Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zanetik
14. říj 2008

Ahojky berušky, no Mufy fakt to může být tím podvědomím...
Tak pro mě je spíš důležitější čtvrtek, jdu do poradny, budu mít novou fotečku nebo už fotečky a včera mi přišly už papíry z CAR o tom screeningu, tak to vemu dr. co mi k tomu řekne, jsou tam nějaký čísla, tabulky a v tom se fakt nevyznám, ale nejdůležitějsí pro mě bylo když mi ta dr. v pátek řekla, že je všechno v pořádku...
Takže zítra budu pečlivě sledovat vás co a jak...
Michi tam dnes jela ne? A podle toho jak to bude vypadat ji je možná už zavedou ne?

grej
autor
14. říj 2008

Mufy - to je fakt možný. Takže jak pořád říkám - musíš začít pozitivně myslet! A vyprdnou se na to, že to jsou dárcovský spermie... Bude to vaše mimi!! Podívej se na Mikulku, jak jsou štastní 😉 Lepší než pak muset adoptovat a mít úplně cizí, no ne??? Takže pěkně mysli na to, že ho v pupíku chceš a hotovo!! 😉

AHoj Zan, tak to budeš čekat ještě o den dýl 😉 Mě to vůbec neutíká. Navíc mě poslední dny dost bolí břicho, v noci mám ty křeče, tak se bojím, co mi tam řeknou ☹

zanetik
14. říj 2008

Grej neboj, mě břicho bolelo jako na MS a i křeče tak do 12tt, pak bylo to špinění a krvácení a potom mě to přešlo, teď spíš cítím jak se mi to tam rozpíná včetně kůže na břiše, tak už mažu 😅
Já se nejvíc těším až budu mít zase fotečku v ruce když jsem si blbec v tom Car neřekla...

zanetik
14. říj 2008

Tak jo já zas mažu k našim, v 13h se buď staví kámoška nebo já k ní a v 15h druhá, protože má nový telefon a chce stáhnout nějaký melodie,tak průběžně ještě nakouknu papá a ať vám to do zítra utíká 😉

mufy
14. říj 2008

Grej já si pořád říkám,že to mimi chci, raději mé než cizí adoptované,ale podvědomí prostě asi neporučíš.Možná to tam uvnitř někde je,že bych raději,aby to byly manželovi spermijky.Ani nevíš,jak bych si to přála,aby se to konečně povedlo.Byla jsem na průchodnosti, na mobilizaci,to by v tom byl čert,aby to teď konečně nevyšlo. 😉

A s těma křečama si nic nedělej, plno holek tu psalo,že měly křeče.Bude to dobrý.

Zan ty jsi zase akční,ale pupík máš už dost velký. 🙂

zanetik
14. říj 2008

No tak jsem zpět, kámoška se neozval a já ji taky ne, nějak mi bude dnes stačit jedna návštěva...jsem snědla v 10h dvě housky a u našich polévku a jsem nějaká najedená, tak si asi půjdu na chvilku lehnout a trávit..

mufy
14. říj 2008

To víš Zan, když se ti tam tlačí 2 dětičky,tak na žaludek už není moc místa a moc toho nesníš. 😀 Tak jen odpočívej. 😉

zanetik
14. říj 2008

No to já od začátku nějak málo jím a to jsem byla zvyklá jíst dost a nic mi nebylo...si myslím, že zatím moc na žaludek netlačí, že jsou spíš jako dole podle toho jak dělají UZ..
Holky tak v kolik kdo zítra jde, ať vím v kolik na koho myslet 😉

mufy
14. říj 2008

Já jdu hned na ráno,ale to je jen UTZ.Inseminace bude asi až ve čtvrtek.

grej
autor
14. říj 2008

Zan - já jdu AŽ ve 14,00

grej
autor
14. říj 2008

Jé jsem to odeslala dřív než jsem chtěla...
Já mívám dost hlad poslední dobou. Musím se trochu krotit, nebo budu za chvíli jak válec 😉

zanetik
14. říj 2008

Tak aspoň někdo Mufy se mnou ve čtvrtek 😉
No jo Grej to je člověk pak jak na trní takhle dlouho do odpoledne, ale zase v práci ti to uteče 😉
To já měla spíš problém s nechutenstvím...ale to až dýl ze začátku vůbec ne, ještě na dovče jsem se vesele cpala..

