Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

gedren
19. dub 2008

My na to nak nemame cas a dokopem se tak jednou za mesic nebo za dva - ale kdyz uz se dokopem, tak je to fakt bozi!! 🙂 Jsem s tim spokojena (manzel asi taky, i kdyz predpokladam, ze by si dal rict castejs, ale vo moc castejs asi zase ne) a rozhodne lepsi jednou za cas kvalita nez obden kvantita 🙂. Se clovek ma aspon na co tesit a na co vzpominat, zejo ;)

nensy
autor
19. dub 2008

tak to my na to taky nemáme čas. a tu kvalitu bych doma taky ocenila. ten muj na to moc není 😖

neeve
19. dub 2008

jo baví 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

koukám že máš taky nelinku.mě by to taky bavilo jenom kdyby byla doma snaha 😀

aponchie
19. dub 2008

me bavi se "milovat" 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

aponchie myslíš s manželem 😕

aponchie
19. dub 2008

neee ja myslim tak vseobecne,ze sex moc nemusim ale milovani miluju jestli me chapes 😵

jabber
19. dub 2008

😀 😀 😀

nensy
autor
19. dub 2008

jo chápu.jáse ráda mazlím ale ten můj je se vším hned hotovej 😀

kili
19. dub 2008

nensy, na vianoce? to akože vtedy nemáš dosť roboty s prípravou večere, upratovanie a tak, to ešte chceš sexovať? to teda pochybujem, že sa k tomu práve na vianoce dostanete 😀

aponchie
19. dub 2008

😀

aponchie
19. dub 2008

tak to ja nesnasim ..hned..ja miluju dlouhe dlouhatanske predlouhe predehry a svicky a vino a taaak nooo 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

tak to si vystihla přesně. 😀

aponchie
19. dub 2008

aaachjooooooo 😵

nensy
autor
19. dub 2008

jo tak to já taky aponchie ale tomu mímu to nic neříká 😅

aponchie
19. dub 2008

ja jsem takovej cita romantik a ti to maji tezke najit nekoho kdo by jim vyhovoval v dnesni( SM-sadlo maslo dobe 😀

kili
19. dub 2008

ja mám našťastie rada rychlovky, a pri dvojčatách to moc inak ani nejde. Len je problém, že sme buď v izbe s malími alebo v spálni, kde je hroooozne vŕzgajúci rošt a to potom susedia môžu robyť čiarky kedy a ako dlho 😝 😀 . No keby neboli tieto dve okolnosti, tak by to trvalo o trošku dlhšie

aponchie
19. dub 2008

no ja to vidim na 23hodinu na satelitu 😀 ale to bude mit k romantice hooodne daleko 🙂

aponchie
19. dub 2008

nahodou vrzajici rost je paradniiiii 😀 jeste pelest postele ,satecky,pouta 😀 😀 😀

nensy
autor
19. dub 2008

tak to já mám taky ráda romantiku ale to by ten můj musel být na mol aby to bylo i s předehrou 😀

jabber
19. dub 2008

já mám taky ráda spíš rychlovky 😀 , když už je to moc dlouhý, tak mě to začne nudit 😝 😀

petkakrutik
19. dub 2008

aponchie, u nas je to taky tak.

Na to ze jsme spole teprve necel 3 roky, tak to teda neni jako na chovne stanici, oba pracujeme, manzel na směny. Ale nějak nám to yvhovuje, zvykli jsme si a s nimým jiným bych teda do ostele nešla

aponchie
19. dub 2008

jako moll nebo jako mol?nebo na mol? 😀 😀 😀

aponchie
19. dub 2008

jabber:co rikas na Stinga a Trudy??ti praktikuji tantricky sex nekolik hodin 😀

kili
19. dub 2008

no ja na romatiku moc nie som, ja som skôr na exterier 😅

aponchie
19. dub 2008

no ja mam rada romanticke exteriery taktez 😀

jabber
19. dub 2008

aponchie - to by mě zabilo 😀

aponchie
19. dub 2008

jabber hehehehe 😀 ja bych to asi taky nedala ale zkusit se musi vsechno a vsecko je jednou poprve 😀

jabber
19. dub 2008

mě připadá, že když už to trvá dlouho, tak už tam není žádná vášeň 😝 😀

kili
19. dub 2008

patka, s nikým iným by si do postele nešla práve preto, že ste spolu LEN 3 roky 😀

my sme spolu 11 rokov a MM mi stále slubuje, že časom sa to bude predlžovať, tak furt čakám 😀