Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
19. pro 2008

holky, ted sem se prihlasila... a tak vam vsem taky preju hlavne hodne zdravi a taky toho "stesti", ktere vsechny tak moc chceme.. opatrujte se a pristimu roku trikrat ZDAR ZDAR ZDAR!

mufy
26. pro 2008

Ahojky holky, mám chvíli čas, tak jsem se přišla podívat, jestli tu někdo není a všechny asi odpočíváte a užíváte si svátků.Tak já jdu taky a moc vás zdravím.Do Nového roku vše nej a nej.... 🙂

zanetik
26. pro 2008

Ahojky taky se jdu ohlásit, že jsme v pořádku, užíváme si volna, takže samá návštěva a papání 😅 , popřát do nového roku ještě určo přijdu, tak zatím papá

majmuna
28. pro 2008

Ahoj kočičky 🙂

Jdu vám popřát krasný Nový rok s vytouženýma miminkama 😉 Michy a Mufy holky moje ....vám uz konečně to sladký štěstí do břišek 😉 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

majmuna
28. pro 2008

popis u fotečky ignorujte....to platilo při tvorbě 😉 😀

mikulka
28. pro 2008

Ahoj holčiny,

přeji pěkný Nový rok 🙂

zanetik
28. pro 2008

Ahojky, Majmu mě se líbí nejvíc to poslední 😉

michina
29. pro 2008

Mě se taky líbí poslední...

michina
29. pro 2008

Jinak doufám, že svátky jste si užily, byly pohodové a ježura neježil vše, co jste chtěly... Já jsem teď celý táden v práci kromě 1.1. ☹ Ale co naplat, aspon je tu pohoda..

A všem vá taky přeji krásný nový rok! Mufy, věřím, že my už to pokoříme a konečně se budeme moci přejmenovat (myslím diskuzi 😉 ). Bo už není možný aby to nevyšlo! Tak jsem řekla! 😵

grej
autor
29. pro 2008

Ahoj všem🙂

Taky doufám, že jste si užili krásné Vánoce a klidné svátky"!!

Majmu - mě se líbí nejvíc ten, na který jsi dala rovnou odkaz - tedy ten první...

Michi - tak jak jste to doma zvládli? Asi bylo smutno, co?? ☹ Ale teĎ začne nový rok a všechno se v dobré obrátí, uvidíš...

U nás svátky v pohodě, v klídku. Pěkný dárečky - prsotě pohoda 😉
Akorát ten návrat do práce se mi moc nevydařil. CO jsem měla dovolenou,tak mi tu teklo topení. Všechno se to nasáklo do koberce. A jak tu bylo zavřeno, tak se to tu celý zapařilo. Mám mokrý zdi, mokrej koberec a je tu neuvěřitelnej smrad. Prostě hnus. Větrám tu jak o závod, aby se to trošku vyvětralo, ale už mrznu, tak to jdu zavřít...

artep26
29. pro 2008

Ahoj holky,
nestihla jsem vám popřát hezké Vánoce tak alespoň hezkého Silvestra a pohodový rok 2009.
Měli jsme nefunkční net, takže jsem se sem nedostala.
Doufám že se všechny máte super a užíváte si volno 😀
U nás zatím vše v pořádku, zítra jdu poprvé do porodny k norm. gynekologovi, tak asi dostanu těhu průkajdu 🙂
Je mi pořád zle, zvracím no ale prostě se to musí vydržet 😉
Mějte se bájo 😵 😵 😵

grej
autor
29. pro 2008

Ahoj Artep 😉
Já si užívám práci, ale neva, dá se to🙂

Furt zvracíš? to je k vzteku... ALe jak píšeš - musí se to vydržet 😉 Ještě chvilku a měla bys mít klid...

