Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

sroubek
16. kvě 2008

holčinky krásný víkend..já včera nevěděla jak si lehnout jak mě bolela pánev..ale usnula jsem jako dudek a spala 10 hodin..to je mazec..co? 😀

dneska už dobrý..jo tělíčko a třetí trimestr..čekají nás samé krásné věci 😀

jinak ta holčina..no to tak přesně bývá..když se moc chce a náhody a tak..jo život je tak bláznivej...ale já stejně nějak vím, že nám to všem vyjde..vsadila bych na svůj instinkt čarodějnice 🙂

tak užívejte rozpuku jara, je nádherný květen 😀

grej: no já si musím koupit botky do porodnice...přemýšlela jsem o králících s růžovýma ušima 😀 ...ale nakonec budu asi klasičtější 😀

grej
autor
16. kvě 2008

Sroubek😀 A kde hodláš rodit? Jestli u Apolináře, tak tam bych nový boty nedoporučovala. Prý se tam slušně kradou 😒

michina
16. kvě 2008

To je fakt a určitě králičí boty nebudou moc bezpečný a buou klouzat,m taky bych dopručovala nějaké bezpečnější..

My jsme včera potvrdili rezervaci letenek na 14 dní do Irska v srpnu na dovolenou. Chceme jet se známýma, už tam byli, tam si půjčíme auto a celé to projedem,teda co stihnem. Manža se toho trošku bojí, že už jsme zhýčkaní a stan, karimatku, spacák, nabalit pouze 1 kufr do letadla, na to nejsem vůbec zvyklí, všude jezdíme sami, pohodlný hotýlek, do kombíka se nám vejdou i dvě kola ... ale já prohlásila, že to zvládnem! Kdy jindy to máme ještě zkusit když ne teď, že jo?
Tak manža prohlásil, že v červenci budem olizovat marmeládu přes sklo (jakože nic nebude), aby pak tam celou dobu netrnul, že jsem otěhotněla a zase to nevyšlo a budu tam někde skučet... 😀 Tak jsem zvědavá.

grej
autor
16. kvě 2008

Michi - olizovat marmeládu přes sklo - výborná hláška 😀
Jsou to srabi, co? Ten můj taky vymyslel, že v tom cyklu před IVF bych raději neměla otěhotnět. Co kdyby zas vyšly //, pak z toho nic nebylo a my kvůli tomu odsunuly IVF... 😉

TO je supr, že jste se takhle rozhodli. Myslím, že si to fakt užijete, už jen kvůli tomu jaká to bude velká změna!!
U nás se plánuje na poslední chvíli, tak jsem zvědavá, jestli vůbec někam vyrazíme...

michina
16. kvě 2008

U nás se taky plánuje na poslední chvíli, buď v klidu. Ale tentokrát nám to známí navrhli, i když oni jsou taky manželé a snaží se, takže je tady ještě potenciální možnost, že někdo z nás otěhotní a pojede se tak nikam..

michina
16. kvě 2008

Grej, tu hlášku jsem taky dneska ráno slyšela poprvé a pěkně mě to pobavilo. Prý je už straá pubertální. 😅 😀

zanetik
16. kvě 2008

Ahojky, tak včera nám nešel v práci vůbec net, když už jsem měla čas sem nakouknout...
Dneska mám zatím taky volněji,ale jdu si utřít prach na stole a podlahy...

zanetik
16. kvě 2008

Teď jsem proběhla letem světem minulou stránku, tak přeju Mikulce hlavně ať je vše O.K a Mufy ať už se to podaří...Michi bude v pořádku je to silná holka a brzy se to podaří a udrží, je vidět že asi otěhotnět u ní nebude problém 😉
Ještě jsem zahlédla něco o srazíku, se mnou počítejte tak jako tak i pojedu do Prahy, stejně se tam chystám za bývalou kolegyní, spolužačkou atd. tak to tam vemu jedním šmahem 😉 😀

grej
autor
16. kvě 2008

Michi - manža taky občas vyloví něco z "mládí" a to pak čučím 😀

A jak je Zan, co David? V poho? A co oba "zajíčkové"?

mikulka
16. kvě 2008

Holky, na srazík bych asi nejela. Jsem ráda, když obstarám věci v blízkosti mého bydliště. navíc začínáme v červnu rekonstruovat byt, takže teď vyklízíme a je to záhul.

