Barva na obočí. Jakou používáte vy?

vetrovka
30. črc 2009

Ahoj, jakou používáte barvu na obočí a je nějaká, na kterou si dát bacha, že nebarví? 😉

lucianka
30. črc 2009

Ahoj, mám zn. Londa a jsem s ní velmi spokojená 😉 Jinou jsem neměla, takže která nebarví, neporadím.

ygreen
30. črc 2009

já si obočí obarvím vždy s vlasy (čokoládově hnědá) a i když vím, že se říká, že to není ideální, tak já s tím mám skvělý skušenosti. Teď mám tu bez amoniaku od Loreálu.

aponchie
30. črc 2009

Keenwell

aponchie
30. črc 2009

tu sem mela jednou namichanou pac se bezne neda koupit a klasicky Thuya ta je perfektni 😎

simour1
6. srp 2009

Co Refectocil?Výběr v mnoha odstínech a cena slušná,kvalita taky,profesionálně jinou nepoužívám. 😉

dida_tn
10. srp 2009

Simour1, Refectocil mi dala kamoška, keď rušila kozmetický salón a bola fakt parádna. Ale už som ju minula a normálne v obchodoch som ju nenašla? Nevieš mi, prosím, poradiť, kde sa dá kúpiť? Dík.

Inak vetrovka, potom som si kúpila v DM Swiss O-par, ale tá sa mi vôbec neosvedčila 😝

lennis
10. srp 2009

Refectocil se dá koupit myslím jen přes někoho, kdo má přístup k profesionálním přípravkům, nevím jak to funguje, ale mně to objednává moje kadeřnice, ale říká, že tam mají právě i tyhle kosmetické přípravky, takže spíš přes nějakou kosmetičku 😉
taky barvím, ale jsem lenora, takže často to nechávám až ke kosmetičce, když jdu na depilaci a čištění, zrovna mně to čeká ve čt 🙂

pajka888
10. srp 2009

Holky, asi mám blbý dotaz, ale kde takovou barvu koupíte a kolik tak stojí? Mě obočí barví vždy na kosmetice, až se mimčo narodí tak asi nebude čas, tak bych to chtěla taky zkusit doma.

lucianka
10. srp 2009

Teď jsem na to koukala a dá se ten Refectocil objednat i na netu 🙂 Ta moje mi dochází a už se nevyrábí (jsem někde slyšela), takže to taky budu muset řešit 🙂

dida_tn
10. srp 2009

Lennis dík moc, toho som sa obávala. Moja kozmetička spolupracuje len s určitými značkami, tak skúsim, či by mi vedela zohnať toto.
Mne práve viac vyhovuje, keď sa farbím sama, už svoje obočko poznám 😉

Pajka, farby sa dajú kúpiť v drogérkach, ale ako čítaš, čo vyhovovala mne, sa musí kúpiť cez salón.

simour1
11. srp 2009

Refektocil se dá běžně sehnat na netu.Zkoušela jsem už spoustu značek,ale vždy se vrátím právě k téhle.Barva dlouho vydží a vyrábí se v řadě odstínů. 😉