Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
15. dub 2008

mufy...je to super..když to lidičkám takhle vyjde 🙂

zan: šťastnou cestu a popřemýšlej 😉
grej: hodně štěstí 🙂

divabara
15. dub 2008

Ahoj holky,

Grej, drzim pesticky...

Mikulko, mne taky bylo receno, ze to potraceni, pokud souvisi se srazlivosti, tak se vyskytuje spise v rannych mesicich tehu, a to uz mas za sebou!!

Holky, ja dnes jdu na kontrolu a uz se trepu ted, jsem pny magor...misto toho, abych se tesila, tak se spise desim, jestli bude mimcu tukat srdicko a tak...Taky jdu na ty tripple testy.

Zan, do Skotska bych taky jednou rada zajela...tebas se to jedou vyplni...

Michi, pokud by to plozeni s tim vinem souviselo, tak my jsme na tom taky podobne... a mame kupu deti 😉 ...Ted jsem byla ve sklipku naposled v lednu, a to uz jsem byla tehu,ale jaksi jsem to jeste netusila...

Tak ahoj vsem a hezky den!

mikulka
15. dub 2008

Báro, zlom vaz. Já se taky vždycky bojím, aby bylo vše v pořádku. ALe bude! Dej pak vědět.

Mufy, a tobě se to taky blíží, návštěva v CAR, ne?

Myslím na Grej, hlavně ať má nějaká vajíčka.

šroubku, tebe jsem se chtěla zeptat, ty chodíš do Podolí? Ke komu tam chodíš? Já k Dr. Benešové, ale ona je dlouhodobě němocná a prý si mám nějaít někoho jiného, ale nechci jít k němomu jen tak, když nevím, jaký je.

zanetik
15. dub 2008

Ahojky všem, tak jsem s kadeřka krásná, teď už jen si tam najít toho bohatýho Skota 😀 , já nijak po tý zemi netoužila, nějak se to náhodou naskytlo, tak jsem to vzala...
Grej snad bude mít dobrý zprávičky, už se na ni těším a Báro o tobě nepochybuju, že bys měla jiný než dobrý 😉
Tak já jdu makat, i když se mi po obědě nechce tlačej mě knedlíky na mozek 😀

divabara
15. dub 2008

Ahoj holky,tak uz jsem zpet od dr. Vse vypada v poradku, mimisek mel pekne nohu pres nohu, tak rikala pani doktroka,ze jeslti to bude pohodar,tak to ma uz od delohy.Mam povolene cviceni pro tehulky,ale musim byt opatrna.udelali mi stery, vzali mi krev,tak jsem pekne vyflusla. Taky jsem se pani doktroky ptala,kolik ted meri, a ona rikala, ze uz to ted zmerit moc nejde,ale ze je to jedno, ze proste mimisek vypada dobre a deloha taky.Jen ji dela starosti, ze moc zatim nepribiram,ale snad to dozenu,ted uz normalne jim,ale proste se neprejidam 😉 ...
tak diky za to, ze jste na me mysleli...
Doufam, ze Grej bude taky v poradku vse kolem taky.
Mufy, kveten je stezejni mesic 😉
zan, me skotsko laka kvuli te prirode, kteoru jsem zatim videla na obrazku 😉 ,tak pak musis dat vedet, jeslti to tak fakt je...
Mikulko, ten strach, to je asi normalni, ty miminka to s nama nemaji jednoduchy...ale kdyz ja si neumim pomoct...

mufy
15. dub 2008

Mikulko no jasně že jdu do CARjdu na startovačku, až dostanu MS. Což předpokládám,že to bude o víkendu. Už aby to uteklo. Je to zase nekonečné a vleče se to.No musím počkat do začátku května než si budu píchat injekce.

Taky čekám na Grej,že přijde s dobrýma zprávama.Kdepak máme tu naši berušku? 🙂 Ta nás ale napíná.

Baruš testy dopadnou dobře. Nestraš. 🙂 😉

mikulka
15. dub 2008

Báro, tak to je skvělé, dobré zprávy. A kolik jsi zatím přibrala a v kolikátém jsi týdnu?

Mufy, uteklo to.

Zane, a kdy jedeš?

grej
autor
15. dub 2008

AHoj holky, tak jen v rychlosti.
Folíků bylo nakonec 6, ale vajíčka jen 3. No ale aspoň něco, ne? 😉 Spermoušků je dost, takže budem doufat, že se vajčíka oplodní a ve čtvrtek nám řeknou, že je vše OK.

Je mi dobře, jen jsem unavená, po narkoze jsem nějak nemohla už moc spát, tak jdu do peří teď.

Moc děkuju, že jste na mě myselly!!!

