Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

dibdonka
19. pro 2007

Holky tady tak krásně svítí sluníčko, že to je za trest sedět v tom kanclu, ale ještě pul hodky, snad ještě bude chvilku svítit.... 😀

dibdonka
19. pro 2007

Holčiny mějte se pa 😉

zanetik
19. pro 2007

No tak já se taky konečně loučím u nás je inverze hnus šedivo a teď už se stmívá ☹ no nic letím něco malého koupit, vytírat (máme seštělovaný okna a v ložnici nový žaluzie) a skusit ještě něco upéct, tak pa zítra

divabara
19. pro 2007

Ahoj holky,
moc a moc vás všechny zdravím. Už jsem si změnila profil na opetovnou snazilku, tak uvidime, jak to bude dal. Ale mam docela stresove stavy v praci, tak nevim, jak to s mimcem dopadne,ale proste nejak to dopadne.Bohuzel to moc neovlivnim. Takze jedem na sesty pokus - to zni dpcela blbe, ze?Ale proste je to tak a ja opet verim, ze to vyjde!!!!
Moc gratuluji novym tehulkam, hned je to mnohem veselejsi a opet nova nadeje pro nas ostatni...!!!

Bara

mufy
20. pro 2007

Teda měla jsem co dělat,abych vás dočetla,kolik jste toho napsaly.

Já včera vůbec nestíhala,musela jsem zařizovat plno věcí a dělala jsem novoročenky.Na poslední chvíli ale zvládla jsem to.Uf.Byla jsem ráda,že jsem vůbec odešla z práce.

Majmunko punč nějak nemusím vidět.Asi jsem se ho na Mikuláše pěkně přepila.Ale vínečko si dát můžu.To je zajímavé.Asi mi tam nedělá dobře ten rum. 🙂

Zan to jsem zvědavá,jak dopadneš.Určitě to už musí vyjít a krásnej vánoční dáreček bude na světě.

Já jsem se dívala a mám dostat MS zrovna na vánoce.To zase bude...Ach jo.Snad mi nebude aspoň blbě.Ať si ty vánoce nějak užiju.

dibdonka
20. pro 2007

Dobré ránko holky,

barunko, ty jsi ale odvaha, kobouk dolů, jsi opravdu silná silná silná a zase silná holka!!!!! Máš můj obdiv!!!! 😉 😉 😉

Mufy vánoce budou pěkný a ty na mrchu uplně zapomeneš, uvidíš, hezky si to užijete!!!! 🙂

Zan a přeháněj ty..... už něco víš? 😀 😀

grej
autor
20. pro 2007

Ahoj holky, tak jsem zas tu. Ale mám tu hodně práce, tak až budu mít volněji, tak vás dočtu!
Včera mi vyndali stehy. Docela to bolelo. Ale už je to lepší. Na pupíku mi to trochu hnisalo, ale zasypala jsem si to framykoinem a už to taky přestalo.

Přeji Vám krásný den a těším se až si počtu co jste napsaly!!

dibdonka
20. pro 2007

Ahoj Grej tak hezky pracu, ale nepřeháněj to, taky odpočívej!!!! Ju 😀

grej
autor
20. pro 2007

No právě že tu jsem vždycky jen dopoledne, abych mohla odpoledne odpočívat, a proto je tu pořád tolik práce 😉
Jsem poslušná, včera jsem poctivě odpočívala. Sice u kamarádek, ale i to se počítá 😀

mufy
20. pro 2007

Já tu holky zase nějakou dobu nebudu,musím jít zase vyřídit další nákupy.
Pak si vás dočtu,pokud budu stíhat.

Grej raději odpočívej a maž si pupík,ať ho máš pěkný.

zanetik
20. pro 2007

Ahojky holky moc toho nevím ráno jsem měřila 36.8, ale buď je blbej teploměr nebo na mě ty teploty nějak nefungovaly a nefungujou, takže zítra asi skusím ráno test co doma suším a uvidím,ale nějak s tím nepočítám...hlavně jsme měly teď trošku krizi o víkendu poprvé tichou domácnost a včera večer hustá debata, trochu se provalil zajíček, holt co jsem si nadrobila si teď vyzobu ☹

Grej ty stehy mě taky moc bolely, hlavně mě je tahala stará protivná sestra, já zatajenej dech celou dobu a když jsem se jednou nadechla, tak mě sprdla, že dýchám, že to nemůžu v pupíku chytit 😀

Tak včera jsem sehnala pro Davida mikino-bundu z 1755Kč na 1490Kč dobrý ne?

