Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

nensy
autor
19. dub 2008

jabber tak to máš pravdu občasná rychlovka je supr .manžel takhle semnou švihnul na postel rychlovka dooost dobrý a máme stoho nelinku 😀

petkakrutik
19. dub 2008

hm, tak ja zase radeji doam v soukromi 🙂 ale uz jsme se s manzelem milovali taky na plazi, potem samozrejme, nebo i v mori ve dne 😀 jen jsme odplavali kousek dal od ostatnich, ale zase tak daleko, aby manzel dosahl na dno 😀

jabber
19. dub 2008

nensy 🙂

nensy
autor
19. dub 2008

kili tak se třeba dočkáš.chlapi maj na všechno dost času 😕

aponchie
19. dub 2008

pole ,luky,lesy haj ..milovani to je raaaaaaj... 😀 jj obcasna rychlovka je paradni ..takove rychle zhave romanticke prepadeni ve vytahu .. 😀

kamhajek
19. dub 2008

ano, baví a moc a aspoň 3x týdně!!!

kili
19. dub 2008

MM mi robil návrhy vo výťahu, ale oni ich mali tak špinavé 😝

aponchie
19. dub 2008

hmm a co ty na to? 😀

nensy
autor
19. dub 2008

tak ve vítahu by to nemuselo být špatní.jenom by mě zajímalo který krasavec by se na to chytil 😀

kili
19. dub 2008

no vo výťahu sme to ešte nerobili, ale skoro všade inde áno 😎

aponchie
19. dub 2008

ach jo ja uz asi pujdu na ten satelit 😀

kili
19. dub 2008

...ale za starých čias samozrejme, teraz už som matka, musím byť zodpovedná (alebo skôr nie je príležitosť)

nensy
autor
19. dub 2008

mi jsme to děla li na bálkouně to bylo vzrůšo.lidi chodili......... 😅

kili
19. dub 2008

nensy, no predsa tvoj manžel

aponchie
19. dub 2008

🙂

nensy
autor
19. dub 2008

co na tom satelitu dávaj pěknýho že na to tak pospícháš aponchie 😀 😀

nensy
autor
19. dub 2008

jo tak to nevím.skusím mu to navrhnout 😀

aponchie
19. dub 2008

no oni to davaji celej den ,ale u nas az od 23hodin no pecko asi 😀 a dokonce tri kanaly 😀 😀 jeee ja jsem si dala jednu sklenicku a uz se mi podlamuji nohy a to sedim 😀 radsi koncim nebo placnu nejakou blbost

nensy
autor
19. dub 2008

tak plácni od toho jsme tady. a to jsi doma sama? 😕

aponchie
19. dub 2008

jj jsem sama doma s dcerou 🙂 ja bych chtela s cizim muzem v cizim pokoji... 😀

petkakrutik
19. dub 2008

tak ja bych brala sveho vlastniho, sel na nocni, takze jsem sama jak kul v plote 😒

nensy
autor
19. dub 2008

jo tak to by nemuselo být špatný to bych taky brala 😀

makak21
19. dub 2008

Tak já musím říct, že mě sexík doma baví pořád a asi jen tak nepřestane...teda teď v těhu to není tak časté, ale jinak pořád super 😵

petkakrutik
19. dub 2008

kili tak muj muz je takove povahy, ze bych si neveru urcite pak vycitala, protoez on yb me urcite nepodvedl, je takovy klidny, hodny, za zenskyma se neotaci... Ale kdo vi, co bude za 10 let...

nensy
autor
19. dub 2008

petkakrutik tak růčo 😀 😀 😀

nensy
autor
19. dub 2008

tak to já jsem svýho manžela taky nepodvedla nemám důvod on je hodnej

kili
19. dub 2008

ja by som tiež brala svojho vlastného, ale momentálne sme pohádaný a som na neho nahnevaná. 🙄

petkakrutik
19. dub 2008

hm, jinak když jsme u té rychlosti... já manžela dráždím po celou dobu, co se on věnuje mně (zavedl nepsaný zvyk, že prve já a potom on 😀 ) a jak se pak dostane dop mně, tak je natošup 😀 😀 😀 Ale mě to vůbec nevadí. Jóóó, pokud nemá popito, v tom případě mu to trvá hodně dlouho a někdy se ani nepovede 😀

nensy
autor
19. dub 2008

ale to usmiřování je nejhezčí kili 😅

nensy
autor
19. dub 2008

tak to mu mímu to nevadí jestli je napitý nebo ne 😀