Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
31. říj 2008

AHoj Elu🙂
Fakt ty děti rostou jak z vody. Na nich nejvíc vidíme jak to letí 😉
Jak se cítím? No rozhodně ne těhotně 😀 Pobolívá mě teda břicho a mám ho nafouklý, ale to je tak všechno...

mufy
31. říj 2008

Grej ještě do včerejška jsem si myslela, že by to mohlo vyjít, protože mě začly bolet bradavky, které mě nikdy nebolí, ale to špinění a ta bolest jen značí mrchu a možná bych si to myslela i kdyby teplota byla nahoře, jenže opravdu klesá.
Moc si to těhotenství užívej i za nás.Snad se k tobě brzy přidáme. 😉

elucinka
31. říj 2008

mufy, no jo, už je to chlapák. 5 dnů před tím, než mu byl rok, začal sám chodit a teď už tu kolem mě jezdí na takové té malé motrce 😀 je to docela drak.

elucinka
31. říj 2008

Grej, to pobolívání je normální...treda aspoň podle sebe tak soudím. Mě bolelo prakticky celé těhu, na prstech jedný ruky bych spočetla dny, kdy jsem si říkala, že mě nic nebolí.

elucinka
31. říj 2008

mufy, já podle citlivých bradavek vždycky spolehlivě poznala ovulaci....pak jak jsem otěhotněla mě už bolely celý prsa a to řádně... 😖

zanetik
31. říj 2008

Ahojky jen zběžně zdravím a hlásím že jsem v pořádku zpátky z výletu...
Je mi moc líto, že vám to nevyšlo, tak budeme věřit v příští měsíc 😉
Eluci zdravím, malej rošťák je dost živej a šikula viď? No mě bříško docela roste bych řekla, za týden o 2cm v pase... za týden kontrola jsem zvědavá jak jsem veliký a jestli už bude vidět co to je...a břicho mě taky bolí pořád asi tím jak roste, jinak bych ani nevěděla že jsem těhu jak Grej 😉
Tak já se jedu mrknout na houby a až se vrátím, budu dělat zapečený brambory a víc komunikovat a víc si přečtu snad, tak zatím páček

elucinka
31. říj 2008

zan, jak jsem koukala na fotečky, tak máš bříško skoro stejný, jak já v 17tt 🙂 akorát že já tam měla jen Adulu a ty tam máš dvě bublinky 😀

elucinka
31. říj 2008

Taky jsem celkově nabrala pak 22kg, byla to sííííla 😀

grej
autor
31. říj 2008

Tak to já mám bradavky citlivý doteď, ale jen trošku. Prsa mě bolely od stimulace, jako každý jiný cyklus, ale už cca 2 týdny mě nebolí...
Já jsem ráda, že aspoň něco cítím Elu, protože jinak bych tomu těhu fakt ani nevěřila 😉
Já mám zatím jen zvětšený špek, hlavně pod pupkem. Vůbec to nemám tak hezký jako Zan, pěkně kulatý už odshora 😉 Ale taky jsem teprve 10tt...

Jak se ti to povedlo shodit Elu? Já mám hrůzu z toho, že taky hodně naberu. Už teĎ jsem taková rozkydlá, hlavně v bocích a na stehnech...

mufy
31. říj 2008

No mě právě bradavky vůbec nebolí, jen prsa a jakoby z boku. Tak jsem tomu dávala naději,ale bohužel.No tak snad mi to vyjde v listopadu, to je měsíc, ve kterém jsem narozena, tak prý je větší šance.No uvidíme.