Jinak doufám, že se všechny máte dobře a gratuluju Báře k dobrému výsledku kontroly🙂
Zatím papa a až se vyspím, tak se na vás zas přijdu podívat.

mikulka
15. dub 2008

Grej, tak to je super, správně, aspoň něco!!! 🙂 😉

grej
autor
15. dub 2008

Jojo, aspoň něco. Bála jsem se, že tam nebude fakt nic.
Operoval mě ten samý doktor, který mi tam v to pondělí našel 6 folíků. Všichni ostatní pak říkali míň. Takže měl pravdu 😉 A ostatní mě zbytečně jen stresovali 😠

Tak teď fakt jen to oplodnění a aby se dobře vyvíjely... Jdu hajat. Papa holky.

Zan - kdybychom se tu zítra už nesešly, tak si moc užij dovču a přeju ti, ať se ti pěkně všechno urovná v hlavě a zpátky přijedeš s spokojená a vyrovnaná 😉

mufy
15. dub 2008

Grej to je moc dobře,že se našly aspoň 3 vajíčka. Říkal ti doktor,kdyby byl případně transfér a jestli budou mít PK?
Pořádně si odpočiň,potřebuješ nabrat nové síly. 🙂

divabara
15. dub 2008

Ahoj holky,

Grej, mam velikou radost...doktori nas proste stresuji,ale na druhou stranu to mysli dobre, jen se tim kryji...Verim, ze se vsechna tri vajicka oplodni!!! 😉

Mikulko, dneska jsem 16+1, mimisek zase spal, sem tam se zavrtel...ja tam mam asi nejakeho lenocha...zase si tam pekne hovel, zatimco ja stresovala...Pribrala jsem tak 1kg...Moje mamka zacala pribirat az ve 20.tydnu a segra u prvniho v 16.tydnu, takze kdyz je mimisek v pohode, tak vaha jde stranou. Ale bricho mam docela pekne vypoukly, takze si uz uzivam tehu obleceni...

sroubek
15. dub 2008

to je moc fajn grej

super baruško...už to bude jen a jen lepší 🙂

divabara
15. dub 2008

Sroubku,diky moc...vim, ze UZv ve 20.tydnu bude pro me asi ten nejhorsi, co se tyce psychiky,ale doufam, ze bude jinak vse v poradku...

zanetik
15. dub 2008

Mikulko ve čtvrtek v 11h jedu do Prahy a odlet kolem půl šesté...
U nás začíná pěkná bouřka, hřmí a lítaj blesky, takže v tom nejhorším zas půjdu určo domů ☹ teda musím ještě do banky, do květeny mamce pro kytičku, má zítra svátek a do lékárny si koupit sebou nějaký léky, tam bych se taky nemusela za paralen doplatit.
Tak se zatím mějte, zítra se urču přijdu aspoň rozloučit když nebudu v práci stíhat papá

mikulka
15. dub 2008

Báro, mně taky začalo trošku růst břicho. A to mám pořádo 3kg míň. Já myslím, že u prvorodiček se přibírá pomaleji. Moje ségra do 5. měsíce nepřibrala vůbec nic! A nakonec za celé těhu snad jen 10 kg. A to jedla normálně. Já mám s jídlem pořád problém, ale už ne tak velký. A ještě tak 1x denně zvracím. A to jsem 14+6.
Problém je, že ta moje dr. je dlouhodobě nemocná a zatím se nemám, s kým poradit.
Báro a řekli ti, kdy budou výsledky tripple testů?

Taky máš to bříško větší jako by kolem pupku? Já tam mám takovou bouli, pod pupkem.

mufy
15. dub 2008

Děvčata jdu domů, mějte se pěkně,doufám,že mě nepřepadne ten slejvák.Tak papa

divabara
15. dub 2008

Tak jsem se vratila ze cviceni pro tehu, a jsem pekne zmozena 😉 .Taky jsem zmokla, nikdo me v trolejbusu nepustil sednout, tak budu dnes vecer odpocivat.

Mikulko, ja mam to bricho takovy spis dole, jakoby na zaludku rovny a dole takovou bakulu, ktera vystupuje postupne nahoru, no spise ano je to bakulka a vecer pekna bakula...Ani mi nerekli, kdy budou vysledky z tripplu, berou to jako formalitu, kdyz mam ten NT biochem.screening, takze pani Dr. rikala, ze na dalsi kontrole uvidime,tak to bude az 13.5....No a 12.5. jdu na ten velky UZV 😕, tak to bude perny tyden...

mufy
16. dub 2008

Dobré ráno kočenky, tak jakpak je dneska? U nás je škaredě.

Grej tak jak to bude teď dál? Budeš si tam volat,kdy máš přijít na ET?

Baruško no některý lidi jsou líní zvednout zadek a pustit těhulku sednout. Třeba to na tobě ještě není tak vidět. 😉

grej
autor
16. dub 2008

Dobré ráno holky🙂

No zítra si mám volat ráno v půl deváté, jak to vypadá. A případně mi řeknou, jestli budou dělat ET ve čtvrtek nebo si mám ještě v pátek volat.

Je mi fajn, už ani nešpiním. Břicho pobolívá jen v souvislosti s močákem. Když ho mám plnej nebo když jdu na záchod a čůrám. A čím víc se vyprazdňuju, tím víc to cítím. Ale takhle jsem to měla i v období ovu, jen menší, tak jsem zvyklá 😉

Jsem zvědavá, co ty naše "děti" dělaj, ale snažím se na to moc nemyslet...

mufy
16. dub 2008

Grej takže si budeš volat až zítra? U nás je to tak,že si mám volat hnedka druhý den,jestli se vůbec něco oplodnilo a pak podle toho si volám každý den,jak to vypadá a kdy bude ET. No každé CAR to má jinak. Takže zítra budeme na tebe myslet.V kolik máš volat? A vím,že je těžké na to nemyslet,jak se vyvíjí,ale ono to jinak nejde.Já na to myslela taky pořád.

A když mi odebraly vajíčka,tak jsem cítila močák tuplovaně,nemohla jsem jít skoro ani na záchod jak to bolelo.Brečela jsem bolestí.Už se toho zase bojím,auauau

grej
autor
16. dub 2008

Mufy, až zítra. U nás si voláš až za dva dny. Stejně je to zvláštní, jak je to v každém CAR fakt jinak... Zítra v půl deváté ráno. No zkouším nemyslet, jinak bych ani nemohla pracovat 😉

Jako mě nebolí močák. Já tyhle pocity měla i při ovu, spíš jsou to vaječníky. Ale není to tak hrozné, dá se to vydržet.

mufy
16. dub 2008

No mě bolely vaječníky šíleně a na záchodě při čůrání to bylo ještě horší.Já po OPU málem ani nedošla domů,jak mě to bolelo. Doktor mi říkal,že čím míň vajíček,tím je to lepší,jenže já jich měla 28 a to už prý vaječníkům dává zabrat. Byla tam holka,co jich měla 6 a šla normálně domů a já se tam svíjela v bolestech.

Kdybych měla volat až zítra tak bych to asi nevydržela,já byla nervózní už po tom jednom dnu,jestli se vůbec něco oplodnilo. Obdivuji tě. 🙂

grej
autor
16. dub 2008

Mufy - to bude tím množstvím. Taky tam se mnou byla holka, co si nechávala píchat injekci na bolest a sestřička jí řekla, že to má z toho, že měla tolik vajíček...

Když mě nic jinýho nezbývá, stejně mi dnes nic neřeknou. Embryoložka řekla, že mi tam dá zprávu až zítra ráno.

mufy
16. dub 2008

Tak to je teda blbé,že musíš čekat až do zítřka.Já bych už asi volala.Ale neboj jsou to silní bojovníčci a vydrží všechno. Kdyby vydrželi všichni 3, tak by sis nechala zavést kolik embryjek? Jedno a nebo všechny?

divabara
16. dub 2008

Dobre rano,

dneska jsem nejak blbe spala a byl vzhuru uz v 6h, asi po tom cviceni...No a pak uz jsem nezabrala 😠

Grej, jsem moc zvedava, jak to dopadne, taky jsem pekne napjata, ani si nedovedu predstavit , jak musis byt napjata ty...

grej
autor
16. dub 2008

Mufy- no to tří určitě nepůjdu. Sice je to zase větší šance, ale já kdyby se náhodou uchytily všechny, tak já bych pak neměla to srdce nechat si třeba jedno odsát a z trojčat bych si to mohla jít rovnou hodit 😀
Jestli všechny vydržej, tak zavedeme dvě a jedno dáme zmrazit.
Ale spíš si myslím, že všechny nevydržetj...

Ahoj Baruš, já jsem se taky dnes vzbudila asi v půl sedmý. Věděla jsem, že za čtvrt hodiny vstávám, ale nedalo mi to, zabrala jsem, a apk jsem se nemohla vzbudit😀
No to víš, že jsem napjatá, ale snažím se myslet na něcoj inýho...

mufy
16. dub 2008

Grej ty vstáváš tak pozdě? Na kolik chodíš? na osm hodin? To já dneska vstávala v pět hodin. No nechtělo se mi,ale musela jsem. Jak já bych spala ráda tak dlouho.

No to by bylo rozumný jít jen do dvou a né do třech.Trojčata by bylo moc a to ani nedoporučují. Je tam velké riziko.

grej
autor
16. dub 2008

Já dělám od osmi. Vstávám tak v 6,45 a v 7,10 už odjíždím z domova🙂
Jojo, je to riziko. 3 jsou fakt moc...

mikulka
16. dub 2008

Ahoj holky,

Báro, a jak to probíhalo na tom cvičení? prosím tě, když ty tripple testy berou jako formalitu, taky kdyby třeba nebyli ok, nebudou se tím zabývat?

Grej, u nás v CAR voláme taky až za dva dny.