Běhání. Nezatíží 8 kg po porodu klouby?

vendeta
30. čer 2009

Ahoj je tady nekdo kdo rad běhá?

Já běhala dřive před těhotesntvím, hodně sjem sportovala. ted jsem rok po porodu, mam asi ještě 8kg nahoře a chci se opet vratit k behani, ale bojim se, že kila navíc budou zatež na klouby. Mate tip na kvalitní boty na běh.

Udržujete se nekdo běháním v kondici?

sarkabrezen
1. črc 2009

ahoj vendet, já taky aktivně sportovala od malička a běhání miluju, ale teď na to nemám vůbec energii... nedávno jsem teprve přestala kojit a malá začla v noci konečně spát, takže se teď "sbírám" a konečně mi pohyb začal chybět a začínám mít na něj energii a "absťák". předtím když jsem skončila sportovat aktivně, tak mi přišel k chuti speeding, hlavně z časového hlediska a taky běhat nebylo kde a ze zdravotního hlediska to bylo pro mně tenkrát lepší... teď bych i měla kde, tak přemýšlím, že bych začla... akorát musím ještě vyřešit malou, není zvyklá být beze mně, ale dala jsem si prázdniny na to, abych to změnila a mohla si tak udělat i čas pro sebe... který rozhodně využiju nějakým sportem 🙂

anza
1. črc 2009

Ahoj. Já běhala před těhotenstvím hodně, i maraton, ale po porodu jsem se k tomu ještě nedostala 😒 Říkám si, že bych možná měla začít, chybí mi to jak prase... Energii mi to nebralo, spíš dodávalo, teď jsem asi neschopná prostě vyrazit. Osm kilo navíc není myslím tolik, ale určitě bych začala s menšíma dávkama a střídala s plaváním a kolem, ale to asi radím banality 🙂

deni1304
4. srp 2009

Ahoj behaci holky, hledala jsem neco o behani v tehotenstvi, ale nic jsem tady nenasla. Jsem 32 tydnu tehotenstvi, behala jsem pred otehotnenim, jakmile to bylo mozne po narozeni naseho svistaka. Stale jeste klusu a vypada to, ze to vydrzim az do porodu 🙂 . Tehotenstvi bez komplikaci, posloucham sve telo, kdyz se citim unavene, uberu. Sice na mne lide nekdy koukaj, co to bezi za zmatenou zenskou... ale coz, jindy vezmu naseho rocniho svistaka, za kocarkem to bricho nejde videt. 😉

makoush
4. srp 2009

deni...koukni na www.behej.com driv tam vychazely clanky od behací tehule, moc hezky...

ja taky behala pred tehulovanim a ze jsem v tom jsem zjistila prave pri behani..najednou mi bylo tak divne a slabo, ze jsem svou obvyklou trasu sotva usla. Ted jsem dva mesice po porodu a uz me svrbi kecky. Jen nevim, jestli to jde, behat pri kojeni. Vcera jsem zkusila klusnout s kocarkem a prsa jsem pekne citila. Takze kdyby tady nektera z vas vedela, jak behani+kojeni jde dohromady, tak budu rada..

baaarbucha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz