Balancovaná translokace, IVF z darovanými vajíčky

elzza
19. zář 2017

Je tu nekdo s balancovanou traslokaci a rozhodl se pro darovana vajicka?jsem po 6 potratech jedno neuspese ivf a ted jsem se rozhodla pro ivf s darovanymi vajicky dofam ze budu m it vetsi sanci, miminko si moc prejeme ,tak bych rada slysela nekoho se stejnym problemem komu darovana pomohla,je mi uz 29 let a uz jsem dost nastasna tak snad se na me konecne stesti usmeje.Jezdim do sanusu v Hradci kralove,bdu moc rada za odppvedi a zkusenosti.

aquila
20. zář 2017

@elzza Já teda nevím jestli máš ještě jiný problém, ale manžel má taky translokaci a řešením bylo PGD a máme díky tomu tři vlastní děti. Nevím, co jsi všechno podstoupila, ale právě genetickým vyšetřením embrya se docílí toho, že se potom transferuje zdravé embryo s nízkým rizikem potratu. Každopádně hodně štěstí!

elzza
autor
20. zář 2017

@aquila ano to uz jsme take podstoupily z 16 vajicek zustali 3 embrya na vysetreni pgd z toho jedno zdrave to mi zavedli a neuchytilo.tak to zkusime z darkyni a sad bude i na zamrazeni kdyby to poprve neyslo,kdo vi,treba se casem zadari prirozene az to budeme nejmin cekat.Budem radi i za to jedno skvrne kdyby se konecne zadarilo i kdyz nebude uplne moje ale bude manzela bude proste nase,dekuji za odpoved a drste mi palecky.

elzza
autor
1. lis 2017

Ahojky,tak jsem dnes druhy den po ET petidenni blastocysty tak teď už jen čekat jestli se pekne zavrta a půjde všechno jak má,5 mrazacku ještě máme ale verim ze už to klapne.Tak teď už se jen zacist do nějaké pěkné knížky ať mi to do testu uteče.