grej
autor
14. říj 2008

No, nechutenství bych docela brala. Aspoň chvíli teda 😀 Zatím jsem rozežraná až to není hezký 😉

zanetik
14. říj 2008

Tak uvidíš...no nic jdu do sámošky jsem zapoměla koupit čokolády ta kámoška co se má stavit, měla svátek včera, tak nakouknu až odejde, ale to už budete asi doma, tak zatím papá

michina
14. říj 2008

Tak už jsem tu, Grej, jdeme zítra společně, dneska ještě nic nebylo.Já jsem OK, jen mám ještě zvětšené vaječníky (se nedivím, po tom nakladu vajuch), levý asi 7 cm a pravý 6cm, ale dle doktorky je to v pohodě. SLiznici mám 7,5cm, což je hraniční, udává se 6-7cm. Ale to by tak nevadilo,s tejne pry roste postupne s emrybem a celou dobu se bude rust sliznice podporovat leky. (dle me otazky, jak ja tomu muzu pomoci, prej nijak, maximalne teplé obklady a hodně tekutin, jinak nic).
Co se týče našich bojovníků, opakovala, že z 10 vajec byly 3 degenerovaná, takže je nepoužili (to už jsme věděli), oplodnilo se 6, ale jedno se hned zastavilo na začátku, takže zbylo 5. Z pěti jsou dvě dvojbuněčná a 3 čtyčbuněčná. Z těch tří jsou dvě 4b a jedno 4bc (b je výborné, jedno se jevi jako super). kazdopadne nam vzhledem k mým předchozím mimoděložním a spotnánnímu potratu nedoporučují zavést tři, protože máme větší riziko trojčat, tak nám navrhovali bud vybrat z tech tří dve, které si myslí, že jsou nejlepší, anebo počkat (prodloužená kultivace) do zítřka, kdy se ukáže, které dvě jsou tak NEJ. Pokud byse stalo, že budou všechny tři, jedno nam zamrazi. Riziko, že nebude co transferovat pry neni. Jediné co je nehativum, že musíme připlatit 3 500Kč za PK, coz je uplna prkotina proti celemu zvýšení šancí. I když samozřejmě lépe by jim bylo v deloze, ale ten jeden den to neva.
Takže zítra v 10,10 nástup na dalsi kontrolu a pociitam, že transfer bude kolem obeda (dneska to tak jedna holčina měla, co byla v neděli se mnou na odberu, z 11 vajec ji zbylo jendo, tkere ji dnes zavadeli, tak jsme na tom jeste trosku lepe 🙂 ).

Takže jsem s manžou šli odtamtud jako sluníčka, ýže mame takove statečné a houževnate bojovníky, tak na ne zase celou dobu myslíme, at se pekne dále dělí, a at jsou vsechny tri super.

grej
autor
14. říj 2008

Supr zprávy Michi🙂 Takže zítra tfuj tfuj!!! Jé - tak to už taky budeš s prdíkama v břiše 😉 Jdete do dvou?

Holky já se musím loučit, musím s telefonem do opravy. Tak zítra tady, budete mě uklidňovat, abych se tu nervozitou do těch dvou nezbláznila 😉

Pááá

michina
14. říj 2008

Já mám zase pocit, že po té stimulaci toho tolik nesním, asi jak mám ty zvětšené vaječníky, tak mi tlačí na žaludek a zmenšují tam místo, trošku toho sním a už jsem plná a je mi těžko.

Jo a ejště jsem zapomněla říct, že jsem dostala 2x denně Estrofem, což je estradiol na podporu rustu sliznice. Tak snad bude vše OK, já už se tak těším... ! 😀 grej, Mufy, holky, bolí to při tom transferu?
MufY, já te obdivuju, mě někdodržet čípek, tak nejenže se tam kroutím jak larva, ale asi bych bolesti omdlela, stačilo mi vypalování čehosi na čípku v mladá dusíkem a už jsem cestou domů omdlívala v tramvaji... 😝 proto se ptám, zda to bolí.

Ale je super, že máš vejcovody průchodné, takže paráda! Ještě jsem zapomněla, Mufy, jaký máte ten spermio? Máte jich mále a deformované? protože my máme málo co se týče množství, máme je i deformované a i liné, že se enchtějí hýbat (asi tak o polovinu horší) a přesto se nám do vejcovodu a kvajuchu třikrát dostaly. Tak třeba se stane zázrak a podaří se to i přirozeně. Držím palec!!

michina
14. říj 2008

jj, jdeme do dvou, manža se těší, že budou dvojčata, už jsme v Olmíku okukovali kočar a manžaprohlásil, že není tak velký, jak si představoval, že to bude dobrý. A že se dvojčata budou navzákem hlídat, aby nevběhly pod auto... 🙂
Tak ahojky, grej, zítra na tebe budu ymslet, i dkyž se tady asi nedostanu. Budu mít s sebou noutas, ale primo na odpocivarne po zakroku asi nebude beztratový příjem... Tak když tak napisu vecer na pokoji nebo smsku..Papa, jdu odpočívat, dát si kofolu a pivo a víno a vůbec vše, co nebudu další dva roky moct! hahhaahaa 😀 Ne, jen tu kofolu, nebojte 😉

grej
autor
15. říj 2008

Dobré ráno holky,
Michi - mě transfer "bolel" asi tak jako cytologie. Žádná hrůza.
Moc na tebe budu myslet! Pak dej vědět jak to probíhalo 😉
Já tu budu dnes ještě tak do jedný umírat v práci a pak teprve pojedu🙂

