Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
9. pro 2008

jo, tak to mame grej podobne, pak aby clovek vymyslel nejakou kloudnou vec, ze..

grej
autor
9. pro 2008

Tak tak. Mrkni na idipatickou neplodnost Zihu, tam teĎ řešíme dárky a tipy 😉

zihu
9. pro 2008

ok, mrknu se, diky, tipu neni nikdy dost...

zanetik
9. pro 2008

Tak já mám mamce zatím jen pánev, ale ty nože jsou na mě dost drahé...na poště jsem vyzvedla taťkovi telefon, ten bude mít radost jak malý dítě 😅
Davidovi mám tašku pro brankáře, termospodky a termomikinu, to my přijde za chvíli PPLkou...jeho rodičům asi koupíme jestli sežene na chatu ke krbu náčiní + koš na nošení dřeva, jinak nevím a sourozence s rodinama bych letos vynechala, stejně se nevídáme tak co...

zihu
9. pro 2008

ja mam pro manzu tasku na tenis, kterou si pral, pro brachu dvd a knizku, co si vybral (s nim je to vzdycky jednoduche, ten vzdy vi, co chce🙂, pro svagrovou ekodrogerii, pro mamku ty noze a pro tatku se skladame na nejake vinarske nacini, co mamka vybrala... pro tchyni mam kokosovy olej, o kterem furt basnila a jeste jednu knizku a tchana resi manza...stejne jako sveho brachu.. uffff, jeste budu muset sehnat nejake drobnosti pro vsechny nase domaci zvirata, ale to bude zradlo nebo hracky, takze zadne velke naklady😀

zanetik
10. pro 2008

Dobré ranko berušky, koukám on už včera nešel odpoledne koník.
Tak já mám za sebou odběr krve a vypitý půl litr sladký sr....když jsem to začala pít, tak jsem si říkala, to není tak strašný...a u předposledního loku mě pěkně nakoplo a doteď k tomu nemám daleko, po 2h takže o půl 9 jedu zase na krev, ale nechtělo se mi tam sedět, jen jsem si teď uvědomila, že jsem se mohla stavit k dr. a nechat si srovnat záda, tak jindy no...

mufy
10. pro 2008

Dobré ráno,

Zanet ty jsi ale ranní ptáče.
Já jsem v práci už taky od 6. hodin a nejraději bych šla domů a spala.

Já už mám dárky celkem pořešený, možná ještě nějaké maličkosti dokoupím a to bude vše.Navíc musím šetřit na ten náš pokus v lednu,tak to bude děs.

zanetik
10. pro 2008

Tak ranní ptáče bych nebyla kdyby braly tu těhu cukrovku v 10h 😅 , ale musela jsem tam být o půl 7, tak a teď vyndám prádlo z pračky a jedu na kontrolní odběr, pak s mamkou do města, na oběd a odpoledne mě čeká cukroví...no a dárky mám jen tak na půl, musíme to s Davidem o víkendu dořešit, tak zatím papá

grej
autor
10. pro 2008

Ahoj,
jojo, odpoledne to nějak nefungoval.
Já byla včera na masáži. Bylo to bájo, ale dnes už mám zase pocit, jako bych nikde nebyla...