Zane, taky jsem se chtěla zeptat, co u tebe nového.

Mufy, a kdy máš další UZ?

mufy
16. kvě 2008

Já klidně dovču oželím, jen kdyby už bylo to miminko.

Zrovna jsem se dověděla o kamarádce,že jí dneska potvrdili,že čeká dvojčátka.Sama to vůbec nečekala,tak jí prý málem ranilo,ale na druhou stranu je to dvojnásobné štěstí a velký bonus za to dlouhé čekání.

Zan nazdárek. Tak co u vás doma? Je to lepší? Změnilo se něco?

zanetik
16. kvě 2008

Tak já se loučím, přeju krásný víkend i když u nás leje...
U nás to je pořád stejný, docela to jde, zatím pohoda občas nějaký dusno, už asi abych byla těhu bude třeba klidněji...zatím papá

grej
autor
16. kvě 2008

Ahoj Zan, užij si víkend. U nás teĎ začalo svítit sluníčko, ale v centru Prahy je prý brouřka, tak uvidíme.

mufy
16. kvě 2008

U nás taky prší a je zataženo.Tak já se taky loučím, v pondělí přijdu zase později.Tak papa

dibdonka
17. kvě 2008

Ahoj Holčinky,

po čase jsem se přišla podívat. Vidim že vše ve starých kolejích, tak šup šup, nějaká do toho hupněte, at se zase prolomí další vlna.

Nám se to už krátí. Termín je za 4 týdny, ale může to přijít každym dnem. Jsem strašně unavená, tak dneska jsme byli koupit kočárek, už máme asi všechno a tedkon budu jenom lenošit. No spaní je v noci špatné, tak to doháním přes den. Ještě pořád chodim po procházkách.... ale tůry to žádné nejsou!!!!!

Všem vám držim moc palečky, mějte se krásně a já se snad zase někdy objevim 🙂

Paaaaaaaaaaaaaaaaa

michina
18. kvě 2008

To je boře, Dib, že je vše Ok, vše už máte, tak jen odpočívej, ještě užívej a radostně očekávej! 😉
U nás zatím nic nového, konenčně už jen špiním, lehce, tak snad i to brzy přejde. V pondělí budu volat na výsledky té histzologie a taky se objednám na kontrolu. Jojo, otěhotnět u mě nebude asi problém, horší bude, aby se mimi u mě udrželo a hlvaně tam, kde má být, tak snad. Ted si budu ríkat, že NESMIM otěhotnět, abysme mohli jet do toho Irska, když už jsou letenky a ono to třeba právě naopak příjde! 😀
Tak ahoj zítra, všichni asi koukáte na hokej.. já jdu na CHirurgy..

michina
19. kvě 2008

Dobré ranko, už je tady někdo? Dneska je tak děsné počasí, že se nemůžu pořád probrat.. 😖 Nejradši bych zalezla do postele a koukala na telku.

grej
autor
20. kvě 2008

AHoj holky, no konečně koník maká...

Dib - už za 4 týdny?? Bože... letí to. Držím pěsti ať ti ten poslední měsíc uteče!!!

Michi - tak jak výsledky? Myslím na tebe!!

Počasí včera bylo šílený. ALe dnes už tady svítí sluníčko, i když slibujou, že zase začne pršet... Jsem hrozně unavená, zase se hádáme s manžou, tak jsem se vůbec nevyspala. Ach jo☹ Už nám to těhotnění asi leze na mozek či co☹

Co Mufy? Jak jsi na tom ? Kdy bude OPU?

mufy
20. kvě 2008

Krásné ráno holky, napsala jsem si příspěvek a samozřejmě se mi smazal.Tak musím znovu. 😒

Včera koník nefungoval,tak jsem vám ani nemohla napsat,jak dopadla kontrola.

Všechno se prý dobře vyvíjí, už jsou některé folíky 2x tak velké než byly ve středu, na další kontrolu mám jít ve čtvrtek a tam už mi řeknou,kdy bude OPU. POčítám,že tak v pátek nebo v sobotu,ale spíš se přikláním k té sobotě.Vajíček budu mít zřejmě hodně,protože doktor do zprávy pořád píše PCO, což znamená,že je vajíček až moc.Takže kdyby jich bylo aspoň těch 20, to by byl optimální počet. Jenže mám problém a nevím jak na to.Zrovna v sobotu slaví naše rodina 1.narozeniny našeho synovce a jestli půjdu na OPU,tak tam nebudu moct jít,protože budu ráda,když zase budu ležet a nebudu se moct hnout. Nevím,jak bych se vymluvila. Asi spadnu ze schodů,samozřejmě jen malinko 😀 😀 😀 Nikdo v rodině to neví,že jdu na IVF,takže to musím tajit. 😀

Baruško teda to frčí,termín už za 4 týdny? No super,tak už jen odpočívej a těš se na miminko. 😉

Michi neboj,určitě se to podaří, nějaký velký problém u vás není,tak se na to nesoustřeď, užij si dovolenou a možná už mimčo bude v bříšku. 🙂

mufy
20. kvě 2008

Grej a copak se zase hádáte? Pročpak? Je to dlouhé, to čekání na mimčo,že? 😒

grej
autor
20. kvě 2008

Mufy - tak to jsou supr zprávy🙂 A jak ti je? Nebolí tě zatím nic?
Nebo spíš chytni jen lehkou chřipku, to by mělo stačit, ne? Na co hned padat se schodů 😀

Ále - u nás klasika. Naštval se kvůli blbosti, pak se to táhlo a nabalovaly se na to další prkotiny. Oba jsme tvrdohlaví, nikdo neustoupí. Včera jsem to chtěla řešit, ale prostě se nedomluvíme. Tak nevím nevím.

Jinak včera jsem byla na UTZ, tělíčko začalo fungovat, takže mám krásný folík a IUI bude ve středu. Už jsem se teda bála, že jsem po ovu, protože celý víkend jsem měla otevřený čípek a bílkový hlen jak blázen, ale prý to stihnem. Tak jsem ráda.
Ale bude to pěkně blbý, nemluvíme spolu, v poledne má jít manža dát sperma, já v půl čtvrté na zavedení. Kdyby se to náhodou povedlo, tak budu těhotná a to jsme spolu už týden nespali 😒 Nejradši bych to zrušila, ale nechci tam být za blbce.

mufy
20. kvě 2008

Grej no problém je v tom,že v nedělimáme jít s malým vena kdybych měla chřipku nebo něco, co je nakažlivý,tak mi ho švagrová nepůjčí,takže musím malinko zalhat a vymyslet si něco jiného než třeba střevní chřipku,angínu atd.
No uvidíme jak mi bude,třeba to tam 2 hoďky vydržím.I když nevím nevím. 😒 To je fakt pech. 🙄

Jinak mě sem tam bolí vaječníky, včera proběhl sexík a dneska proběhne zase,aby spermijky byly připravené na další odběr.Snad to nebude dlouho a do soboty to vydrží.No aspoŇ jich tam bude hodně. 😀

Grej, takže ty už jdeš zítra na IUI, to je skvělé.Kéž by se vám to podařilo. 😵

A s manžílkem se určitě usmíříte.Dlouho to nevydržíte. 😀

grej
autor
20. kvě 2008

Hm, tak to je pak lepší fakt nějaká fyzický zranění než klasická nemoc... Nebo jen bolest hlavy? Migréna?

