Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

grej
autor
16. dub 2008

Tak jsem si volala do GESTu holky a prý normálně můžu mít sexík, tak už se těším na večer 😀

mufy
16. dub 2008

Grej to jsi volala jen kvůli tomu? A na nic jiného ses neptala?Pokud tě nic nebolí a je vše je v pořádku,tak sexík mít můžeš,protože pak jak ti vloží embryjka,tak se sexík moc nedoporučuje aspoň než překleneš 3 měsíce,protože je to prý po IVF nebezpečí potratu. Zrovna o tom holky na neplodnosti psaly. Prý by se neměl sexík provozovat celých 9 měsíců.To nevím,jak bych to vydržela, ikdyž podle toho jak na to chuť je.

michina
16. dub 2008

AHoj holky, to jsou dneska zajímavosti...
Mufy a nepsaly proč nemužeš mit po IVF sexík? Vždyť když se to uhnízdí, tka už se po čase těhu chová jako normální nebo po IVF to vypadá jinak?¨Teda já jsem moc zvědavá, grej,m jak to zítra dopadne, jsem taky optimista, ale nemůžu to vydržet iza tebe.
Kamarádka, co se mnou byla v lednu v nemocnici (taky na odstranění vejcovodu, ale ta to měla indikované) už má embyra uvnitř a zítra jde na krev, aby se potvrdilo, jestli je těhu nebo ne.

grej
autor
16. dub 2008

Jojo, volala jsem jen kvůli tomu 😅 😀 A sestřička se smála a říkala, že klidně můžem.
Holky na IVF tady zas psaly, že jim ve zprávě napsaly, že když jim bude dobře, tak můžou sexovat už 5 dní po ET.

Ty jo, 9 měsíců? To je trochu moc... Mě přijde, že když už se mimi uchytí, tak je to jako každý jiný těhu, ne?

Je jasný, že těch 14 dní do testu nebo do MS to vydržím...

michina
16. dub 2008

Taky mám stejný názor, grej..

grej
autor
16. dub 2008

Ahoj Michi🙂 A jak je tobě? Nějak pomalu čekáš ovu, co?
Vy to zatím necháte všechno na přírodě? Když už vám to vlastně dvakrát vyšlo...

mufy
16. dub 2008

No oni psaly,že to mu škodí hlavně orgasmus. Hlavně na tom začátku je to riziko větší,proto se to nedoporučuje. Po normálním těhu je to prý v pohodě,ale to IVF je něco jiného.Neumím to tak vysvětlit jako oni. Nebo aspoň vydržet těch prvních 14 dní.To já klidně vydržím i ty první 3 měsíce,hlavně,když to bude v pořádku. 😀 Tolik peněz za to dáme a čekání nás to stojí,tak bych o to nerada přišla díky jednomu sexíku. 😒

grej
autor
16. dub 2008

Aha - tak orgasmus... Tak to mám výhodu, při sexu ho nedosahuju 😉 A klidně si ho odpustím 😉 TO je jasný Mufy, taky raději člověk vydrží, než aby kvůli libidu přišel o mimi. Uvidím, jak mi bude. Stejně hodně holek říkalo, že na to nějak ztratí i chuť, když jsou těhu...

michina
16. dub 2008

Jj, necháváme to na přírodě, zrovna dneska mám pocit, že by mohla být ovu a taky máme dneska 13.výročí seznámení, tak by to třeba mohlo být to ono osudové datum. Ale budu muset manžílka dneska asi vyloženě přemluvit, protože jde na volejbal a to příjde stráááááášně unavený a sexíku neschopen, jak ho znám. 😀