V noci jsem blblě spala. Byla jsem pořád vzhůru. Zdálo se mi, že jsem byla na kontrole u svého doktora v GESTu. Byla jsem objednaná na určitou hodinu, ale čekala jsem tam asi tři hodiny. Potkala jsem tam Dudovu sestřenku, která taky čeká mimi. Té řekli, že bude mít kluka. Pak ten doktor řekl, že ho to mrzí, ale že musí přejít do své druhé ordinace, která je na druhém konci města, a abych tam prý zajela za ním. Tak jsem jela (bylo to na Zahradním městě - pro Pražáky...). Tam jsem přijela, doktor už tam byl. Měl tam nějakou paní a její holčičku. A pak přišel fakt hnus. Něco jí tam dělal na pipince, jako by jí zašíval. A furt mu to nešlo, tak si sundal kalhoty a seděl tam s pimpasem venku. Ale nic s ním nedělal. Nechápu...
Pak jsem tam čekala asi další hodinu. Vzal mě a udělal mi za odměnu nějkaý speciální UTZ, dle kterého se mi má narodit holčička. A pak mi řekl, jestli už jí chci a vyndal jí z takový krabice a už jsem jí jako měla a u sebe. Pak mi došlo, že jsem teprve ve čtvrtém měsíci, že asi nebude holčička úplně zdravá, ale byla velká jako normální dítě, takže asi v pořádku.
A pak mi doktor řekl, že za to, že jsem tam msuela takhle čekat, tak mi dává 700,- Kč. A ať se při odchodu stavím u nějaký ženský, která vlastní ten barák, ve kterým je ordinace. Že jí musím zaplatit 400,-. Že to je poplatek za to, že tam ta ordinace může být.

No chápete to??? Takový kraviny?????

mufy
10. pro 2008

Grej ty máš teda sny. 😀 Takový snad nemám ani já.....

Já jsem poslední dobou tak unavená,že se mi asi nic nezdá a nebo si to už ráno nepamatuji.... 😨

Zan ty pořád někam lítáš....Odpočiň si chvíli.

michina
10. pro 2008

Holky, díky moc za podporu. Včera už přijela i ségra z Krkonoš, tak je nás na to ted více. Prý nemáme počítat s tím, že se vrátí domů... ☹ Tak jsem si včera trošku poplakala, a ted pracuju, abych nemyslela a kolem čtvrté jedu zas do nemocnice.

Grej, ty máš teda sny! 😎 Asi se tam promítají všechny obavy, strachy a tak.. To bude dobrý, je to jen sen a tvoje podvědomí.. 😉

sroubek
10. pro 2008

grej. mě se obdobný magořiny zdávali taky...a prej je to pro těhu typický...divoký sny...

no to jsem těhotná asi častěji 😀 a fakty zvolni..a´t máš klidný miminko 😉

michi 😔 my jsme to měli takhle s babičkou..ale táta je táta...moc na tebe myslím...drž se....to miminko určitě vyjde....odměna za utrpení...věř mi... 😉

michi..to je mi moc líto...určo jí to vyjde příště...ach jo...život občas není spravedlivý 😔

my máme 6350g a hexavakcínu jsme zdárně zaspali...žádná teplotka...tak jsem moc ráda..už jsme macíci a snažíme se obrátit na bříško a pěkně se vztekáme..bo nám to nejde jak bychom chtěli 😀

zanet: pěknej pupíček a je to super že ty cysty mizí 🙂

sroubek
10. pro 2008

http://aktualne.centrum.cz/sportplus/ostatni-sp...

příběh jedné ženy

ale jestli nechcete plakat, tak to nečtěte 😉

jinak až teď jsem zjistila, co se děje v řecku..thajsko..řecko...ach jo..kam budeme jezdit na dovolený...je to mazec někdy 😒

sle mějte se krásně a nenechte si kazit den 🙂

mufy
10. pro 2008

Holky tady dneska skoro nikdo nebyl.Asimámě všechny plno práce před vánocemi,že?

Já už jdu domů, mějte se pěkně. 😉

mufy
11. pro 2008

Ahojky holky, tak jak vidím,včera mrtvo, tak snad to dnes bude lepší. 😉

grej
autor
11. pro 2008

Ahoj holky,
Já zas měla hnusný sen. Tentokrát se mi zdálo o požáru. Teda - lépe řečeno o kouři. Ohe¨n jsem neviděla, jen kouř. A je sranda, jak ty snáře fungujou. Kouř, dým - ve snáři znamená "domácí hádky". To je naprosto přesný. Včera jsme se s manžou pěkně chytli ☹ PO dlouhý době ☹

Michi - ty jsi takovej silák... Jak psala Šroubek, uričtě vám bude za tyhle starosti odměnou to miminko na začátku roku 😉

mufy
11. pro 2008

Grej mě se zase zdálo, že jsme se s manžou pohádali a rozešli.No fakt hnusnej sen. Že jsem na něj žárlila a šel někam na pařbu s holkama.A je zajímavý,že se mi to zdálo poslední hodinu spánku.Jinak celou noc nic.