Mufy - ty máš dnes ten UTZ, ne? Držím palce!!

zihu
15. říj 2008

ahojte, grej nemas dnes jit na srdicko?? mooooc drzim palce🙂

zihu
15. říj 2008

mufy, gratulace🙂 mam radost, konecne dobra zprava, ne? 🙂 a michi.. tfuj tfuj! tyjo,. tady se toho tolik deje, je to napinave 😀

grej
autor
15. říj 2008

Díky moc Zihu🙂 Je to tady jak detektivka, co? 😉

divabara
15. říj 2008

Ahoj holky,

tak opet jsem se dostala na net...
Michi, super zpravy, co jsem tu v rychlosti precetla...
grej, dneska budeme na tebe myslet s tim srdickem, a na Michi taky...

My vcera byli v poradne, maly vazi 4,860kg a meri 56cm...ja furt mam strach, jeslti jako ma dost, takze to, ze breci po kojeni jsou fakt ty prdiky...proste se asi preji a pak ho to tam cele tlaci...pak se vykadi, vyprdi...no ale pak uz ma zase hald, takze nanovo... 😉

grej
autor
15. říj 2008

Ahoj baruš🙂 Takže koukám máte "problémy" jako všichni s prdíkama 😉 Je to děs, co? To jste obři - skoro 5 kg 😉 Jen tak dál 😉

Holky, slyšely jste v rádiu, že zvažují, že by se při umělým dalo vybírat, jaké budete mít pohlaví? Jen teda z lékařských důvodu (hemofilie a tak). Já myslela, že už to u nás funguje...

ALe asi ne, když vlastně Digi v ulici kvůli tomu musela jet do Německa, že jo... (vypadám teĎ jak správnej seriálovej magor, co? 😀).

divabara
15. říj 2008

Michi,

my meli hodne spatne prvni spermio...jsou tam myslim, 4 choroby nebo nalezy a ve vsech mel manzel napsane kriticky snizene (malo spermii, spatna morfologie, psermie pohyblive pouze na miste ne vpred...) Divili se, ze vubec tehotnim...Pak jsme nasadili nejake prirodni kapky, dynova seminka a takove tabletky, ktere se uz k nam nedovazi...a pak se zlepsil poset spermii na normalni, nektere spermie se zacaly hybat i smerem dopredu, morfologie byla lepsi pouze o fous...

No uz mame skoro 5kg a to je maly docela chovaci, takze moje zada trpi,ale co bych pro nej nevydrzela 🙂

zanetik
15. říj 2008

Ahojky, zdravím při napínavé středě 😉
Vařím čočku a poprvé tak snad bude jedlá, přinejhorším bude jen uzený, chleba a okurek 😅

Baruš krásně přibíráte, tak ať vás nezlobí tolik ty prdíky...

Jsem zvědavá na Michi jak to dopadne s mimískama...

Mufy teď mi se to fakt už mohlo povést, když jseš profouknutá 😉

Grej tak už se ti to krátí už jen 2,5h v práci a půjdeš, budu na tebe moooc myslet, ale věřím, že bude vše tak jak má být a ty nám sem dáš krásnou fotečku, já snad zítra....

grej
autor
15. říj 2008

Holky já jsem nervozní jako snad nikdy 😉

Sranda byla, že mě včera manža upozorňoval, že bych si už asi měla vybrat porodnici... Že slyšel, že se to musí dělat hodně brzy, aby pak nebylo narváno 🙂 Tak jsem teda čučela, jaký má informace 😀

zanetik
15. říj 2008

Tak já letím k našim s čočkou, pak asi na návštěvu ke kámošce když se ozve a od 16h na kuželky mrknout, zjistit co je nového v bývalé práci, tak si vás dočtu hned večer zatím papá

mikulka
15. říj 2008

Ahoj holky,

jdu kouknout na Grej, a vidím, že se k dr. teprve chystá. Držím vše co mám, ať to dobře dopadne!!!!!!!!!! V kolik jdeš?

Báro, jsme na tom stejně s těma prdíkama, je to děs. Prý se mají dávat kapky Sab simplex před kojením, tak to asi zkusím při nočním kojení.

grej
autor
15. říj 2008

Mikul - jdu až ve dvě. Asi to tu do tý doby nepřežiju 😀 😀