Batoleshop. Máte zkušenost?

haninka
13. čer 2008

Ahojte,
toto není reklama, tak doufám, že diskuze nebude smazaná..🙂

Chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s tímto eshopem. Dne 2.6. jsem jim posílala objednávku, do dnes nedorazila, neberou telefony, neodpovídají na maily..nevím, jestli mám počítat s tím, že mi objednané zboží ještě dorazí..S takovýmto jednáním jsem se ještě nesetkala! Jediný štěstí, že jsem neplatila předem 😠

anchorinka
13. čer 2008

Ahoj,

mám dojem, že jsem si od nich něco objednávala, cca před půl rokem a zboží mi teda došlo normálně ve lhůtě. Schválně jsem teď koukla na ty stránky a maj tam na titulní stránce toto:
V termínu od 10.6. do 20.6.2008 máme omezený provoz z důvodu dovolené. Objednávky budou přijímány, ale odesílány budou od 23.6.2008.
Tak možná nereagujou kvůli té dovolené a před dovolenou to třeba nestihli 😉
Počkala bych do konce termínu dovolený (jestli na to teda extra nespěcháš) a když by nereagovali ani pak, tak bych to asi začala řešit. Ale jak píšeš, ještě, žes neplatila převodem, to bych asi měla taky nervy v pr... 😠 😒 .

Ale neboj, vydrž a uvidíš, že to bude fakt jen kvůli té dovolené nebo došlo k nějaké chybě, to se taky stává 😅 !

Pěkný den,

Anchi

petraluk
13. čer 2008

Haninko já tam objednávala loni postýlku a další věci a žádný problém nebyl. Komunikovali emailem a myslim, že zboží přišlo cca 2 týdny 😉 Tak vydrž, a jestli mají dovču, tak není co řešit 🙂

haninka
autor
13. čer 2008

Ahoj holky, díky, tak teda ještě počkám...ale zboží jsem si objednávala 2.6., takže jsem předpokládala, že by mělo být před tím 10. odesláno..
Hlavně jsem chtěla vědět, jestli měl i někdo další špatnou zkušenost, ale jestli jste byly spokojené a zboží přišlo v termínu, tak mi to snad brzy dorazí 🙂