Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

mikulka
14. dub 2008

Ahoj holky, moje dr. je nemocná, tak jsem zvědavá, jestli už bude tento týden.
Ale protože mi sestry, když mi dávaly průkazku říkaly, že mám dr. zdůraznit, že jsem měla v krvi nějakou špatnou srážlivost, leželo mi to v hlavě. Dnes jsem volala do Podolí, a potvrdili mi to. Prý něco se srážlivostí.
To může způsobit, že se v cévkách placenty mohou tvořit (ale prý nemusí) drobné sraženinky, které by způsobovaly, že se plod bude špatně vyživovat!!! A i já bych mohla mít problémy, vysoký tlak apod. Dost mě to vyděsilo, ale říkali, že to má 10 % těhotných. Budu brát Anopyrin na ředění krve. A mám si hlídat, abych nezačala krvácet, to by znamenalo, že krev je zase zředěná moc. Prý to budu brát až do 20 tt! Tak jen doufám, že to bude v pořádku a že se plod dobře vyživuje, protože krev mi brali už před 3 týdny a to jsem tedy ty tři týdny nic nebrala.

grej
autor
14. dub 2008

Mikul ahoj, teda ty se z těch "problémů" nevyhrabeš, co? Neboj, oni to podchytí a bude to v pohodě. To by mohla být trombofilie, ne? Taky jsem slyšela, že s tím má problémy dost holek, ale ty léky na ředění stačí. Při tomhle onemocnění hrozí potraty, ale v hodně ranném stádiu, takže to už jsi překonala, takže to všechno bude OK, neboj🙂 Ono si toho to tvoje tělíčko zažilo už tolik, že se třeba tou srážlivostí brání...
ALe ty už jsi toho zvládla tolik, že tohle překlenete taky a mimi bude v pořádku, neboj🙂

mufy
14. dub 2008

Mikulko já se taky přidávám ke Grej, všechno bude dobré. Miminko musí být v pořádku,už toho máte za sebou tolik,že to nic určitě nebude.Nechej to na lékařích,ti snad vědí,co dělají.

Holky jakej je program na dělání fotek,třeba když si chci dát obličej do rámečku nebo jak to mívají holky tady na koníkovi třeba miminka v kalendářích? Nemáte někdo tento program? Hrozně se mi to líbí a taky bych chtěla experimentovat.

grej
autor
14. dub 2008

Mufy - něco jde udělat i v tom programu co jsem ti poslala já. Jde tam vkládat texty, rámovat a další věci. Tak na to mrkni...

mufy
14. dub 2008

No já se právě dívala na pár albíků a tam udělala jedna maminka třeba obraz miminka jako prezidenta, nebo výstavní plakát venku, je to moc pěkné,taky bych to chtěla zkusit.

To jsou jen obyčejné rámečky,ale tam je to moc pěkně udělané,zkusím se ještě mrknout na internet. 😉

mufy
14. dub 2008

Grej a nevíš aspoň jak se ten program jmenuje, v čem to ty holky dělají?

grej
autor
14. dub 2008

To nevím. Ten můj co jsem ti posílala je ZONER...

mufy
14. dub 2008

Tak už vím,jaký je to program, je to Digiscrapbook,jenže nikde to nemůžu najít,navíc je to prý složité s těmi obrázky. škoda.

grej
autor
14. dub 2008

Áha - no to by chtělo nějakýho známýho grafika, co? 😉

michina
14. dub 2008

Teda, to jsou ale věci, "normálního" člověka ale vůbec nenapadne, jaké problémy může být v těhu a před ním. Taky mi ted jedna kamarádka radila ve sklípku, že na mimi je nejlepší dát si vínečko a pak hup na to. V tomto případě my bychom doma museli už mít mateřskou školku!! 😠

michina
14. dub 2008

Mufy, ten program taky nemůžu nikde najít, nemáš tam chybu v nazvu?

grej
autor
14. dub 2008

Je to sranda, viď?
Já mluvila nedávno s kámoškou z vysoký. Ptala se, co mimi, tak jsem řekla, že na tom pracujem, ale že se nám nedaří. Tak jsem si vyslechla zaručené rady "nesmíš na to myslet, jeďte na dovolenou, počkej - až to budeš nejmíň čekat tak to přijde.." Přemýšlela jsem, že jestli jí mám fláknout s telefonem nebo ne. Ale vzhledem k tomu, že jsme se hodně dlouho neviděly a že ona je snažením fakt "nepoznamenaná", tak jsem jen přikyvovala. Jo - pak přišla s novinkou - Mojžíšová! To jsem se hodně nahlas smála a ona chudák nevěděla, co si má myslet 😉

Ano - pokud by děti vznikaly v alkoholovém opojení, tak my už máme ty mateřské školky nejmíň 2 😉

michina
14. dub 2008

Hahaha, tak tak, Grej. Ale mně nikdy nešlo nic jednoduše, na všechno jsem si musela počkat.. Na vysokou mi to trvalo 4 roky než jsem se dostala (to už jsem si řekla, ale fakt posledni pokus a vyslo to), svatby jsem se dockala po 11 letech, než jsem chlapa dostala na lyže 4 roky, (na inline brusle se ho snažím dostat už 3 roky, tak nevím, jestli se vůbec dočkám) a takhle bych mohla pokračovat...
Nejhorší na tom je, že nikdy nevíš, jak dlouho to bude trvat. To by ještě šlo, kdybys věděla, že 100% dosáhneš toho, na co čekáš. bohužel třeba u přijímaček to ovlivnit můžeš, ale na přírodě toho holt někdy ovlivníš jen velmi málo..... 😒

Ale konec filosofování a hlavu vzhůru, dobře to dopadne, já pořád věřím!!!!! Proč zrovna NÁM by se to nemělo PODAŘIT!!!!! 😵

grej
autor
14. dub 2008

Tak to já čekala na vysokou teda jen rok. Jen jsem si pak znovu zopakovala první 3 semestry 😉 😀 Takže jsem vlastně čekala 3 roky. Koukám- trojka je nějak častá. Jako by 3 roky jsem čekala na VŠ, svatba taky po 3 letech, na lyže teda jezdíme, ale na in-liny bych ho nedostala nikdy 😀 Snad na to mimi nebudem čekat tkay 3 roky.