artep26
29. pro 2008

Ahoj Grej,
ale máte tam klid, ne?? Já mezi svátky do práce chodila docela ráda, stejně se tam nic moc nedělo a šéfik tam nebýval. 🙂 Takže jsme většinou pracovní dobu prožvanili s kolegy a jelo se i dřív domů.
No to zvracení už by mohlo být lepší, ale doufám že když je mi takhle, tak se miminkům daří dobře. S Aničkou mi taky bylo zle 😒
A jak ty?? Jak se cítíš?? Ještě nevíte pohlaví?? A jak Vánoce?? Byla jsi hodná??
Já konečně mám dvířka v kuchyni 😀 😀 😀 je to super. Taky jsem dostala župan, krásné kořenky od Antonína (firma), prádlo, kosmetiku ... no byla jsem hodná. 🙂 Anička byla taky spokojená a manža taky. Jen jsem zatím neviděla ani 1 pohádku, byl tu šrumec a tak se to prostě nedalo. 🙂

grej
autor
29. pro 2008

Ahoj, no... klid by byl, docela. Já tu moc vlastně stejně nepobudu. Zítra odjedu po obědě, prootže jedu na kontrolu a ve středu to samé. Budem pro známí pořádat Silvestra u nás doma, tak musím nakoupit a vytvořit nějaký občerstvení...

Já se cítím výborně. Jen mě občas bolí břuch, ale to je normálka. Taky se rychlejc unavím. Jinak všechno OK... Vánoce byly super, odpočinula jsem si. Hodná jsem byla, jako vždycky 😵 Dostala jsem od manžela robotický vysavač. Jezdí to samo po pokoji a vysává to 😉 Pro náš byt naprosto optimální, protože máme fenku a ta permanentně líná. Tak teĎ se můžu natáhnout, zapnout vysavač a uklidí se samo 😉 Pak jsem taky dsotala váhu, abych se mohla denně vážit jak pěkně přibírám. No - moc na ní radši nelezu, protože mi to přibírání fakt nepřijde "pěkný", ale spíš "příšerný" 😀 Hrozně žeru :D
Od našich jsem dostala pojezdy na troubu, tak se těším, až mi to manža namontuje. Konečně nebudu mít problémy s podlejváním masa 😉

3x sláva vašim dvířkům v kuchyni 😵 😵 Gratuluju 😀 Kdo si počká - ten se dočká, co? 😀

mufy
29. pro 2008

Ahoj holky, tak jak vidím,tak jste všechny spokojené.Já taky.Dostala jsem na vánoce nějakou kosmetiku, oblečení, žehličku na vlasy atd....

Manža bude na Silvestra v práci, tak jdu za ním,abych nebyla sama doma.

Holky moc vám přeji do Nového roku štěstí,zdraví a lásky. Michi a nám snad už to miminko.Bylo by na čase. 😉 Tak se tu mějte pěkně.

zanetik
29. pro 2008

Ahojky tak já vám taky radši popřeju pěknýho silvestra a hlavně správný vykročení do nového roku 😉 Michi a Mufy ať se to povede, holkám s miminkama ať rostou a jsou zdravý a my těhule to úspěšně donosily a bezbolestně porodily 😅
Jinak já byla taky docela hodná, dostaly jsme pekárnu na chleba, tak dnes nebo zítra budu péct, pak spíš jsem si řekla o penízky, takže dneska objednala kočárek a náhodou ho mají v Kolíně skladem, tak ho zítra posílají poštou a za tu cenu, protože od nového roku prý zdražují...už jsem to zahlídla na jiných stránkách, tak se nemůžu dočkat, jsem jak malá natěšená 😅
Jinak mi na silvestra se asi projdem jen tak ke známým, budou s holkama doma, o půl noci půjdem kouknout na náměstí na ohňostroj a domů, protože bude asi pěkně mrznout...
Jo a taky jsem asi zapoměla napsat, že jsem byla 22.12 v poradně, cysty dr. už vůbec neviděl, tak ještě aby to 5.1 v Hradci potvrdil, čípek se prý statečně drží, vody mají holky dost a máme 600 a 619g, toť zatím vše 😅 papa

