Barmanka v bordelu. Jaké pocity byste měly, kdyby se to týkalo vás?

3. čer 2024

Predem se omlouvam, jestli nekoho urazim svou uzkoprsosti, ale zajimalo by me, jake pocity byste mely, kdyby se to tykalo Vas. Muj ex me seznamil se svou novou partnerkou. Za mlada to asi musela byt pekna baba, ted uz je to takova vyzobana slunecnice. Je strasne vrascita, rekla bych ze celozivotniho navstevovani solarka, dava si priserne silny make up, huli jednu od druhe a ve slovnim projevu neni rozhodne zdrzenliva. Prisaham bohu, ze prvni co me napadlo, kdyz jsem ji videla, ze vypada jak stara hospodska stetka. Byvaly mi rekl, ze dela v baru, ale nechtel rict v jakem. Tak zvlastne mlzil, ze mi to nedalo nezapatrat, no a nebylo tezke zjistit kde. A je to vyhlaseny prazsky bordel. A zadny elegantni podnik pro hornich 10 000, ale podle tech nechutnych fotek, ktere davaji na fb, spis takove holky za lidovku😀A tam pracuje, ma fotky i na webu, kde je tedy uvedeno, ze je barmanka. Dela tam pres 10 let, takze zadna momentalni nouzovka. A ja nevim, jak se k tomu postavit. Snazim se si rikat, tak treba fakt dela jen za barem a je to prace jako kazda jina. Ale porad mi do toho lezou ty myslenky, ze matka od ditete, ktera se nestydi delat v takovem prostredi (fakt je to oplzly podnik), bude zit s mymi detmi (mame stridavku) a podilet se na jejich vychove. Bojim se i, ze se jim budou spoluzaci smat, ze jejich tata zije s ku*vou. Ne, ze by na tom zalezelo, co si myslim ja, ex si do toho stejne nenecha mluvit, jen me zajimalo, jestli jsem ja hysterka, nebo by Vam to taky vadilo.

marketa1218
3. čer 2024

Ano jsi hysterka, netýká se to Tebe, ale Tvého už bývalého, jak sama píšeš. Může dělat v takovém podniku a může to být normalní hodná ženská. Neznáš jí. Třeba za to má slušné peníze, nic víc, nic míň. A to, jak si sedne s tvými dětmi řeš tehdy až nějaká situace nastane.

pampeliska1313
3. čer 2024

Neresila bych. Hlavně ať je s detma v poho. ) nemyslím si, ze se jim budou smat, když budou vědět “jen” ze pracuje za barem.)

sima_k
3. čer 2024

Za me hysterka nejsi a mne by to teda vadilo moc a podle me se te teda tyka, kdo travi cas s tvyma detma

jannym
3. čer 2024

Resila bych jak se chova k detem, zda si sedly, zda ex pod jejim vlivem nema teleci napady, kde pracuje bych nechala stranou pokud to opravdu nebude mit na deti vliv…obcas nas zivot zavane na dost divny mista a presto to neznamena, ze je proto dany clovek spatnym clovekem. Jako tchyne pracovala v herne, huli jak fabrika, dcera kdyz je u ni na prazdniny, chodi plavat ke “strejdovi” pres ulici co je od svetskych, slovník taky kulha na obe nohy a presto je to uplne zlata babicka co by se pro deti rozkrajela, kdyz jsem se zhroutila, bez problemu se k nam na dva tydny nastehovala aby mi helfla s mladsim synem…tchyne je takova ta mama ztracených existenci…pod kridlo si vzala kus vesnicky, kam jezdila od mala na chatu, co barak to smutnej osud…

exbordelar
3. čer 2024

Ja bych se urcite nad tim taky pozastavila. Jedno by mi to nebylo - prave kvuli detem. Myslim, ze jako spravna mama mas opravnenou obavu, aby to nejak negativne nepoznamenalo vychovu tvych deti. Na druhou stranu, ta zenska muze byt uplne v pohode. Ale take bych byla v pozoru, protoze by me samozrejme zajimalo, jak a s kym travi me deti volny cas a kdo s nimi bydli. A prece jenom, prace barmanky v bordelu spada do kategorie ne uplne ok zamestnani. Setkava se s lidmi, kteri berou drogy, perou spinavy penize, jedou v dalsich trestnych cinnostech, jimiz muze byt casto ocitym svedkem... (a ne ze ne, nebudme naivni).
Takze ano, take bych trochu trnula, ale to je tak vsechno, co muzes zatim udelat... Zakazat ji byvalemu samozrejme nemuzes a cerit vody, kdyz se ted nic nedeje, neni taky uplne vhodne...
Kazdopadne, dej vedet, jak se to vyviji 😀

klokanka31
3. čer 2024

Mně by to teda vadilo a dost. Kvůli dětem.