Jasně se dočkáme!!! Těch, co se jim nezadaří nikdy, je fakt naprostý minimum...

michina
14. dub 2008

Taky se tím uklidňuju...že do toho nasprotýho minima fakt nebudem patřit a nepatříme...

zanetik
14. dub 2008

Ahojda berušky, tak že pořád nestíhám, v práci toho mám pořád hafo a to mám už jen dva dny do odletu, tak se musím snažit toho stihnout co nejvíce, nejhorší že je to před DPH, tak snad mě zaskočí šéfový dcera kadeřnice 😀
Jinak ještě nemám ani představu co si vemu sebou, natož něco balit jak se mě každej ptá...
Takže Grej zítra jdeš na to? Budu na tebe moc myslet, budeš chodit normálně do práce hnedka?

grej
autor
14. dub 2008

Ahoj Zan, ty jo - už jen dva dny?? No tak to se nedivim, že máš doma fofr...
Jojo, zítra jdu na to. POčítám, že zítra budu doma celý den a když mi bude fajn, tak ve středu normálně dorazím...

michina
14. dub 2008

Tak ti budeme držet palečky...Grej. Pak nam to tu všechno musíš popsat, jsme jedno ucho, teda oko.. 😀

zanetik
14. dub 2008

No jo tak celkově toho mám nějak hodně, zařizování, nakupování, po doktorech, ve středu máme kuželky, tak to neudělám nic a zítra jdem k našim, protože má mamka ve středu svátek, takže na to mám dnešek lítat po městě, zítra balit a ve středu v 11h jedem do Prahy, a to musím ráno ještě na kontrolu na nosní.
Tak zítra stejně asi písneš z domu jak se cítíš ne? Já jdu ráno v 8h do kadeřka, tak přijdu dýl,ale budu si to hlídat..

grej
autor
14. dub 2008

Nebojte, napíšu. Určitě 😉
Zan - jak dlouho že tam budeš? A co tam vůbec jedeš do toho Scotska dělat?

michina
14. dub 2008

Myslím, že jede za nějakou tou kamrádkou. A jaké to je ted doma? MYslíš, že tou cestou se to krapet vyřeší? že si uvědomí, že má tu nejlepší ženu na světě? 😉

zanetik
14. dub 2008

Jedu od 17-27.4 takže 10dní, jedu na dovču s kamarádkou co tam na podzim pracovala, takže flákačka, moc se těším, ještě mi to ale moc nedochází, hlavně letadlo 😀
A jak doma to nevím, uvidíme, myslím, že David ví že má to nejlepší na světě 😀 Spíš mě by se to mohlo v hlavě srovnat 😀
Tak jo pro dnešek se loučím valím na solárko atd. tak zítra papá

grej
autor
14. dub 2008

Zan - tak hlavně aby sis to užila. Určitě si tam uvědomíš, že se ti po davidovi moc moc stejská a pak po návratu do ČR se hned vrhnete na mimikování 😉

papa, já dám zítra vědět. Kdbychom se náhodou "nečetly", tak si to tam mooooc užij!!!

mufy
14. dub 2008

Holky já mizím, na zítřek budu Grej na tebe myslet,dej nám pak hnedka vědět. Papa

michina
14. dub 2008

Ahoj holky, tak držím palečky všem!!

grej
autor
14. dub 2008

HOlky papa. Jedu. Zítra na mě myslete a já se ozvu. Papa

mikulka
14. dub 2008

Grej, na zítra tfuj tfuj tfuj. A kdybys měla málo vajíček, nezoufej. Jak jsem psala, moje kamarádka měla nakonec jen jedno embryjko ze 7 vajíček a je z toho kluk 😉

Zan, ty se máš, do Skotska. Hezky si to užij. A určitě si i srovnáš myšlenky.

mufy
15. dub 2008

Grej tak myslíme na tebe.Dej nám pak ihned vědět. 😉

Zan ty se máš.Pořádně se na cestu nachystej a odpočiň si. Jak přijedeš tak se to doma určitě urovná, oba si uvědomíte chyby co jste udělali a bude to zase jako dřív. 🙂

michina
15. dub 2008

Dobré ranko, nemám slov, vše již bylo řečeno... 😉 Grej, drřím palec a Zan, šťastnou cestu! 😵

mufy
15. dub 2008

Holky dneska mi kolega z práce řekl,že jeho žena našla na testu //.Taky se dlouho snažili a nešlo jim to,zkusili pár inseminací a musela jít na průchodnost vejcovodů a asi po 2 měsících se jim to podařilo nakonec přirozeně. Tak jsem prý teď na řadě já. Jo a termín má před vánocemi,takže budou mít krásný dáreček. 😵

No a na diskuzi z našeho centra zase holky včera psaly,že co byly na ET,tak že pondělí bylo úspěšné a měly pozitivní krev.Takže se to skoro všem povedlo. 🙂 Mám radost za ně.