Já se taky musím podívat do snáře,co to znamená, teda jestli to tam bude. 😉

mufy
11. pro 2008

Tak u mě to znamená usmíření milenců, manželů..... No ale my nemáme co usmiřovat, neboť nejsme pohádaní....

Dneska jdeme s manžílkem na pizu.Tak si posedíme a pokecáme.Už se moc těším.

grej
autor
11. pro 2008

Mufy - tak to máš mnohem lepší výklad než já 😉 Užijte si pizzu. My jí měli taky včera k večeři. Ale než jsem jí dovezla domů, tak vychladla :(

mufy
11. pro 2008

To my si objednáváme z domu.Ale dneska si zajdeme na moc dobrou pizzu. 🙂 Už se fakt těším.

michina
11. pro 2008

To my jdeme dneska s manžou na Otevřené manželství, hraje tam Roden s Krausovou a sedíme v druhé řadě, tak se těším, aspon příjdu na jiné myšlenky. 😵

Předtím jedu zase do nemocnice, tak se tam všichni střídáme, aby u tatky pořád někdo byl. Bohužel už je to beznadějné, ještě minulý týden ve čtvrtek byl s mamkou na procházce, na večeři, a dneska leží téměř v komatu, nehybe se, nereaguje... už se prý nic neda delat. Ted záleží na něm, jak dlouho to ještě zvládne, ale prý ho nic nebolí a kdyby, tak mu dají něco od bolesti. 😔
Tak jsme si říkali, že je to dobře, stejně by nepomohlo, ani kdyby na to přišli o pár měsíců dříve, je to ten nejhorší typ rakoviny, se kterým se proste neda nic dělat. Tak si aspon uzival krásný život až do poslední chvilky a že toho letos s mamkou stihli! 🙂 Ale na tohle není člověk připravený asi nikdy, i když jsem viděla za tech let v nemocnici spoustu i horsích stavů...
My se s manžou po tom neúspěšném IVF bavili o posmrtném životě a tak a bavili se o tom, proč to nevyšlo, že třeba nebyla žádná volná dušička pro naše mimi. Že je na světe jen omezený počet duší, tak třeba to tak má být.. A věříme, že ten příští rok bude mnohem šťastnější. Doufáme, nic jiného nám nezbývá.. 😅

Tak se zatím mějte a já se zase časem ozvu...

grej
autor
11. pro 2008

Michi - jsem ráda, že to bereš takhle☹
Ono je někdy opravdu lepší, že si člověk užívá života do poslední chviličky a pak už se netrápí. Hlavně že ho moc nic nebolí a když, tak mu od toho pomůžou. Možná je to tak lepší, že přišla ta mrtvička. Žít s vědomím, že mám rakovinu a že brzy umřu, je hrozné ☹ ☹ ☹ 😔

Nechci, aby to znělo nějak vulgárně nebo zle (či dokonce morbidně), ale slyšela jsem domněnku (přesně jak jste se bavily s manžou), že dětátko přijde do těla někoho dalšího. A že je pravda, že když ti někdo blízký zemře v rodině a pak se narodí mimi, tak že dušička toho zemřelého se přestěhuje do těla toho miminka 🙂 Takže kdyby s taťkou došlo k nejhoršímu, tak je jasné, že vaše mimčo, které se vám určitě brzy povede, bude mít hodně moc z tatínka a ten s vámi bude tak pořád 😉

