Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
16. bře 2009

grej.. pres 6 :-/ pekne me to stve ☹

grej
autor
16. bře 2009

Ty jo, tak to je raketa 😖 A ty jsi narazila na nějakou stránku, kde se píše, že "postižených" už je víc? Ach jo, člověk už nemůže věřit nikomu. Jak to můžou bejt takoví šmejdi, stáhnou tě o prachy, navíc na věci na vytoužené dítě, a přitom vědí, že ti to nemůžou dodat 😠 😠

zihu
16. bře 2009

ne, volali sme na ČOI.. byla to moje nejvetsi objednavka za celou tehu vybavu, co jsem zatim udelala a zrovna todle☹

zihu
16. bře 2009

no je to jako cela autosedacka i s adapterem☹((((

grej
autor
16. bře 2009

To mě štve 😠 Takže ČOIka ví, že jsou s nima problémy. Já nechápu, proč prostě na svých stránkách nemůžou zveřejnit seznam společností, na které by si měli lidi dávat pozor. Od čeho tu jsou???? Jen na kontrolování kravin. My je tady měli na podzim. Buzerovali tu kvůli věci, kterou jsme jako neměli, ačkoli jsme za to nemohli my, ale jiný státní orgán. Takže naše vina to nebyla, ale pokutu by chtěli.

Místo aby lidi chránili, tak chráněj jen ty šmejdy, co si mastěj kapsy 😠 😠 😠 😠

michina
16. bře 2009

Teda, Zihu, to je fakt sila, ja myslela, že takovych podvodniku už moc neni... sestka je spousta penez.

Grej, to je primo nejakej leboratorni tehotendky test, normalne se neprodava, mamka dela ve zdravotnich potřebach. je urcen pro laboratore a ne bezne pouziti, mela jsem ho uz i minule a byl fakt spolehlivy. HCG bylo 18 a tam byla lehka carka. No ale uvidim, jak to dopadne, minule jsem to chtela vydrzet, ale zacala jsem krvacet, takze to bylo jasny, jen jsem si ho delala ze strachu, aby zas nebylo nekde mimodelozni, abych vedela a pripadne me poradne prohlidli.

Ale, holky, nejak tomu ted verim vic nez minule.. zadna teploty, je mi fajn, tÿ same trojky treba naznacujou stesti, a vubec, mam tak nejak pocit, ze jsme pripravenejsi lip nez poprve.. I my dva sami, nas vztah, proste takovej pocit. Tak doufam, že nebudu zklamana... jinak jak rikam, kdyz to nevyjde, kupuju listky na cervnovy koncert Lenyho v Brne a poradne se opiju a zaparim s kamoskou! 😎 A pak zacnem nanovo 🙂

zihu
16. bře 2009

no ja bych se stejne na stranky čoi pred objednanim nedivala, ty jo?

zihu
16. bře 2009

michi... moc moc ti drzim pesti!!!!!!! Lenyho si pustis doma🙂

grej
autor
16. bře 2009

Michi - tak to pak jo, pokud je to lékařský test... Když tomu tak věříš, stopro to vyjde!! Stejný to bylo u nás 😉

Zihu - no obyčejně bych asi nekoukala, ale pokud bych věděla, že tam takový seznam je, tak proč ne... Stejně jako koukám na hoax.cz, když mi přijde nějaká kravina, co mi přijde, že hoax asi je 😉

michina
16. bře 2009

Taky koukám na hoaxy, jsem docela cucela, kdyz jsem tam koukla poprve...
A na COI stranky bych taky koukla, kdyz by tam byl taqkovy seznam a aspon by ty firmy mely trosku vitr.. pokud by ten seznam byl opravdu pravdivej..🙂

zihu
16. bře 2009

to je pravda..
a na hoax koukam taky.. ve vysledku je hoax vsechno 😅

zanetik
16. bře 2009

Ahojky koukám, že tady se dneska odpoledne kecalo 🙂
Jinak nevím jestli se něco neděje, bolí mě podbříšek, nevím jestli jak ona MS nebo mě holky tlačej jen hlavičkami, taky mě občas tlačí v konečníku a na wc ze mě vypadl kus nějakýho nažloutlýho hlednu, tak abych nebyla v tý porodnici první ve frontě místo zítra ráno už noci 😅

mufy
17. bře 2009

Ahojky holky,

teda vy jste toho nakecaly včera víc než za poslední týden. 😀

Zan drž se. Nebo jsi už v porodnici?

