Babinec z října 2006

grej
1. pro 2007

Ahoojjj 🙂

Tak Vás tedy vítám již ve třetím pokračování našeho drbacího tématu "Těhulky a snažilky z 45 týdne".

Zvolily jsme tentokrát odlišný název, tak snad nám všem přinese štěstí a konečně už tenhle rok všechny nahlásíme ty //!!

A pište pište, ať máme těch 10.000 příspěvku zase brzy nastřádaných 😉

zihu
17. dub 2009

no aby ti na to hned nenaprselo 😠
u me takovy ten suchy drazdivy kasel presel do klasickeho chrcaku, coz je lepsi, cloveku se aspon ulevi.. a ryma zatim porad malinka, jen kazde rano (ale to uz mam tak 2 mesice) smrkam krev... no su z toho dycky desne vycerpana, ale pry je to normalni... tak snad... cpu se medem, ze mi leze z usi, tak snad to bude brzo lepsi 😉
artep... kde ty? uz je ti lip??

mufy
20. dub 2009

Ahojky holky,

teda kde jste byly všechny od pátku? No jo bylo pěkně,tak jste lítaly po venku,že?
Já v sobotu umývala s kámoškou ta okna a musím říct,že jsem byla KO.Úplně hotová,ruka mě bolí ještě teď.
No naštěstí nepršelo,tak to jde dobře poznat.
Jo a po tý injekci na přechod mě pekelně bolí skoro pořád hlava,už nevím co mám dělat a taky mám hrozný nálady.Já to toho půl roku nevydržím.

sroubek
20. dub 2009

mufy...krásný den přeji...věřím....že ti to vyjde i michi...věřím...že vše bude krásné a vše dobře dopadne

moc a moc štěstíčka a síly 🙂

artep26
20. dub 2009

Ahoj holky,
Zihu já taky smrkám krev, ale jen ráno, ale jak píšeš, je to běžné 😉
Mně je líp, kašel je fuč ale ta rýma ... smrkáme celá rodina, takže se toho jen tak nezbavím 😠
Mufy tě lituju, já mám co dělat umýt si okna doma a ty takhle jančíš ještě v práci 😖
Všem přeji hezký den, u nás svítí a svítí, to ošklivé počásko co tak předpovídali, se nám zase nějak vyhnulo, ale sprchnot by to chtělo, půda je rozpraskaná, je sucho až běda ☹

mufy
20. dub 2009

Artep a Sroubku ahojky,

u nás se taky škaredé počasí vyhnulo, je sucho.Aspoň přes noc by to chtělo trochu sprchnout a přes den by mohlo být pěkně.

artep26
20. dub 2009

Mufy přesně tak ...
Nejlepší by bylo v noci déšť, ve dne sluníčko a teplíčko. Ale to bychom se zase uběhali se sekačkou 😀 😀 😀

zanetik
20. dub 2009

Ahojda, tak se hlásíme po poradně, dnes nám je měsíc a rosteme jako z vody, Nela má 2940g, 49cm a Verča 2730g, 47,5cm. Zítra tedy můžeme jet do porodnice na očkování.
U nás teda pršelo, ale žádnej zázrak to nebyl a docela i zima včera když zalezlo sluníčko. Jsme byly na zahradě, tak jsem měla konečně opečený párek...a holky tam v sedačkách spěj jak mimina 😅

Tak já jdu kojit a pak vyrazíme s mamkou na procházku. Přeju pěkný den všem 😉 🙂

mufy
20. dub 2009

Zan teda to utíká, už celý měsíc? Na těch dětech to jde nejvíc vidět,jak ten čas ubíhá.

Kdepak je dneska Grej? Že by na kontrole?

grej
autor
20. dub 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, že jsem se neozvala. Ale dnes mi nastoupila ta paní na zaučení, takže nestíhám nic. Zan - už měsíc??? GTo je neuvěřitelný jak to letí...

Na kontrolu jdu ve sstředu, jsem zvědavá, jak bude kačka velká. Už te´D mám pocit,že se do toho břicha nemůže vejít -)

V sobotu jsme si přivezli kočárek, tak mrkněte do alba 😉

majmuna
21. dub 2009

cau holky jdu vas zas pozdravit

michy teda tomu rikam vyzrat si vsechno az do konce ale snad uz tim ze zakrok dopadl dobre se to zas otoci 😉 kdyz mi grej davala echo jak to vypada tak mi z toho bylo smutno ☹

zanet uzivej si holka uzivej....silene to vedle holek poleti...nekdy se na tedaka divam a je mi az lito ze nebejt fotek tak si uz ani nepamatuju jakej to byl bobis

mufy ty brdo ze se jim na to nevybodnes takhle promarnit oknama to hezky pocasi venku...at vam sef koupi silnejsi zarovky 😉

tehule ja vm porad chodim cucet na tydny to je neskutecny 🙂

sroubek
21. dub 2009

majmu....ze je to neskutecny..vsechny budou rodit 😵

tak kdy do toho zase prastime my? 😉

kolem mě teď budou mít všichni novorozeňátka..tak mám roupy 🙂 jinak zan...holky jsou pekny...kubik mel v mesici 2860g a asi 48cm...takze byl neco mezi nelou a vercou..uz jsou pekne macaty...holky sikovny 🙂

zihu
21. dub 2009

ahoj holky, teeeeda grej, to je kocaaaaar! 🙂 no my to mame asi zatim jen 4 tydny, pokud dobre pocitam, este si pockam 😠 😅 taky uz se moooc tesim 😀
sroubku, kubajs se teda cini a pekne radi, je roztomily!

grej
autor
21. dub 2009

Ahoj holky,
omlouvám se, nestíhám. V práci nemám skoro čas a večer sotva udělám večeři a padnu za vlast.

Zítra rÁNO JEDU na chvilku do práce, musím zadat paní nějakou práci. Blbec jsem na to dneska zapomněla a ona by zítra nevěděla co dělat. To co umí je totiž hotový a je tam práce jen ta kterou neumí...

Pak v 10,20 mám monitor (první) a pak kontrolu. Zatím pořád v GESTu. Jo a budou mi dělat stěry na streptokoka. Za 14 dní prý poslední kontrola v GESTSU a pak už BUlovka. Jsem zvědavá, kolik Kačka váží, protože jak se mi tam boulí, tak mám pocit, že je jí tam fakt těsno...

Jdu pověsit prádlo (na nízký sušák 😉) a pak si dát salátek a nohy nahoru. Už je mám zas jak konve.

Jo - dneds jsem nakupovala v lékárně a nechala jsem tam 1600. Děsl. A to jsem si koupila jen vložky a kalhotky do porodnice, rybilku, líh na pupík, fenyklový čaj, bepanthen, kapky do očí a to je snad všechno... Drahý jak prase. Budu se muset podívat do účtu, co kolik stálo. Jo a mám APO lactobacilus, tak to začnu bašitt.

Pááček. Zítra asi napíšu až po kontrole.

Dík za pochvalu kočárku🙂

Jo - dnes jsem oficiálně nastoupila mateřskou 🙂

mufy
22. dub 2009

Ahojky holky,

Sroubku Kubíček je moc krásnej chlapeček.A umí se moc krásně smát. 😵

Grej krásnej kočárek. Jestli to není tajný,co je to za kočárek a kolik stál?
Ať ti dopadne dnes dobře kontrola.

Já měla včera dovču, kupovali jsme ojetinku.Má krásnej velkej kufr, klidně i na trojčátka.... 😀 A jezdí se v něm jedna báseň.No teď to ještě splatit a našetřit na další pokus.

zihu
22. dub 2009

ahoj holky....
hlasim pupik 32tt v albu 😀
jinak dnes kontrola, tak se tesim, uz od 6.1. se nam mala poradne neukazala, tak uvidime....

mufy
22. dub 2009

Zihu no jasně, bříško ti už povyrostlo.Jen tak dál a budeš ho mít větší a větší.... 🙂

zihu
22. dub 2009

mufy.... 🙂 vcera se me ale stejne nikdo v buse nezepta, jestli nechci sednout a to sem jela aaaaaaz na konecnou...... ale to asi nebude pupkem, pac uz je vazne videt, je to asi v lidech 🙄 ale neva, dalo se to..
tak nove faro, jo???? juuuuuu

mufy
22. dub 2009

No bříško bysmohla mít větší,ale vzhledem k tomu,že jsi šťouplinka, tak je to v poho.Lidi jsou fakt pohodlní, hlavně chlapi.
Zrovna tu ojetinku byl kolega z práce testovat,jak to jezdí,tak říkal,že je to dobrý.No ale vybíral ty zatáčky tak,že jsem měla vytřeštěné oči až hrůza, tak rychle bych já nejela.Ale už tu sedím na židli, tak jsme se vrátili v pohodě a ve zdraví.... 😀

grej
autor
22. dub 2009

Ahoj holky,

Mufy - kočárek je Teutonia Mistral S a sakumprdum nás to vyšlo (teda dědečka to vyšlo) na cca 22 tisíc.Jako sporťák, vložná taška, fusak, pláštěnka, prodlužovací nástavec, nánožník, sluneční stříška, vložka do kočáru.

Já byla dnes na kontrole a nic moc zprávy. Zase jsem měla vysoký tlak a navíc se mu nezdála velikost Kačky. Má jen dvě kila a prý mu UTZ hlásí, že je menší o cca 10 dní. Když si to spojil dohromady, tak začal hrozit preeklampsií a ihned mě poslal do porodnice, že si mě tam asi nechají. Tak jsem samozřejmě chlytla nerva.

V porodnici super, všichni hrozně milí. Ubezpečili mě, že ten tlak nemám až tak šílenej a že velikost plodu o 10 dní jiná vůbec nic neznamená. Vzali mi krev, že z ní by zjistili, jestli se ta preeklampsie rozjíždí nebo ne. Pustili mě domů s tím, že si mám za dvě hodiny zavolat a když to bude blbý,t ak si mám zbalit tašku a přijet na příjem.

¨Nop co vám budu povídat, nervní jsem byla jak prase. Ale dobrý, krev prý naprosto OK. Takže zase za týden kontrola u svého gynekologa a pak teprve pravidelná poradna v porodnici.

Myslím, že jsem dnes ten vysoký tlak měla hlavně kvůli tomu počasí. Zítra se má hrozně ochladit a pak zase rychle oteplit,t ak se to asi na tlaku projevit musí...

Jsem ráda, protože ještě dop áteku musím doučovat tu paní, páč jsem za dva dny nic nestihla, že jo...

Tak snad zítra víc pokecáem.

Mufy - gratuluju k fáru!!! Zihu - už je to fakt vidět 😉 Taky jsem si ten svůj vyfotila, ale akorát mi kiksly baterky, tak až se mi to nabije, tak vám to sem taky vložím.

elly
23. dub 2009

Ahojky,

Grej no doufam, ze to bude v poradku. Drzim ti palecky. Neboj kacka to jeste dohoni. Me zas rikali, ze Mike bude mit asi 3 kila a pak z toho bylo 2310kg.
Ja kdyz jsem to mela, tak jsem mela tlak, otoky, svedeni celeho tela a bilkoviny v moci.

Jinak vsem preju pekny slunecni den...

Koukam porody uz jsou tu skoro na spadnuti 😉

Mufy gratulace k auticku 😵

artep26
23. dub 2009

Ahojda holky,
Zihu takový pidipupíček 😀 ale už jsi se polepšila ... 😉
S tím busem ... hele je to prostě v lidech, když jsem čekala Aničku, tak všichni koukali z okna a nikdo se mě taky nezeptal, zda si chci sednout. Nejhorší jsou v tomhle chlapi, ženský jsou většinou lepší, ale taky ne všechny. já když čekala na KO po plodovce, tak jsme asi 5 mamin od 19tt do 24tt stály ca 2,5 hodiny před ordinací a pánové co byli doprovod maminkám třeba na KO nebo UTZ, si vesele seděli 😠 KLASIKA 😠 😠 😠
Mufy gratuluji k autí, tak hlavně aby posloužilo a nezlobilo.
Sroubas hezké fotečky, rostete pěkně ... a kdy že bude ten sourozeneček pro Kubajze?? 😀
Grej to ti teda dávají zabrat ... takhle tě děsit. Hlavně že jste v pořádku a Kačenka se má fajn 😉
Já na včerejší KO dobrý, dětičky mají shodně 830 g, jedno je hlavičkou dolů (naléhá na hrdlo) a druhé opět příčně pod žebry 😠 takže opět tlačenka na žebra a bolest jako blázen 😔 😔 😔
Ale jinak vše OK, čípek pořád 40 mm ale opět výstraha ležet ... takže se budu snažit, ale když ono to tak lehce nejde, jak se to řekne, že jo?? Znáte to ... 😒
Jinak přeji hezký den, v noci u nás trošku sprchlo, teď tu střídavě svítí a nesvítí, tak uvidíme, co se z toho vyklube 🙂

elly
23. dub 2009

Artep to je prima, ze jste taky v poradku 😉

mufy
23. dub 2009

Grej ten kočáek je moc krásnej, ale pro mě ta cena asi nedosažitelná.Třeba ho ještě zlevní za tu dobu, než se nám to povede. 😅
A hlavně, že jste obě v pořádku.Stejně se ti to už blíží. 😉

Artep tak lež, přece nechceš jít do nemocnice.Je to ještě moc brzy.

Holky co je to ta preeklamsie?

zihu
23. dub 2009

ahoj holky!! vcera kontrola ok, od posledne (pred 3 tydnama) vyrostla o ty 3 tydny, takze brisko ma mala porad mensi, ale jinak porad roste, coz je hlavni.. taky je porad siskou nahoru, coz me neprekvapuje, protoze citim, ze je furt stejne a tlaci me do zeber, ta hlava je nekdy uplne desne videt, takovy pomeranc na brise🙂
cvicim kocku a tak, tak uvidime, kdyby se neotocila, budou me lamat na cisare, to se mi moc nechce:-/ prinejhorsim bych aspon rada, by se ten porod prave spontanne rozbehl a pak ev. sekci, ale urcite bych nerada takovou tu uplne planovanou...
od 4.5. jdu oficialne na MD, docela to leti!!

artep26
23. dub 2009

Elly ahojda, jo jo jsme v pořádku a to je hlavní.
Mufy tak si vyhlídneš jiný. Holky z dvojčátek mají taky třeba kočárek v plné výbavě i se sedačkama a stojí min. 25 000 Kč. A to my taky kupovat nebudeme. máme vyhlídnutý za 17.000 Kč, sedačky do auta máme, takže jen korbičky a sporťák.
Grej kočárek je moc hezký a barvička se mi taky moc líbí. 🙂
Zihu tak to je dobře že kontrola byla v pořádku. Já teda moc nepoznám kde má kdo co 😀 ale boulejí se mi teda v břiše pěkně. Jednou mám břicho jako šišku, úplně kolikrát cítím, jak se tam šponujou, podruhé mám zase pod žebry propadlinu a jsou nasáčkovaní dole 😀 No je to někdy psina, ale jak se začnou šponovat, tak toje teda mazec, nic moc příjemného 😒
Jinak já dnes ležela od 12-15, jsem normálně spala jako dřevíčko 😅 No asi si to tělo žádalo, tak jsem musela poslechnout. 🙂

zihu
23. dub 2009

artep.. taky nekdy uplne vytuhnu.. zrovna vcera, vstala sem v peknych 9 a trochu me palily oci (mam zanet spojivek), tak ze se jen natahnu v obyvaku a na chvilu je zavru no a najednou bylo 11:30 🙂 a to jsem tesne predtim vstavala, clovek by rekl, ze vyspana 😅 ono si telo rekne samo...ze.
jojo, to sponovani teda neni moc prijemne, je to uplne silny tlak na jedno misto, jakoby chtela prolezt brichem... pak mi dycky trochu zvrdne, ale nastesti ne moc casto, takze je to asi v norme...

artep26
23. dub 2009

Zihu já vstávám s Aničkou v 6:45 abych mjí vypravila, vím že to není hodně brzy, ale klidně bych třeba do 8 vydržela chrupat. No a jak bylo tak pošmourně, tak jsem to prostě po o zalomila, je to asi i změnou počasí si myslím.
Jen hezky odpočívej, za chvíli si nelehneme v klidu dloho 😀
A to šponování ... taky mi pak ztvrdne břicho, ale to k tomu myslím patří, jak se prostě hodně hýbou a protahují, ta na to děloha holt reaguje a proto to tvrdnutí 😉

zihu
23. dub 2009

artep jasne.... zrovna se sponuje 😀 uplne me pritom dycky stoucha tou hlavou do zeber, ze se mi skoro dela blbe... je to stejne divny pocit, co? takovy vetrelci 😀

artep26
23. dub 2009

Manža když mu líčím a ukazuji jak se melou, tak je z toho div živ 😀 😀 😀
Si prý vůbec neumí představit, že by měl "něco živého" v břichu 😀 😀 😀