A neboj taky budeš mít pěkné kulaté bříško,jen si musíš ještě chvíli počkat. 😉

grej
autor
31. říj 2008

Holky - trošku mimo téma - netušíte někdo, jak se pozná přemrzlá houba a jestli je taková houba jedovatá? Brácha je právě na chalupě a chce po mě tuhle informaci. Jenže já to nemůžu na netu nikde najít...

mufy
31. říj 2008

No já četla, že se raději namrzlé houby nemají konzumovat, že můžou být jedovaté.Ale jak se pozná to nevím.To by snad poznal podle toho,kolik tam mají stupňů,nesmí být pod nulou.

mufy
31. říj 2008

A hlavně v noci nesmí mrznout.

zanetik
31. říj 2008

Tak jsem zpět, něco málo jsem našla, opravdu se říká, že přemrzlé houby jsou jedovaté, ale myslím si že když bude jednou na nule, že se tak moc nestane ne? Dyť se chodilo normálně v listopadu na houby...hlavně je jich dost plesnivých jak pršelo...
Grej já to bříško taky neměla od začátku tak napnutý a nahoře, to asi od toho 12tt možná se začalo dostávat nahoru...a včera jsem se vážila, ale oblečená jsem měla 50,5kg, tak jsem možná nějaký 2kg přibrala, uvidím ve čtvrtek u dr. chci se vážit pořád na stejný...

grej
autor
31. říj 2008

Tak jsem zjišťovala nějaký info a prý když bude vypadat houba dobře, tak jí brát, pokud bude šedá nebo rozmočená nebo tak, tak nebrat. Předpokládám, že je brácha inteligentní a když mu bude připadat ta houba divná, tak jí prostě nebude sbírat, že jo...
Ale díky 🙂

Zan, ty už máš fakt super pupík, zrovna jsem na to znovu koukala 🙂 Už máš těhu kalhoty?? Já zvažuju, že si je brzy koupím. Sice je ještě z hlediska objemu nepotřebuju, ale já mám to břicho pořád takový napnutý, citlivý, jak namožený, tak když se mi nafoukne, hlavně k večeru, tak mě džíny tlačej (a to mám fakt nízký pas)...

zanetik
31. říj 2008

Grej já taky, zrovna mě táhne jako dolů a i s kůží...mám dvoje těhu rifle, jedny sportovní, druhý na ohrnutí ke kozačkám, ty mám půjčený od kámošky a na venek jsem si na bazaru objednala manžestráky...zatím jsem si vystačila ještě se širokýma riflema co maj nízký pas, ale když chvíli sedím, musím je rozepnout, pak ještě khaki kapsáče, protože jsou trochu elastický,ale myslím že brzy přejdu na ty těhu, jen ty mi byly před 14dny ještě volný, ten pas....
Já brala jen fakt pěkný houby, ty šedý jsem považovala za plesnivý jako že byly a mokrý jsem ani nebrala...

zanetik
31. říj 2008

No nic zatím se loučím, dělala jsem zapečený brambory, tak je vezu našim a na kafíčko, tak přeju všem krásný víkend, dnes je tam krásně, obvzlášť na sluníčku, tak si to užívejte papá

grej
autor
31. říj 2008

Papa Zan, měj se krásně. Já možná taky o víkendu něco dobrýho upeču. Navíc musím po krámech, koupit něco manžovi k narozkách. Tak si možná koupím nějaký "těhu" hadřík 😀

mufy
31. říj 2008

Ahojky Zan.Krásný víkend.

Grej, ty se máš, taky bych už něco nakupovala na sebe nebo na mimčo. 😵

No tak já si teda ještě počkám.... 😀

Já budu o víkendu taky něco péct, asi z listového těsta nějaké koláčky.Mňam.

grej
autor
31. říj 2008

Mufy, neboj, dočkáš se 😉

Já ještě nevím co upeču. Dávala jsem dohromady časopisy s receptama a tam jsem toho našla mraky, tak si budu muset jen něco dobrýho vybrat 😉

Mějte se holky, mažu domů. Dnes je mi nějak divně, slabo, tak jen koupím pečivo a půjdu se plácnout k televizi... Max uvařím k večeři nějakou polívku. Pááček.

michina
31. říj 2008

Tak jsem vas asi vsechny minula, hlavne Elu, tebe moc zdravím, adula je fakt už kus chlapa, moc se mi líbí ta fotka, jak mas pod ni napsano, ze je tam se dvema starsima sestrama...

