Balení dárků. Doporučíte mi nějakou stránku?

beruska2x
7. pro 2009

Viděla jsem někde balení flašky jako stromeček, ale už to nemůžu najít, máte nějaký link na originální a pěkné balení neforemných dárků??? 😉

beruska2x
autor
7. pro 2009

to nikdo nic nebalite? 😲

martimarti
7. pro 2009

Pěkný jsou knížky od Radky křivánkové, české průkopnice ozdobného balení:

http://www.darkovebaleni.cz/

beruska2x
autor
7. pro 2009

no ja prave nechci knizku, jen ukazku 😉

martimarti
7. pro 2009

Tak to nevím 😒

aponchie
7. pro 2009

marti super odkazy hned to prubnu letos..ale nejak nevim jak zabalit takovou tu konskou hlavu na tyci jak na tom deti jezdi..je to velke uzke dlouhe neskladne 😖

nikka.vo
7. pro 2009

No a já jsem to před pár dny viděla v nějakém časopise, projela jsem jich doma pár a nevim už v kterém to bylo 😒 Kdybych na to narazila, tak ti to přefotim...

beruska2x
autor
7. pro 2009

zabalila bych jen konec jako ze dostanou koste 😀

kdybych tak nasla ten casak co tam byl ten navod ☹

beruska2x
autor
7. pro 2009

nikka jojo presne tak na tom jsem taky 😀 😀 😀 😀

zuzka.o
8. pro 2009

http://radostne-vanoce.ic.cz/6-baleni darku.html

č.15 je zabalená lahev jako stromeček...není to ono? 😉

beruska2x
autor
8. pro 2009

zuzi neni ale je to moc pekny 😉 to asi pouziju kdyz nenajdu ten puvodni diky 😉
nastesti mam letos docela "inteligentnich" darku bud dobry tvar nebo v krabici 😀

krtek.93
8. pro 2009

beruska: Já to teď viděla v nějakým časopise - ta láhev se zabalí tak, že nahoře přebejvá ještě jednou tolik papíru. ten se pak uhladí do rovna, nějak nastříhá a ohne, aby vzniknul stromeček, a ten se pak přehne jako přední strana toho dárku. No popisuju to jak tatar, ale nějak tak to bylo 😅

beruska2x
autor
8. pro 2009

krtek... jojo takhle si to taky pamatuju 😉 jen nevim kam se zastrci ty ohle okraje jak se to tam resi nevis???? 😅
jezis tolik nas ma stejnej casopis a nikdo si ho nenecha 🙂

krtek.93
8. pro 2009

Takhle zpaměti nevim, ale až ten časopis najdu, napíšu - já bych ho ještě měla mít, ale nevim, kterej to je a hlavně kde ho mám 😅

beruska2x
autor
8. pro 2009

DIKY, KDYBY TO SLO NASKENOVAT A POSLAT NA MAIL BUDU VDECNA 😉 ALE POPIS STACI 😀

krtek.93
8. pro 2009

I když víš co, já si to možná jenom prohlížela někde v trafice... Protože jsem teď koukala a najít to nemůžu. Jé, ale kdybych na to kápla, tak se ozvu 😉 Byl to podle mě nějaká Katka nebo něco takovýho.

beruska2x
autor
9. pro 2009

tak uz jsem to nasla, je to v TV mini 😉

nikka.vo
9. pro 2009

Beruska, tak tam bych to nečekala 😅 , ale je to tak, no... tam jsem to viděla taky...vtipný je jak jsme se tu sešly 3, co si nemohly vzpomenout 😀

beruska2x
autor
9. pro 2009

no hlavne to byl jediny casak kam jsem nekoukla 🙄 lezi mi tu na stole a ja chodim kolem toho 😉 fakt klasika, pod lampou nej tma 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale dneska jsem koupila tu flasku tak to udelam 🙂

swatka
9. pro 2009

Ahoj ja jsem tet dělala dáreček k narozeninám pro staršího pána a je to takový kosmetický dortík ručníky mýdelko a uvnitř toho všeho jako překvapení láhev 😉

nikka.vo
9. pro 2009

Já též, prolezla jsem různé časopisy pro ženský, o bydlení a TV mini mi leželo celu dobu pro frňákem 😅

swatka
9. pro 2009

fotku mužu poslat pokud budeš chtít

beruska2x
autor
9. pro 2009

swatka jo to vim ze se dela z plinek ne? dort s hrackama na vrchu, to je pekny... 😉

swatka
9. pro 2009

no ja ho dělam normalně s ručníku a zdobím to podle toho komu se to dává takže dětem hračky dospělí třeba umělé květiny atd. a dovniř se vlastně zabalí co kdo chce tet jsem tam pravě davala tu láhev ..nebo sprchový gel je to různe..