Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

nensy
autor
23. dub 2008

jo tak ted sem o ní zrovna přemýšlela mi jí máme moc rádi.tak se zítra drž a co s malou kdo ti jí bude hlídat 😒

aponchie
23. dub 2008

vubec nevim jak to bude vseci mi rikaji at tam nejdu pac manzel je mimo domov ,nema ji kdo pohlidat a navic sotva se uzdravila aby tam neco chytla v kostele a navic vseci budou rvat a ona to nebude chapat a jeste aby z toho mela trauma to radsi ne takze to vypada ,ze s ni zustanu doma a pockam na ne az prijedou k nam vichni na obed 😒 ale pojedu pak sama za tyden na hrob

nensy
autor
23. dub 2008

to jo takhle to bude nejlepší ona je ještě na to malinká a zbytečně jí tam brát to nemá cenu malá tedkon spapala špenát s bramborem myslela jsem si že jí to nebude chutnat a jak to do ní padalo 😀

kristi
23. dub 2008

deti na pohreb nebrat, Api

aponchie
23. dub 2008

ja si taky myslim 😒 kdyz mela pul roku a byla ve vajicku sli sme na pohreb dedovi a to nevnimala prospala to v kolibce ale ted uz ne..takze budeme doma ..me ta mala mura nechce spat 😠 jak je ji uz lip tak dovadi ..takze pojedeme shoppingovat babi mela narozky a neco ji musim koupit ,ale absolutne nevim co 😝

nensy
autor
23. dub 2008

me taky doma přes den spát nechce akorát venku v kočáru .já vždycky skončím u hraček nebo oblečení.u malé nás to teprve čeká.ale už se těším až budeme kupovat šatičky ted sem jí jedni džínový koupila.když ona je dlouhán na to kolik jí je ona má 70cm 😀

aponchie
23. dub 2008

tak malicka ma 101cm a mela jeste pred 3tydny 17kg,ale schudla nemoci na 16 😒 .Taky jsem ji koupila saticky ruzove nadherne s maslou na zadech a na raminka a k tomu kloboucek a botky 😵 nakonec si sla lehnout ,ale jen cist si bude a musela sem ji dat jeden bonbon..jako dusledna vychova se opet nekona 😀

nensy
autor
23. dub 2008

tak bonbonky jo.jak je u vás tady se rozsvítilo sluníčko a jak se malá jmenuje 😀

aponchie
23. dub 2008

sviticko uz sluni ,ale desne fouka 😒 Terezka se jmenuje.. 🙂

nensy
autor
23. dub 2008

to je taky hezký jméno to jsem chtěla taky jenomže tady je to samá terezka tak jsme dali Nelinku.tak tady nefouká .to počasí taky stojí za......každou chvíli je jinak potom ty děti nemaj bejt věčně nemocný 😒

aponchie
23. dub 2008

no ja vubec nevedela jake jmeno leti v te dobe az sem ji ho dala tak jsem zjistila kolik jich je to je fakt,ale ona je uzasna a dostava svemu jmenu ..zachranuje kde co jen broucku a cmelek(vcelicek a vseho maleho co lita)se boji 😀 ted zrovna rvala z pokojicku mamiiiii tady lita nejaka cmelka zabij ju hned prosiiiim 😀 poslu ti foto jestli chces 🙂

nensy
autor
23. dub 2008

jo posli ráda jí uvidím když ty děti sou tak upřímný a kouzelný 😀

aponchie
23. dub 2008

posli mi email do IP nebo jestli mas icq 🙂

aponchie
23. dub 2008

a honem honem ,chci jit do obchodu 😀

nensy
autor
23. dub 2008

jo icq mám ale ještě stím neumím 😀

aponchie
23. dub 2008

tak se to honem nauc 😀
uz to tam mas..snad teda 😝
ja letim pryc teda zatim paaaaa puso 😀

nensy
autor
23. dub 2008

jo už to mám ta má krásný kukadla je fakt kouzelná 😀

nensy
autor
23. dub 2008

tchíně má narosky tak furt přemýšlím co jí koupit když každej už všechno má.máš nákej nápad apíí 😀

aponchie
23. dub 2008

kostkovy cukr,misto na hrbitove,karnevalova maska 😀

nensy
autor
23. dub 2008

jo tak to místo na hřitově mě fakt pobavilo to se ti povedlo 😀

aponchie
23. dub 2008

hehe nensy a mate se rady?jestli jo tak to neni problem neco vybrat a jaka tchyne je?pokrokova pani nebo spis usedlejsi doma?jake ma nemoci co rada dela kam chodi cte canca se atdatd..ja sve tchyni kdysi davala poukazy na kosmetiku manikuru pedikuru listky do kina divadla knihy dobre vina konaky kosmetiku spise telovou a jinak me nic nenapada.. 🙂

aponchie
23. dub 2008

jo a jednou sem ji dala hedvabny satek fakt pekny a vypakovala me s nim ,ze ona to nosit nebude.. 😖 podruhy dostala dvd romanticka komedie a tunu knih a krasny tricko jaky chtela a zase rekla ,ze hmm ..tak pak si vyber nekdy se muzes rozdat a stejne to neoceni.. 😀 ale vim,ze to vsecko ma rada jen nema rada me tak me tesi,ze to potajnu pouziva cte a nosi 😀

nensy
autor
23. dub 2008

tchíně je pokroková.a miluje kytky že bych jí koupila náké zahradnictvý .to je bába bilinkářka co se týče kytek tak to je machr 😀

nensy
autor
23. dub 2008

tak to je mazec to jsem zvědavá až jí v tom jednou načapáš 😀

aponchie
23. dub 2008

nensy toho se nebojim nestykame se 😀 tak vidis kolem kytek to je naaadhera neco vybrat 😉

mirulka
23. dub 2008

Jo jo baví náááááramně!! 😝

nobody
23. dub 2008

já se o sexu nebavím 😀

mirulka
23. dub 2008

nobody stačí jenom ano nebo ne?? 😎

andrysek2
23. dub 2008

ahojik teda to je poctenickoooo 😀 😀 😀

nobody
23. dub 2008

ne, sex s manželem není 😀 😀 😀 😀 😀

o sexu se bavím, ale v jiných okamžicích