Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

nensy
autor
22. dub 2008

no jasně na vzhledu nezáleží.já bych tu romantiku taky brala ale nak na to není čásek 😝

aponchie
22. dub 2008

ja musim jit varit 😠 uz me to desne honiiiiii 😀 😀

majkalaja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
skuli
22. dub 2008

aponchie-Co bude dneska dobrého?Já už mám cibulovou polévku a budu dělat kuřecí játru a hranolky.Malá spí v ložnici.Chci uklízet skříň,ale musím počkat,až se vzbudí.

nensy
autor
22. dub 2008

jo mě to šlape dobře až na ty breberky.jenom nevím proč mi říkáš kundo když si jí ještě neviděla a tobě bych jí určitě neukázala 😠

majkalaja
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nensy
autor
22. dub 2008

ty ses nák rozjela. 😅

msunny
22. dub 2008

kadlenka:Nejsem nijak krásná,to je pravda,ale s tím už do toho přítel šel. Asi jsem se mu líbila! Já se za sebe nestydím! tak ukaž svou fotku! ať vím,kdo se do mě naváží!

nensy
autor
22. dub 2008

msunny na to se vykašli normálně to přejdi .možná by jsme se divili jaká to je kráska.hod to za hlavu.já na takový lidi z vysoka se...... 😖

msunny
22. dub 2008

nensy:Vždyť mě je to jedno. Jsem zvuklá na takovýhle řeči a už jsem vůči nim imuní.

jabber
22. dub 2008

Holky, myslím, že jak kadlenka tak majkalaja je naše staré známé pubertální tele, co tady opruzuje každý den a jehož příspěvky vůbec nestojí za komentář 😎

nensy
autor
22. dub 2008

dneska je divná doba a lidi sou na sebe jako psi 😒

achalteke
22. dub 2008

teda holky jen jsem sem tak nakoukla, koukám, že už se sem navážej dementní prudiči, takže hlavu vzhůru a s*át na ně, počítám, že za chvílí tohle téma admin stejně zamkn...jo a sex s manželem? Jsme s manželem svoji deset let a i po těch let máme úžasnej vztah a ještě skvělejší sex 😵

aponchie
22. dub 2008

skuli dneska delam cocku s vajickem 😀

nensy
autor
22. dub 2008

jo tak tu mám ráda.mnam mnam aponchie 😀

aponchie
22. dub 2008

a vlastni zavarene okurky k tomu a chleba dokonce! 😀 to se mame co????jdu na to

nensy
autor
22. dub 2008

jo tak to já nevím asi budu dělat domácí pizzu tu mi máme rádi 😀

msunny
22. dub 2008

My budem mit slepici na paprice s knedlikem. Pizzu bych si taky dala. Mňam,mňam

nensy
autor
22. dub 2008

tak to má rád můj muž já nejí na paprice ani rajskou 😖

aponchie
22. dub 2008

ja miluju rajskou a svickovou a bifteky a maso a zeleninu a vsecko krome vnotrnosti 😝 😀
tak co nensy jak to dopadlo ten obed a to cviceni??dame si vecer hodinku bodystylingu? 😀

kristi
22. dub 2008

jezis, o cem to je? o zradle nebo co?

aponchie
22. dub 2008

kristi zase to konci u zradla 😀

kristi
22. dub 2008

to je hruza...my meli naposledy vceeeeeeera a slo to....se nak snazi posledni dobou...

aponchie
22. dub 2008

a sakra ty se maaaaaaaaaas 😀 treba bude i dneska

kristi
22. dub 2008

to nevim, jdu cvicit, budu unavena....on je asi v jarni riji bo co.....teda ja ho znam, jakmile je teplo, slunicko, muze cumet na baby venku, tak je chtivej

aponchie
22. dub 2008

to je normalka pockej az bude leto a budou chodit polonahe a vlnet se jak modelky to bude sex 😀

kristi
22. dub 2008

no, to doufam

nensy
autor
22. dub 2008

tak takhle by sem se chtěla taky mít 😀 tak už sem zase tady mi byli s malou na očkování ani nebrečela.ted už začínaj vysichat meze tak snad by to už šlo. 😀

msunny
22. dub 2008

Jak říká kámoška,sex s manželem je fain,ale bílej sex,to je to nejlepší na světě. Bílej sex=vyžrat lednici🙂

nensy
autor
22. dub 2008

jo tak ten bílej sex mě chytá dost často hlavně když mám nerva tak to bych se usexovala 😀 😀