Já se dnes zdržela, protože jsem byla dopoledne v oriflame, ne že bych byla nějaka akcni, ale kdysi jsem se tam zaregistrovala a obcas si tam pro sebe nakupuju, a hlavne ted na vanoce. Pak jsem jela do Polanky do Fertimed, at mi vystavi ten listek na penize. Chtela jsem ze sestricek vytahnout nejake informace, na HCG 18 se tvařily dost negativne, co se týče krvácení, říkaly mi, že po ET to muže být všelijak, že tělo je zblblé z hormonů, ale když nemají mou kartu více mi nemůžou říct jen tak. Každopádně říkaly, že pokud krvácím dlouho a silně, tak si určitě mám zajit na kontrolu, abych pak neměla zhoršený krevní obraz. Tak mě vyděsily, protože ve středu jsem si myslela, že už MS (či co to je) končí, ale včera se zase pěkně rozjela a je fakt dost silná. No uvidím, dneska je to terpve 5.den (když nepočítám to špinění), což by bylo ještě v normě. Tak jsem jim říkala, že uvidím přes víkend a pokud to bude takhle dále pokračovat, tak hned v pondělí ráno se objednávám do Polanky a nebudu ani čekat na středu.

Pak jsem jela do práce, tam taky docela v pohodě, chybím já a kolegyně (ta je na nemocenské už 1,5 měíce), tak se to ted docela blbe seslo, ale zvladaj to. Hasi jen to co je fakt krizove, zbytek udrzujou. Sefove jsem naznacila, že to tedy asi nevyslo a že se vratim, ale ze ji dam ve stredu vedet. Potkala jsem kolegu, co s nim chodim na anglictinu, tak se ptal, jak se mam a jestli jeste prijdu do prace. Takze asi se to nejak siri, ale predpokladam, že ne to o umelem, ale o tom, že se snažím tehotnet. Tak nejak uz je mi to jedno... Hlavne at me prehnane nelitujou, az se vratim do prace a nevyptavaji se. Vsem proste budu rikat, ze se mi o tom nechce mluvit, že je to moc osobni, tak at se neptaj... 😒

mufy
1. lis 2008

Ahojky holky,

tak jsem dnes byla na UTZ a mám tam 3 cysty o veliosti 20 mm.Takže se stimuace odkládá a jsem z toho španá, protože jsem nikdy cysty neměla a teď tohle a rovnou 3x. Já jen doufám,že prasknou do příštího cyklu,abych nemusela jít na odsátí.Fakt se to tak komplikuje a zatím nemám chuť do dalšího boje.Dám si pauzu do začátku roku a pak se uvidí, co bude dál.Takže já si na to všechno ještě pěkně dlouho počkám. Ach jo.

divabara
2. lis 2008

Ahoj Mufy ☹

je toho na tebe uz moc...Myslim na tebe, aby ty cysty potvory samy odeznely pri dalsim cyklu...Ono je to asi tema hormonama a tak...Das se do poradku a pak uz to pujde !!! Drz se kocko!!

zanetik
2. lis 2008

Ahojky Mufy, jen to nevzdávej, musíš věřit, že se to povede...a určitě jako Michi, mě a nevím komu s MS prasknout zmizej a bude to v pořádku, o vánocích bude klid, pohodička, tak se třeba zadaří, jestli se nepletu tak Elly s Elu to taky tak nějak měly, tak držím pěstičky ať jdeš v jejich stopách 😉

artep26
2. lis 2008

Ahoj holky,
omlouvám se že jsem teď lajdačila a nechodila sem.
Nějak jsem si dalal oraz od MK, když KET nevyšel, ne že bych z toho byla špatná, ale jelikož mám před sebou další čekání na UTZ, tak se ho snažím vyplnit něčím pracovním. Takže pomáhám manžovi truhlařit, mám pořádek v jeho účetnictví atd.
Mufy to je mi moc líto, že se to komplikuje, ale neboj ony prasknou, mně taky při dalším cyklu zmizely, praskly.
Michi držím palce 😉
Právě kuchtím králíka, bramborové noky a zelí. Po o jdeme s Beou na procházku na hřbitov a pak na hřbitov druhý, to už bychom my ani Bea nezvládli, je to asi 20 km.
Tak hezký dušičkový víkend 😉 🙂

grej
autor
3. lis 2008

Ahoj holky!