Taky nemám orgasmus přímo při sexíku, manža se musí snažit i jinak. Nicméně si myslím, že kolikrát bez něj jsou stahy uvnitř dost ilné a to si myslím, že je to, co asi vadí... 😒

grej
autor
16. dub 2008

Michi - no tak to je naprosto nejvhodnější příležitost 😉 Já chci dneska taky manžu svést, ale taky mám pocit, že bude neuvěřitelně unavenej...
My už teda výročí seznámení neslavíme. Slavili jsme ho možná tak poprvé a to si to stejně ten můj nepamatoval. Jen bylo štěstí, že zrovna v ten den měli naši známí svatbu, tak mu to připomněli 😀
On je hroznej zapomnětlík. Ještě že výročí svatby máme den po mých narozeninách a svátek mám den po Valentýnu 😀

michina
16. dub 2008

Haha, tak naštěstí ten můj si datum svatby a mých narozenin pamatuje. Jen u svátku ví měsíc a vždycky se mě ještě zeptá, jestli je to tehdy a tehdy a to se většinou o 14 dní sekne. 😀

mufy
16. dub 2008

Tak dneska se budete holky snažit svádět manžílky? No že bych to zkusila taky?? 😀

Můj manžílek si taky nepamatuje datum svatby a seznámení,natož moje narozeniny, vždycky mu to nějak tajně připomenu. 🙂

michina
16. dub 2008

Jj, ještě že nás mají, že? Můj manža o mě říká, že jsem takový jeho mozek. Vůbec si nepamatuje narozeniny, tkaže mám i jeho kamarády uložené v mobilu, vždycky mi to připomene a já mu pak hlásím, aby jim poslal sms a to ještě připomínám několikrát denně, jestli to opravdu udelal.. 😀

grej
autor
16. dub 2008

Oni jsou na tom chlapi fakt špatně. Já jsem ještě asi dva roky po rozchodu s bývalým mu připomínala, kdy má narozeniny jeho máma a někteří naši blízcí přátelé🙂 😀

Teda holky, já bych šla do hajan... To počasí mě nějak zmáhá...

mikulka
16. dub 2008

Holky, 9 měsíců nemít sex+pak ještě po porodu určo tak dva měsíce, to už je skoro rok!!! 😀 To se mi nějak nezdá 😕 My teda první tři měsíce neměli nic, ale jako dělali jsme si to sami před sebou 🤐 A to jsem orgasmuse měla. Nevěděla jsem, že škodí. A nedavno jsme zkusili styk, ale mě pak dost bolelo břicho, tak jsem se zalekla a radši ještě počkáme. Ale rok, to snad ne, haha 🙂

Kočky, mně je pořád blbě a pořád zvracím. Sice jen tak 1x denně, ale i tak. Snad to přestane aspoň, až budu ve 4. měsíci. Hlavně mi jde o to, aby mělo mimčo dost živin a vody.

michina
16. dub 2008

Však nejaké jídlo se v těle určitě udrží, Mikul. Záleží jak rychle po jídle to jde ven..

mikulka
16. dub 2008

Jde to právě hned. Ale naštěstí většinou jen oběd, pak to jde, Ale pořád nejím zeleninu a maso jen málo.

michina
16. dub 2008

A zkoušela jsi ty speciální lízátka Gravipop pro těhotné proti zvracení?

mikulka
16. dub 2008

ne, mně je totiž blbě ze zázvoru, a z něho ty lízátka jsou. 😒

zanetik
16. dub 2008

Ahojky berušky , tak jsem akorát v práci všechno stihla, jen ne vás, se moc omlouvám, budu na vás myslet a možná budu mít i možnost na net, tak písnu, mějte se krásně já zítra letím papá 🙂

grej
autor
16. dub 2008

Zanet - užij si to tam, budem na tebe moc myslet!!! Pááááááááááááá

divabara
16. dub 2008

No mikul, ja na ty tripple testy vubec nemyslim, proste si nepripoustim, ze by neco nemelo byt v poradku. verim tomu screemingu z toho 12.tydne,protoze tu byly i holky, ktere kvuli amniocenteze prisli o mimiska a nakonec se ukazalo, ze mimisci byli OK, proste ten screening v tom 16.tydnu byl falesne pozitivni...Ja taky na amniocenteze byla, protoze mi tehdy bylo receno, ze spatne srdicko muze v 50-60% souviset s nejakym postizenim. Tehdy jsem se vratila po tom indukovanem potratu z nemocnice a oni mi zrovna volali tak vesele, ze je mimisek v poradku, ale ja uz tam v brisku zadneho mimiska nemela...Ale to byl uplne jiny pripad, ja jsem proste spadla do tech 3-5% vrozenych vad neslucitelnych se zivotem...Proto i mam strach spise nez z tech krevnich testu z toho UZV ve 20.tydnu...ale kdyby nahodou vysledky byly spatne, tak se asi stresovat stejne budu ...

mufy
17. dub 2008

Ahoj holky, já myslela,že se to už tady pěkně rozjede ale tady ještě nikdo není? No jk to? Já musela hnedka ráno do servisu a dostala se na net až teď. Kdepak jste?