artep26
29. pro 2008

Grej no jo no 😀 😀 😀 jsem se dočkala ale stálo to za to.
Teď jen ty interiérové dveře co nemáme 😀 😀 😀 manža mě zlobí že to do porodu nestihne, ale tchýně mi tajně sdělila, že se o tom bavili a ví že to musí s stihnout. Už kvůli Aničce, by se chudák nevyspala. 😒
Mufy ahojda, tak to jsi byla taky hodná viď?? Přeji ti a Michi taky, ať je ten rok 2009 provás průlomový a dočkáte se miminek 🙂 🙂 🙂
Žanet ahojda, tak to se ti nedivím, že se na kočík těšíš. Jaký jsi vybrala?? Holky krásně rostou, držte se.
Kamrádka dnes nastupovala do porodnice, v 10 mi psala že je na JIP a dali jí prášek na vyvolání porodu. Tak na ní urputně celý den myslím, ale ještě asi nic. 😒

zanetik
29. pro 2008

Artep mám ho v albu 😉
Že by mimčo chtělo počkat do roku 2009 😀

grej
autor
30. pro 2008

Dobré ranko všem🙂 Máme tu pěkný mráz, ráno bylo -8. U Vás mimo Prahu to musí být ještě horší, co? Když ráno škrábu auto, tak jsem nabalená jak sněhulák 😀

Zanet - super zprávy!! Jsem ráda, že to tak dobře dopadlo. Fíha, to už máš v břiše 1219 g prďolek 😉 Jsem zvědavá, co dneska řeknou mě. Jdu po těch 5 týdnech na kontrolu, tak jsem fakt zvědavá... Třeba už nám taky řeknou pohlaví... Pěknej kočár🙂 Já už taky musím pomalu začít koukat!!

Artep - jak nás ti chlapi zloběj, co? Místo aby tě uklidňoval, že to bude v pohodě, tak tě ještě škádlí 😉 Jo a nevím, jestli už jsem ti to říkala, ale váš drobeček má termín porodu na moje narozky 😉 To už tady jednou bylo, ne? Tuším Majmun měla rodit na narozky Šroubka 😉

Holky mě to břicho roste snad ze dne na den... To jsem fakt zvědavá, co mi tam dnes změřej. Mám další fotku pupku v albu, tak mrkněte...

jmisa
30. pro 2008

Ahoj všem.

Grej, pěkný pupek 😵
Mně taky nějak vyrostlo, hlavně, když ho dám do těhukalhot, kde má prostor, tak večer je to nějak nad míru 😀

grej
autor
30. pro 2008

Jmis - to jsem měla taky. Pupek začal růst přesně v době, kdy jsem si pořídila těhu kalhoty. Asi jak to má místo, tak se začne roztahovat 😉

artep26
30. pro 2008

Ahoj holky,
jsem tu jen na skok.
Miminka se mají čile k světu, mají 2,5 mm a odpovídají 10tt. Šilhan teda nic moc, myslela jsem že bude vstřícnější.
Ale on chvátal, měl zpoždění čekali ho v Sanusu a on tam měl ještě dost lidí.
Fotečku jsem hodila do alba, ale je vidět jen 1 mimís, prostě spěchal a nedal si práci aby tam byly oba nebo aby vyfotil každého zvlášť.
Pak dočtu, jdu vybalit nákup a hodit pizzošku do trouby.
Zatím pááááááááá

elly
31. pro 2008

Ahoj holky, krasne proziti Silvestra a do Noveho roku 2009 hodne zdravi a spokojenosti. Preje Martina, Peter & Mike 😵

zanetik
1. led 2009

Ahojky berušky, tak krásný Nový rok 2009 všem všechno nej nej, ať snažilky otěhotní, těhulky v pořádku porodí a maminky mají zdravá miminka, to je to nejdůležitější 😉
Hrozně to letí...holky už jsou docela těžký když jdu pěšky k našim, začínají tlačit na močák, v pondělí jedem do HK na kontrolu na ty cysty a do poradny 14.1 zase s Grej stejně 😉
Tak jdu pokračovat ve vaření gulášku...jinak kočárek už mám doma, jsem z něj absolutně nadšená, David taky, tchánovci taky, ale jen proto že nevědí celkovou cenu a naši si ho prohlídnou dnes a odvezou domů...