zuzkasim
3. čer 2024

Předpokládám, že si tvé děti do práce brát nebude🙂 Hele, nevím, jak o ní mluví děti? Já třeba vím, že o partnerce mého muže děti mluví hezky, jsou s ní v pohodě, tak to neřeším. Od známých jsem slyšela, že je lehce zvláštní, ale každý jsme nějaký... Ona to taky nemusí být konečná, že jo? Ještě si ji nebere.

mourovatakocka
3. čer 2024

To je snad vymyšlené 🙏
Za mě by mi to vadilo v případě, že by to nějak "ohrožovalo mravní výchovu" - to znamená, kdyby nějak negativně ovlivňovala jejich chování. Na druhou stranu, to se ti může stát i u rádoby paničky z kanclu. V každém případě s tím dopředu fakt nic neuděláš 🤷 A když tahle skutečnost nevadí tvému ex, což mi třeba přijde zvláštní, ale tak lidi žijou různě, tak těžko můžeš argumentovat ty s nějakým budoucím potenciálním problémem. Případný posměch ze strany spolužáků - nějak by se to museli domáknout, takže bych taky zkusila být v klidu. Je pochopitelné, že máš obavy, ale dopředu se stresovat něčím, co snad nenastane, to není zdravé 😊

klpoiu
3. čer 2024

Devcata no tak....vzdyt je to prace barmana jako kazda jina. Nebo si myslite,ze tam dela za tým barem co?? Dělá barmanku, coz znamena ze nabízí občerstvení, ne sex! Manzel chodil do tohoto mista opravovat bankomat(ocividne byl znacne vytizen ,ten bankomat) , travil tam dost času...to ho mam brat jak?? Jako ze si to hned s nejakou strejchnul? Věřte nebo ne, nikdy se mu nestalo, ze by za nim nějaká prisla jestli nechce. Vzdy za nim prisla pouze barmanka, jestli nechce neco k piti. Travil tam nekdy docela dlouhou dobu. Byl tam totalni klid,holky jsou slusne. To nejsou slapky na ulici. 🫣 Barmanka je proste barmanka a myslim si, ze bude slusne placena. A nejak nechapu co vlastne resite?? Jako ze bude brat sve deti do bordelu se podivat na svou novou pritelkyni?? Pak neni v poradku chlap, ne jeji prace. Ze by se deti vysmivali, ze dela v baru?? Pak nejsou v pořádku pouze rodice techto deti!! Od nich maji tento nazor. Co pak takovej gynekolog....matka si najde chlapa,ktery cely den cuci do rozkroku jinych žen a otci to bude vadit,pac by mohl nejak ovlivnit ty deti. Jako ze by si tahal praci domu, nebo nedej boze i barmanka 😂 Holky,je to prace barmanky! Kdyby byla nevestka tak je to jina, ale tohle bych fakt neresila.
Tedy ano, problem mas jen ty a ocividne i s tim jak se vuci ni vyjadrujes. 😉

klokanka31
3. čer 2024

@klpoiu Šlapka jako šlapka ne? 😄 A byla jsi s ním někdy v tom bordelu?

autor
3. čer 2024

Holky ja nechci zpochybnovat jeji lidske kvality, ani ex do jejich vztahu kecat. Jsou spolu kratce, cas ukaze, jaka je. Ja si nemyslim, ze je to prace jako kazda jina, o ktere muzes vsude vykladat. Nebo si ti alespon neumim predstavit😀 Mam stejne starou dceru jako ona a neumim si predstavit, ze by se me zeptala, kde delam. Ja reknu v baru, ona v jakem, ja reknu nazev a ona si vygooglo na webu fotky, kde stojim vedle dvou holek, ktere si na baru olizujoi rozkroky😀 Nebo to pred detmi taji? Tak pak to neni prace, za kterou se netreba stydet🤷‍♀️

klpoiu
3. čer 2024

@klokanka31 Nebyla, ale na slapku fakt nema prachy a zadara ani slapota nemaka 😂

maja050812
3. čer 2024

Moje teta také pracovala jako barmanka dost dlouho. Myslím ze to hrotíš. Ona nikomu nic na fotkách neolizuje ne? Jen tam pracuje tak to asi není tak hrozny. Je to práce. Pokud s tím mas problém kde pracuje tak proč ji to nereknes?

barumrallyebum
3. čer 2024

Zeny, vy co jste s tim tak v pohode, vy byste sly delat barmanky do bordelu? Asi tezko. A to ja za barem pracovala..tam by normalni zenska nevydrzela. Polovina zakazniku by si vas pletla d ku.vou..neustale.

sima_k
3. čer 2024

Hlavne mi teda neprijde ok mit fotky z prace, kde vedle me nekdo nekomu neco olizuje, i kdyz ja sama bych se toho neucastnila 😂 proste to neni prace jaka kazda jina…😄