Dnes jdu ještě s mamkou do města a na kosmetiku, tak si odpočnu...

grej
autor
20. pro 2007

Mufy - už jsem si koupila měsíčkovou mast, tak budu mazat, až mi to přestane úplně hnisat...

zan - ty jo, provalil se zajíček, jo? No tak to ti přeju pevný nervy a ať to všechno s Davidem dobře dopadne!!

No, kosmetiku bych si taky dala líbit...

U mě se hrozně divila, že to bolí. Že už by to mělo být zatažený. Jen nadávala, že moc utáhli. Pak když mi to čistila od té zelené desinfekce, tak jsem se málem počůrala bolestí. Nechala jsem si to raději zalepit a udělala jsem dobře, protože mi to pak ještě krvácelo... Ble. Snad nejhorší zážitek z celé operace 😀

zanetik
20. pro 2007

Tak mě začínám bolet břicho, takže možná zítra nebude důvod testovat...

dibdonka
20. pro 2007

Zan ty jo to bych ti přála, aby jsi zítra testovala a objevili se ti tam//.
A jak to vypada s tim zajíčkem? Jako hodně velkej problém? Doufejme že ne!!!!! Snad to vyřešíte!!!!

grej
autor
20. pro 2007

Ahoj všem! Tak jsem se konečně dostala k počítači. Teda - dostala jsem se sem už dřív, ale musela jsem manžovi udělat knihu jízd a účetnictví.

Všechno jsem si tu přečetla, ale asi nezvládnu zareagovat na všechno.

Báro - je skvělé, že jsi tak plná optimismu!!! My jsme tu přeci jen holky optimistický a věříme, že letos to konečně vyjde, co? 😉

Majmu - teda - to tě tak drobek trápí, jo? Asi chce, aby sis už trošku dáchla 😉 Ale já vím, že to moc nejde. Taky jsem si plánovala, jak budu tenhle týden odpočívat a moc jsem tomu teda nedala 😅

Zan - držím palce na vyřizování s Davidem i na to testování!!

Tak zas zítra berušky...

mufy
21. pro 2007

Ahojte sluníčka, tak když jsem se dostala včera k počítači tak to zase nešlo.Ten koník poslední dobou nějak blbne.
Dneska jsem tu naposledy a jelikož nemám doma počítač a asi vás už neuuvidím ( teda nic nenapíšu ) tak bych vám chtěla popřát pěkné svátky,bohatého Ježíška a šťastný nový rok, ať se nám to všem už konečně podaří.
No a taky sebojím,že koník zase nepůjde,tak abych vám to stačila všechno napsat.
Jinak dopoledne tu zase nebudu,budu jezdit s autama do ymčky,ať jsou všechna krásňoučká na nový rok,ale odpoledne bych tu snad měla být.

Zan zajíček se provalil?No to teda bylo asi čoro moro,že?Jsme zvědavé na tvou teplotku.

Grej uvidíš,že to bude dobré.No tři dírky v pupíku není moc dobré,ale hlavně,že se to už musí konečně podařit.

Mě tak před MS bolí hrozně prsa,až je to hnus.Po tom IVF to mám celé nějaké divné.Nejraději bych už na to nešla,ale co se dá dělat,bojovat musím.

dibdonka
21. pro 2007

Dobré ránko kočinky,

tak já taky dneska naposledy v tomto roce. Přeji Vám všem a rodinám krásné prožití vánoc a uspěšný vstup do nového roku!!!! V novém roce at se Vám splní všechna vaše přání!!!!! 🙂 🙂 🙂

Jinak dneska tady asi budu do 11 hodin, ale budu poletovat všude možně.... ...... 😀

Zan hlavně musíš ještě nahlásit tvojí teplotku , nebo testík!!!! Jak jsi na tom?

grej
autor
21. pro 2007

Dobré ráno berunky🙂
Tak to já na koníka budu průběžně koukat i z domova🙂

Ale Vám holky, co už se neuvidíme, přeji taky krásné Vánoce, a mooooooooooooooooooře štěstí v novém roce!! Ať se nám konečně vydaří to, co si všechny tajně přejeme 😉

Zan - honem! Jsme zvědavý!!

