Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

nensy
autor
21. dub 2008

proč prostě mě to tak napadlo.to máš pravdu on se vní ůplně vídí.je to jeho zlatíčko 😀

petronelie
21. dub 2008

Já se spíš vyjadřovala k tématu jako obecně, já prostě nestačím zírat, o čem se tu lidi někdy baví. Já bych si takhle ani nemohla stěžovat, přišlo by mi to nefér vůči manželovi. Řešit to s cizíma lidma po netu, já jsem pro radikální řešení - vyřešit rovnou s tím, koho se to týká.Ale proto je ten svět zajímavý,že jsme každý jiný. 😀

petronelie
21. dub 2008

nensy,tak to je super. Říká se,na nemoci si pořídit mimčo nebo štěně 😀

nensy
autor
21. dub 2008

to jo mi by jsme chtěli ještě jedno ale zatím to necháváme bít až se to všechno srovná 😅

petronelie
21. dub 2008

to je jasný....a je to na dobré cestě,myslím s manželem?

nensy
autor
21. dub 2008

já jsem byla ve druhém měsíci a pak mu to zjistili ☹

petronelie
21. dub 2008

Jejda...a co konkrétně má? Ježiš,já jsem huba nevymáchaná....že já nešla studovat medicínu, znám už snad všechny nemoci 😒

nensy
autor
21. dub 2008

jo zatím jo ted byl na homolce na PETU a vypadá že se to zastavilo .přijel ůplně nadšenej a každýmu to volal já ho fakt obdivuji nevím jak bych to zvládla já

petronelie
21. dub 2008

co je to na PETU? 😒
To je dobře, mladé tělo to zvládá. Za chvilku bude úplně zdravej, uvidíš 😉

nensy
autor
21. dub 2008

to je v pohodě mi se otom taky doma bavíme otevřeně.vzali mu jedno varle ale už to měl vlezlí až do břicha

petronelie
21. dub 2008

Tyjo,tak to je síla.Hlavně, že se na to přišlo, to je nejdůležitější!!! 😉

nensy
autor
21. dub 2008

to je nukleární medicína to do něj napouštěj náky ty sajrajty.snad jsem to řekla správně

nensy
autor
21. dub 2008

to jo on si nejdřív myslel že m´á tříselnou kýlu a takhle to dopadlo

petronelie
21. dub 2008

Ju aha,já už vím. Dají mu nitrožilně kontrastní látku a pak ho "zrentgenujou" 😉

nensy
autor
21. dub 2008

jo.potom nesmí k malí.vždy spí u mamky a přijede až druhý den

petronelie
21. dub 2008

Tak fakt držím palce, už pomalu půjdu,protože za á mě sex s manželem baví a za bé mám ještě hoooodně práce.Přeji příjemný zbytek dne. 😉

nobody
21. dub 2008

nensy

přiznávám, aponchie mě láká

já si tý otázky předtím nevšimnul, mám ji rád

msunny
21. dub 2008

jen abyste byly v obraze,musim se trosku vypsat.
tak udajne tim psanim,s kamaradkama z četu si kompenzuje to,že je jen v práci a "potřebuje" nějakej kontakt s lidma. pak proběhli,omluvy a řek mi ať to neřešim,že je mi věrnej! chtěla bych mu věřit,ale vzhledem ke zkušenostem s bývalým to nějak nejde! ☹

kitty68
21. dub 2008

msunny ja se sla prave podivat jestli js nepsala jak jsi dopadla, podle me keca, nerikej mi ze nema kamose??

msunny
21. dub 2008

no právě že fakt žádný nemá. jen jednoho,kterej s ním jde jednou za rok na pivo a to mu ještě musí zaplatit. Je buď v práci nebo doma,o syna se zajímá,hraje si,když příjde dřív jdeme na společnou vycházku. Nikam záhadně neodchází, ty sms,nejsou tak častý. Já fakt nevím ☹ Proč si nenajde kamarády? Proč to musi být ženský?

nensy
autor
22. dub 2008

já si to myslela nobody .msunny dej tomu čas uvidíš jak se to dopadne pokud si ho nechitla za ruku tak je těžký to lámat třeba má pravdu.uvídíš ale zbytečně se nenervuj nemá to cenu .mysli na honzíka to je nejdůležitější 😀

nensy
autor
22. dub 2008

nobody lidi se maj mít rádi. 😀

aponchie
22. dub 2008

vsichni se mame radi

nensy
autor
22. dub 2008

tak to máš pravdu apon. 😀

skuli
22. dub 2008

Tak co je to tu za orgie?Jsem dočítala pár předešlých stránek a nějak se to tady zvrhlo 😀

aponchie-Zdarec kotě,mě máš taky ráda? 😝

aponchie
22. dub 2008

skuli tebe miluju 😵
orgie?co to je za slovo? 😀
taky ho mam rada no 🙂

kadlenka
22. dub 2008

msunny nezlob se na me, ale kdyz vidim tve fotky tak se mazelovi nedivim že to musí být jiný ženský???????""""!!!!!! 😀

skuli
22. dub 2008

aponchie- Tak to jsem ráda. 😀

kadlenka-Založila sis nick,abys mohla prudit? 😠

nensy
autor
22. dub 2008

apony a orgie s dámama nebo s pánama? 😀 😀 kadlenka nezlob se na mě ale já si myslím že na kráse nezáleží záleží na tom jaký má ten dotyčný srdíčko.aspon pro mě to je důležitý jestli si stím druhým rozumím a ne proto aby to byl nákej playboy 😖

aponchie
22. dub 2008

nensy :orgie??neznam ja nerozumim a nepouzivam slova ,kterym nerozumim 😀 ja sice pusobim drsne ,ale jsem krehka romanticka duse a timto se jen branim 😵
jj vzhled je druhorady alespon u me 😀