Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

divabara
21. kvě 2010

Ahoj holky,

no já nevím, jestli u nás bude ještě nějaký příště...nechci, aby to znělo sobecky,ale nějak už na další těhu ztráty nemám ☹...ale kdo ví, třeba se zase štěstí usměje..

jinak aby toho nebylo málo,tak malej má zánět středního ucha, asi na to bude trpět, protože ho měl nedávno...Teklo mu z ucha a dneska jsem mu od tam vytáhla takový zelený hlen, a to nemá horečky, on je prostě drsňák, vždyť ho to musí bolet ne? No tak šel s manžou na ORL a dostal antibiotika,ach jo....nemáte s tím, někdo zkušenost, aby se nám příště antibiotika vyhla????

mikulka
21. kvě 2010

Báro, bývá to od rýmy, to je nejčastější příčina. Musí se odsávat, odsávat. Někdy je to i infektční. Je očkovaný prevenarem?

divabara
22. kvě 2010

Mikul, ockovani mam schovany v lednicce, nebyl prostor ho naockovat, porad neco, bud nejaka nemoc - ryma, nebo dovolena...proste celou zimu sopli, jak je ve spojeni s detma ze skolky (od sestry)...a pry je ted nejaky novy prevenar na vice tech kmenu...No jeste ani nema naovckovany povinny ockovani priorix. Rymu mel prave minuly tyden a tento tyden uz ne,ale asi jsem se zmylila, zrejma ta potvora zadni ryma....ale jaktoze si nestezuje na bolest, jaktoze nema horecku nebo teplotu???

mikulka
22. kvě 2010

Báro, pokud mu teklo z aouška, tak si myslím, že mu to samo prasklo, pak už to nebolí. Ale do té doby a v době, kdy to praskne to bolí. Děti si nemusí stěžovat na bolest, pozná se to, že si hodně sahají na ouško.
Ta ATB mu pokryjí zánět, tak to je dobrý.

mikulka
22. kvě 2010

My priorix taky ještě nemáme, ale schválně. U téhle vakcíny jsem chtěla počkat co nejdéle...

zihu
23. kvě 2010

Majmu, krasna Lora🙂
michi, tfuj tfuj.. mely by tady holky co jsou tehotne zas trosku (HODNE) zaprskat, minule nam to tak vyslo 😉
baru, hlavne ze neboli brisko, ne? me po revizi bolelo a nakonec tam stejne "neco zbylo" a dostala sem pigaro a bylo to ok, takze pokud brisko neboli, tak je to hlavni, myslim🙂
mikul, taky myslim, ze neni dulezite, jak se k vam Kaja dokutalel, ale to, ze ho mate, no ne? 😉 a treba jednou, az bude mit rozum a bude to velky chlap, nebude zadny problem mu to rict, protoze uz bude schopny ocenit, co jste "kvuli nemu" museli podstoupit, aspon ja tomu verim 😉

grej
autor
24. kvě 2010

AHoj Baru, tak co ouško?

Michi - tak jak se ti doma válí a čeká na výsledek? Jsou to nervy, co? To je snad nejhorší období. A pak ještě čekání za druhý UTZ, jestli se objeví srdíčko🙂

Já dens byla na kontrole, mimi je hrozně akční, pořád se tam hrozně hejbe🙂

divabara
24. kvě 2010

Brisko me neboli, v sobotu jsem dospinila a vypadam OK. Dneska jsme byla jeste na krvi,tak uvidim zitra 🙂.
No malyho prave to ousko neboli, zrejme,ale ted jak mu to tam cistime, respektive proplachujem borovou vodou, tak o tom najednou vi, ze se tam asi neco delo...

No Mikulko, ja mam pocit, ze mu to asi neprasklo, i kdyz jsem si myslela, ze prave jo...ale to by nam snad ten doktor napsal do zpravy nebo rekl, ne??...on si prave na ousko nesaha vubec...

