Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

nobody
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nensy
autor
25. dub 2008

a to je náká mladá nebo starší 😕

nensy
autor
25. dub 2008

apíí vy jste ještě nevyrazili 😀

zuz11
25. dub 2008

poprosim Vas vratte sa k teme 😉

nensy
autor
25. dub 2008

jo dobře a dík ZUZ11 🙂

andrea
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petule.h
25. dub 2008

po porodu už je to holt v pauzách, s dítětem jsem utahaná a nebo je manžel utahaný, teď co jsem těhotná, tak to vůbec je na pytel, ani mi to nepřijde, že už to není co to bývalo, doufám, že se to zase vrátí do starých kolejí, ale teď se na to sama necítím a přemlouvat se nebudu

nensy
autor
25. dub 2008

jo tak mi jsme to měli taky takový hlavně jsem v těhu nemohla 😖

aponchie
25. dub 2008

v tehu: 😵

nensy
autor
25. dub 2008

no když jsem byla těhotná s nelinkou.tak jsme měli sex zakázaný.ale měla jsem koupit šampáno tak třeba něco budeééééééé 😀 😒

aponchie
25. dub 2008

ty brdo ty se mas 😵 ja bych si dala sampano hned ale tak deci a konec pac mi to leze strasne do hlavy 😅 ale s jahudkama mnaaaam

nensy
autor
25. dub 2008

jo tak jahůdky mě nenapadli 😖

petule.h
25. dub 2008

mě po prvním těhotenství přestalo chutnat, to je teda jediné...tak nevím 🙂

lenerka
25. dub 2008

no na začátku těhu jsem to nesnášela vše mě bolelo,hlavně prsa,ale pak okolo 5měs.to bylo zas dobrý a nejlepší snad na konci těhu,ale to už zas manžel moc nechtěl,se bál,že předčasně porodím 😀
po porodu nebylo nic skoro 4měs.jsem se bála a hlavně člověk padal únavou do postele
teď už je to zase super lepší než před těhotenstvím 😉

zuz11
2. kvě 2008

vlasta23 • Dnes o 17:43
Ahoj holky,
zacinam nove tema. Tezko rict, jestli se nekdo ozve, protoze je to takove osemetne. Mam takovy problem, ze naemam vubec chyut na sex. Drive to ale tak nebylo, byla jsem vzdycky neuveritelne nabuzena a vzrusovalo me skoro vsechno. Posledni dva roky ale nemuzu ani mit orgasmus, i kdyz se snazim. Vubec se mi do toho nechce. Myslela jsem si, ze me proste partner nepritahuje, coz muze po deseti letech byt, ale to neni to. Me to totiz ani nejde samotne. Tak nevim, ale asi se neco stalo a mam s tim problemy. Mate nekdo stejny problem? Co to muze byt?

forensica • snž • Dnes o 18:13
AHoj! No tezko rict. Co vim,tak lidi maji s timto problem kdyz trpi na deprese a jsou na nejakych podpurnych lecich. Jinak me nic jineho nenapada. Mozna by jsi si mohla o tom povykladat s nejakym psychologem. Fakt nevim.

mmmk • Dnes o 18:29
Vlasta, to je podle me vnitrnim napetim. Ja to na sobe pozoruju pri dlouhodobem stresu (proste te neco tizi, i kdyz si to sama nedokazes uvedomit, co by to mohlo byt). A jak je klid, je zase vsechno v poradku a ja jsem jako stepni liska 😀

pikha • snž • Dnes o 19:33
vlasta, a nie je nic o com si myslis ze by to mohlo sposobit? aj ked len intuitivne, bez akehokolvek logickeho zakladu, podvedome, nic ta okolo toho nenapada? nestalo sa ti nieco, nepovedal ti niekto nieco, nemas nejaky problem alebo trapenie? Lebo nahla premena sexualne aktivnej nabudenej baby na presny opak sa neudeje len tak pre nic za nic. Tiez ma napadaju antidepresiva, pripadne ine lieky coby tlmice vasne, tie to zvyknu narobitt.. a ked nic z toho, tak by to podla mna chcelo rozhovor so sexoulogom. Alebo.. ved co, ide maj, lasky cas, skuste si niekedy s partnerom niekedy vecer pri dobrom vine pustit nejaky ten hanbaty film pre dospelych 😝 😀 ty sa hlavne uvolni a nesnaz sa o ten orgazmus, tym skor nepride. Skuste nejaku tu eroticku konverzaciu cez maily, smsky, telefon, niekedy tieto veci dokazu s libidom poriadne divy 😀

dablikolik • snž • Dnes o 19:36
U nás je to naopak. Já bych se milovala pořád, ale manža mi trochu zlenivěl. Takže fakt nevím. 😉

kyri • 1d • Dnes o 19:36
vlasto, zajdi za "číňanem" - praktikem tradiční čínské medicíny, já k jednomu chodila kdysi a chuť k sexu mi to hooodně zvýšilo 😉
fakt teda je, že jsem měla v tu dobu hodně pozitivních životních změn zároveň - dost dobře jsem si "frčela"
ale těm bylinkám a akupunktuře věřim, že mi pomohly hodně