Baví vás sex s vlastním manželem?

nensy
19. dub 2008

čauky baby tak jak je to s váma ještě vás baví sex s manželem nebo je to stereo a je to jednou za čas jako u nás.a to už musí být když na to mám chut já tak na to nemá chut manža a zase naopak aco u vás je to stejný nebo ještěhorší.mi za chvíli dopadneme že to budeme mít jednou za rok navánoce 😀 😀 😀

mirulka
23. dub 2008

není tak to je špatééénka!

Tak není manža je někdo jiný no!!

tak já taky, ale tohle téma jsem nemohla přejít!

nensy
autor
23. dub 2008

a v jakých okamžicích nobody 😀

nobody
23. dub 2008

nensy, ty jseš nadržená jak klika u dveří 😀 😉

cecil
23. dub 2008

Baví a naštěstí čím dál víc 😎

nensy
autor
23. dub 2008

jo na tebe nobody 😀 😝

aponchie
23. dub 2008

nensy 😀
ja jsem taaaak unavena a uz pujdu chrnet 😵

musko
23. dub 2008

cecil 😉 Moja reč! A hlavne v poslednej dobe 😀 .

nensy
autor
23. dub 2008

tak se zítra drž.at to proběhne v pohodě 🙂

aponchie
24. dub 2008

nensy :dik 🙂

nensy
autor
24. dub 2008

ahoj apíí tak jak jsme se vyhajali sluníčka. 😀

aponchie
24. dub 2008

nensy krasne,vcera jsem misto spani cvicila do umoru pac mam kilo navrch a nevim jako z ceho sakra 😠 rano jsem nemohla vstat jak me vsecko bolelo fakt starnu asi 😀

nensy
autor
24. dub 2008

no tak to já kdybych cvičila tak by to dopadlo katastroficky.já jsem byla od dvou ráno vzhůru jeden koko tady dál kránu bordel na chodbě až mi vzbudil malou tak jsem byla pěkně vytočená 😀

ivulinda
24. dub 2008

mě sex s mým manžílkem baví 🙂 je to vždycky bezvadnéééé

nensy
autor
24. dub 2008

ahoj apíí tak jak je .proběhlo to v poho 😀

nobody
24. dub 2008

jéé 😀

aponchie
24. dub 2008

co jeeeee?? 😅

nensy
autor
24. dub 2008

tak ted jsem dorazila domu a co vy copak děláte. 😀

aponchie
24. dub 2008

ahojky no ja cele odpoledne bavila rodinku ,ale nastesti to bylo v pohode ,vsecko snedli ,vypili co se dalo a jeste nam dovezli whisky a griotku 😀 strejdove sou moc hodni a babicka to zvladla na jednicku ten pohreb 🙂

to jeee ma byt asi na tebe nensy ja jsem trubka me to hned nedoslo co tak jasa 🙂

nensy
autor
24. dub 2008

tak to nevím co to jé znamená asi sem trubka taky.tak to je doře že to tak proběhlo.a co jsi vařila 😀

nobody
24. dub 2008

jééé 😀

aponchie
24. dub 2008

nensy ..kure tikka masala ryze,kureci platky sunka syr..nejake prilohy a dezert z obchodu 🙂 ,ruzove vino,kava caj mineralka 😀

nensy
autor
24. dub 2008

tak to jo.nobody co to mášfurt stím jééé.že by si měl chut brouku. 😀

nobody
24. dub 2008

já mám chuť pořád ..ale umím to v sobě potláčet ... asi ... 😀

nensy
autor
24. dub 2008

tak to já bych taky měla chut ale podle toho na co 😀

nensy
autor
24. dub 2008

tak jsem se rozhodla že jí koupím citrusovník.tak snad se jí to bude líbít.jinak nevím chtěla jsem jí koupit prášek na praní.ted jsem se přecpala pizzi a nemůžu usnout tak jdu zbouchnout ještě tu čoko.a co budeš kuchtit zítra. 😀

nensy
autor
24. dub 2008

já nevím co stím koníkem je .to je doba než to všechno naběhne. 😀

nensy
autor
25. dub 2008

ahojky tak jak jste se gneska vyspinkali broučkové 😀

verunnecka
25. dub 2008

ahojky,odpovím k tématu.já jsem z těch co si nemůžou sex s vlastním vynachválit 😉

aponchie
25. dub 2008

ja do ruzova a do sladka..jsem stastna mela jsem krasny sen..ale je to porad jen sen takze to vyprcha za chvilenku ,co ty? 🙂

nensy
autor
25. dub 2008

jo já sem se taky vyspinkala sladce.co dneska kuchtíš apony .já spáchámjarní polívku a ten libeček tam nesmí chybět .já si nemůžu pomoct ale on tý polévce dá tu správnou chut.a zítra nevařím jedem ke tchýní.ještě se musím stavit v obi pro tu kytku.a co ty pojedeš na zahrádku? 😀