Barvení vlasů v těhotenství, máte zkušenost?

monahr
4. čer 2012

Ahoj🙂 chtela by jsem se zeptat na barveni vlasu v tehotenstvi........Cetla jsem ruzne nazory na netu,ale nekdo je pro nekdo proti.Dneska jdu ke kadernici a nevim jestli si mam nechat obarvit vlasy......Mate nake zkusenosti?Dekuju za nazory🙂 Preji prijemny den

lamarika
4. čer 2012

Klidně si je obarvi 😉 Nemělo by to nijak vadit. Všude kolem tebe je mnohem víc škodlivin než je barva na vlasy 😉 Jen ti možná nebude tak držet jak normálně nebo ti chytne trošku jinak 😝

smoulanda
4. čer 2012

@monahr ahojky 🙂 jasně že mužeš si barvit vlasy.... akorát na každého v těhu to pusobí jinak..to znamená že třeba ti to muže chytnout do jiného odstínu nebo málo 😒 Ale já si je barvím co 2 měsíce a chytá mi to stejně jako před těhu 🙂

martina_81
4. čer 2012

Ahooj, nedávno jsem četla, že by se v těhotenství vlasy barvit neměly, ale proč ne, to už tam bohužel nebylo. 😒 A když jsem se ptala kadeřnice, tak mi řekla, že asi kvůli tomu,že může chytnout do jiného odstínu, než jsem zvyklá nebo chytne hodně špatně. Tak uvidím, těhotná zatím nejsem (začínáme stimulaci na IVF), ale kdyby se zadařilo, tak si barvu stejně dám. 😉

coxa
4. čer 2012

Ahoj, tuhle téma už tu je.
Moje zkušenost - barvila jsem u obou těhu a úplně v pohodě, barvala chytala normálně a kluky to nijak neovlivnilo. 😉

martaska78
4. čer 2012

Barvila jsem se u obou těhu a moje zkušenost je, že se vůbec nic neděje. Moje děti jsou krásné, chytré a tělesně zdravé 😀

denousek
4. čer 2012

já jsem se barvila celý těhu.... dneska už ty barvy nejsou tak agresivní a je to v klidu... a vlasem to do krve nejde 🙂 měla jssem teda jen melíry to není až na kůži ale i kadeřnice mi říkala že to ničemu nevadí ..takže směle do toho 🙂

lojzina
4. čer 2012

jasne,tam jde jen o to ze by barva nemusela chytnout jak ma

medvide1
4. čer 2012

Ahoj je to opravdu jen v tom jak tu píší ostatní!Nemusi ti ta barva chytnout!jinak žadnej jinej problem max co by se mohlo stát je to že ti to nebude sedět a bude se ti dělat zle z toho smradu!Mě se to třeba tak stalo šla jsem na melír a děsně mi vadilo jak mi to matlala na hlavu ten smrad z te barvy!Takže ještě jedině toto! 😉

oktarina
4. čer 2012

Mě na to kadeřnice řekla: a viděla ste někdy nějakou těhotnou celebritu bez nabarvených vlasů? 😀 Obzvláště melír se vůbec nedostane do kontaktu s pokožkou, takže je to v pohodě, ale i u barvy je to OK. Jedině, že ti chytne trošku jiný odstín, než na jaký si zvyklá 🙂

slundo
4. čer 2012

přesně mě napadlo to s těma celebritama 😀 neřekla bych , že to má vliv

ange_de_la_morte
5. čer 2012

Osobně si myslím že barvení kvalitní barvou ( pokud máš ověřené že nemáš alergickou reakci) by neměl být problém ani v těhotenství , určitě bych ale pro jistotu provedla alergický test na zápěstí ... Ale sama za sebe sem si co 3 měsíce kupovala jen ztmavující šampon a teď co sem těhu to vynechávám, mám akorát šapon z DM na tmavé vlasy s kaštanem .... barvení odkládám až po porodu, ale jsem přehnaně opatrná, navíc stejně u mně až tak o nic nejde, zmatvolala sem stejěn jen o 1 -2 odstíny tak bez toho se obejdu

jennyska
12. lis 2013

@slundo @oktarina @bedvide1 @lojzina @martaska78 @ange_de_la_morte @smoulanda @lamarika @martina_81 @monahr

Na MK funguje Wiki Modrého koníka, která je knihovničkou pojmů, znalostí a zkušeností maminek maminkám.
Máte-li tedy znalosti a nebo osobní zkušenosti s barvením vlasů, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/barveni-vlasu-v-tehot... .

Sdílení osobních zkušeností je ve Wiki daleko přehlednější než ve fóru a proto se snažíme, aby měly pod daným tématem místo právě ve Wiki Modrého koníka.

Děkuji Vám za sdílení svých znalostí a zkušeností, které budou spoustě těhulkám k pomoci a radě 🙂
Je skvělé, že si takhle navzájem pomáháme! 🙂

Mějte krásný den!
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru