6. říj 2008

Ty jo Grej takový břicho to asi musí trpět co?
Ahoj Sroubas díky a jinak se máte?

grej
autor
6. říj 2008

Michi - jasně, oni nám nabídli co můžeme mít a my chtěli všechno. Jen ten AH jsme si dali jen na jedno embryo. Doporučují to.
PK si objednáš a oni jí pak udělaj pokud to samozřejmě půjde. Proto taky platíme až těsně před transferem...

Být vámi, do ICSI jdu. Sice už to není pak tak přirozený, ale zas je větší jistota..

Ahoj Šroubku🙂
O víkendu musela být procházka krásná... Venku bylo nádherně, navíc ty zlátnoucí stromy... Super🙂
Musím se u vás brzy stavit, abych se taky na Kubíka koukla 😉

Zan - no musela to být hrůza!! CHudák pořád lítá po nemocnicích a věčně jí vysávaj z břicha 4 litry tekutiny 🙄

zanetik
6. říj 2008

To je hrozný a kdy to jako skončí? A je taky těhulka?

michina
6. říj 2008

Tak doufám, že doktoři ví, co dělaj, když mám tak vysoké dávky... 😒

michina
6. říj 2008

Teda, to je ale hruza s Kay.... ale aspon ma bublinku v brisku, tak se to hnedle lepe snasi..
MYslite, že dostatecne piti je dostatecna prevence pred hyperstimulakem?
Grej, my mame ICSI na 100% kvuli spermiích a AH jsem chtela ja, protoze mam strach,a by zas embyro nekam neuteklo jako už 2x a nebylo mimodelozní... Ale jsete jsem jim to tam nerikala...

grej
autor
6. říj 2008

Zanet - no, někomu prý říkaj, že se to může vléct až do konce 12tt... Snad jí to pustí dřív...
Čeká dvojčta. Mají gestační váček a čekají na srdíčko.

neboj Michi , uričtě vědí co dělají 😉

lenickan
6. říj 2008

krásný den holky... je tu nějaká novinka? Nebyla jsem tu od čtvrtka..
V pátek jsem měla narozky a jsem zase o rok starší... 29 tak to na mne opět padlo, že už by to jako chtělo🙂)))
No v pátek jdeme na spermio tak už se nám to maličko blíží - budeme vědět víc...🙂

michina
6. říj 2008

Ahoj Leni, myslím, že na našem pokecu žádné extra novinky, ve fazi čekání... 😅

mufy
6. říj 2008

My si zase nechali poradit od embryoložky.Oni ví co dělají,tak to nechej na nich. 😉

S tou Kay je mi to líto,ale zase na druhou stranu čeká dvojčátka,tak má štěstí.

Ahojky Leni, vše nejlepší k narozeninám. Už se vám to blíží. 🙂

zanetik
6. říj 2008

No to je hrůza chudák, snad ji to pustí dřív, a mimčům to nemůže ublížit? a čeká jedno nebo dvou vaječný?
Ahoj Leni asi nic moc novýho...tak jsi o půl roku mladší mě kolem porodu čekaj kulatiny...ale asi je neoslavím 😅 teda možná jo v porodnici 😀

mufy
7. říj 2008

Ahojky holky,

tak jak je?

Já byla včera poprvé na mobilizaci.No nic příjemnýho to nebylo,ale zase se to dalo vydržet.Tak snad to pomůže.

Dneska bude celkem pěkné počasí, ráno to vypadalo hrozivě a začíná se vyjasňovat.

grej
autor
7. říj 2008

Mufy, to sice čeká, ale sama se vyjádřila, že už by do toho znovu nešla. A nedivím se jí. Furt se prý tvářili, že simuluje a když už bylo skoro pozdě, tak se teprve začalo něco dít...

Zan - čeká dvouvaječný, po IVF...

Leni - tak dodatečně všechno nejlepší k narozeninám😉 Mě už je taky 29 😀 Hrůza, třicítka na krku 😀

Holky mě se v noci zdálo, že mi nakonec na UTZ našli, že čekám dvojčata, ale jednovaječný. ŽE se mi to jedno uhnízděný rozdvojilo a že se bojí, co s tím. Že mi to asi budou muset vzít ☹

mufy
7. říj 2008

Grej ty máš ale sny. Neboj, nic se nestane. 😉

Já budu mít za měsíc a něco 31 let. To je děs a mimi v nedohlednu.

lenickan
7. říj 2008

Grej to teda jo to jsou sny... všechno bude OK, to je právě to když si mimi takhle vymodlíme tak se o něj šíleně bojíme -což je absolutně pochopitelné🙂)) ale věř že všechno bude OK🙂)))

No kéž bych to měla jako zan🙂 a okolo kulatin měla termín porodu, to by byl dáreček🙂)))

Kupodivu u nás ze spermia není halooo jako by se nechumelilo a to už je úterý🙂 takže myslím, že to po technické stránce proběhna OK🙂 a modlím se aby to dobře podalo🙂

lenickan
7. říj 2008

ve čtvrtek jdu ke kamarádce a ta mám maličkýho chlapečky asi necelé 3 týdny to budou... tak jsem včera šla kupovat dáreček... to bylo něco... koupila jsem dokonalou plyšovou mikinku, spíše na ven než na doma, takovou tu hooodně teplou přes košilku nebo dupačky🙂

michina
7. říj 2008

Ahoj holky, no mě už bylo v srpnu 31, a mimi taky jeste daleko.. Vcera jsem mela zase trosku depku, mela jsem pocit, ze vsude jdou rodice a vedou si za ruku male deti. A my furt nic.. Ale snad se postesti..

Grej, to jako vazne, ze si mysleli, ze si Kay vymysli? A jake mela priznaky? COpak doktori nepoznaj hyperstimulak? Ale ja uz jsem nekde v diskuzi cetla, ze nejaka holcina jim presne rekla, co ji maji vzit na rozbor z krve a jak ji maji lecit, ze oni nevedli. Mam to doma ulozene, myslim, ze tam byla hladina leukocytu a jeste cehosi a pak opravdu zjistili, ze OHSS ma a hned panikarili. Zvlastni je, ze me treba na OHSS vubec ve Fertimedu neupozornili. A procento se uvádí 0,8 - 12% že při IVF bude. COž zase není tka malý..

zanetik
7. říj 2008

Ahoj holky koukám, že koník nešel nikomu, tak aspoň nemám co dočítat 😅

Ráno v 8h jedeme na ten screening, tak na mě myslete, David poprvé uvidí prťata, tak jsem zvědavá jak se bude tvářit, doufám že všechno je jak má být...krevní testy budou stejně až v pátek...

Odpoledne jedu s mamkou k dr. tak vám snad večer nebo ve čtvrtek ráno vložím novou fotečku, spíš teda asi dvě si myslím, že se už na jednu nevejdou, jsem zvědavá jak jsou velký, na UZ ve čtvrtek byly, ale dr. mi je nezměřil..
Michi nejdeš taky zítra k dr.? Jestli jo, tak na tebe budu myslet tak jako tak 😉 dobrou noc

mufy
8. říj 2008

Ahojky holky, včera mi nešel Koník a jak vidím,tak asi nikomu.

Zanet na dnes držím všechno co mám,ať je David z toho paf.Musí to být krásné,mít chlapa při sobě při UTZ.

Michi tobě taky držím pěstičky,ať jsou folíky v pořádku a je jich hafol. 😉

mufy
8. říj 2008

Holky neznáte náhodou nějaké pěkné ubytování v Hradci Králové?Nějaký hotel nebo penzion.

grej
autor
8. říj 2008

Ahoj holky, jojo, nešlo to včera celý den...

Michi - no pochopila jsem to s tou Kay tak, že jí furt jako uklidňovali, že jí nic není a pak to bylo najednou tóčo. Příznaky? Bolest břicha a hlavně měla to břicho hrozně nafouklý...
Mě o OHSS řekli, ale s tím, že to je tak minimální možnost, že bych to měla, že to ani nestojí za řeč. A o tom, jak tomu předcházet, neřekli vůbec nic...

Zan - moc na tebe myslíme🙂 Pak nám musíš vyprávět jaký to bylo 😉

mufy
8. říj 2008

Mě taky o OHHS nic neříkali a ani jak se proti tomu bránit, To jsem si všechno našla sama. Ale neboj, hlavně jez hodně bílkovin a pij a tak tomu můžeš předejít. 😉

Grej a co ty? Už je ti třeba špatně?

grej
autor
8. říj 2008

Mufy, mě není vůbec nic. Jen mě pořád bolí prsa, hlavně v noci. Manža, jak má plný ty dutiny, tak se mu dobře spí na boku, tak se pořád válí po mě. A jak ležím na zádech a pak změním polohu, tak to bolí jak pes 😉
Jinak nic. Mám zácpu, na tu jsem ale trpěla i bez těhu. Jinak fakt nic.
Jo - včera jsem ušla asi tak kilometr a byla jsem zadejchaná jak blázen.

Ani špatně mi není, naopak pořád bych něco baštila 😉

lenickan
8. říj 2008

ahojky holky🙂 už tu máme zase středu, ty týdny letí to je hrůza...
To je dobře Grej že Ti nic není🙂 třeba na nevolnosti nebudeš trpět🙂

lenickan
8. říj 2008

doufám, že mne gyndr. v úterý o OHHS řekne. Jak bych mu mohla předcházet??

grej
autor
8. říj 2008

Ahoj Leni,
no, hodně moc pít a jíst bílkoviny. Maso, mléčný a tak... Já se teda snažila hodně pít. ALe stejně si myslím, že pokud je to někomu daný, tak to bude mít i přes to, že pil jak duha. Spíš se to tím dá zlepšit než tomu úplně předejít. Ale je to jen můj názor...

No, to by mi ani nevadilo, kdbybych vůbec nevolnosti neměla 😉

lenickan
8. říj 2008

grej: to se nedivím...ale já bych brala cokoliv🙂 hlavně aby se to už povedlo...
Jsem z toho taky už zoufalá... nevím co mám dělat zda zůstat tady u té své doktrky nebo jít do CARu...

mufy
8. říj 2008

Leni já být tebou šla bych do CAR. Tam ti udělají už úplné vyšetření a řeknou ti nejlepší postup.

Grej tak to je dobře,že ti nic není, třeba budeš jedna z těch,které nic nebude celé těhotenství. 😉

grej
autor
8. říj 2008

No hele - uvidíš, co ti řekne v úterý ta doktorka a jak na tebe bude působit. Třeba se rovnou domluvíte, že začneš chodit k nim. Přeci jen když budeš stimulovat, tak bude potřeba častějších kontrol, že jo...

zihu
8. říj 2008

ahoj holky, teda jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee GREEEEEEj co to tady ctu!!! je to OPRAVDU TAK?!?
SUPEEEEEEEEEER

michina
8. říj 2008

Ahoj babule, no včera to byl abstak, kdyz kun nesel ☹

Jinak jdu tam na 11,20h dnes, tak držte co máte!

A už mám pěkně barevné břicho, teda podbřišek. Vpravo od pupku tři modříny v různém stádiu od modré po žlutou, vlevo tři červené tečky a jednu malou modřinu. Prča. 😀 Někdy mě to při vpichu bolí a nevím proč, jindy to tam jede jako po masle. Když píchanec bolí, tak je jasne, že tam do večera (nebo do rana, pdole toho kdy picham), modrina bude. A dela mi potiže to pero zmacknout, jak se to toci pod tim prstem.. Obcas se mi otoci i ta injekc ev brise, rika manza, tak se snazim, ale stejne se mi to nedari. Uz pomalu nemam kam pichat 🙂