Dnes po deváté jedu do GESTu. Budu vás pak informovat co mi tam řekli.
Jen budu asi trošku za blbce, protože v říjnu, nebo kdy jsem tam byla naposled, jsme se domluvili, že půjde manža na kontrolní spermio. No - do dneška tam nebyl 😠 POřád říkal, že je spousta času a najednou to prošvihl. Tak tam ze sebe asi budu muset dělat hloupou, že měl manža pracovní cestu nebo tak něco, že to prostě nestihl 🤐

dibdonka
21. pro 2007

Grej musíš hrát dobrou herečku, to ale zvládneš.... držim ti palečky at najdou to správné řešení!!! Už jsi byla u tvojí doktorky?

Já včera volala na výsledky krve, tak je vše v pořádku.... jsem ráda. Další kontrola mě čeká 28.12.07, tak snad se mimísek ukáže, abychom věděli jestli je tam pindík, nebo frndula.... 😀 😀

mufy
21. pro 2007

Dib určitě se ukáže,jestli je to holčička nebo chlapeček.Ale ono je to jedno.Halvně,že to bude udravé.

Grej vymluv se třeba na tu cestu nebo že byl dlouhodobě nemocný.To zvládneš.

Já teď byla venku,tam je teda strašná zima.Jsem úplně zmrzlá. 😖

dibdonka
21. pro 2007

No byla bych ráda, už bych chtěla začít nakupovat 🙂 🙂

Holky my tady máme zase upně modrý nebe!!! Už asi 4 den, je to upně neskutečný a to končim už v 11 hodin, tak si to sluníčko užiju!!!! Mráz je určitě taky, ale to sluníčko to vynahradí!!!! 🙂

mufy
21. pro 2007

Jo tak to my tu sluníčko vůbec nemáme,dopoledne tu trochu sněžilo a všude je poprašek a je ukrutná zima. 😒

dibdonka
21. pro 2007

holčinky, tak užívejte si vanočního klidu a v lednu se na vás těšim papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapaapapap 😀 😉 🙂

zanetik
21. pro 2007

Ahojky moje zlatíčka sluníčka, vůbec nestíhám finišuju dph, snad půjdu i domů dřív chcï uklízet a dělat kuličky, dárky naštěstí nakoupený už mám jen je zabalit....
Přeju těhulkách do nové roku bezproblémové těhulkování a porod a nám snažilkách ať je mnohem úspěšnější ten rok než letošní....
Doma si vás dočtu a třeba odepšíšu...včera koník nešel...
Jo a jedna důležitá info, dneska ráno jsem to dostala ☹
Takže papá prožijte klidné svátky a pod stromečkem co jste si přáli....

grej
autor
21. pro 2007

papá dib!

Tady u nás je jako u Mufy. Hnusně zima (-6 stupňů) a občas sněží. Já budu balit dárky dnes. Už se na to mooc těším!!

Tak jsem byla v GESTu. Nevím, jestli mám mít radost nebo ne. Asi spíš jo.
Doktor byl úplně znechucen zprávou, kterou jsem mu donesla z nemocnice. Ve zkratce: není tam pořádně uvedeno k čemu došli, co našli a jak to řešili - píšou, že sice našli endometriozu, ale už tam vůbec nenapsali, že jí odstranili. Navíc mi udělali něco jinýho než měli - měli udělat hysteroskopii, ale místo toho udělali kyretáž. Chápete to??? Pak byl taky naštvanej, že mi řekli, že při tomhle výsledku ani nemá smysl zkoušet IVF. Prý to je naprostá blbost.

Takže prý máme teď 3 možnosti. Buď to nechat jak to je, protože ten nález endometriozy nebyl tak velkej a spousta žen i při tom otěhotní. Nebo nasadit tu hormonální léčbu a pak zas zkoušet přirozeně nebo IVF (protože při IVF je taky potřeba pozastavit cyklus) a nebo jít rovnou na IVF.

Budeme mít večer s manžou poradu. Já asi navrhnu, že bychom se mohli tak 2 cykly snažit sami a když to nevyjde, tak jít na IVF. Není jistota, jestli mě ta hormonální léčba té endometriozy zbaví. Těhotenství to udělá spolehlivě. S možností umělého oplodnění jsme už oba smíření, nemáme žádné psychické bloky, takže na co čekat.

Co myslíte vy?

grej
autor
21. pro 2007

Tak koukám, že jsem tu dnes zbyla sama. Teprve se chystám z práce. Ble.

Holky moje užijte si krásné Vánoce, odpočívejte pořádně, protože za chvíli, až budete těhu, nebude na odpočívání čas!!! Podívejte na Majmun 😉 😀

Pááááá já vám sem ještě napíšu, jdu mezi svátky do práce. Pa a budu na vás moc myslet.