artep26
2. led 2009

Ahoj holky,
tak jak jste si užily Silvestra?? Ségra mi vtipně napsala "abych se neožrala" 😀 😀 😀 fakt vtipná 😵
Zan já jdu taky na gyndu 14.1. na KO, tak to nás bude haba kuk na tenhle termín. Já jdu ale až v 16:00 takže dost pozdě. Přeji vám ať kontroly dopadnou dobře 😉

zanetik
3. led 2009

Ahojky, tak naše téma posunu zas kousek dopředu...tak to bude pěkný datum 14.1 a určitě samé dobré zprávičky 😉 , já se víc těším na pondělí až mi v HK potvrdí, že cysty jsou pryč a jak jsou holky velký...

Silvestr byl takový rychlý, jsme od oběda byly každou chvíli jinde, nakonec u známých a s těma jsme se šly kouknout na ohňostroj na náměstí a mazaly jsme domů do teplat, aby jsme nezmrzly, byla jsem tak hotová, že jsem byla ráda když jsem lehla asi o půl 2 do postele...

Jinak na mě leze zas nějaký vir, teda zatím jen rýma a u té to snad zůstane, tak se budu zítra kurýrovat papá

mufy
5. led 2009

Ahojky holky, tak vás zdravím do Nového roku. Jsem dnes poprvé v práci a už je skoro blázinec,ale zase na druhou stranu je to dobré,aspoň to rychle uteče a už jsem to i potřebovala, protože jsem se doma nudila.

Tak jak jste se měly? Já dobře.S miláčkem jsem byla celých 14 dní doma, na Silvestra byl v práci, tak jsem tam byla s ním.

A co vy těhulky?

Já půjdu cca za týden na kontrolu a když bude vše dobré, začínám si zase píchat injekce. 😉

grej
autor
5. led 2009

Ahoj holky, taky Vám všem přeju vše nej nej nej do nového roku!! Už tady bylo všechno řečeno, takže se asi přikloním k přání co napsala Zanetik. To bylo naprosto přesný 😉

My tu máme taky fofr. O svátcích pohoda, fakt jsme si super odpočinuli. Naučili jsme se dokonce spát až do půl desáté!!! I manža, který i o víkendu vstává v půl osmý... Bude mi to válení chybět 😉

Mufy - tak to je super! Zase začnem prožívat další cyklus! Uričtě bude poslední 😉 😉 Věřím tomu 😉

U nás pupek roste a asi už cítím i pohyby... Furt jsem myslela, že je to něco jinýho, ale přečetla jsem si, že to "rupání", co mám v břiše, je asi ono. Včera večer jsem to teda cítila dost🙂

mufy
5. led 2009

Grej tak moc krásné,že už cítíš pohyby.No jo už jsi taky 20tt.Tý jo ale to utíká,že?
Však si ten spánek vychutnej, pak nebudeš spát vůbec.Kolegovi se narodila před 3 týdny dcera a dneska přišel do práce nevyspalej a že se prý už 14 dní pořádně nevyspal, že malá pořád jen pláče, nespí a má pořád hlad.Ale to je jen ten začátek, ono se to potom spraví. 🙂

Já mám taky fofr, taky to tak dneska vypadá,že tu nikdo není.Snad už zítra na tom budu líp.

Jo a taky jsme spali celkem dlouho i do devíti hodin. 🙂

zihu
5. led 2009

ahoj holky.. zdravim v novem roce!
grej.. pohyby... uuuuuu, super🙂 to si jeste chvilku pockam..
mufy.. tfuj tfuj!
zane.. co kontrola?
ja jdu zitra.. pupika jeste moc nemam, i kdyz vecer se tam neco kuli a ve srovnanim "pred" (pupek do minusu) je to bachor jak blazen🙂 taky zvazuju nakup nejakych gatat.. nemate tipy? su dost vysoka, mam obavu o delku nohavic 😖