zanetik
11. pro 2008

Ahojky holky, tak jsem se nějak naubránila slzám...
Michi drž se, bohužel člověk může dělat co chce a stejně nemůže s tím nic udělat, hlavně že taťka netrpí, strejda měl ke konci dost bolesti...
Jinak na mě něco leze, takže jsem dneska odpoledne doma, dopolko jsme byly s mamkou ve městě okouknout záclonu dětskou a teď jsem se po dlouhý době oholila, ostříhala drábky atd. včera jsem do 20h pekla, tak dneska musím zvolnit..mám tady pár kousků jen na žehlení, tak to sfouknu při VKV.
Dnes mi asi přijede David a už z Prahou končí, teda asi budou jezdit na nějaký dodělávky, ale už to asi nebude přes noc, max. přes jednu...
Nějak mě chytlo nakupování, tak mi to nějak doma přibývá, že to není kam dát a účet je na mizině
😅

grej
autor
11. pro 2008

Ahoj Zan...
Tak já budu mít krášlící večer asi dnes. Manža mi jde na Vánoční večírek, tak budu doma sama. Vidím to následovně:
Až odejde, tak vezmu pesa a půjdem na prochajdu. Stavíme se u kámošky pro nějaký recepty na cukroví a chvilku pokecáme.
Pak půjdu domů, umyju si hlavu, oholím si všechno co půjde (je to zvláštní, ale mám pocit, že mi mnohem rychleji roste veškerý porost na těle 😅 ) a pak si zalezu k telce s nakrájeným ananasem a oloupanou mandarinkou...

Já toho taky mám doma už dost. Musím si v tom hlavně udělat pořádek, protoíže už nevím, co všechno jsem koupila, tak abych pak toho neměla moc pro jednoho a málo pro druhýho 😉

zihu
11. pro 2008

ahoj holky,
michi ☹ nejsou to moc dobre zpravy, kor ted pred vanocema... cloveku asi nezbyva nez verit, ze to tak melo byt a urcite je utechou to, ue nema bolesti, i tak je mi jasne, ze to neni zrovna stastne obdobi... myslim na tebe, drzte se...
zan.. teda ty uz mas uplne tehubricho!!!! je videt, ze tam jsou dva kulihrasci, teda dve kulihrasky🙂
grej.. 😀 vsechno nejak vic roste, to je prece jasne 😉

holky, vim, ze tu neni moc nalada, ale musim se vam priznat k velkemu zamlcenemu tehu 😅 🤐 😉 ted koncim 14tt a celou dobu jsem cekala, protoze po zkusenostech z minula jsem to zas nechtela uspechat, ALE..... hlasim se k tehulkam!!! doufam, ze me neukamenujete, omlouvam se vam 😅

zihu
11. pro 2008

aaa-aaaaaa---- zlobite se, NEEEEEEE 😢 😨 , ja uz vam secko budu psat, vazne! 😀

grej
autor
11. pro 2008

Odpouštíme a gratulujeme Zihu!!!!!!!!!!!!!! Mažu domů na dámskou jízdu. Pááá

zihu
11. pro 2008

grej 😀 diky, su ti v patach..... uzij si damskou jizdu, pa vsem, taky se loucim.....

grej
autor
12. pro 2008

Dobré zasněžené ráno 😉
Tak s vycházky se pesem včera nic nebylo, páč lilo jak z konve. Ještě v půl druhý ráno pršelo (to se vrátil manžílek z kalby) a v půl sedmý, když jsem vstávala už bylo nasněžíno 😉 Škoda že je nad nulou a tak nějak to taje...

Včera jsem se teda poctivě oholila, ale byla to práce, řeknu vám 😉 Jak to trošku přeroste...

Zvažuju nákup týhle podprdy. Hrozně se mi líbí🙂 http://www.emanuela.cz/materske-kojici-podprsen...

zihu
12. pro 2008

ahoj grej.. vic nas tu dnes neni?
podprsenka hezka🙂 tech nakupu nas ceka hodne, co?