Tak se mejte🙂 tehulky, maminky i skorotehulky...a prskejte,prskejte...

zanetik
24. kvě 2010

Ahojda holky, teda Majmu takhle to tajit, takovou krásnou holčičku 🙂 nebo uteklo jen mě něco??? 😅
A to jsem chtěla Grej psát jestli ty na srazík přijedeš 😅, jen jsem se k tomu ještě nějak nedostala 😒
Holky ale neprskejte moc, já vám to těhu a malinký mimi moc závidím, ale mít teď další, tak nevím nevím...

A co ten srazík, nějak to vyprchalo...jak to máte s dovčama? My máme letos dvě svatbu a stavíme chatičku, takže nikam nejedem, takže já můžu i o prázdninách 🙂

mufy
25. kvě 2010

Ahojky holky,píšu jen tak v rychlovce po kontrole.
Nedopadla vůbec dobře, je to ještě horší,takže jenom ležím a ležím.Napsal mi i nějaký prášek prosti potratu,tak ho beru spolu s magnéskem.Co se dá dělat, musím ještě min. 2 měsíce vydržet,tak snad to zvládneme spolu s mimčem dobře.
Jak se budu zase nudit a budu se cítit dobře,tak zase písnu.papapa
Myslím na Michi,aby to dopadlo moc dobře.
🙂

mikulka
25. kvě 2010

Jééé, mufy, tak pěkně ležet. Neboj, to vydržíte. Někdy pomůže jít si na den, dva lehnout do nemocnice a tam dávají infúze a je pka klid do porodu. Ale snad to nebude nutné.

zane: tak já bych se ev. se srazem přizpůsobila, doděláváme srub, teda okolí, rovnáme to tam, aby tam byla rovina, takže tam asi zatím nepojedeme.

divabara
25. kvě 2010

Ahoj holky,
tak holasim, ze jsme dnes byla na UZV a dopadlo to dobre, vse odeslo a uz zacinam pry ovulovat...no tak dam enejakou pauzicku a pak se uvidi 🙂.

Mufy, lez lez a lez, nohy hore, doufam, ze se to zklidni a ze uz to bude dobry i lepsi !!!!..pohlad si brisko a miminku domluv, ze teda jeste ne, ze ma jeste cas !!!

Tak dobrou noc a taky myslim na Michi !!!!

Majmunko, krasna holcicka, moc gratuluju !!!hlavne at jste zdravoucci, uzivej si detatek a at te zlobi jen tak trosku 🙂

grej
autor
26. kvě 2010

Ahoj holky,
my jedem na dovču jen prvních 14 dní v červenci, to teda jedem mimo republiku. Pak teda budem nějak jezdit na chalupu, ale domluvit se můžem klíďo. Já vás ráda uvidím!

Mufy, tak hodně klidu! Mě zrovna porodila dnes kámoška co na tom byla jako ty🙂 Nějak kolem 26tt byla v nemocnici, protože j začaly kontrakce a byla dost otevřená. Ležela tam asi 5 dní, dávali jí kapačky. Pak šla domů, ale celou dobu brala léky. Ty jí v pátek vysadili a prd - včera jí prdla voda a dnes je malej Vojtík na světě🙂 A je to prďolka, má jen 40 cm a 2080 kg. A rodila tuším v 34tt.

Tak já prskám jen na ty, které chtějí mimi🙂
PPPPPPPPRRRRRRRRSSSSSSSKKKKKKKK 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

michina
26. kvě 2010

Olizuju monitor, Grej 😀

Mufy, drž se, víím, jake to je ležet :-P Ale je to pro dobrou věc. Já to kupodivu zatím zvladam dobre, nestresuju, nejak si to nepripoustim. dlouho spím, koukám na telku, lezim s notasem na kolenou... Nektere kamaradky mi slibily navstevu, tak uvidim, zatim na me kaslou 😵 ale nejak to neresim. Manza se stara uzasne, takze si vubec nemuzu stezovat...