Zihu s těma penězma mě to mrzí. Já taky naletěla jedné realitce,ale naštěstí půlku jsem z nich vymlátila, ale taky mi ještě dluží dost peněz a to je už asi 5 let.

Grej co já bych dala za těhutloustnutí. 😀

Michi určitě to vyjde, no aby z toho nebyly i trojčátka. 😀

Dnes tu asi moc nebudu, mám nějaký rest,co musím udělat.

grej
autor
17. bře 2009

Ahoj všem,
Zan - myslím na tebe 😉 Napiš aspoň sms!!!

Já tu jsem dnes jen do oběda, pak jedu na první předporodní kurzy. To jsem zvědavá, co nám tam budou říkat 😉

zanetik
17. bře 2009

Ahojky jdu vás aspoň pozdravit než pojedu do porodnice, v noci jsem to přežila i když po 3h jsem zas měla pěkný bolesti v podbříšku,ale cestou na wc a zpět to polevilo. Radši si balím všechno sebou kdyby si mě tam fakt už nechaly.
Smsku určo písnu kdybych se nevrátila už domů a až se holky naroděj tak určo taky, tak zatím papá

zanetik
17. bře 2009

Ještě si jedu koupit dáreček 😅

grej
autor
17. bře 2009

Zan - drž se!!!!!

zihu
17. bře 2009

ahoj, zan!!!!!! DRZ SE a at je vse v poradku!!!!!!!!!!! za chvili mas holky u sebe 😉 😀

zihu
17. bře 2009

tyjo, tak to uteklo, zan uz bude mit brzo holky v naruci, to je mazec 😀 se tesim na info...!

zanetik
17. bře 2009

Ahojky, tak ještě tady straším...v porodnici maj narváno až po střechu, byly jsme tam 3h.
Všechno je v pořádku, holky jsou pořád hlavičkami dolů, ta první už se cpe ven, jsem otevřená na prst,stahy mám (i když o nich nevím, dr. se divil) takže zítra v 7h ráno nástup, pokud to nepřijde dřív, udělají mi všechna vyšetření a když se to bude schylovat k porodu tam mě nechají (nevím jak dlouho), kdyby ne, tak to vyvolají...
Takže opravdu každým dnem jsou na světě, takže až něco písnu smsky, takže papá 🙂 🙂 🙂

michina
17. bře 2009

Teda, Zan, hura, uz se nam to blizi, to je fakt neskutecny, holky uz buddou kazdym dnem na svete 🙂 To je prca, že mas stahy a necitis je, treba pak porod bude brnkačka.. 😀

U me nic noveho, jen me prisla navstivit kamaradka s maminkou (jeji mamka je moc fajn, pracovaly jsme spolu a tykame si) a predstavte si, ohlasily se jako pokojova sluzba, samy si odemkly (je to zaroven i sosuedka, takze ma klice od meho bytu a kdyz nejsme doma, zaliva mi kytky) a docesly mi na tacu obed, zakryty nerezovou miskou, s priborem, a sladkostma u toho, jako v hotelu. No koukala jsem, moc me to potesilo... takze dnesek zase utekl.. No nic, musim koncit, prave mi u postele pristala vecere (tentokrate od manžílka)..

Zan, drzim palec, at vse pekne vsechny tri zvladnete!!

grej
autor
18. bře 2009

Dobré ráno holky,
Zan - moc na tebe myslím!! Ať to jde hladce jako všechno doposud 😉

Michi - teda, ty si užíváš😉 To je dobře, že se o tebe tak starají...

Mufy - dneska poslední den v práci, co? Tak si to užij, do konce týdne už se budeš jen válet a odpočívat 🙂

Včerejší předporodní kurzy docela dobrý, paní porodní asistentka je příjemná a vypadá to, že ví o čem mluví.
Prý by bylo dobrý, aby příští nebo ten další týden šel s námi i manžel. Příště bude vykládat jak vypadá fyziologický porod, jak se má chovat otec u porodu a prý bude pouštět i nějaký video. A ten další týden bude exkurze na porodní sál. Tak nevím, jestli brát manžu vůbec s sebou, aby se mi nevylekal 😀

mufy
18. bře 2009

Grej tak dneska první?
No jo poslední den v práci,ale aby stál za to, že?No ještě uvidím,kolik tu budu mít práce.Musím všechno odevzdat,ať je tu po mě pořádek.No a pak stejně musím přijít na začátku měsíce,jestli budu mít neschopenku,protože musím udělat intrastat a další věci.A navíc bych chtěla jít nejpozději za 2 týdny do práce,aby mi neuteklo hodně peněz.
Grej to utíká,za chvíli už Kačku porodíš.A manžílek se určitě nevyleká,spíš bude rád,když bude u toho pomáhat.

