Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

aponchie
25. dub 2008

ja mam navarene jeste ze vcera tak nemusim 🙂 navic ja stejne nemam chut k jidlu jak sem nechutne tlusta 😠 na zahradku az po obede 🙂 ty se maaaaaas ja bych u tchyne dostala maximalne strichnin a to buhvi jestli pac by me nepustila ani dal 😀

nensy
autor
25. dub 2008

já nevím že sou ty tchýně tak protivný.ta moje je zatím v pohodě ale taky mě dokáže pěkně vytočit nemysli.a co proti tobě má baba jedna.a co malou tu bere 😒

nobody
25. dub 2008

já spal až doteď skoro 😀

aponchie
25. dub 2008

nensy:malou nechce videt 🙂
buhvi jake budeme tchyne 😀 ..uz to neresim 😉

nensy
autor
25. dub 2008

tak sprominutím to je pěkná k......já tohle to nechápu vždit ty děti za nic nemůžou.a nobody do růžova.to teda vydržíš spát pěkně dlouho ty nechodíš do práce 😀

nobody
25. dub 2008

dneska nee, ale ticho 😀

nensy
autor
25. dub 2008

tak to se máš že nefachčíš 😀

nobody
25. dub 2008

no já jsem extrémně pracovně vytížený ... 😀
tak dneska je aspoň klid

aponchie
25. dub 2008

nensy nezavid 😀 jsme prece na dovolene tak co resis 😀 😀 😀

nensy
autor
25. dub 2008

a to extrémní povolání je co.tak to já závidím já bych šla do práce až bych brečela.a ty né apíí.taky u vás tak prší jako tady.a co budeš celí den dělat nobody to asi bude nákej sex. 😀

aponchie
25. dub 2008

nensy sla bych 🙂 mozna spis jela na kole 😀 u nas je krasne,sviticko sluni..pudu na zahradku po obede 😀

nobody
25. dub 2008

no ... "dispečerování" ---- takže telefony, net,icq

teda když vynechám ty extrémní věci 😀 😀 😀

nensy
autor
25. dub 2008

tak tady leje jako s konve.takže pokud se to nevybere tak budem celí den zalezlí doma.to je otrava tohle počasí je dobrý tak proležet celí den v posteli ale s manželem to asi nebude je v práci 😀 😀 😀

aponchie
25. dub 2008

jako nebranila bych se prolezet celej den v posteli u otevrenyho okna s jidlem hudbou a prokladat to sprchou a milovanim 😀

nensy
autor
25. dub 2008

a co tam budeš okopávat nebo budeš sázet kytičky.myslíš že ten citrusovník seženu v obi.nebo mi porad nákou kitku apíí 😀 a co ty nobody co budeš dělat ty.já snad na to dneska vlítnu 😀

nobody
25. dub 2008

jojo 😀

nensy
autor
25. dub 2008

koukám že tebe ta sprcha fascinuje.mě by se líbíla snídaně do postele.jenomže s dětma to nejde a hlídání je v nedohlednu.takže o tý snídani si nechám asi zdát 😀 ale asi si skočím pro dobrý vínko na večer 😀

nobody
25. dub 2008

nensy, nevím ... popřemýšlím ... já už dneska dělal plno věcí 😀

nensy
autor
25. dub 2008

tak koukám nobody že to bude docela rychlí 😀

nensy
autor
25. dub 2008

tak povyprávěj třeba chytnem inspiraci nobody 😀

aponchie
25. dub 2008

nensy citrusovnik skoc koupit radsi do zahradnictvi z Obi mam plno kytek a nic moc teda to uz spis Globus ..navic Obi je desne predrazene 😠 budu vytrhavat plevel bo prselo tyden a vcera rano sem tam sla si pro kytku a malem me kleplo kolik toho zase je 🙂 ale aspon to dobre pujde..sadit budu kyticky a musim ostrihat jeste vrbky a vubec tam je prace az nad hlavu,ale budu tak s Teri a ta me moc nenecha..
jj sprchu muzu .. 😵

nensy
autor
25. dub 2008

jak prší tak nádherně voní šeřík to je vůně.ten já mám ráda do vázi.apíí a tvůj manžel je přes týden pryč.nebo ho máš doma 😕

nobody
25. dub 2008

jéé, sprcha je úžasná věc 😀 🙂 😝

nensy
autor
25. dub 2008

tak já to teda skusím v tom globusu ten zase ze mě bude unešenej on semnou nerad courá po obchodech to víš já to všechno prolezu.a ten se může vsteky po...... 😀

nensy
autor
25. dub 2008

to jo hlavně když ti ty kapičky stékaj po........... 😝

aponchie
25. dub 2008

nensy doma a v praci stridave 🙂
tak ho nech s detma doma a jed sama ja to tak delam...olalala vune seriku je omamna 😵

nensy
autor
25. dub 2008

to jo svádí k různím zvrhlostem.to já bych jela sama ale on chce jet vždycky semnou a potom je otrávenej že stejně půlku věcí zapomenu a musím do krámu znova. 😠

aponchie
25. dub 2008

jezisi tak co se vnucuje?? 😀 se ho neptej nech mu deti a jed to v klidu sama nakoupit at si s detma hraje zatim ne?potrebuji i otce samotneho obcas 🙂

nensy
autor
25. dub 2008

on se asi bojí aby mě tam náhodou někdo neobtěžoval 😀 😝

nensy
autor
25. dub 2008

tak kde si nobody že by sprcha 😝 😀