Já bych taky potřebovla sexík. Nejlépe dnes, pak IUI a večer zase sexík. Ale nevim nevim, to by se musel manža hodně snažít. Nejhorší je, že bych byla schopná se s ním vyspat už jen kvůli tomu, že mám ovu. Mám hrozně moc hlenu a tak nějak myslím, že je fakt tělo možná připravený na těhotenství víc po těch hormonech. Jenže mám na něj takovej vztek 😠

To nás neznáš Mufy, oba jsme schopní to vydržet hodně dlouho. Mě to teda hrozně vadí, ta tichá domácnost, ale vtírat se nebudu, když vím, že mám pravdu já.

zanetik
20. kvě 2008

Ahojda berušky, tak konečně jsem tu, včera když jsem měla čas, tak stránky nešly ☹ tak si vás jdu dočíst, abych o něco nepřišla 😀

mufy
20. kvě 2008

Grej ta hlava je dobrá,budu nad tím přemýšlet. 😀

Jinak u nás když se chytnem,tak to vydržím nejdýl já,ale miláček za mnou vždycky přijde hned,takže se to vydržet dlouho nedá.Ale už se lepším,někdy přijdu i já. 😅

Kvůli ovu bych byla taky schopna se milovat i když by to zrovna nebylo dobrý,ale takovej sex by byl o ničem.Tak to bych asi přetrpěla a raději počkala na IUI.Uvidíš,třeba to už zítra bude lepší. 😉

Zan ahojky, tak si to dočítej,máš co dělat. 😀 Ještě že včerakoník nefungoval,že? 😀

mikulka
20. kvě 2008

Ahoj holky.

Mufy, tak super, už se ti to blíží. To je dobře, že je dost folíků, bude z čeho vybírat. 😉 Takže příští týden bys mohla mít embryjka v bříšku. A dáte si půl na půl s dárcem?

Grej, to je blbý, že se teď hádáte. Zrovna bys měla být v klidu, když jdete na IUI 😢 Ale snad se to srovná, až budeš mít v sobě spermijky.

Dib, tak super, přeji, ať porod proběhne v pohodě. Vy jste si nechtěli nechat říct pohlaví? A jaké máš těho, je to bez problémů? V noci nespíš kvůli bříšku, nebo kopancům?

Michi, a jak u tebe. Budete se snažit dál sami, nebo také uvažujete o IVF? 😕

zanetik
20. kvě 2008

Jo jo Mufy, ještě že včera nešel, i když včera bych ho měl přečtenej...tak ty už půjdeš v sobotu na to...budu ti držet všechno co mám, moc moc ti to přeju aby se to povedlo a Grej určo zítra taky a hlavně se brzy usmiřte 😉

grej
autor
20. kvě 2008

Mufy - ty máš doma fakt zlatíčko 😉 Nevím čím to je, ale mám pocit, že všichni chlapi v naší partě jsou úplně stejní 😒 Když se tak s holkama bavíme, tak mám pocit, že máme všechny jednoho a toho samýho chlapa 😠

A jak je tobě Mikulko? Už můžeš baštit všechno?

mufy
20. kvě 2008

Grej no on je taky někdy potvora, zlatíčko je,ale každej chlap má své " mouchy ", tak jsem ráda,když je všechno v klidu.

Mikulko budeme si je dávat na půl s dárcem,tak se jen modlím,aby těch vajuch bylo co nejvíc,aby se mohlo z čeho vybírat.Snad to konečně klapne. A jak je tobě? Vůbec nevím, v kolikátém týdnu jsi.

Už aby to OPU bylo za mnou.Příští týden budu asi doma,ještě uvidím,kdy bude ET.Vezmu si dovču a budu odpočívat.Pak zase šupajdo do práce.

mikulka
20. kvě 2008

Holky, jsem ve 20. týdnu a už je mi celkem dobře. Jím vše mimo zeleniny. Občas ještě zvracím, ale tak 1x do týdne. Zítra jdu na velký screening, moc se bojím. Jinak už cítím pohyby, je to moc pěkné. 😅
Dnes jsem byla na odběrech na imunologii, tak snad budou výsledky v pořádku. Měla jsem poblémy se srážlivostí krve.
Už se těším, že tu bude další těhulka 😉