Mufy, neboj, cysty jsou to malinkatý, ty prasknou samy. Já měla taky cystu, zmizela sama. A teď v těhu jsem jich tam měla mraky, dokonce měly 5 cm!! Neboj... Ono je to fakt všechno těma homronama. Přeci jen do sebe pořád něco cpeš, někde se to projevit musí...

MIchi - tak co MS? Už skončila? doufejme že jo... Za chvíli máš zase kontrolu, jsem zvědavá, co ti tam řeknou...

Já byla v sobotu na rodinných návštěvách, nejdřív u babičky, pak u našich a pak u strejdy. Manža byl celý víkend v práci, tak jsem aspoň nebyla sama. A včera jsme s mámou vyrazily na nákupy, že seženem něco manžovi na zítra k narozkách a pak taky něco na Vánoce. Ale nakoupily jsme jen v jeans shopu a pak v CA. Chtěla jsem si koupit novou podprdu, jenže v TEzenisu (nebo jak se to jmenuje) měli jen takový typy, který mi moc neseděly. Navíc mi byla až ta největší velikost 5 /počítám, že je to E, což je hrůza/, ale zase to byly podprdy, který vypadaj a seděj hezky když má člověk tak B nebo C. Tak jsem znechuceně odešla a jinde už jsem se nedívala...

mufy
3. lis 2008

Holky moc díky za útěchu. Už jsem se z toho jakžtakž dostala,ale o víkendu mi bylo hrozně smutno. Já doufala, že by to teď mohlo vyjít.A ono se to místo toho o 2 měsíce posune. No co už nadělám.Dám si oraz a po Novém roce zase začnu znovu, asi půjdu rovnou do 3. pokusu. Ještě uvidím, jak se domluvím s doktorem.
Mě MS přišla až v neděli a to ještě slabě.Tak snad ty cysty prasknou co nejdřív.

Jak to tak vidím, tak to půjdeme s Michi zřejmě spolu na IVF.Budeme spolu bojovat příští rok sami, protože Artep se to už tento cyklus podaří. 😉

Já byla včera taky na nákupech, abych už něco málo měla. Ale moc se mi toho nepoštěstilo koupit.Tak snad něco seženu.

Holky koupila jsem si nový rifle,ale pěkně barví, mám vždycky nohy a ruce modré a nevíte co s tím,aby to nedělalo?

grej
autor
3. lis 2008

Mufy, proč zase o dva měsíce? To ti nemůžou udělat UTZ teĎ po MS a když budou ty cysty pryč, tak byste začali stimulovat na IUI a pak teda další měsíc na IVF?

S tím barvením teda nevim. Já bych to šla reklamovat. I když těžko říct, jestli s tím něco udělaj. Protože abys měla modrý nohy, to je fakt vopruz... Nepomohlo vyprání?

mufy
3. lis 2008

Grej no já mám přijít na UTZ až za měsíc,jestli praskly, tak potom se uvidí,ale asi si dám pauzu ještě ten měsíc,aby si tělo odpočinulo.
No a od nového roku na to zase najedu a snad se to podaří.

Ty rifle zkusím vyprat asi o víkendu, tak doufám,že to pomůže.Mám všechno modré, ruky, nohy, atd..... 😅

grej
autor
3. lis 2008

Tak třeba bude ten Nový rok ten správný odšťuch a půjde to jak po másle 😉 Užijete si v klidu Vánoce a Silvestra a pak hurá na to 😉

Zkus to vyprat, třeba se z toho ta "přebytečná" barva vyplaví a bude to lepší... Pamatuju, že jsem kdysi taky jednou takový problém měla, ale to mi ještě prala máma, tak nevím, jak to řešila...