Zan tak už jsi v porodnici?

Michi teda ty se máš.Já doufám,že se taky o mě manžílek bude starat, když bude mít volno.Holky jak se bývá dlouho v nemocnici po laparce?

artep26
18. bře 2009

Ahoj holky,
jééééééééééééé Zan že by??
Omlouvám se že jsem vás zanedbávala, honem jdu dočíst, co je tu nového.
Mám tu ségru, tak jsme trošku vyrazily po nákupuch 🙂 a prostě na MK nebyl čas. 😉

artep26
18. bře 2009

Mufy tak ať ti ten poslední den uteče, kamarádka nastupovala včera a dnes jí čeká laparka.
Tak budeme držet palec, ať je to všechno dobrý 🙂 🙂 🙂
Zan budu na tebe moc myslet, ať je vše v pořádku a holky tě moc netrápí. 😉 😉 😉
Grej taky jsem chodila na předporodní kurzy, měli jsme paní co nikdy nerodila, tak to byla docela prča. Ale asi prošla důkladným kurzem, bylo to docela fajn 🙂
Michi jen se nech hezky rozmazlovat, zasloužíš si to ... kdypak neodoláš a bude testík??? 😵 😵 😵

artep26
18. bře 2009

Jinak v pondělí jdeme na gen. UTZ, tak už se moc těšíme, jdeme celá family 😀 😀 😀 - s manžou i Aničkou.
Nevím jestli jsem vám to už psala, ale nakonec pohlaví vědět nechceme, manža se nechal ukecat 😎
Takže budeme mít překvápko. 🙂 🙂 🙂

grej
autor
18. bře 2009

Mufy - mě dělali laparku ve středu (nástup jsem měla v úterý) a domů jsem šla v neděli ráno. ALe původně slibovali už sobotu. nakonec měli dost místa, tak si mě tam nechali.
Aspoň si tam odpočineš. Já se jen válela, četla si, čučela na telku a baštila, co mi tam kdo přinesl 😀
Vezmi si s sebou určitě kvalitní vložky. A já pak měla i domácí oděv, protože mě nebavilo ležet pořád jen v noční košili. Tkaže jsem se ráno převlíkla do tepláků a hned jsem se cítila líp. Jo a vezmi si kvalitní toaleťák. Nevím jak u vás, ale u nás šetřili, takže tam měli ten co hrozně škrábe 😀

Artep - užijte si UTZ, je to zážitek 🙂

zihu
18. bře 2009

ahoj holky, mate nejake info od Zan?? 🙂
grej.. predporodni kurz organizuje tva porodnice??? musela sis to hlidat anebo to delaji prubezne?? ja myslela, ze se chodi az od 35tt, tak ted su zmatena... asi se radeji poinformuju...
michi, teda to je servis, si uzivej!!! 😀
artep, nakupovani??? vrrrRRRrrrouuuuu taky vyrazim😀 😀
mufy.. tfuj tfuj!

grej
autor
18. bře 2009

Mufy - jo a uričtě volný kalhotky. At tě to netlačí.

Zihu ahoj. O Zan zatím nic nevím...
Předporodní kurzy buĎ dělá porodnice nebo i soukromý centra (třeba to ve Vodičkový). Já chodím k nám na Bulovku. Maj na stránkách napsáno, že je dobrý nastoupit nějak v 28tt. Maj totiž 6 lekcí, tak aby se to stihlo... Nejdřív mě chtěla objednat až někdy na půlku dubna, ale po mým protestu, že bych to taky třeba nemusela stihnou odchodit, mě přehodila.
Musela jsem se objednat sama, není to povinný. Jinak jestli si to nepleteš s poradnama. Tam se má objednávat v 35tt. A začít místo ke svýmu gynekologovi chodit na kontroly už do porodnice...

zihu
18. bře 2009

no ja prave chodim na cviceni s "teorii" prave do te vodickove, takze predporodni kurt absolvuju tam, jedine co by bylo fine je prohlidka tech prostor, by clovek vedel, do ceho jde, ale to me tam asi jen tak nepusti? :-/