Bari, super, že jsi OK 😉

mikulka
27. kvě 2010

michi, já myslím, že bys pak už mohla na procházku. Já ležela 4 dny, pak jsem chodila na procházky, ale jako klidový režim samozřejmě taky - žádné luxování, vytírání a tak. 😉
Ale pomáhalo mitřeba i chodit na Karlův most anebo do cukrárny.
Pak asi 10. den od transferu mi přestalo sladký chutnat. Ale těho jsem si stejně moc nepřipouštěla.
Ty jsi jak dlouho vlastně po transferu?

m.c.
27. kvě 2010

Mufy, jenom pěkně lež, s mimčem si pak užiješ pohybu až až 🙂 🙂

Michi,ty taky odpočívej, držím pěsti ať to konečně dopadne dobře 😵 !!!

Baru, fajn že jseš v pohodě 😉

Majmu, Lora je moc hezká 😵

U nás docela pohoda, Peťula zatím nežárlí, furt Lucinku pusinkuje a pozoruje 🙂 . A Lucinka je hodná, v noci spí dobře, snad nám to vydrží takhle v klidu co nejdýl.

michina
28. kvě 2010

@mikulko, jsem dneska 9.den a ven jdu, jdu volit a šilene se tesim 😀 Jakože až se dostanu mezi lidi, obleču se, namaluju.. 😀 a to sluníčko, mám to sice jen za barak na zakladku, ale i tak. Jj, chci uz chodit na prochajdy, ale nejak zatim nebyla prilezitost, porad bylo hnusne...

mikulka
28. kvě 2010

m.c. to je hezký, že malou pusinkuje, ha 😅 🙂
michic: jo, počasí je na nic, taky furt čekám, kdy budeme moci jet do srubu. Zatím tam chci jet zítra aspoň uklízet a navézt tam nějaké věci. Snad tím tom sluníčko přivolám. 😉

michina
30. kvě 2010

Holky, je tu 11.den po ET a já jsem na tom úplně stejně jako před rokem... bolí mě břicho jako na MS a začínám lehounce špinit... asi nevydržím a zítra budu testovat.... 😔

mikulka
30. kvě 2010

michi, špinění nevadí, neboj, to dopadne dobře, věř, že jo.
Moc na tebe celou dobu myslím.

michina
30. kvě 2010

Pro porovnání oba grafy:

michina
30. kvě 2010

Jj, snažím se zatím nepanikařit, dokud to není MS, tak je zatim vse jakžtakž... 😅

mikulka
30. kvě 2010

michi: já bych nic neporovnávala. Předtím to nevyšlo, teď to vyjde, ten starý grafík vyhoď a věř. 😉 🙂

mufy
30. kvě 2010

Michi podle bolestí na MS se vůbec neorientuj.Já čekala ms každým dnem,jak mě bolelo břicho a vyšlo to.A taky jsem si říkala, je to stejné,jako každý měsíc.Uvidíš,že to vyjde, na zítřejší testík ti budu moc držet všechno co mám. 😉

divabara
30. kvě 2010

Michi,drzim vse co mam 🙂) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

m.c.
30. kvě 2010

Michi,držím pěsti a čekám zítra dobré zprávy!!!

grej
autor
30. kvě 2010

Michi - tfuj tfuj tfuj!

zanetik
31. kvě 2010

Ahojda Michi tak jak? 🙂

michina
31. kvě 2010

Teda, holky, vy jste zlaté, jak me podporujete 😅 Zitra uz testnu, slibuju 😉

Mufy a ty jsi vubec v dobe ocekavane MS nespinila?

michina
31. kvě 2010

Mě totiž to břicho dneska ráno bolelo jako dost, až jsem si říkala, že těhotenství přece nemuze tak bolet. Takove rezani, tlak v podbrisku, obcas takove hnusné píchnutí v levém vaječníku, až jsem se lekla...