Mám Vás tu všechny moc ráda 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zihu
23. pro 2007

holky, uzijte si svatky.. tehulky at hezky odpocinou, netehulky at poradne zapari za nas🙂 a v novem roce hlavne hodne moc zdravi a at se vsem podari, co se darit ma!!!
pa :-X

mikulka
23. pro 2007

Ahoj kočiny! Jsem zpět z dovči 😀 . Bylo to moc krásné, ale krátké. Počasí pěkné až na 2 dny, kdy i pršelo. Ale nevadilo to, protože jsem zrovna ležela s křečema v břiše ze špatného fresh džusu. Dala jsem si ho na pláži a byl asi zkažený. Pak už to bylo dobrý. Měli jsem krásný hotel postavený přímo na skále, a všude kolem oceán! Neskutečná krása.

Přeji vám krásné Vánoce, užijte si je v klidu a třeba po už v Novém roce nám některá oznámí krásnou zprávu 😉

michina
27. pro 2007

Ahoj holky... já jsem strašně zmatená.... 28.DC jsem začala špinit tak jako vždycky před MS, bývá to tak 1-3 dny a pak se mrcha rozjede... Tentokrát se nerozjela ani po třech dnech špinění, které pak přestalo.. To bylo 21.12., tj. 30.DC. Pořád jsem čekala, že mrcha příjde, někdy bývá i 1 den pauza a pak to jede, bolelo mě břicho, takové divné tlaky uprostřed.. Tak jsem si 23.12. udělala těhu test, byl negativní. Škoda, mohl to být pěkný dárek pod stromeček. Test jsem ale nevyhodila. Jenže jsme jeli ke tchýni na Štědrý den a domů jsme přijeli až 25.12., když jsem se na ten test koukla, byla tam slabounká druhá čárečka. Čuměla jsem na to jak puk!! 😕 🤐 Menses pravda pořád nikde, břicho nebolelo, špatně mi není, bradavky světlé, hleník nic nenormálního... Navíc test se může odečítat do 15 minut a já ho viděla po 2 dnech!!! Nicméně mi to nedalo, samozřejmě všude oslavy a pití, takže jsem většinou dělala řidiče, občas si nějakou skleničku vínečka dala.. 😅 A říkala jsem si, že jsou dvě možnosti, buď jsem vážně těhotná, anebo se mi prostě stalo něco s cyklem, žádná MS jen špinění, to není dobré... Už jsem si hned chtěla dělat další TT, ale minule při revizi byl pozitivní až 37.DC a já jsem dnes teprve 36.DC. Už se mi dokonce zdálo, jak si ten test dělám, jak čurám do skleničky a jak tam vylezou dvě čárky.. Tak jsem to dneska teda nevydržela a udělala si ho podruhé... 😅 A holky, já tomu nevěřím, jsou tam // !!!!!!!!! 😅 😵 😉 🙂 😀 !!!!! Vylezla hned, sice slabounká a postupně zesilovala, v limitu byla pěkně viditelná, i když pořád krapet slabšá než ta kontrolní... HOlky, já nevím, co mám dělat, mám se radovat, testovat zítra znova...??!!! Manža to neví, nějak se bojím mu to říct, že ta čárka z testu zmizí, a že jsem si to vymyslela... Jenže pozítří odjíždíme na chalupu do Jeseníků s dalšíma 6 lidma, vezeme bečku piva a tak.. takže se čeká, že budu pít jako vždycky... Ach jo, já jsem tak šťastná a zmatená zároveň!!!! Fakt tam jsou //, pořád na ně tajně koukám, jestli se mi nezdají!!! Mám šťastné číslo 13 a teď je to 13. cyklus, kdy se vůbec snažíme o mimi a 7. cyklus po revizi, sam čísla, které něco znamenají, že by???? Jenže já mám od ledna novou práci.... To budu muset tajit celou zkušební dobu.. Ježíši, to snad není možný!!! Holky, že by se nám to podařilo???

Moc se omlouvám, ale já to zatím nikomu neřekla, jste jediné, tak se omlouvám za výlev svých pocitůůůůů. 😉

mikulka
27. pro 2007

Michi, vypadá to, že se podařilo 😀 . V Jeseníkách řekni známou výmluvu s antibiotikama a mažovi to řekni. Bude to dobré, uvidíš, juchuuuu 😉