Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

nensy
autor
21. dub 2008

no jasný .já si myslím že je to dobrý téma ani nevím jak mě to napadlo.zase náká změna.koukám že všichni spíte já už jsem vzhůru nák se už nemůžu zabrat.manža je už v práci.tak on ten sex jde i s cizím manželem.teda jestli je nákej po ruce.hahaha 😀 😀 😀

nensy
autor
21. dub 2008

kitty68 nobody říkal že ani s manželem ani s manželkou. 😀 apony ahoj tak jak ti dneska je už si v poho nebo je to ještě horší ☹

msunny
21. dub 2008

Holky máte některá zkušenost s podezřením na podvádějícího manžela? Myslím,záhadné sms o půlnoci,pozdní přichody,chladnější chováni...

nensy
autor
21. dub 2008

jo tak vtom mám praxi taky ještě pred svatbou ještě že to mám za sebou. 😠

msunny
21. dub 2008

nensy: A jak si to řešila? Přítel vše zapírá,ale sms typu: Pročpak neodepisuješ? Myslel jsem že si rozumíme a chápeme se?

nensy
autor
21. dub 2008

jak jsem to řešilan ůplně jednoduše.když jsemto zjistila tak jsem ho neseřvala řekla jsem si že ulítnout může každej ale řekla jsem mu bud to to okamžitě skončí nebo jdu od něj.at si vybere ale nákej čas na rozmyšlenou jsem mu nedala.bud to tě ten chlap má rád a nebo ne to musí podle mě vědět hned.podle mě když chlap řekne že chce čas tak to dělá kuli tomu aby si moh ještě užívat.upozornuji že pokud by to udělal znova tak by měl tak rychle zbalano že by se nestačil divit aon to ví moc dobře .my jsme si to vyříkali.tu dotyčnou jsem vykázala do patřičných mezí a bylo vymalováno.ona totiž byla v daná.takže tam to šlo rychle 😠

nensy
autor
21. dub 2008

tak jak to budeš řešit msunny 😖

msunny
21. dub 2008

Nevím,večer mu to asi vpalim. Ale mám z toho strach ☹ Tohle už jsem si jednou zažila s bývalym a už to nechci znovu zažít,tenkrát jsem to přehlídla a dala druhou šanci a pak zjistila,že se s dotyčnou stýká dál.
Právě jsem zbodla celou čokošku na obalení nervů,ale nějak to nepomohlo a teď tu řvu jak malá holka ☹

poninka
21. dub 2008

já bych ho normálně klepla palicí 😎

nensy
autor
21. dub 2008

hlavně nemá cenu to v sobě dusit řekni to na rovinu at víš na čem si at se rozhodne ikdyby se měl rozhodnout pro tu druhou ale aspon si nebudeš připadat jak ten největší pitomec kterýho může do nekonečna podvádět a myslet si že mu to všechno baštíš. 😖

nensy
autor
21. dub 2008

msunny tak dej vědět jak jsto rozsekla

kristynka2009
21. dub 2008

Teda, co je to za téma? 😀 Když jsem četla první stránku, tak jsem nechtěla věřit, milovat se jednou, dvakrát za měsíc??? My se milujeme 2x, 3x za týden 😀 Vůbec to není nuda, ba naopak..

nensy
autor
21. dub 2008

tak to jsi na tom dobře bud ráda

johanda
21. dub 2008

no mě baví a manžela taky. Jen to zatrolené kojení má na mě antichlípňácké účinky, takže se frekvence snížila na 2x,3x týdně 😉

nensy
autor
21. dub 2008

jo tak mi jsme to s mm dělali ze začátku taky skoro každý den ale ted na to není čas manža je po chemoterapíích tak to není tak často.ale mě to neva hlavně aby byl zdraví

petronelie
21. dub 2008

To je tedy téma...než to tady ventilovat, lépe promluvit s manželem, když nejsem spokojená,ne?... ☹

kristynka2009
21. dub 2008

Já jsem ráda, stále mi říká, jak ho přitahuju a kdyby bylo na něm, milujeme se každý den, ale mně stačí max 3x za týden 😉 Stejně se divím, že mi to po pěti letech stále říká, ale jsem za to doopravdy moc ráda 😉

johanda
21. dub 2008

nensy jj, hlavně, že je zdravý, to ostatní se časem poddá

nensy
autor
21. dub 2008

jo to je v pohodě tak to ti přeju.

kristynka2009
21. dub 2008

petronelie - jj 😉

nensy
autor
21. dub 2008

johanda je to fakt zdraví je důležitější a ten zbytek se časem srouná 🙂

petronelie
21. dub 2008

Neumím si zkrátka představit,že by mě sex s manželem nebavil, a kdyby tomu tak bylo, řešila bych to rovnou s ním a nikoliv na veřejné diskuzi.Myslím,že je to problém, když vás to spolu zkrátka nebaví.To pak končí bokovkama, ale to už je zas na jiné téma. 😉

petronelie
21. dub 2008

nensy: manžovi hodně zdraví, to je fakt nejdůležitejší 😉

kristynka2009
21. dub 2008

Tak to já bych si ani nestěžovala, kdyby byl můj chlap nemocný, že nemá chuť na sex, nebo to není tak často. Hlavní je pro mě to, aby tady na světě byl a ne, že sice sexujeme několikrát do týdne, ale dlouho tady nebude. To mi nepřijde moc ok ☹

petronelie
21. dub 2008

kristy: No jak jde o zdraví,jde vše stranou...to je jasný 🤐

nyky
21. dub 2008

Jo, baví a moc... a teď v těhu je to takový jiný, ještě lepčejší 😵

nensy
autor
21. dub 2008

jo dík já věřím že to bude ok.ono ho hodně drží mimčo.ale on to zvládá dobře zato ho dost odivuji jak se k tomu postavil 🙂

kristynka2009
21. dub 2008

petronelie - tak nechápu, proč tedy nensy založila tuhle diskuzi.. 😅

petronelie
21. dub 2008

nensy,je mladý a důležitá je psychika, určitě to vše zvládne. A Nelinka je fešanda, bodejť by ho taková ženská nedržela nad vodou 😀

petronelie
21. dub 2008

Joo, tak já si ani nevšimla,že ji založila nensy. Nojono. 😎