Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

kili
19. dub 2008

ďakujem petka 🙂

apo, rýchlo porátaj

aponchie
19. dub 2008

ja se strasne stydiiiiim 😀

petkakrutik
19. dub 2008

no, to je prave jejich problem, A pri te namyslenosti jijm nedochazi, ze kdyby zeny nebyly tak tolerantni a moudre, tak kdo vi, jak by to dneska vypadalo, bychom to meli jako u vcelicek, chlapa na oplodneni a pak vyrazit s nim dvere 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

to jsem si myslela že jsi to nečekala 😀

aponchie
19. dub 2008

petra:hehe no to jo 😀

jabber
19. dub 2008

petka 😀 😀 😀 nebo jako u tý - jak se jmenuje - jak ho hned sežere

nensy
autor
19. dub 2008

tak se nestyd vždit je to lidský já to dělám taky když na to příde 😀

kili
19. dub 2008

petka, asi by som to tak nedelila na chlapov a ženy, ono je to u nás skôr tak, že ja som vlastnosťami skôr ako chlap a on ako žena 😅

aponchie
19. dub 2008

ten satelit je strasnej ..neni o co stat nema to uroven jsou tam hnusne baby.plastove kozy jeste jizvy jim dou videt jak lezi a hekaji jak opice u toho no vzruso fakt ze jo 😠 asi si pudu cist nebo poslouchat soundtrack z gladiatora 😀

petkakrutik
19. dub 2008

kudlanka nabozna

aponchie
19. dub 2008

nensy ja to nedelam 😀 😀 😀 faktickyyyyy 😀

kili
19. dub 2008

napokon sa táto téma zvrtna na Sex bez manžela 😀

petkakrutik
19. dub 2008

za co se ta aponchie stydi???? nejak jsem mimo obraz
😕

aponchie
19. dub 2008

no normalne no jak jinak ve sprse s horke vode mokre telo sprcha a shower gel 😀 tak jednou nooooo 😝 😀

jabber
19. dub 2008

jo, kudlanka 😀

petkakrutik
19. dub 2008

kili, jakože u vás je spíš matriarchát?

aponchie
19. dub 2008

petrakrutik:to byl joke 😀

petkakrutik
19. dub 2008

stejně nachapu...

nensy
autor
19. dub 2008

tak to ti nevěřím 😀 😀 😀 kili i tak to může dopadnout aspon bude náký vzrůšo 😀

petkakrutik
19. dub 2008

aha, uz mi to pomalu dochazi, toz co, poskocila jsem na zidli a hnd mi zapalilo 😀 Holt, kdyz neni manzel po ruce, musi stacit ruce valstni 😀 😀 😀

aponchie
19. dub 2008

petko..no byla sem ve sprse misto satelitu a ptala se me kolikrat sem si to uzila 😀

aponchie
19. dub 2008

😀 😀 😀

nensy
autor
19. dub 2008

tak to já bych to zvládla aspon dvakrát když už 😀

petkakrutik
19. dub 2008

aha, no tak jsem se az tak nespletla, nebo jo??? 😕

kili
19. dub 2008

ono je to prirodzené, sa k tomu vychovávajú deti už od mala. V jednom krížovkárovi, čo je tak ľahký, že som to zvládala aj ja, tak to bolo fakt pre deti bolo masturbácia, fakt som netušila (ja nevinná 😀 ), že čo tam dať, onania bola moc krátka a pri vylúštení zvyšku mi vyšlo, že onanovačka 😀

petkakrutik
19. dub 2008

když už, tak už 😵

aponchie
19. dub 2008

no ja bych to taky dala vickrat,ale co pak semnou?? 😀 vytuhnu a ditko me neprobudiii ja jsem jak chlap po sexu 😀

petkakrutik
19. dub 2008

je to přirozené a kdo říká, že ne, není normální

nensy
autor
19. dub 2008

no jasně od čeho sou zlatý český ručičky 😀

jabber
19. dub 2008

kili 😀
No tak já tady mám třeba manžela při ruce a co myslíte, že děláme? Sedíme každý u svýho notebooku a surfujeme 😀