Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

kili
19. dub 2008

tak MM išiel spať a ani bu ani mu 🙄

nensy
autor
19. dub 2008

jo tak to nevím to by nebyla asi moc velká zábava. jo tak to znám ta naše to je mazel.a kolik je tý tvojí aponchie

nensy
autor
19. dub 2008

takže kili zase nic žádná omluva 😒

aponchie
19. dub 2008

nensy 3roky 😵

kili
19. dub 2008

nensy, no ja ju ani nečakám, to by skôr traktory padali 😔

nensy
autor
19. dub 2008

a máš jenom jedno .

nensy
autor
19. dub 2008

já už bych mu něco řekla ani bych mu nevařila at si to udělá sám

aponchie
19. dub 2008

nensy jj jedno 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

manža chce ještě jedno ale při tom našem sexu tak možná v příštím životě

aponchie
19. dub 2008

tak mu to tak rekni 🙂 ja uz ,al evazne jdu chrnet 😀 dobrou nocku vsem paaa a zitra 😉

kili
19. dub 2008

nensy, to sa nedá, ja mu už nevarím, a nie z trucu 😀

nensy
autor
19. dub 2008

a co on na to že mu nevaříš

nensy
autor
19. dub 2008

apo tak paa a zítra to zase rozeberem 😔

kili
19. dub 2008

no ja niekedy varím, ono to tak proste nejak je, už s tým ráta, že nič nie je navarené. Ja totiž neviem čo mám variť, on povie, že mu je to jedno, tak neuvarím nič, lebo fakt neviem čo. A nám chutí skoro všetko niečo iné ako tomu druhému.

nensy
autor
19. dub 2008

hlavně já bych se na něj vyprdla

kili
19. dub 2008

on je ináč super, ale toto, to je niečo príšerné, a hlavne je to furt, nie je vôbec tolerantný, že niekto sa zachová inak ako on a tak keď niečo, tak mi nadáva, že sa mám správať ako ostatný, ale to ostatný je vlastne len on, pretože nemôže vedieť, ako sa zachovajú ostatný.

nensy
autor
19. dub 2008

holky dobrou noc a zase zítra

kili
19. dub 2008

no jo, tak dobrú

nobody
20. dub 2008

s manželem ne 😀
s manželkou taky ne 😀

nensy
autor
20. dub 2008

ahoj holky jak jste se vyhajinkali.tady je fakt osklivě a prší a manžel jel do práce 😀

aponchie
20. dub 2008

dobre ranko mamko 😀 jdu zaopatrit dceru a postavit na plotnu,vymest vsecky pavuciny a pak hned prijdu 😀

nobody:a s kym?? 😀

nensy
autor
20. dub 2008

čauky apo tak to já už mám obstaráno.tak to jsem se chtěla nabodyho taky zeptat 😀

nensy
autor
20. dub 2008

jo kili tak jak doma ještě je to na ho........ ☹

aponchie
20. dub 2008

nensy..toz asi s nejakou holkou podle me 😀

nensy
autor
20. dub 2008

no tak to teda nevím.já jsem stoho pochopila že není ani na holky ani na kluky tak na co teda je třeba bych skusila taky něco novýho 😀 😀 😀

jabber
20. dub 2008

aponchie - no to je přesně ten test co jsem myslela - na E2 😀 taky bych to nedělala. Slyšela jsem to párkrát a bylo to dost hustý 😅 . Pošli mi ho taky, prosííííííím 😵

aponchie
20. dub 2008

hehehehe takovej jeste nevyhranenej jo? 😀 nj je na vazkach 😀 😀 promin nobody 😵

kili
20. dub 2008

nensy, no s MM sa nebavíme, ako toto by on vydržal hádam doživotne 🙄 . Ako už sme sa rozprávali, aj je celkom normálny, ale proste sme sa rozprávať museli, ale nič na vyše

jabber
20. dub 2008

jééé, on jde Křeček v noční košili! 😀 Tak to jdu čučet 😀

nensy
autor
20. dub 2008

tak to je děs že ho to furt baví.jo to si myslím apo.sory nabody 😀