Grej a kde jsi ty? Napiš nám nové zprávičky,jak se embrýsci vyvíjejí a kdy bude ET.Doufám,že vydrželi všichni 3. 😉

Zan kdybychom se už neviděly ( obrazně řečeno 😀 ) tak krásný let a pěkný pobyt, odpočiň si tam a naber nové síly.

grej
autor
17. dub 2008

Ahoj, tak jsem tu. Takže mi řekli jen že je všechno v pořádku a že si mám volat zase zítra. On nás i doktor v úterý upozorňoval, že nám nebudou říkat žádné podrobnosti. Takže doufám, že jsou v pořádku všechny 3 😉

mufy
17. dub 2008

To je dobře Grej,že je vše v pořádku, já myslela,že vám k tomu něco řeknou, jako že jsou všechny tři oplodněná a kolikabuněčné už jsou. Toto nám v CAR všechno říkají,abychom věděli,na čem jsme. To se teda divím. 😨
No ale hlavně,že se drží a ET bude. 😵

grej
autor
17. dub 2008

NO, taky bych raději věděla podrobnosti, ale asi vědí, proč to neříkají... Třeba s tím mají blbé zkušenosti. Že někomu řekli že je to tak a tak daleko a ono to pak nevyšlo...
Hlavně že se drží, máš pravdu 😉

mufy
17. dub 2008

No mě už narovinu embryoložka řekla,že se začínají zpomalovat a že mám počítat i s tím, že přenos na drzhý den vůbec nebude,takže jsem už začala vlastně tušit to,že se to nepodaří.Takže jsem měla celý víkend zkažený a jen jsem brečela.Ono je to možná lepší i říkat narovinu,že to není dobrý hnedka.Tak se na to aspoň ta holka připraví a do té doby se uklidní.Já nevím,co bych dělala,kdybych tam přišla jako na ET a oni mi řekli,že k němu nedojde,že se přestaly embryjka vyvíjet. Tak jsem se už aspoň doma vytrápila,vybrečela a bylo mi líp. No jenže pak se slzičky zase spustily,když jsem šla domů bez embryjek v bříšku a ty emoce byly moc velké. Nerada bych to zažila znovu. ☹ Snad se to tentokrát podaří.

Dnewka mi teplotka klesla,takže očekávám každým dnem MS a pak si hnedka zajdu na injekci.Konečně se to pak trošku rozjede.Už se i těším na 7.5.až si začnu píchat injekce. Jsu magor,že? 😀 😀 😀

grej
autor
17. dub 2008

No třeba horší zprávy říkaj a lepší ne... Uvidíme zítra 😉
Počkej - na jakou teĎ půjdeš injekci? Na zastavovací? To je divný, 2DC, ne? A pak 7.5. to je zas dost dlouho na začátek stimulace, ne?

mufy
17. dub 2008

U nás se dělá ten dlouhý protokol takto: 1. nebo 2. DC musím jít na UTZ a pak mi píchnou injekci ( starovací ), po této injekci následuje 14-20 dní, pak se chodí vždy v úterý na UTZ a od středy se píchají injekce.Takže mi to vychází po té startovací injekci na 17 den, na úterý 6.5. a od 7.5. se píchají injekce. Každé CAR to má jinak.
Kdyby se mi ovulace tentokrát neopozdila o 4 dny, krásně bych to stihla ještě na 29.4., jenže to bohužel jako na potvoru nevyšlo. 😒

grej
autor
17. dub 2008

Aha - takže jde vlastně jen o to, že máš to mezidobí mezi zastavovací (u vás startovací) a stimulační injekcí prostě jen víc času...

Hele není divu že se těšíš, já se taky těšila🙂 Navíc jsem si připadala jako blázen, když jsem se radovala, že mě bolí břicho 😀