Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

aponchie
19. dub 2008

kdo je promocenej???? 😀 😀 😀

kili
19. dub 2008

ten vankúš

nensy
autor
19. dub 2008

tak to já nevim to musíš říct ty jestli ty nebo ten polštář 😀

aponchie
19. dub 2008

jinak to testovani vernosti je blbost pac kazdej chlap se minimalne bude zajimat alespon prvotne o zenskou co se mu nabizi takze to bych vubec nedelala a navic je konec se vztahem pokud to ten chlap zjisti 🙂 vzpominate na test vernosti na evrope 2?

nensy
autor
19. dub 2008

tak to vůbec nevím

aponchie
19. dub 2008

hehehehe vankus ten joo ja uz sem se uklidnila nalila si dzus a druhym okem koukam na S.S.v tv jak mu jde to Aikido 😀

nensy
autor
19. dub 2008

tomu se ted říká aikido aponchie 😀 😀

kili
19. dub 2008

čo je to S.S???

aponchie
19. dub 2008

na evrope 2 to bylo rano ..moderatorka volala na predem urcene cislo od manzelky ci pritelkyne svemu protejsku a rikala mu jak se ji libi sehnala si na nej tel atd mela info od zeny proste a ten chlap 9z 10se zajimalo kdo to je proc a jak proste jim to delalo dobre ,ze se o ne nekdo cizi zajima ale to by i nas tesilo 😀 mam jeden tento test na netu napis mi do IP adresu a poslu ti to je to fakt sranda nekteri chlapci

kili
19. dub 2008

my to máme tak, že on kludne môže kukať po babách, ešte mi ich aj ukazuje a chce, aby som ju tiež okomentovala a niekedy povie, no tú by si nevyhodila s postele, že? 😀
a ja zas môžem kukať po chalanoch 😉 , ale teda len kukať 🙄

aponchie
19. dub 2008

Steven Segal nebo Seagal uz nevim jak se to pise 😀 je v tv film 😀

kili
19. dub 2008

apo, no tak toho nemusím. Môj top 1. je Eaven McGregor 😝 😎

kili
19. dub 2008

apo, som ti posalla mail a až teraz mi došlo, že to nepatrilo mne, ale nevadí, však? 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

tak to já se teda podívám když je nákej pěknej chlap

nensy
autor
19. dub 2008

tak co už jste šli hajat

petruna
19. dub 2008

baví, ale bohužel je to míň často než bych chtěla. Nějak neni čas....a teď co máme čerstvý mimčo, tak ani energie a to je malej hodnej...No, teď hlavně ještě nemůžem, páč jsem v šestinedělí, tak se těšim, až bude po kontrole na gyn. 😵

nensy
autor
19. dub 2008

tak to já jsem už po šesti a stejně nic.ještě je to s malou takovej fofr

kili
19. dub 2008

ja ešte nie, čakám, na čo môžem reagovať

kili
19. dub 2008

nensy a teraz máš fofr? tak šup na vec

aponchie
19. dub 2008

kili co ti doslo???

kili
19. dub 2008

apo, že to nepatrilo mne ale nensy

aponchie
19. dub 2008

aha ja zkousim poslat ten mail jeste pockej 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

jo tak to nevím manža čučí na segala je do toho zažranej a malá se tam vrtí tak jenom čekám kdy se vzbudí.já si totiž myslím že jí rostou zuby furt sebou v noci mele třeba to nejsou zuby já už nevím lukášovi je už devět a už si to nepamatuju

aponchie
19. dub 2008

kili uz by to melo byt odeslano 🙂

kili
19. dub 2008

nensy, ono sa pri tom dá kukať telka, mám to odskúšané 😉

kili
19. dub 2008

apo, ale ešte neprijato

kili
19. dub 2008

apo, no jo, ide to s čiech, do USA a na slovensko 😀

aponchie
19. dub 2008

nensy tak si ji vem do postele k sobe a budes mit vzruso hned 😀 neeee to byl humor ,ale stejne pritulit se k miminku 😵 jeste dnes mi malicka da ruku kolem krku kdyz spi semnou a nozky si schova mezi moje a dycha mi do obliceje a mlaska u toho 😵 😵

nensy
autor
19. dub 2008

tak ted sem vedle zase já holky

aponchie
19. dub 2008

kili me uz to napsalo ,ze zprava odesla ,ale stejne mam pocit jak je to pomale a seka se to ,ze zitra provedu fragmentaci disku a bude klid!dneska mi to spadlo asi 5x!!! 😀